John de Mol is geďnteresseerd in de uitzendrechten van de Eredivisiesamenvattingen. Dat meldt Voetbal International.
De mediatycoon wil vanaf 2013 de beelden bij SBS 6 op de buis krijgen. Na het seizoen 2012-2013 loopt het huidige contract met de NOS af.
''Hij zou het zeker interessant vinden als de SBS-zenders meer voetbal uitzenden", laat een woordvoerder namens De Mol weten. ''De samenvattingen van de Eredivisie zouden daarop een mooie aanvulling zijn."
In 2004 kocht De Mol ook al eens de uitzendrechten om zijn zender Tien (Talpa) te lanceren. Veel kijkers haakten toen af.
___
En dan zeker weer Genee als presentator en dan op zondag tegenover studio voetbal voetbal international MET beelden en de nos zonder om zo de genade klap aan jackie te geven.