11 dollarquote:Op zondag 29 januari 2012 19:36 schreef sventjuuh13 het volgende:
Maar ik kon niet op de site zien dat het om neppe ging.
Tja, voor een lage prijs kun je ook niet verwachten dat je het echte product krijgt. Je hebt een fout gemaakt en daar krijg je nu de consequenties van.quote:Op zondag 29 januari 2012 19:42 schreef sventjuuh13 het volgende:
300 euro ongeveer.
Ik schrok er wel van.
Terwijl ik gewoon dacht dat ik zonder een b en alles kreeg.
Je wist niet of ze nep waren maar je ging er wel van uit dat het beats logo er niet op stondquote:Op zondag 29 januari 2012 19:42 schreef sventjuuh13 het volgende:
300 euro ongeveer.
Ik schrok er wel van.
Terwijl ik gewoon dacht dat ik zonder een b en alles kreeg.
Van je link, direct al in beeld:quote:Op zondag 29 januari 2012 19:36 schreef sventjuuh13 het volgende:
Hallo,
Ik heb een koptelefoon geimporteerd uit china via dealextreme.com.
Nu kreeg ik opeens een brief van de douane dat ik een boete moest betalen, omdat het om nep artikelen ging.
het gaat om deze: http://www.dealextreme.co(...)ed-3-5mm-jack-106835 .
Maar ik kon niet op de site zien dat het om neppe ging.
En op de site zien ze er anders uit dan ze daar hebben.
quote:
Nee, jij hebt iets fouts gedaanquote:Op zondag 29 januari 2012 19:44 schreef sventjuuh13 het volgende:
Ik heb er gewoon 1 gekocht voor eigen gebruik.
Hebben ze niet iets fout gedaan?
De suggestie wordt gewekt dat het hier om een Beats by dr.Dre-koptelefoon gaat.quote:Op zondag 29 januari 2012 19:44 schreef Rasor het volgende:
um dus als ik deze gekocht had had ik ook een boete gekregen?
en hoezo een neppe? je koopt een koptelefoon en je krijgt een koptelefoon of zie ik dat verkeerd? ......
Je koopt dan overduidelijke namaak Beats.quote:Op zondag 29 januari 2012 19:44 schreef Rasor het volgende:
um dus als ik deze gekocht had had ik ook een boete gekregen?
en hoezo een neppe? je koopt een koptelefoon en je krijgt een koptelefoon of zie ik dat verkeerd? ......
Daarom ook:quote:Op zondag 29 januari 2012 19:46 schreef sventjuuh13 het volgende:
Ja maar ik dacht hij lijkt erop maar niet dat er een echte b opstond. ik dacht gewoon een rondje
Dan mag je nog steeds betalen.quote:Op zondag 29 januari 2012 19:49 schreef sventjuuh13 het volgende:
waar zijn ze in duitsland 80 dan?
En als ik zeg dat ik niks besteld heb wat dan?
De boete blijft wel staan...quote:Op zondag 29 januari 2012 19:49 schreef sventjuuh13 het volgende:
waar zijn ze in duitsland 80 dan?
En als ik zeg dat ik niks besteld heb wat dan?
Nou dan ga ik maar een paar nep artikelen bestellen en laten afleveren bij mensen waar ik een hekel aan heb.quote:
Vaseline aanschaffen en jezelf vast een beetje insmeren zodat het niet zo scheurt.quote:
Dus niet alleen bestel je namaakproducten, je wil ook nog eens anderen ten onrechte boetes van 300 euro aansmeren?quote:Op zondag 29 januari 2012 19:53 schreef sventjuuh13 het volgende:
Er moet toch iets zijn waardoor ik niet hoef te betalen, anders kan ik iedereen die boete aansmeren?
Wie weet vragen ze je gegevens na om te bewijzen dat jij degene bent die hebt betaald, oftewel nakijken op wiens naam de bankrekening staat.quote:Op zondag 29 januari 2012 19:53 schreef sventjuuh13 het volgende:
Er moet toch iets zijn waardoor ik niet hoef te betalen, anders kan ik iedereen die boete aansmeren?
Dit lijkt mij dus ook.quote:Op zondag 29 januari 2012 19:53 schreef TonyVermicelli het volgende:
Ik zou als ik een rechtbijstandsverzekering had daar gebruik van maken en anders gratis rechtshulp eens bellen.
De douane is een zooitje en doet maar waar ze zin in heeft. Zou me niets verbazen dat die driehonderd euro een verzonnen boete is.
Ik zou het in elk geval never nooit niet betalen. Laat ze maar bewijzen dat ik het was die het besteld heeft.
Ik weet niet wat die mensen bij de douane verdienen, maar om al die moeite te doen om bij DX na te gaan vragen welke bankrekening of paypall account dit en dat pakketje besteld heeft, weet niet of dat die 300 euro waard is.quote:Op zondag 29 januari 2012 19:54 schreef Mr.Fahrenheit het volgende:
[..]
Wie weet vragen ze je gegevens na om te bewijzen dat jij degene bent die hebt betaald, oftewel nakijken op wiens naam de bankrekening staat.
Als ze dat niet doen is ontkennen een poging waard ja.
euh weet niet vriend van me had gehaalt via die vader, werkt in duitslanddus tja.quote:Op zondag 29 januari 2012 19:49 schreef sventjuuh13 het volgende:
waar zijn ze in duitsland 80 dan?
En als ik zeg dat ik niks besteld heb wat dan?
Bij een Chinese webshop?quote:Op zondag 29 januari 2012 19:54 schreef Mr.Fahrenheit het volgende:
[..]
Wie weet vragen ze je gegevens na om te bewijzen dat jij degene bent die hebt betaald, oftewel nakijken op wiens naam de bankrekening staat.
Als ze dat niet doen is ontkennen een poging waard ja.
Klopt inderdaad, dus wie weet is die manier wel afgesloten.quote:Op zondag 29 januari 2012 19:56 schreef TonyVermicelli het volgende:
[..]
Bij een Chinese webshop?
Die gaan misschien/waarschijnlijk niet meewerken met de Nederlandse douane.
En dan nog gaat het via Paypal waarschijnlijk dus dan moet Paypal ook nog eens de bankgegevens vrijgeven.
Zou dat geen fraude zijn?quote:Op zondag 29 januari 2012 19:54 schreef Mr.Fahrenheit het volgende:
[..]
Wie weet vragen ze je gegevens na om te bewijzen dat jij degene bent die hebt betaald, oftewel nakijken op wiens naam de bankrekening staat.
Als ze dat niet doen is ontkennen een poging waard ja.
In de op de pagina getoonde video, afbeeldingen en reviews komt dit keer op keer naar voren inderdaad.quote:Op zondag 29 januari 2012 19:54 schreef Peter het volgende:
In de review staat: "these have a perfect B" Dus je had kunnen weten dat deze een flink beetje als echte er uit zien..
Nou.. ziet de brief er wel betrouwbaar uit? Staan de gegevens van de Nederlandse douane er wel correct op? Etc.?quote:Op zondag 29 januari 2012 19:59 schreef sventjuuh13 het volgende:
nee hoe moet je dat te weten komen dan?
"Ik wilde er alleen maar bij horen en wist niet dat ik een boete zou moeten betalen! Straf mij niet! Alstublieft! Ik zal nooit meer producten kopen die inbreuk maken op o.a. het merkenrecht en het spijt mij diep dat ik die arme dr. Dre en die arme Jimmy Iovine gedupeerd heb! Ik hoop maar dat hun families nog kunnen eten vanavond. Het spijt mij, vergeef mij!quote:
Daar ben je wel erg goed van op de hoogte voor iemand die niet zou weten wat er aan de hand is en over welk merk hier gesproken wordt.quote:
Wat lijkt dat lekker goedkoop hè, in vergelijking met een boete van 300 euro.quote:
De douane controleert sommige pkketten wel, sommige niet. Kwestie van geluk.quote:Op zondag 29 januari 2012 20:12 schreef sventjuuh13 het volgende:
maar hoe kan het dat een vriend van mij dat niet heeft want die heeft tegelijk met mij besteld en heeft ze vrijdag binnen gekregen?
Omdat het steekproeven zijn. Alles controleren is niet te doen.quote:Op zondag 29 januari 2012 20:12 schreef sventjuuh13 het volgende:
maar hoe kan het dat een vriend van mij dat niet heeft want die heeft tegelijk met mij besteld en heeft ze vrijdag binnen gekregen?
Vraag het schriftelijk na bij de douane en vermeld duidelijk de naam-, adres- en paypalgegevens van deze vriend in je brief zodat ze het na kunnen trekken.quote:Op zondag 29 januari 2012 20:12 schreef sventjuuh13 het volgende:
maar hoe kan het dat een vriend van mij dat niet heeft want die heeft tegelijk met mij besteld en heeft ze vrijdag binnen gekregen?
Hierom is het terecht dat jij een boete krijgt. Je hebt nog niets geleerd. Ik hoop dat ze weer toevallig jouw pakketje controleren.quote:Op zondag 29 januari 2012 20:13 schreef sventjuuh13 het volgende:
dus als ik nog een keer bestel dan kan het zijn dat ze er gewoon door komen?
Ik hoop voor je dat je nog een boete zult krijgen en deze nog hoger zal zijn.quote:Op zondag 29 januari 2012 20:13 schreef sventjuuh13 het volgende:
dus als ik nog een keer bestel dan kan het zijn dat ze er gewoon door komen?
Ik zeg doen. Weer 300 euro aan koffie.quote:Op zondag 29 januari 2012 20:13 schreef sventjuuh13 het volgende:
dus als ik nog een keer bestel dan kan het zijn dat ze er gewoon door komen?
ditquote:Op zondag 29 januari 2012 20:13 schreef NotYou het volgende:
[..]
Vraag het schriftelijk na bij de douane en vermeld duidelijk de naam-, adres- en paypalgegevens van deze vriend in je brief zodat ze het na kunnen trekken.
Je wilde graag je opties verkennen.quote:Op zondag 29 januari 2012 20:14 schreef sventjuuh13 het volgende:
nee ik ga ze niet nogmaals bestellen het was alleen een voorbeeld
wil je iphone kopen? voor 40 euro is ie voor jouw.quote:Op zondag 29 januari 2012 20:14 schreef sventjuuh13 het volgende:
nee ik ga ze niet nogmaals bestellen het was alleen een voorbeeld
Hallo ik ben van de KLPD we hebben je door.quote:Op zondag 29 januari 2012 20:16 schreef Inlognaam het volgende:
300 euro boete voor een enkele koptelefoon. Dat lijkt me niet te kloppen.
Laat ze dat ding lekker vernietigen en ontken dat jij dat ding besteld hebt. Dat is goedkoper.
ontken dat je ook maar iets weet van die koptelefoon en zeg dat je waarschijnlijk slachtoffer ben van een oplichterquote:Op zondag 29 januari 2012 20:17 schreef sventjuuh13 het volgende:
ja maar ontkennen gaat niet zo makkelijk denk ik of wel?
Alsof er nog niet genoeg geld naar Azië gaat.quote:Op zondag 29 januari 2012 20:19 schreef Geerd het volgende:
Sja aan de andere kant die mensen in China hebben dankzij ts wel weer wat te vreten op het bord.
Ik zeg goedbezig Ts !!
Gebruik het geld dat je nog over hebt lekker om een echte Beats te kopen en leer hiervan.quote:Op zondag 29 januari 2012 20:18 schreef sventjuuh13 het volgende:
ja maar ik heb betaalt met mijn paypal
of je claimed dat je geestelijk beperkt benquote:Op zondag 29 januari 2012 20:19 schreef BeffJeck het volgende:
overtreding art337 WvSR. Vanwege de prijs had je kunnen weten dat het om een neppert ging. Niks aan te doen. Gewoon betalen.
Dat kan ook!quote:Op zondag 29 januari 2012 20:21 schreef aequus het volgende:
[..]
of je claimed dat je geestelijk beperkt ben
Schrijf een nette brief. Succes.quote:Op zondag 29 januari 2012 20:24 schreef sventjuuh13 het volgende:
Ik ga gewoon ontkennen en kijk wel wat er van komt
Ga je als excuus aanvoeren dat je eigenlijk een neppe iPhone had besteld?quote:Op zondag 29 januari 2012 20:25 schreef sventjuuh13 het volgende:
ik zeg gewoon dat ik een ander product had bestelt dan kunnen ze me toch ook niks maken?
Jij had zeker een "echte" DG zonnenbril besteld voor een tientje?quote:Op zondag 29 januari 2012 20:29 schreef Mirjam het volgende:
voor zover ik weet pikt de douane dit niet op, maar een rechten bureau.
dat gebeurde mij in ieder geval, toen ik onwetend iets importeerde
\
wat staat er allemaal in het briefhoofd?
nee, een klokkie waarvan ik dus niet wist dat het op een merk moest lijkenquote:Op zondag 29 januari 2012 20:30 schreef ErwinRommel het volgende:
[..]
Jij had zeker een "echte" DG zonnenbril besteld voor een tientje?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |