abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_107192207
Septuagint of Septuaginta (Latijn: ‘zeventig’, afkorting van interpretatio septuaginta interpretum virorum, Grieks: η μετάφραση των εβδομήκοντα, "vertaling van de zeventig mannen"), vaak afgekort tot LXX (= 70 in Romeinse cijfers), is de naam voor de Griekse vertaling van de Tenach of Oude Testament die tussen circa 250 v.Chr. en 100 v.Chr. werd gemaakt. (bron wikipedia)

Dit document LXX de zeventig die de bijbel geschreven hebben zijn dus de oprichters van de Illuminati of verlichtenden of vrijmetselaars Orde of welke naam van mensen die onder een Orde staan zijn de rijken die het geld en de macht beheren in deze wereld.

Of deze nu in het Rome of in de VS of in Het Windsor of Oranje's of Rotschilds heten of wonen dat is maar een naam en die bepalen wat er gebeurt in de wereld.

Het beste gewoon weg lachen en je zelf verrijken en doen waar je zin in heb is het beste.
En iedereen die het probeert uit te leggen is misschien wel.....................
allesbeterweter
  Moderator dinsdag 24 januari 2012 @ 20:30:12 #102
249559 crew  Lavenderr
pi_107192914
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 januari 2012 20:13 schreef Bankfurt het volgende:

[..]

Die krijgen eerst een "waarschuwing".

Als dat niet helpt; krijgen ze plotseling een schandaal aan hun broek, een financiele tegenvaller, een ziekte, een ongeluk of ze worden gezelfmoord.
Zoiets vermoedde ik al.
pi_107199085
Dat vermoedde had ik ook ^O^
allesbeterweter
pi_107289029
-past het niet in je straatje, ga dan ergens anders spelen, note-

[ Bericht 96% gewijzigd door Gray op 27-01-2012 22:53:10 ]
  zondag 29 januari 2012 @ 11:00:12 #105
363488 allesbeterweter
allesbeterweter
  zondag 29 januari 2012 @ 13:54:10 #106
66714 YuckFou
Nu niet, nooit niet...
pi_107359092
quote:
0s.gif Op zaterdag 21 januari 2012 11:41 schreef Dr-Anderson het volgende:
Ondanks dat ze hun vermogen en investeringen nooit openbaar hebben gemaakt, zijn er tal van analisten geweest die dit hebben onderzocht. Alles naast elkaar gelegd komen ze tot een schatting van 490.000 triljoen (490.000.000.000.000.000) dollar.
Ik heb t vermoeden dat dit cijfer een beetje overtrokken is :)

Wel komt het idee dat de Rothschilds zo rijk zijn voort uit het idee dat ze aan de wieg hebben gestaan van alle grote financiële conglomeraten die we vandaag de dag kennen en met hun fortuin geholpen hebben mensen als Rockefeller, Morgan Stanley etc. hun banken en handel overeind te helpen en in die zin dus de capo di tuti capo van de financiële wereld te zijn.

Hieruit volgend, en vasthoudend aan het idee dat de FED een private organisatie is waarvan de Amerikaanse overheid geld leent, zijn zij uiteindelijk de schuldeisers van de biljoenen die diezelfde overheid leent van de FED.
Als je alle investeringen en schulden dan uiteindelijk bij elkaar optelt kom je inderdaad op een megalomaan groot bedrag uit, maar of dat de waarheid is? Dat is amper te achterhalen, wel hebben ze geld genoeg voor bijzonder leuke optrekjes:






Hun smaak qua wonen is in ieder geval beter dan die van nieuw geld die monstrueus lelijke gebouwen midden in NewDelhi etc. neerzetten :')

Wiki met beknopte info: http://en.wikipedia.org/wiki/Rothschild_family
Are we not savages, innately destined to maim and kill?
Blame it on the environment, heredity or evolution: we're still responsible
Our intelligence may progress at geometric rates
Yet socially we remain belligerent neonates
  zondag 29 januari 2012 @ 14:01:07 #107
8372 Bastard
Persona non grata
pi_107359395
Je zal toch zo'n woning hebben hee O+
The truth was in here.
  zondag 29 januari 2012 @ 14:31:40 #108
66714 YuckFou
Nu niet, nooit niet...
pi_107361067
"You don't need to be King to live in a palace"
Are we not savages, innately destined to maim and kill?
Blame it on the environment, heredity or evolution: we're still responsible
Our intelligence may progress at geometric rates
Yet socially we remain belligerent neonates
pi_107361253
quote:
14s.gif Op donderdag 19 januari 2012 12:55 schreef 100% Tukker het volgende:

[..]

Het is dan ook geen complottheorie. Het staat gewoon in de geschiedenisboeken.
Even tussendoor; Waarom staat het dan op BNW?
Conscience do cost.
pi_107392385
Omdat de waarheid vaak niet gezegt mag worden? :Z
allesbeterweter
pi_107395691
Als het geen complottheorie is en het staat in de geschiedenisboeken lijkt het me geen probleem dat het 'gezegt' wordt.
Conscience do cost.
pi_107396264
Stel de Rothschilds zijn de geheime eigenaren van de Federal reserve. Voor iedere dollar die in omloop is ontvangt de Federal reserve 1-3%, afhankelijk van de rentestand. Op dit moment is de rentestand 1% en laten we zeggen dat er $10 biljoen in omloop is. De Federal reserve en dus de Rothshield familie verdient dan $100 miljard per jaar. En dit jaar in, jaar uit. Vorig jaar had de Federal reserve $74 miljard aan belasting uitgekeerd. Dat is twee keer het vermogen van Bill Gates. De Rothshields zouden in potentie honderden keren meer bezitten dan Bill Gates.

[ Bericht 0% gewijzigd door polderturk op 30-01-2012 14:29:42 ]
  maandag 30 januari 2012 @ 13:32:17 #113
362990 Dr-Anderson
In haar hoedanigheid
pi_107398743
Ik ken ze niet eens, maar heb een gruwelijk hekel aan die Rothshields!!! :r

Het zijn machtsvreters!!! :N :Y)

Wie beschermt het volk tegen een corrupte regering?
Graag je reactie
pi_107400042
quote:
0s.gif Op maandag 30 januari 2012 12:08 schreef polderturk het volgende:
Stel de Rothschilds zijn de geheime eigenaren van de Federal reserve. Voor iedere dollar die in omloop is ontvangt de Federal reserve 1-3%, afhankelijk van de rentestand. Op dit moment is de rentestand en laten we zeggen dat er $10 biljoen in omloop is. De Federal reserve en dus de Rothshield familie verdient dan $100 miljard per jaar. En dit jaar in, jaar uit. Vorig jaar had de Federal reserve $74 miljard aan belasting uitgekeerd. Dat is twee keer het vermogen van Bill Gates. De Rothshields zouden in potentie honderden keren meer bezitten dan Bill Gates.
Een belangrijke schakel tussen de FED en Rothschild is Goldman Sachs
  Moderator maandag 30 januari 2012 @ 14:29:44 #115
249559 crew  Lavenderr
pi_107400905
quote:
0s.gif Op maandag 30 januari 2012 13:32 schreef Dr-Anderson het volgende:
Ik ken ze niet eens, maar heb een gruwelijk hekel aan die Rothshields!!! :r

Het zijn machtsvreters!!! :N :Y)

Wie beschermt het volk tegen een corrupte regering?
Ze zitten nog niet in de regering toch?
Ze trekken achter de schermen aan de touwtjes, dat wel.
En wat Bankfurt zegt: Goldman Sachs is ook een grote speler op het wereldtoneel.
pi_107400915
Is dit al voorbij gekomen (en zo ja, kan iemand achterhalen hoeveel hiervan waar is)?

http://www.gewoon-nieuws.(...)ankelt/#.TyabLcVOj3w

http://lucas2012infos.wor(...)9Cgo-away-%E2%80%9D/
pi_107401152
quote:
0s.gif Op maandag 30 januari 2012 14:29 schreef Lavenderr het volgende:

[..]

Ze zitten nog niet in de regering toch?
Ze trekken achter de schermen aan de touwtjes, dat wel.

En wat Bankfurt zegt: Goldman Sachs is ook een grote speler op het wereldtoneel.
Is dat eigenlijk niet hetzelfde?

Veel oud-Goldman Sachs leden beginnen nu posities in te nemen in de politiek. Het lijkt me niet ondenkbaar dat bepaalde banden met hun oude werkgevers nog warm gehouden worden.
  maandag 30 januari 2012 @ 14:40:17 #118
95427 Hephaistos.
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯
pi_107401300
Dat Goldman Sachs een factor van belang in de financiële wereld (en financiële crisis) is, lijkt me buiten kijf staan. Ik mis alleen even de conncectie met de Rothschilds, er wordt hier net gedaan alsof de Rothschilds eigenaar van Goldman Sachs zijn... :?
pi_107402056
quote:
0s.gif Op maandag 30 januari 2012 14:30 schreef DemureStoic het volgende:
Is dit al voorbij gekomen (en zo ja, kan iemand achterhalen hoeveel hiervan waar is)?

http://www.gewoon-nieuws.(...)ankelt/#.TyabLcVOj3w

http://lucas2012infos.wor(...)9Cgo-away-%E2%80%9D/
Wat denk je zelf :')

Het valt me op dat hoe waziger de website des te meer kneuzen er in geloven.
  maandag 30 januari 2012 @ 15:16:50 #120
66714 YuckFou
Nu niet, nooit niet...
pi_107402530
quote:
0s.gif Op maandag 30 januari 2012 14:40 schreef Hephaistos. het volgende:
Ik mis alleen even de conncectie met de Rothschilds, er wordt hier net gedaan alsof de Rothschilds eigenaar van Goldman Sachs zijn... :?
De bron is niet helemaal lekker maar ik heb het eerder vaak voorbij zien komen en t is redelijk helder geschreven:
quote:
A prominent economic and financial analyst has been predicting for several months that the U.S. dollar will collapse in early November 2009. James Sinclair is the Chairman and CEO of Tanzania Royalty Exploration Corp. which procures royalty interests in gold production in Tanzania in central East Africa. Jim Sinclair is also the son of Bertram Seligman whose family started Goldman Sachs, Solomon Brothers, Lehman Brothers and other major investment banking firms.

"...I know how things end in the market even before they begin. I am the son of one of the world's greatest traders, Bertram J. Seligman, who like, Jesse Livermore, always knew what was over the horizon. I do not pretend to have all the talent of those market giants but just some of it. Goldman Sachs, Solomon Brothers, Lehman Brothers, and Bache were a few of the firms started by my family. All this appears in a book called 'Our Crowd.'" (Jim Sinclair, GATA)

Our Crowd: The Great Jewish Families of New York by Stephen Birmingham relates details of the powerful New York banking alliance in which the House of Seligmanthe ancestors of Jim Sinclair and his father, Bertram Seligmanbecame partners with the House of Rothschild and the House of Morgan:

"...in the autumn of 1874, Baron Rothschild summoned Isaac Seligman to his office to give him a piece of news. Some $55 million worth of United States bonds were to be offered for sale, and, the Baron suggested, the issue might be backed by a combination of three houses — the House of Rothschild, the House of Morgan, and the House of Seligman. For the first time, August Belmont would act as agent for both the Rothschilds and J. & W. Seligman & Company... The Seligmans were now participating in the most powerful financial combination in the history of banking.

"At last they were able to consider themselves the Rothschild's peers. The Seligman–Belmont–Morgan–Rothschild alliance, furthermore, was so successful that by the end of the decade there were complaints on Wall Street that 'London—and Germany—based bankers' had a monopoly on the sale of United States bonds in Europe—which they virtually did. The Seligmans were now being called 'the American Rothschilds'..."
dubieuze bron, met bronvermelding van dit stukje
Google docdinges van het boek wat als bron wordt aangehaald:
http://books.google.nl/bo(...)20birmingham&f=false
Are we not savages, innately destined to maim and kill?
Blame it on the environment, heredity or evolution: we're still responsible
Our intelligence may progress at geometric rates
Yet socially we remain belligerent neonates
pi_107402609
quote:
0s.gif Op maandag 30 januari 2012 15:03 schreef WeerWachtwoordVergeten het volgende:

[..]

Wat denk je zelf :')

Het valt me op dat hoe waziger de website des te meer kneuzen er in geloven.
Heb je niets zinnigs te zeggen, reageer dan gewoon niet.
pi_107403042
quote:
0s.gif Op maandag 30 januari 2012 15:03 schreef WeerWachtwoordVergeten het volgende:

[..]

Wat denk je zelf :')

Het valt me op dat hoe waziger de website des te meer kneuzen er in geloven.
Ik zeg niet dat ik alles geloof, ik vraag me alleen af of iemand bronnen heeft die kunnen verifiëren of er daadwerkelijk een proces is aangespannen en dat dit doument dus authentiek is. Ik heb namelijk wel vaker ook wel eens gelezen (ook op websites die niet 'wazig' zijn) dat de Amerikanen tijdens de Tweede Wereldoorlog Japanse goudvoorraden in de Filipijnen hebben buitgemaakt die nooit bekend zijn gemaakt. Gezien er ook wordt beweerd dat de Rotschild-clan over gigantische goudvoorraden beschikt (via o.a. de BIS in Zwitserland), ben ik gewoon benieuwd of het een met het ander te maken heeft.

Wellicht dat er geen brand is, maar waar rook is, is meestal ook vuur. (Dat Zwitserland altijd neutraal is gebleven in oorlogen, is echt niet omdat ze zulke vredelievende mensen zijn. :))

[ Bericht 1% gewijzigd door DemureStoic op 30-01-2012 16:19:57 ]
pi_107404230
Zijn er leuke (redelijk objectieve) boeken over de Rothschilds te vinden?
  Moderator maandag 30 januari 2012 @ 16:26:12 #124
249559 crew  Lavenderr
pi_107405047
quote:
5s.gif Op maandag 30 januari 2012 16:04 schreef Cracka-ass het volgende:
Zijn er leuke (redelijk objectieve) boeken over de Rothschilds te vinden?
dit is wel leuk, of het objectief is weet ik niet.
http://achtergeslotendeur(...)72&r=1&tbl_archief=0

en dit schijnt hét boek te zijn over de familie Rothschild

http://www.google.nl/url?(...)p1aVICzwfqenYz6h9c_Q
  maandag 30 januari 2012 @ 16:30:51 #125
66714 YuckFou
Nu niet, nooit niet...
pi_107405230
quote:
0s.gif Op maandag 30 januari 2012 15:32 schreef DemureStoic het volgende:
Gezien er ook wordt beweerd dat de Rotschild-clan over gigantische goudvoorraden beschikt (via o.a. de BIS in Zwitserland), ben ik gewoon benieuwd of het een met het ander te maken heeft.
het is uiteraard niet alleen maar goud wat er blinkt:
quote:
Major 19th century businesses founded with Rothschild family capital include:

Alliance Assurance (1824) (now Royal & SunAlliance);
Chemin de Fer du Nord (1845)
The Rio Tinto mining company (1873) (From the 1880s onwards, the Rothschilds had full control of Rio Tinto)[20]
Eramet (1880)
Imerys (1880)
De Beers (1888)
De Beers doet vooral in steentjes ;)
Are we not savages, innately destined to maim and kill?
Blame it on the environment, heredity or evolution: we're still responsible
Our intelligence may progress at geometric rates
Yet socially we remain belligerent neonates
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')