quote:Op donderdag 26 januari 2012 21:23 schreef Ambrosius het volgende:
Ik blijf bij m'n eerste keus: Frits.
Kan je natuurlijk niet 100% weten, maar de kans was groot.quote:Op donderdag 26 januari 2012 21:24 schreef KneusTeun het volgende:
Opzich had de mol dus tot nu toe nog helemaal niet hoeven mollen dus.... En zou die dat geweten hebben?
Maar de mol heeft toch nooit als slechtste de test gemaakt?quote:Op donderdag 26 januari 2012 21:26 schreef Marcoss het volgende:
Het kan ook "gewoon" William of Marit zijn natuurlijk. Iedereen weet dat je bij zo'n opdracht nooit unaniem gaat stemmen.
Wie zegt dat zij tweeen de test het slechtst hebben gemaakt?quote:Op donderdag 26 januari 2012 21:26 schreef tochweerhenk het volgende:
[..]
Maar de mol heeft toch nooit als slechtste de test gemaakt?
Denk het niet, ze vliegen met icelandair en die vliegen niet naar Mexico: http://www.icelandair.nl/destinations/quote:
Nee, maar ze onthullen het nooit in volgorde van goed naar slecht, dus William of Marit kan de test prima gemaakt hebben.quote:Op donderdag 26 januari 2012 21:26 schreef tochweerhenk het volgende:
[..]
Maar de mol heeft toch nooit als slechtste de test gemaakt?
Art zei toch vantevoren dat de Mol wist dat dit zou gebeuren?quote:Op donderdag 26 januari 2012 21:26 schreef tochweerhenk het volgende:
[..]
Kan je natuurlijk niet 100% weten, maar de kans was groot.
Dat zei Art ergens.quote:Op donderdag 26 januari 2012 21:27 schreef Guanabana het volgende:
[..]
Wie zegt dat zij tweeen de test het slechtst hebben gemaakt?
Want overstappen kan niet?quote:Op donderdag 26 januari 2012 21:27 schreef Rockfire het volgende:
[..]
Denk het niet, ze vliegen met icelandair en die vliegen niet naar Mexico: http://www.icelandair.nl/destinations/
Nee, dat zei Hadewych ergens. Waar zij die info vandaan haalde weet ik niet, maar verdacht was het zeker.quote:
Preciesquote:Op donderdag 26 januari 2012 21:27 schreef F_JD het volgende:
Die opdracht zou nooit zijn gelukt, ik ga ervan uit dat de mol gewoon op de hoogte is gesteld van de tussenstand van het stemmen (Net zoals George in seizoen 3 op de gang quizantwoorden kreeg te horen en welke vragen hij wel of niet moest/kon beantwoorden).
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |