Zo, dus jij bent gewoon alvast stiekem aan het oefenen..quote:Op vrijdag 27 januari 2012 14:26 schreef YskaFredriksson het volgende:
Ik heb vorige week vrijdag nog gebowlt maar ook deze keer was het geen succesHet gaat redelijk als ik me volop concentreer en geen last heb van schreeuwende mensen en 'grapjes' makende mensen maar anders kan ik net zo goed stoppen :p
Ik word echt bloedlink dan dus zou het niet doen, ik kan slecht tegen dronken mensen en grapjes die in diezelfde lijn liggen..quote:Op vrijdag 27 januari 2012 15:25 schreef JK1982 het volgende:
[..]
Zo, dus jij bent gewoon alvast stiekem aan het oefenen..![]()
Maarre.. je kunt dus niet zo goed tegen grapjes onder het bowlen..![]()
* Rucky noteert: niet tegen YskaFredriksson zeggen dat haar veter los zit als ze net gaat gooien.quote:Op vrijdag 27 januari 2012 20:05 schreef YskaFredriksson het volgende:
[..]
Ik word echt bloedlink dan dus zou het niet doen, ik kan slecht tegen dronken mensen en grapjes die in diezelfde lijn liggen..
En we gingen bowlen met mijn opa en oma daar kon ik weinig aan doen
Da's de Goden verzoeken, want nu gaat het natuurlijk gebeuren dat die veter ècht los komt te zitten.quote:Op vrijdag 27 januari 2012 20:09 schreef Rucky het volgende:
[..]
* Rucky noteert: niet tegen YskaFredriksson zeggen dat haar veter los zit als ze net gaat gooien.
Hoho..ik heb 1x (!) ik mijn leven ietsje teveel gedronken en dat was dan ook meteen de laatste keer.. En dat was nota bene een combinatie van factoren, waardoor het waarschijnlijk verkeerd viel.quote:Op vrijdag 27 januari 2012 20:05 schreef YskaFredriksson het volgende:
[..]
Ik word echt bloedlink dan dus zou het niet doen, ik kan slecht tegen dronken mensen en grapjes die in diezelfde lijn liggen..
En we gingen bowlen met mijn opa en oma daar kon ik weinig aan doen
Dan ken je mij nog niet. Ik ben een heel braaf jongetje hoor..quote:Op vrijdag 27 januari 2012 21:25 schreef DJMO het volgende:
FOK!ker en zich keurig gedragen. Contaminatie van de bovenste plank
dat zie ik woensdag welquote:Op vrijdag 27 januari 2012 21:30 schreef JK1982 het volgende:
[..]
Dan ken je mij nog niet. Ik ben een heel braaf jongetje hoor..En verlegen, niet te vergeten..
Sorrie dat ik stront lazarus over je toetsenbord heb gebraakt.quote:Op vrijdag 27 januari 2012 21:25 schreef DJMO het volgende:
FOK!ker en zich keurig gedragen. Contaminatie van de bovenste plank
Niet zo janken, dit halve topic is al SC waar je zelf ook net zo hard aan hebt meegewerktquote:Op vrijdag 27 januari 2012 21:32 schreef Rucky het volgende:
[..]
Sorrie dat ik stront lazarus over je toetsenbord heb gebraakt.![]()
Maar willen jullie sc en dit topic een beetje uit elkaar houden.
quote:Op vrijdag 27 januari 2012 21:50 schreef Papabear het volgende:
Maken we hier toch gewoon een reeks van. Bijna deeltje 2
quote:Op vrijdag 27 januari 2012 21:48 schreef Rucky het volgende:
Het is al lastig genoeg om de meet te regelen en in dit topic kan er over gesproken worden.
Voorpret is leuk als het over de meeting gaat. Maar appeltaart bakken hoort toch in sc thuis.
Bowlingmeet.quote:Op zondag 29 januari 2012 23:18 schreef JK1982 het volgende:
[..]
Voor mij komen er bij de volgende bowlingmeet weer een aantal gezichten bij de namen..
Ik ben benieuwd of er in de tussentijd nog veel aanmeldingen komen..
wij komen eerst bij suus kijken en gaan we daarna bowlen (ha nee rucky ik schop je planning niet in de warquote:Op vrijdag 27 januari 2012 23:57 schreef Ireth het volgende:
Ik zit me trouwens net te bedenken dat we, indien zwemles doorgaat, we zelfs niet komen kijken. Zwemles is van 18.00 tot 19.00 uur en eer we dan op zijn vroegst bij de bowlingbaan kunnen zijn is het 20.00 uur....
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |