Granted, maar dat maakt het bij Ajax des te tragischer. Daar komt klaarblijkelijk erg veel kutjesvolk.quote:Op maandag 6 februari 2012 19:20 schreef Stokstaart het volgende:
Als het niet veilig is om de weg op te gaan, al dan niet met kinderen. Als er geen treinen rijden dan lijken dat mij prima criteria om als niet heel fanatieke supporter een weekje over te slaan.
Is nu eenmaal een aanzienlijk gedeelte van je fans. En ja hier ook. Kutjesvolk zoals Happel ze noemt.
Ik heb wel vaker gezeik met de treinen gehad, maar dat is dan voornamelijk bij doordeweekse wedstrijden. Het vervelendste is dan dat je nergens geld terug kan krijgen voor je kaartje.quote:Op maandag 6 februari 2012 19:20 schreef Stokstaart het volgende:
[..]
Als het niet veilig is om de weg op te gaan, al dan niet met kinderen. Als er geen treinen rijden dan lijken dat mij prima criteria om als niet heel fanatieke supporter een weekje over te slaan.
Is nu eenmaal een aanzienlijk gedeelte van je fans. En ja hier ook. Kutjesvolk zoals Happel ze noemt.
Tja, je mag lullen wat je wilt. Ik als Ajacied moet ook gewoon eerlijk toegeven dat het publiek Feyenoord er op de kutste momenten staat. Die wedstrijd bij VVV na de 10-0 nederlaag, prachtig, meen ik echt. Maar bij Ajax draait het nu op sportief niveau niet alleen kut, er is nu ook een machtsstrijd van jewelste gaande (waarvan we morgen eindelijk eens duidelijk krijgen) waar wij als supporters ook helemaal gek van worden. Onrust hoort als het ware bij een club als Ajax maar dit is gewoon niet leuk meer. Het heeft de laatste paar maanden vreselijk tegen gezeten. Natuurlijk zou het mooi zijn als het Ajax publiek in deze tijden 'het Feyenoord publiek zou zijn, qua ambiance. Dit is ónze'manier van 'protesteren' tegen het sportieve en bestuurlijke vlak. Wat ik gewoon hoop is dat Feyenoord dit niveau vast gaat houden en dat Ajax ook bovenein mee blijft draaien. In ieder geval voor de komende jaren, er is maar één klassieker: En dat is die van Ajax-Feyenoord.. en wat is er nou mooier om sportief 2 gelijkwaardige teams te zien strijden? niks tochquote:Op maandag 6 februari 2012 19:24 schreef Dekatria het volgende:
[..]
Granted, maar dat maakt het bij Ajax des te tragischer. Daar komt klaarblijkelijk erg veel kutjesvolk.
Niet dat dat nieuws is verder
Mooi was datquote:
Chapeau voor dit complimentquote:Op maandag 6 februari 2012 19:29 schreef Kaasknabbeltje het volgende:
[..]
Tja, je mag lullen wat je wilt. Ik als Ajacied moet ook gewoon eerlijk toegeven dat het publiek Feyenoord er op de kutste momenten staat. Die wedstrijd bij VVV na de 10-0 nederlaag, prachtig, meen ik echt.
Dat kan wel wezen, maar werkt het niet averechts bij die jonge ploeg om weg te blijven als ze het kut doen?quote:Maar bij Ajax draait het nu op sportief niveau niet alleen kut, er is nu ook een machtsstrijd van jewelste gaande (waarvan we morgen eindelijk eens duidelijk krijgen) waar wij als supporters ook helemaal gek van worden. Onrust hoort als het ware bij een club als Ajax maar dit is gewoon niet leuk meer. Het heeft de laatste paar maanden vreselijk tegen gezeten. Natuurlijk zou het mooi zijn als het Ajax publiek in deze tijden 'het Feyenoord publiek zou zijn, qua ambiance. Dit is ónze'manier van 'protesteren' tegen het sportieve en bestuurlijke vlak.
Een beetje net als je vrouw of vriendin ziek achterlaten op het moment dat ze ernstig ziek is.quote:Op maandag 6 februari 2012 18:57 schreef Jojoortje het volgende:
[..]
Zie jij het serieus als verraad als iemand Feyenoordsupporter af is?
Ik met alle Victoria Secret engelen naakt en dronken in een jacuzzi.quote:Op maandag 6 februari 2012 19:29 schreef Kaasknabbeltje het volgende:
[..]
en wat is er nou mooier om sportief 2 gelijkwaardige teams te zien strijden?
Idd, staat hij zelf bijna 2 maanden terug nog het YNWA mee te doen voor Dirk-Jan en nu is hij er zelf niet meer.quote:Op maandag 6 februari 2012 19:32 schreef Stokstaart het volgende:
[..]
Mooi was dat![]()
Erg he dat die man is overleden, kun je nagaan hoe intens relatief bepaalde zaken zijn waar wij ons druk om maken.
Ik hoor velen zeggen: Feijenoordsupporter blijf je, dat zit in je bloed.quote:Op maandag 6 februari 2012 19:34 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Een beetje net als je vrouw of vriendin ziek achterlaten op het moment dat ze ernstig ziek is.
NEC verlies mag je de scheidsrechter aanrekenen. Als die pipo van een grensrechter niet scheel was had je gewoon een punt en was misschien zelfs Fernandez niet geschorst.quote:Op maandag 6 februari 2012 19:36 schreef Merkie het volgende:
Ik vind overigens dat we helemaal niet zo wisselvallig zijn als beweerd wordt. Dat was vooral in het begin van het seizoen zo, toen we van ADO, NEC en Groningen verloren. Maar de laatste 8 wedstrijden hebben we 6x gewonnen, 1x gelijkgespeeld en 1x verloren. In de 14 wedstrijden daarvoor hadden we 5x gewonnen, 3x gelijkgespeeld en 4x verloren. Imo is er dus wel een stijgende lijn zichtbaar.
Klopt als je de aankomende 8 wedstrijden weer zo'n reeks neerzet doe je bovenin echt mee.quote:Op maandag 6 februari 2012 19:36 schreef Merkie het volgende:
Ik vind overigens dat we helemaal niet zo wisselvallig zijn als beweerd wordt. Dat was vooral in het begin van het seizoen zo, toen we van ADO, NEC en Groningen verloren. Maar de laatste 8 wedstrijden hebben we 6x gewonnen, 1x gelijkgespeeld en 1x verloren. In de 14 wedstrijden daarvoor hadden we 5x gewonnen, 3x gelijkgespeeld en 4x verloren. Imo is er dus wel een stijgende lijn zichtbaar.
En daar is geen woord van gelogen.quote:Op maandag 6 februari 2012 19:36 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Ik hoor velen zeggen: Feijenoordsupporter blijf je, dat zit in je bloed.
Dat ook nog ja, verder was het wel een matige wedstrijd natuurlijk.quote:Op maandag 6 februari 2012 19:37 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
NEC verlies mag je de scheidsrechter aanrekenen. Als die pipo van een grensrechter niet scheel was had je gewoon een punt en was misschien zelfs Fernandez niet geschorst.
Dat lijkt mij ook, hoe ken je nou week in week uit naar het stadion gaan en dan ineens na een 10-0 nederlaag laat het je allemaal koud? Misschien dat je de neiging krijg om je scc door te knippen, maar zelfs al heb je dat gedaan dan houdt je toch gewoon bezig??quote:Op maandag 6 februari 2012 19:10 schreef Paul-89 het volgende:
[..]
Sowieso geloof ik niet zo in het ik ben bij deze supporter af gebeuren. Soort van vluchtpoging maar als je ooit daadwerkelijk het Feyenoord-gevoel hebt gehad raak je dat echt niet kwijt.
Dat is mijn punt. Zeker aangezien we de komende 5 wedstrijden 4x een thuiswedstrijden krijgen.quote:Op maandag 6 februari 2012 19:37 schreef Paul-89 het volgende:
[..]
Klopt als je de aankomende 8 wedstrijden weer zo'n reeks neerzet doe je bovenin echt mee.
Ja tuurlijk man. Zeker als je in Rdam-Zuid geboren ben zit dat in je bloed. Krijg je vanuit je opvoeding mee als het goed is. Was niet eens een discussie verder. Stukje van je identiteit.quote:Op maandag 6 februari 2012 19:36 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Ik hoor velen zeggen: Feijenoordsupporter blijf je, dat zit in je bloed.
Als Feijenoord gewoon goed speelt en zijn momentele vorm toont moeten ze echt wel winnen de komende 2 potjes thuis tegen Vitesse en RKC.quote:Op maandag 6 februari 2012 19:37 schreef Paul-89 het volgende:
[..]
Klopt als je de aankomende 8 wedstrijden weer zo'n reeks neerzet doe je bovenin echt mee.
Ik geloof er niet zo in dat een ploeg zich erg laat beinvloeden door de supporters in dat opzichtquote:Op maandag 6 februari 2012 19:34 schreef Dekatria het volgende:
[..]
Chapeau voor dit compliment
[..]
Dat kan wel wezen, maar werkt het niet averechts bij die jonge ploeg om weg te blijven als ze het kut doen?
Veel is daar succesaanwas hoor. De '95 generatie zegmaar.quote:Op maandag 6 februari 2012 19:38 schreef Stokstaart het volgende:
[..]
Ja tuurlijk man. Zeker als je in Rdam-Zuid geboren ben zit dat in je bloed. Krijg je vanuit je opvoeding mee als het goed is. Was niet eens een discussie verder. Stukje van je identiteit.
Neem aan dat dat bij ajax niet anders is.
Hoe kunnen die successupporters ons nog steeds aanhangen. In 8 jaar 2 kampioenschappen vind ik nou niet successupport. Als je successupporter wil zijn. Is het lastig dezer tijden. 4 jaar op rij een andere kampioen.quote:Op maandag 6 februari 2012 19:42 schreef Dekatria het volgende:
[..]
Veel is daar succesaanwas hoor. De '95 generatie zegmaar.
Vond dit spandoek de band van Feyenoorders met de club wel mooi weergeven.
[ afbeelding ]
Als het slecht gaat is de helft van het stadion leeg bij Ajax, daarom.quote:Op maandag 6 februari 2012 19:44 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Hoe kunnen die successupporters ons nog steeds aanhangen. In 8 jaar 2 kampioenschappen vind ik nou niet successupport. Als je successupporter wil zijn. Is het lastig dezer tijden. 4 jaar op rij een andere kampioen.
Als we weer 3x winnen zit het wel weer vol. let maar 'ns op.quote:Op maandag 6 februari 2012 19:45 schreef Merkie het volgende:
[..]
Als het slecht gaat is de helft van het stadion leeg bij Ajax, daarom.
Successupporter staat niet gelijk aan ''club aanhangen die kampioen wordt'' hoor.quote:Op maandag 6 februari 2012 19:44 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Hoe kunnen die successupporters ons nog steeds aanhangen. In 8 jaar 2 kampioenschappen vind ik nou niet successupport. Als je successupporter wil zijn. Is het lastig dezer tijden. 4 jaar op rij een andere kampioen.
Ik vind van wel.quote:Op maandag 6 februari 2012 19:47 schreef Typisch het volgende:
[..]
Successupporter staat niet gelijk aan ''club aanhangen die kampioen wordt'' hoor.
Denk nu dat je een hoop mensen daarmee te kort doet. Ik ben trots op ons Legioen, maar denk dat de sentimenten daar niet anders zijn.quote:Op maandag 6 februari 2012 19:42 schreef Dekatria het volgende:
[..]
Veel is daar succesaanwas hoor. De '95 generatie zegmaar.
Vond dit spandoek de band van Feyenoorders met de club wel mooi weergeven.
[ afbeelding ]
Ook zoiets ja, dat Vitesse. Echt een beetje de Manchester City van Nederland aan het worden, als het dat al niet is - sympathieke ploeg, vermallemoerd door wat schichtige Balkanbazen die alles bij elkaar kopen.quote:Op maandag 6 februari 2012 19:59 schreef Koen_W1 het volgende:
Kom zelf uit de omgeving Arnhem, dus hopelijk net als eerder dit seizoen die mensen even allemaal de mond weer snoeren. Want ze hebben tegenwoordig wel praatjes hier in de buurt.
Waarom zit het Gelredome eigenlijk nooit vol?quote:Op maandag 6 februari 2012 19:59 schreef Koen_W1 het volgende:
Wat een lange discussie over de halfvolle arena. Is toch allang bekend dat ze daar wegblijven bij slechte resultaten? Wij steunen onze ploeg in moeilijke tijden en daar blijven ze als soort van protest weg. Al jaren bekend, niets nieuws. Zondag tegen Vitesse. Kom zelf uit de omgeving Arnhem, dus hopelijk net als eerder dit seizoen die mensen even allemaal de mond weer snoeren. Want ze hebben tegenwoordig wel praatjes hier in de buurt.
Die hebben niet zoveel supporters. Grote groep is toen seizoenkaarthouder geworden omdat het Gelredome er kwam. Toen hadden ze ook nog 'succes' met o.a. machlas toen. Maar toen dat groepje wegging en de resultaten afnamen. Namen de supportersaantallen ook af. Nu is het stadion veel te groot voor ze.quote:Op maandag 6 februari 2012 20:07 schreef eight het volgende:
[..]
Waarom zit het Gelredome eigenlijk nooit vol?
Maar waarom komen ze niet terug nu dat de resultaten weer beter worden? Sterker, de toeschouwersaantallen dalen nog steeds.quote:Op maandag 6 februari 2012 20:09 schreef Koen_W1 het volgende:
[..]
Die hebben niet zoveel supporters. Grote groep is toen seizoenkaarthouder geworden omdat het Gelredome er kwam. Toen hadden ze ook nog 'succes' met o.a. machlas toen. Maar toen dat groepje wegging en de resultaten afnamen. Namen de supportersaantallen ook af. Nu is het stadion veel te groot voor ze.
Er was vorig jaar net nadat Jordania kwam wel een run gekomen op die kaarten. (op zijn arnhems dan). Dus dat ze nog steeds dalende zijn wist ik niet. Ik weet dat destijds met komst gelredome er veel overstapte naar vitesse die daarvoor nog in de hoofdstad te vinden waren. Wellicht zijn ze na vorig seizoen weer terug gegaan?quote:Op maandag 6 februari 2012 20:20 schreef eight het volgende:
[..]
Maar waarom komen ze niet terug nu dat de resultaten weer beter worden? Sterker, de toeschouwersaantallen dalen nog steeds.
Heb het ff gemist. Die snor heeft zeker Feyenoord weer een middelmatig team dat op de 8e of 9e plek hoort en een aantal punten teveel cadeau heeft gekregen genoemd?quote:Op maandag 6 februari 2012 21:14 schreef Helpmefok het volgende:
Feijenoord Titelkandidaat?
Nu bij VI.
Feijenoord is zeker geen titelkandidaatquote:Op maandag 6 februari 2012 21:14 schreef Helpmefok het volgende:
Feijenoord Titelkandidaat?
Nu bij VI.
Iedereen in de top 5 is titelkandidaat. Het staat allemaal zo dicht op elkaar, dat je nog niemand uit kan sluiten. Zo zijn de feiten... Wel hebben PSV en Twente natuurlijk wel veel meer kans dan de andere 3.quote:Op maandag 6 februari 2012 21:21 schreef Jojoortje het volgende:
[..]
Feijenoord is zeker geen titelkandidaat
Ik zet m'n geld in op PSV of AZquote:Op maandag 6 februari 2012 21:22 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Iedereen in de top 5 is titelkandidaat. Het staat allemaal zo dicht op elkaar, dat je nog niemand uit kan sluiten. Zo zijn de feiten... Wel hebben PSV en Twente natuurlijk wel veel meer kans dan de andere 3.
Wat een gelul zeg.quote:Op maandag 6 februari 2012 21:29 schreef Helpmefok het volgende:
Derksen trouwens positief over onze supporters maar jankt dat Clasie te gehyped is en de absolute top nooit zal halen.
Mwoah, hij zegt dat hij nu nog niet top is.quote:Op maandag 6 februari 2012 21:29 schreef Helpmefok het volgende:
Derksen trouwens positief over onze supporters maar jankt dat Clasie te gehyped is en de absolute top nooit zal halen.
Derksen zit de hele uitzending al te zeiken.quote:Op maandag 6 februari 2012 21:29 schreef Helpmefok het volgende:
Derksen trouwens positief over onze supporters maar jankt dat Clasie te gehyped is en de absolute top nooit zal halen.
Nu dus. Iedereen blijft dicht bij elkaar tot het eind, zeggen ze.quote:Op maandag 6 februari 2012 21:20 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Heb het ff gemist. Die snor heeft zeker Feyenoord weer een middelmatig team dat op de 8e of 9e plek hoort en een aantal punten teveel cadeau heeft gekregen genoemd?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |