Ik weet hoe de termen bedoeld zijn, deel van mijn studie.quote:Op dinsdag 24 januari 2012 15:55 schreef rhubarbje het volgende:
[..]
dat is niet hoe de termen bedoeld zijn
introverte mensen kunnen ook heel outgoing zijn of small talk maken maar kiezen er voor dat niet te doen
terwijl extroverte mensen het juist meer doen
het heeft meer te maken met de frequentie dan aanleg/dat je het wel of niet kunt
volgens mij word oorzaak gevolg hier erg door elkaar gehaald zeg maar
maar nu kom ik vast weer over als een betweter dus ik ga maar even studeren
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Nou daar val ik voor een beter voorbeeld heb ik helaas niet![]()
Zo dan is dat ook duidelijk vind dat maar eens in Nederland![]()
quote:Op dinsdag 24 januari 2012 16:04 schreef Ayumu2.0 het volgende:
te jong voor je bedoel je?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Nou daar val ik voor een beter voorbeeld heb ik helaas niet![]()
Zo dan is dat ook duidelijk vind dat maar eens in NederlandHe said how many sugars do you like in your tea?
I said forget about the sugar have a spoon full of me,
[Rhu SC]Deel 1 dus? O+
Your job is to feed me, do me and die
Nee gecheckt eerste is zeker jonger 19 jaar maar het is ook als voorbeeld en de 2de is net wat jonger als mijzelf ik zal nog wat voorbeelden laten zienquote:
ik weet niet precies hoe oud je bent maar mijn punt was meer dat ze er uit zien als 14quote:Op dinsdag 24 januari 2012 16:11 schreef Ayumu2.0 het volgende:
[..]
Nee gecheckt eerste is zeker jonger 19 jaar maar het is ook als voorbeeld en de 2de is net wat jonger als mijzelf ik zal nog wat voorbeelden laten zien
Ik ben gewoon 24.. En zie dus ook niet waar je weer op doelt.quote:Op dinsdag 24 januari 2012 16:14 schreef rhubarbje het volgende:
[..]
ik weet niet precies hoe oud je bent maar mijn punt was meer dat ze er uit zien als 14
persoonlijk vind ik het heel vreemd als je daar opgewonden van kunt worden
iets in je brein moet toch als een alarmbelletje gaan zo van: te jong, te jong
oh ik dacht dat je een stuk ouder wasquote:Op dinsdag 24 januari 2012 16:20 schreef Ayumu2.0 het volgende:
[..]
Ik ben gewoon 24.. En zie dus ook niet waar je weer op doelt.
Zucht gaan we weer nee met alle respect ik reageer hier niet meer op, Dan zou ik zo enkele in mijn omgeving als pedofiel kunne bestempelen... Al zien ze er zelf ook nog jong uit.quote:Op dinsdag 24 januari 2012 16:25 schreef rhubarbje het volgende:
[..]
oh ik dacht dat je een stuk ouder was
waar ik op doel: ze zien er uit als tieners
ik vind het vreemd als je een seksuele voorkeur hebt voor tieners of mensen die de indruk wekken een tiener te zijn
dat is als van die kinderporno maar dan wel met een meisje dat net 18 is maar waarvan ze proberen om haar nog door te laten gaan voor 11
maar ook dit is offtopic dus meer zal ik er niet over zeggen
Dat is grappig.quote:Op dinsdag 24 januari 2012 14:59 schreef rhubarbje het volgende:
[..]
ik ben meer introvert
maar zit hier niet omdat ik moeite heb met versieren
ik denk dat karaktertrekken wel degelijk mee spelen maar ook al ben je introvert dan is daar niks mis mee zolang het je niet tegen houdt
als je heel graag wil versieren maar je durft echt geen sociaal contact te maken dan zou ik dat eerder op een ander (serieuzer) vlak zoeken
introverte mensen kunnen namelijk ook gewoon heel spontaan en uitgesproken zijn maar kiezen daar gewoon minder vaak voor (maar dan is het wel nog steeds een bewuste keuze en niet ingegeven door angst of zo)
En dat is binnen no-time weg, goude mensen die fokkers manquote:Op dinsdag 24 januari 2012 18:16 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Dat is grappig.
Ik ben zelf ook meer introvert (hoewel ik best wel kan babbelen met bekenden). Bij mij wordt het wel vaak ingegeven door angst, dan durf ik iets niet te zeggen omdat ik niet weet hoe goed dat in "de groep" valt. Die angst neemt af naarmate ik "de groep" beter leer kennen.
Maar mijn introvertie houd mij dus wel tegen, maar ik denk dat daar niet veel aan te doen is in mijn geval.
Hier moet ik nog even over nadenken, zal vast wel bij eerstvolgende meet weer gaan opspelen
Dat herkende ik wel bij je jaquote:Op dinsdag 24 januari 2012 18:16 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Dat is grappig.
Ik ben zelf ook meer introvert (hoewel ik best wel kan babbelen met bekenden). Bij mij wordt het wel vaak ingegeven door angst, dan durf ik iets niet te zeggen omdat ik niet weet hoe goed dat in "de groep" valt. Die angst neemt af naarmate ik "de groep" beter leer kennen.
Maar mijn introvertie houd mij dus wel tegen, maar ik denk dat daar niet veel aan te doen is in mijn geval.
Hier moet ik nog even over nadenken, zal vast wel bij eerstvolgende meet weer gaan opspelen
Bedankt voor de aanmoediging. Maar het zit heel diep in mij, gaat dus nog wel even duren voor het wat afgesleten is. Bovendien helpt mijn eigen "sociale blindheid" ook niet mee, das juist 1 van de oorzaken van die angst.quote:Op dinsdag 24 januari 2012 18:17 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
En dat is binnen no-time weg, goude mensen die fokkers man
for the record: die vergelijking heb ik nooit gemaaktquote:Op dinsdag 24 januari 2012 18:19 schreef Cassandra87 het volgende:
De vergelijking trekken met pedofilie is wel een beetje erg kort door de bocht al snap ik je mening.
Ik weet niet hoe Ayumu er zelf uit ziet.. Maar zat <24 die er jaren jonger uitzien, mensen die nog steeds hun legitimatie moeten laten zien, voor een pakje sigaretten (ja ik ben er een van)
Ik vind de foto's ook wel erg jong lijken, maar ik ga ervanuit dat dit puur een uiterlijk iets is, en dat de mannen in kwestie waar Ayumu op valt qua gedrag alles behalve 14 lijken
Net zoiets als bewust vallen op iemand met 1 been, dat bestaat toch ook? Voor anderen ook onbegrijpelijk. Maar ach..
Neem Diego Luna bijv. al jaren een van mijn favo acteursMaar die ziet/zag er ook uit alsof ie net uit de luiers kwam hihi
Doe rustig, neem de tijd om iedereen een handje te geven en te vragen hoe het gaat en kijk waar het schip strand onder het genot van een pilske en het luisteren naar de verhalen van je mede-fokkers.quote:Op dinsdag 24 januari 2012 18:20 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Bedankt voor de aanmoediging. Maar het zit heel diep in mij, gaat dus nog wel even duren voor het wat afgesleten is. Bovendien helpt mijn eigen "sociale blindheid" ook niet mee, das juist 1 van de oorzaken van die angst.
Nu ik er zo over na denk, ik heb wel veel trekken van iemand die extravert is, maar ik heb gewoon de behoefde niet zo om veel en vaak extravert te zijn. Soms vind ik het ook gewoon prima om niks te zeggen, vind ik helemaal niet erg
Ik moet er nog even over nadenken...
Fix'd.quote:Op dinsdag 24 januari 2012 18:16 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Dat is grappig.
Ik ben zelf ook meer introvert (hoewel ik best wel kan babbelen met bekenden). Bij mij wordt het wel vaak ingegeven door angst, dan durf ik iets niet te zeggen omdat ik niet weet hoe goed dat in "de groep" valt. Die angst neemt af naarmate ik "de groep" beter leer kennen.
Maar mijn introvertie onzekerheid houd mij dus wel tegen, maar ik denk dat daar niet veel aan te doen is in mijn geval.
Hier moet ik nog even over nadenken, zal vast wel bij eerstvolgende meet weer gaan opspelen
Thanks.quote:
quote:Op dinsdag 24 januari 2012 16:04 schreef Ayumu2.0 het volgende:
OMG, wat een jongetjes.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Nou daar val ik voor een beter voorbeeld heb ik helaas niet![]()
Zo dan is dat ook duidelijk vind dat maar eens in NederlandNee voor mij moeten ze toch echt minstens 40/50+ zijn.
![]()
Niet teveel over 40/50+ Beginnen, it creeps me out man!quote:Op dinsdag 24 januari 2012 18:28 schreef roosjeroosje1988 het volgende:
[..]
OMG, wat een jongetjes.Nee voor mij moeten ze toch echt minstens 40/50+ zijn.
Hoezo dan?quote:Op dinsdag 24 januari 2012 18:29 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Niet teveel over 40/50+ Beginnen, it creeps me out man!
Vrijwel niemand is helemaal introvert of helemaal extravert. Je kan het zien als een soort schaal en de meeste mensen hangen ergens in het midden.quote:Op dinsdag 24 januari 2012 18:27 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Thanks.
Ik ben nog steeds bezig er over na te denken, maar het heeft idd met onzekerheid te maken.
Of ik dan echt introvert ben...weet ik eigenlijk niet. Ik ben gewoon ik, denk ik altijd maar
Ja dat is waar, maar ik weet van mezelf eigenlijk niet zo goed waar ik op die schaal zit. Naja, weet ook niet in hoeverre dat ook belangrijk isquote:Op dinsdag 24 januari 2012 18:31 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Vrijwel niemand is helemaal introvert of helemaal extravert. Je kan het zien als een soort schaal en de meeste mensen hangen ergens in het midden.
Ik heb zelf toch nog nooit weten te ontdekken op welk punt ik dan extravert ben. Volgens mij moet je bij mij bijna alles er min of meer zelf uit trekken.quote:Op dinsdag 24 januari 2012 18:31 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Vrijwel niemand is helemaal introvert of helemaal extravert. Je kan het zien als een soort schaal en de meeste mensen hangen ergens in het midden.
Laat maar lekker doen...quote:Op dinsdag 24 januari 2012 18:29 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Niet teveel over 40/50+ Beginnen, it creeps me out man!
Inzicht krijgen in je persoonlijkheidstrekken kan interessant zijn. Misschien dat het helpt om te accepteren hoe je bent en daarbij ook bij het versieren waar je sterke en zwakke punten liggen. Ik denk dat wat jij beschrijft meer valt onder neuroticisme dan introversie.quote:Op dinsdag 24 januari 2012 18:34 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Ja dat is waar, maar ik weet van mezelf eigenlijk niet zo goed waar ik op die schaal zit. Naja, weet ook niet in hoeverre dat ook belangrijk is
Die bestaan ook.quote:Op dinsdag 24 januari 2012 18:28 schreef roosjeroosje1988 het volgende:
[..]
OMG, wat een jongetjes.Nee voor mij moeten ze toch echt minstens 40/50+ zijn.
Heb net het wikistukje gelezen. Ik herken er wel een hoop in ja, zeker ook met betrekking tot het autonome zenuwstelsel. Ik heb er geen vat op zeg maar.quote:Op dinsdag 24 januari 2012 18:37 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Inzicht krijgen in je persoonlijkheidstrekken kan interessant zijn. Misschien dat het helpt om te accepteren hoe je bent en daarbij ook bij het versieren waar je sterke en zwakke punten liggen. Ik denk dat wat jij beschrijft meer valt onder neuroticisme dan introversie.
Eén waarschuwing: de namen die men in de psychologie gebruikt voor persoonlijkheidstrekken klinken vaak als scheldwoorden (zoals neuroot).quote:Op dinsdag 24 januari 2012 18:49 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Heb net het wikistukje gelezen. Ik herken er wel een hoop in ja, zeker ook met betrekking tot het autonome zenuwstelsel. Ik heb er geen vat op zeg maar.
Het overkomt me
Jij ook al. Wat moet ik me daarbij voorstellen?quote:Op dinsdag 24 januari 2012 19:00 schreef usedtoknow het volgende:
Ik heb ook problemen met versieren.
wtf heeft in een kamer met spinnen staan te maken met extravert of introvert?quote:Op dinsdag 24 januari 2012 19:01 schreef rhubarbje het volgende:
ik denk dat er bij 'jullie'nog niks te zeggen is over introvert of extravert omdat jullie niet afspreken etc door een 'laagje' angst
als je bang bent voor spinnen en staat in een kamer met spinnen vliegt je persoonlijkheid ook het raam uit zeg maar
Wees welkom! Je zit hier goedquote:Op dinsdag 24 januari 2012 19:00 schreef usedtoknow het volgende:
Ik heb ook problemen met versieren.
dat staat er toch gewoon boven?quote:Op dinsdag 24 januari 2012 19:02 schreef Joysa het volgende:
[..]
wtf heeft in een kamer met spinnen staan te maken met extravert of introvert?
Wat is niet afspreken? Ik heb welgeteld 1 date gehad en ik heb een aantal Fokkers ontmoet.quote:Op dinsdag 24 januari 2012 19:01 schreef rhubarbje het volgende:
ik denk dat er bij 'jullie'nog niks te zeggen is over introvert of extravert omdat jullie niet afspreken etc door een 'laagje' angst
als je bang bent voor spinnen en staat in een kamer met spinnen vliegt je persoonlijkheid ook het raam uit zeg maar
Je kunt hartstikke extravert zijn en alsnog moeite hebben met versieren?quote:
nee: er is nog niks te zeggen over dat deel van je karakter zeg maar (ben je introvert of extravert) als je keuzes maakt vanuit een (sociale) angstquote:Op dinsdag 24 januari 2012 19:04 schreef Joysa het volgende:
[..]
Je kunt hartstikke extravert zijn en alsnog moeite hebben met versieren?
bij 80% van de mensen hier gaat het wel verder dan datquote:Op dinsdag 24 januari 2012 19:07 schreef formerjellybean het volgende:
Het hoeft niet altijd angst te zijn hoor waardoor mensen moeite kunnen hebben met versieren , iemand kan ook gewoon heel lomp zijn en daardoor moeite hebben met versieren.
Of in de meeste gevallen nergens thuis passen zoals in mijn gevalquote:Op dinsdag 24 januari 2012 19:07 schreef formerjellybean het volgende:
Het hoeft niet altijd angst te zijn hoor waardoor mensen moeite kunnen hebben met versieren , iemand kan ook gewoon heel lomp zijn en daardoor moeite hebben met versieren.
Ik ben een vreemd mens.quote:Op dinsdag 24 januari 2012 19:02 schreef deelnemer het volgende:
[..]
Jij ook al. Wat moet ik me daarbij voorstellen?
Als je wilt kun je ook wat meer over jezelf vertellen. Zat mensen hier die er wel op in zullen gaanquote:Op dinsdag 24 januari 2012 19:00 schreef usedtoknow het volgende:
Ik heb ook problemen met versieren.
Ik lunch wel altijd achter mijn bureau, jaquote:Op dinsdag 24 januari 2012 19:08 schreef rhubarbje het volgende:
[..]
bij 80% van de mensen hier gaat het wel verder dan dat
vind ik persoonlijk
je ziet het bijv ook omdat 'ze' niet veel vrienden hebben of zich tegen laten houden in keuzes door die angst
(bijv op een les gaan of zo als jeniemand kent of lunchen alleen)
Jewel. Ik ben daar een voorbeeld van. Ik kan niet met mannen omgaan op dit gebied omdat ik te egoïstisch ben.quote:Op dinsdag 24 januari 2012 19:04 schreef Joysa het volgende:
[..]
Je kunt hartstikke extravert zijn en alsnog moeite hebben met versieren?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |