Dat is waar ookquote:Op woensdag 1 februari 2012 20:45 schreef Frey het volgende:
Inderdaad. Ludo gaf De Koning aan Jef in zijn "goede" periode.
Ondertussen al meer dan een maand en het ziet er niet naar uit dat het binnenkort anders wordt.quote:Op woensdag 1 februari 2012 20:46 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
[..]
Klopt, het gaat om de duur van zo een periode. Als het voor een middagje was dan sloeg het natuurlijk nergens op.
Nick kon niet meer werken, omdat 'ie opgenomen werd dankzij haar leugensquote:Op woensdag 1 februari 2012 20:38 schreef Madame_Paon het volgende:
[..]
Wat een "goede" vergelijking.
Ze wreef het erin, ze pakte niet nog meer van hem af. Ludo probeert nu ook nog eens haar baan af te pakken.
Och bij Nick duurde het een jaar of 2, bij Ludo dikwijls een maand of 8/9 en beiden leefden in erbarmelijkere omstandigheden dan Maxime nu. Dus om antwoord te geven op je vraag: als het aan mij lag wel jaquote:Op woensdag 1 februari 2012 20:49 schreef Madame_Paon het volgende:
[..]
Ondertussen al meer dan een maand en het ziet er niet naar uit dat het binnenkort anders wordt.
Werken als serveerster is al een straf voor haar. Moet ze dat kutbaantje soms ook kwijtraken?
Bij Ludo heeft het ook een hele tijd geduurd.quote:Op woensdag 1 februari 2012 20:49 schreef Madame_Paon het volgende:
[..]
Ondertussen al meer dan een maand en het ziet er niet naar uit dat het binnenkort anders wordt.
Jaquote:Werken als serveerster is al een straf voor haar. Moet ze dat kutbaantje soms ook kwijtraken?
Niet alleen daardoor hoor.quote:Op woensdag 1 februari 2012 20:50 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Nick kon niet meer werken, omdat 'ie opgenomen werd dankzij haar leugens
Inderdaad, hij had pas echt helemaal niks meer, geen familie, geen vrouw, geen kind, geen werk en het allerbelangrijkste: geen vrijheid. En dat 2 volle jaren lang. (En Maxime heeft zelfs overigens bekend en toegegeven dat ze zichzelf hier schuldig aan acht)quote:Op woensdag 1 februari 2012 20:50 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Nick kon niet meer werken, omdat 'ie opgenomen werd dankzij haar leugens
En dat maakt de wraak van Nick nu juist ontzettend briljantquote:Op woensdag 1 februari 2012 20:52 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
[..]
Inderdaad, hij had pas echt helemaal niks meer, geen familie, geen vrouw, geen kind, geen werk en het allerbelangrijkste: geen vrijheid. En dat 2 volle jaren lang. (En Maxime heeft zelfs overigens bekend en toegegeven dat ze zichzelf hier schuldig aan acht)
Hij verdiende het mijnerziens zeker, eigenlijk had die Rozenboomscene tussen hem en Maxime moeten zijnquote:Op woensdag 1 februari 2012 20:54 schreef roos85 het volgende:
[..]
En dat maakt de wraak van Nick nu juist ontzettend briljant
Hoe zit dat eigenlijk? De Rozenboom was van Nick voordat deze in de inrichting verdween.quote:Op woensdag 1 februari 2012 20:55 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
[..]
Hij verdiende het mijnerziens zeker, eigenlijk had die Rozenboomscene tussen hem en Maxime moeten zijn
Ik heb het idee dat de exit van Nick er een beetje tussen gepropt is toen Christophe een rol in Zorro kreeg, en dat daarom zijn exit afgeraffeld is.quote:Op woensdag 1 februari 2012 20:55 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
[..]
Hij verdiende het mijnerziens zeker, eigenlijk had die Rozenboomscene tussen hem en Maxime moeten zijn
Zover ik weet was Nick al voor alles gestraft.quote:Op woensdag 1 februari 2012 20:57 schreef Madame_Paon het volgende:
En dat zou je dan ook kunnen zien als een soort "straf" voor alles wat hij geflikt heeft.
Zeker toen hij letterlijk een bikkel werd.quote:Op woensdag 1 februari 2012 20:57 schreef Frey het volgende:
[..]
Zover ik weet was Nick al voor alles gestraft.
Zo ziet Maxime dat zelf wel in ieder geval.quote:Op woensdag 1 februari 2012 20:57 schreef Madame_Paon het volgende:
Nick was sowieso al niet goed snik, dus hij is niet alleen door Maxime daar beland.
Nick was voor al die dingen die hij voor de Maxime-strijd had uitgehaald al ruim en breed gestraft. En nogmaals hij heeft Maxime 0,0 aangedaan (behalve niet met haar om willen gaan).quote:En dat zou je dan ook kunnen zien als een soort "straf" voor alles wat hij geflikt heeft.
THE WINNER TAKES IT ALLquote:Op woensdag 1 februari 2012 21:00 schreef Sick_Little_Monkey het volgende:
Nick heeft gewonnen. Next!
Vroeg ik me ook af inderdaad, volgens mij kreeg Nick positie toegeschoven via Ludo. Maar die maakte na Nick exit 2 jaar geleden geen aanspraak meer op de Rozenboom en ook nu leek hij geen eigenaar meer te zijn. Volgens mij weten de makers het zelf ook even nietquote:Op woensdag 1 februari 2012 20:57 schreef Frey het volgende:
[..]
Hoe zit dat eigenlijk? De Rozenboom was van Nick voordat deze in de inrichting verdween.
En Charlies was ook al van Nick.quote:Op woensdag 1 februari 2012 21:01 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
[..]
Vroeg ik me ook af inderdaad, volgens mij kreeg Nick positie toegeschoven via Ludo. Maar die maakte na Nick exit 2 jaar geleden geen aanspraak meer op de Rozenboom en ook nu leek hij geen eigenaar meer te zijn. Volgens mij weten de makers het zelf ook even niet
Ze kan altijd nog haren gaan opvegen in de kapsalonquote:Op woensdag 1 februari 2012 21:03 schreef RaymanNL het volgende:
Ik vond Maxime tof deze aflevering. Knap hoe ze zich beheerste tegen Ludo en in haar werkrol bleefJammer dat Ludo het daarna moest verpesten, want, met alleen een baantje bij De Rozeboom heeft Maxime heus nog niet haar oude leven terug
Waar Ludo zich komt laten knippen en opzettelijk een sapje op de grond laat vallen.quote:Op woensdag 1 februari 2012 21:04 schreef roos85 het volgende:
[..]
Ze kan altijd nog haren gaan opvegen in de kapsalon
Like a bossquote:Op woensdag 1 februari 2012 21:06 schreef Frey het volgende:
[..]
Waar Ludo zich komt laten knippen en opzettelijk een sapje op de grond laat vallen.
En Amy haar "Tante Heks" gaat noemenquote:Op woensdag 1 februari 2012 21:06 schreef Frey het volgende:
[..]
Waar Ludo zich komt laten knippen en opzettelijk een sapje op de grond laat vallen.
Maar verkeert ze wel in de positie zooi in Janines eten te mikken, probeer je even in die Sanders' gedachtengang te verplaatsen. Ze denken dat Maxime bij Janine probeert wat Martine bij Helen Helmink probeerde.quote:Op woensdag 1 februari 2012 21:03 schreef RaymanNL het volgende:
Ik vond Maxime tof deze aflevering. Knap hoe ze zich beheerste tegen Ludo en in haar werkrol bleefJammer dat Ludo het daarna moest verpesten, want, met alleen een baantje bij De Rozeboom heeft Maxime heus nog niet haar oude leven terug
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |