Ik zat net te denken, misschien dat ze bij die operatie laatst zijn hersenen hebben verwijderd.quote:Op dinsdag 24 januari 2012 12:30 schreef Zocalo het volgende:
Mountains, movies, Mats zit aan shit geloof ik
Mats is gewoon de kluts volledig kwijt na die val. In van die films zie je dan dat hij weer een goede tik op zijn hoofd moet krijgen om weer normaal te worden. Wie?quote:Op dinsdag 24 januari 2012 12:30 schreef Zocalo het volgende:
Mountains, movies, Mats zit aan shit geloof ik
Wat Nadal verzaakte, op tijd challengenquote:
Edit: laat maar.quote:Op dinsdag 24 januari 2012 12:35 schreef TheGeneral het volgende:
Waarom zou je zo'n bal niet altijd terugslaan?
Voor een bal die gewoon op de lijn is. Lijkt me niet echt handig.quote:Op dinsdag 24 januari 2012 12:35 schreef Morthill het volgende:
[..]
Wat Nadal verzaakte, op tijd challengen
Als hij wordt uitgeroepen, prima. Zo niet, dan kun je nog doorspelen. En als je echt zeker bent, kun je direct challengen, maar niks doen is helemaal niet handig.quote:Op dinsdag 24 januari 2012 12:36 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Ja, je bedoelt als hij hem in slaat, is het een let als hij challenget en gelijk heeft?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |