Pardon?quote:
Wie is de mol nu op ned 3. Kijken !quote:
Gezien, en het zijn allemaal mollen!quote:Op vrijdag 27 januari 2012 17:24 schreef jcdragon het volgende:
[..]
Wie is de mol nu op ned 3. Kijken !
Plaats je alleen maar screenshots omdat je het kan, omdat je er iets in ziet of omdat je je echt aan het 'ferfelen' bent?quote:Op vrijdag 27 januari 2012 17:32 schreef QuarterBack het volgende:
[..]
Gezien, en het zijn allemaal mollen!![]()
[ link | afbeelding ]
[ link | afbeelding ]
Je zou best gelijk kunnen hebben!quote:Op vrijdag 27 januari 2012 17:37 schreef MrManiak het volgende:
[..]
Plaats je alleen maar screenshots omdat je het kan, omdat je er iets in ziet of omdat je je echt aan het 'ferfelen' bent?
Wat bedoel je precies? Het is toch sowieso zo, dat groen staat voor doorgang van Marit en William. En groen kan betekenen dat de mol bij de onderhandelaars zat, wat ik zelf ook denk. Of doel je op hun groene kleding of wat anders?quote:Op vrijdag 27 januari 2012 17:58 schreef tochweerhenk het volgende:
Een beetje een rare theorie:
De kandidaten konden stemmen op rood en groen, en dat sloeg ook op de kandidaten William en Marit. Als iedereen rood zou hebben gestemd (meerderheid) zou er iemand vertrekken, Marit of William dus. Dat betekent de rode kleur dus?
Maar wat betekent de groene kleur? Misschien dat ze allebei mochten blijven, maar misschien ook dat de mol onder hen is?
Nee, groen is meestal de molkleur. En omdat die 2 kleuren dan doelen op die 2 kandidaten, zou de mol daar tussen zitten.quote:Op vrijdag 27 januari 2012 18:38 schreef Redefine het volgende:
[..]
Wat bedoel je precies? Het is toch sowieso zo, dat groen staat voor doorgang van Marit en William. En groen kan betekenen dat de mol bij de onderhandelaars zat, wat ik zelf ook denk. Of doel je op hun groene kleding of wat anders?
Ah ok.quote:Op vrijdag 27 januari 2012 18:40 schreef tochweerhenk het volgende:
[..]
Nee, groen is meestal de molkleur. En omdat die 2 kleuren dan doelen op die 2 kandidaten, zou de mol daar tussen zitten.
Dan moet je wel van te voren weten dat de stemming groen uitpakt. Deze theorie lijkt me niet echt een sterke, ik heb beter gelezen hier.quote:Op vrijdag 27 januari 2012 18:40 schreef tochweerhenk het volgende:
[..]
Nee, groen is meestal de molkleur. En omdat die 2 kleuren dan doelen op die 2 kandidaten, zou de mol daar tussen zitten.
Tja.quote:Op vrijdag 27 januari 2012 18:43 schreef Jabberwocky het volgende:
[..]
Dan moet je wel van te voren weten dat de stemming groen uitpakt. Deze theorie lijkt me niet echt een sterke, ik heb beter gelezen hier.
Ik kan dat er echt niet uithalen.quote:Op vrijdag 27 januari 2012 18:50 schreef tochweerhenk het volgende:
[ afbeelding ]
Deze Prrintscreen gemaakt, de naam die wordt ingetypt is onmogelijk te lezen, maar het lijk net of je William in beeld ziet met de rode pet.
En dan nog... vind ik ook een soort van spoileren eigenlijk. Sowieso vind ik het al raar dat je ziet dat Art naarquote:Op vrijdag 27 januari 2012 18:50 schreef tochweerhenk het volgende:
[ afbeelding ]
Deze Prrintscreen gemaakt, de naam die wordt ingetypt is onmogelijk te lezen, maar het lijk net of je William in beeld ziet met de rode pet.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. kijkt bij dat rode scherm.
Je ziet niks roods?quote:Op vrijdag 27 januari 2012 18:55 schreef Redefine het volgende:
[..]
Ik kan dat er echt niet uithalen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 8% gewijzigd door jcdragon op 27-01-2012 19:56:37 ]Isn't it ironic, don't you think
Het had een stuk slechter kunnen zijn.
Antwoord op spoiler 2:quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Goedemiddag! Kan ik u ergens mee helpen?
Ik doe heel erg mijn best om het te zien, maar ik niets roods.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op vrijdag 9 juli 2010 22:51 schreef Runselpink het volgende: kerel, dit is drama.
http://isarjenrobben.geblesseerd.com/
http://www.henkeningrid.org/
Was ook een gekke pixel foto, maar de HD foto is duidelijker.quote:Op vrijdag 27 januari 2012 20:45 schreef Redefine het volgende:
[..]
Ik doe heel erg mijn best om het te zien, maar ik niets roods.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |