Jij had ons toch al lang en breed verlaten?quote:Op dinsdag 17 januari 2012 23:49 schreef Høken het volgende:
Bwah, in tijden niet zo'n erge keelpijn gehad, voel me er zwaar belabberd door.
Afrijden?quote:
Troost je, zo voel ik me dag in dag uit. En hoeveel vrij er ook is... Het helpt niksquote:Op woensdag 18 januari 2012 11:01 schreef El_Borracho het volgende:
ik heb nood aan wat vrije tijd om alles op een rijtje te zetten.
Neuhquote:
Crap ik voel me ook fucking beroerdquote:Op woensdag 18 januari 2012 13:07 schreef lichtknopje het volgende:
Zwaar verkouden en al 2 dagen ziek thuis.
Same here.quote:
Ja, dat snap ik, ik doe eigenlijk veel te weinig met mijn vrije tijd. Ik sport wel veel, maar daarnaast is het vrijwel altijd computer/tv. Ik ga af en toe weleens met mijn broer zijn vrienden mee opstap, maar zelf heb ik eigenlijk geen vrienden meer, itt een tijdje terug.quote:Ik weet nav je andere posts hier dat je al veel langer somber bent, probeerde het met humor te benaderen.
Hoe zit je eigenlijk met je vrijetijdsbesteding? Hoe meer er in je vrije tijd uit je handen komt hoe minder je tijd hebt om te malen (+ ego boost als iets goed lukt)
Da's ook zwaar balen idd. Misschien moet je nu ff lekker op de bank gaan liggen met een warme kop chocomelk of thee en lekker bankhangen. Ik weet wel, er zijn geen kabouters voor de rommel maar gun jezelf die rust om te herstellen.quote:Op woensdag 18 januari 2012 14:29 schreef Muck het volgende:
[..]
Same here.
Ik zit met een hand in het gips en zelfs de meest simpele huishoudelijke dingen kosten me uren, waardoor mijn huis eruit ziet alsof er een bom is ontploft
Kusje erop.quote:Op woensdag 18 januari 2012 19:10 schreef KiwiTjuHh het volgende:
Ja natuurlijk, ook nog een brandwond
Na regen komt zonneschijn en meer van dat soort dooddoeners.quote:Op woensdag 18 januari 2012 20:48 schreef La_Vita het volgende:
Het leven werkt mij nogal tegen opt moment
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |