Hahahaha! Hoe weet jij hoe droog Sint zn kont isquote:Op donderdag 16 februari 2012 00:18 schreef SacreCoeur het volgende:
pff ik heb nu 2x dat inecto spul gebruikt (shampoo) en mn haar is zo droog als sinterklaas zn kont, klopt dat?
*jaloers*quote:Op donderdag 16 februari 2012 00:08 schreef ChicaChula het volgende:
[..]
Ehmm tot aan mn navel als mn navel op mn rug zou zitten hahaha
Ik vond Inecto ook niet fijn. Ik heb 'm uiteindelijk gebruikt om de wc mee schoon te maken.quote:Op donderdag 16 februari 2012 00:18 schreef SacreCoeur het volgende:
pff ik heb nu 2x dat inecto spul gebruikt (shampoo) en mn haar is zo droog als sinterklaas zn kont, klopt dat?
sssst, ik weet dat gewoonquote:Op donderdag 16 februari 2012 00:23 schreef ChicaChula het volgende:
[..]
Hahahaha! Hoe weet jij hoe droog Sint zn kont isvan al dat paardrijden wordt het vast wel een beetje zweterig
quote:Op donderdag 16 februari 2012 01:03 schreef MinderMutsig het volgende:
Shampoos die niet bevallen gebruik ik altijd voor de wc en om handwasjes mee te doen. BH's e.d.
Conditioners werken prima om je benen mee te scheren. Beter zelfs dan scheerschuim vind ik.
Oei, dat klinkt interessant je benen scheren met conditioner als scheerschuim, dat ga ik zeker eens uittesten. Ook op mijn armen.quote:Op donderdag 16 februari 2012 01:03 schreef MinderMutsig het volgende:
Shampoos die niet bevallen gebruik ik altijd voor de wc en om handwasjes mee te doen. BH's e.d.
Conditioners werken prima om je benen mee te scheren. Beter zelfs dan scheerschuim vind ik.
En niet alleen jij, dan heb ik mijn doel ook bereikt.quote:Op donderdag 16 februari 2012 00:45 schreef MinderMutsig het volgende:
lig prima op schema. Nog een jaartje of 3-4 en dan heb ik mijn doel bereikt.
Da's mijn doel ook, eigenlijk al jaren, maar mijn haar lijkt gewoon niet te groeien in de lengte. Laagjes groeien wel aan, heb een pony gehad die ook weer aangegroeid is en rond m'n haargrens stikt het van het babyhaar, maar de langste lengte schiet gewoon NIET op. Heel frustrerend.quote:Op donderdag 16 februari 2012 13:46 schreef Sinosappel het volgende:
Mijn doel is elleboog-lengteEn zodat m'n haar over m'n tits valt.
Nog ongeveer 10 cm te gaan, over een jaartje heb ik het
Valt eigenlijk wel mee, als je je haar uiteen gaat doen in een schediing dan valt de uitgroei beter op, zeker als je haar en heel andere (donkerdere) kleur heeft dan je hoofdhuid. Zo wil ik ook mijn haar verven in koperkleur, maar omdat mijn hoofdhuid geirriteerd is geraakt door Minoxidil gebruik, heb ik last van hardnekkige witte schilfers en heeft zich afgelopen maanden een soort wit korstje gevormt die nu pas langzaam begint weg te trekken, maar onder een lamp lijkt het niet alsof ik een haaruitdunning rond mijn kruin hebt, maar dat is gewoon het optisch effect door het contrast van licht en donker. Maar het is gelukkig al voor het grootste gedeelte verdwenen.quote:Op donderdag 16 februari 2012 14:49 schreef ChicaChula het volgende:
Ik wil t niet veel langer dan dat t nu is eigenlijk.. Maar mn haar groeit best snel.. Heb t geverfd op 26 januari en uitgroei is vandaag zo:
[ afbeelding ]
Dan heeft jou haarcyclus zijn maximale grens bereikt. Haren groeien nu eenmaal niet onbeperkt lang door, vrouwen hebben nog het geluk dat het in tegenstelling tot mannen langer kan groeien, maar ook voor hun geldt, tot hier en niet verder.quote:Op donderdag 16 februari 2012 16:51 schreef WHATSHESAID het volgende:
[..]
Da's mijn doel ook, eigenlijk al jaren, maar mijn haar lijkt gewoon niet te groeien in de lengte. Laagjes groeien wel aan, heb een pony gehad die ook weer aangegroeid is en rond m'n haargrens stikt het van het babyhaar, maar de langste lengte schiet gewoon NIET op. Heel frustrerend.
Nu de lengte nog
Klinkt heel erg als mijn haar. Alleen heb ik het nog nooit echt langer proberen te laten groeien, dus ik ben benieuwd of het lukt.quote:Op donderdag 16 februari 2012 16:51 schreef WHATSHESAID het volgende:
[..]
Da's mijn doel ook, eigenlijk al jaren, maar mijn haar lijkt gewoon niet te groeien in de lengte. Laagjes groeien wel aan, heb een pony gehad die ook weer aangegroeid is en rond m'n haargrens stikt het van het babyhaar, maar de langste lengte schiet gewoon NIET op. Heel frustrerend.
Ben nu wel bezig m'n haar 'voller' te laten groeien. Heb heel steil, dik haar en heb altijd flink in lagen gehad, omdat ik dacht dat er dan meer volume in zou komen. Nu ik probeer alles wat meer op een lengte te laten groeien, zit er echt 10 keer meer volume in. En met al dat babyhaar zal dat ook alleen maar beter worden.
Nu de lengte nog
Story of my hairquote:Op donderdag 16 februari 2012 17:00 schreef Sinosappel het volgende:
[..]
Klinkt heel erg als mijn haar. Alleen heb ik het nog nooit echt langer proberen te laten groeien, dus ik ben benieuwd of het lukt.
Maar ik heb ook veel lagen in m'n haar, wil het allemaal op 1 lengte hebben nu. Dat is zo veel mooier en voller. Altijd als ik bij de kapper kwam vroegen ze eigenlijk standaard: "laagjes?" En dan deed ik dat maar omdat ik dacht dat dat mooier was en meer in model enzo...
Maar sinds ik echt een serieuze poging doe om m'n haar langer te laten groeien is mijn smaak daarin echt veranderd.
Ja, dat is hier ook altijd zo gegaan. Ik heb altijd tegen de kapsters die mij geknipt hebben gezegd dat ik er van baal dat er niet zoveel volume in m'n haar zit en dat ze het om die reden maar in laagjes moesten knippen. Fijn dat die mensen je dan niet even tegensprekenquote:Op donderdag 16 februari 2012 17:00 schreef Sinosappel het volgende:
[..]
Klinkt heel erg als mijn haar. Alleen heb ik het nog nooit echt langer proberen te laten groeien, dus ik ben benieuwd of het lukt.
Maar ik heb ook veel lagen in m'n haar, wil het allemaal op 1 lengte hebben nu. Dat is zo veel mooier en voller. Altijd als ik bij de kapper kwam vroegen ze eigenlijk standaard: "laagjes?" En dan deed ik dat maar omdat ik dacht dat dat mooier was en meer in model enzo...
Maar sinds ik echt een serieuze poging doe om m'n haar langer te laten groeien is mijn smaak daarin echt veranderd.
Ja ik heb nu een onderste laag die wel echt heel mooi lang is, ongeveer 5 cm tot de volgende laag gok ik zo...Maar hij is redelijk dun. Aan de ene kant wil ik 'm knippen omdat ik het graag vol wil hebben aan de onderkant. Maar aan de andere kant wil ik er geen afscheid van nemenquote:Op donderdag 16 februari 2012 17:04 schreef alors het volgende:
[..]
Story of my hairLaatst heb ik er daarom een stuk afgehaald. Er zit nu nog maar één laag in en het is van onder echt een stuk voller geworden. Nu die andere er nog uit laten groeien
Dat had ik ook ja, die onderste laag was echt mooi langquote:Op donderdag 16 februari 2012 17:10 schreef Sinosappel het volgende:
[..]
Ja ik heb nu een onderste laag die wel echt heel mooi lang is, ongeveer 5 cm tot de volgende laag gok ik zo...Maar hij is redelijk dun. Aan de ene kant wil ik 'm knippen omdat ik het graag vol wil hebben aan de onderkant. Maar aan de andere kant wil ik er geen afscheid van nemenHet is wel gewoon gezond, niet beschadigd haar.
Voelde het ook meteen voller aan?
Ja ik geloofde dat ook inderdaad.quote:Op donderdag 16 februari 2012 17:07 schreef WHATSHESAID het volgende:
[..]
Ja, dat is hier ook altijd zo gegaan. Ik heb altijd tegen de kapsters die mij geknipt hebben gezegd dat ik er van baal dat er niet zoveel volume in m'n haar zit en dat ze het om die reden maar in laagjes moesten knippen. Fijn dat die mensen je dan niet even tegenspreken.
Uiteindelijk zelf maar besloten dat ik klaar ben met een 'dunne onderkant' en dat het allemaal wat meer op één lengte moet komen. Gelukkig snapt m'n kapster die ik nu heb dat wel en probeert ze het zo vol mogelijk te knippen
Ja ik ook niet. Maar over één of twee jaar heb ik wel tot mijn kont en dan vind ik het zelf niet meer mooi als het nog langer wordtquote:Op donderdag 16 februari 2012 12:39 schreef Harajuku. het volgende:
Ik heb geen doel qua lengte, ik wil gewoon pretty haar
Aaahh ja dat moment SUCKS! Ben je net blij dat t lang is.. En daarna voelt het altijd zooo kort terwijl er dan maar een beetje af is.. Ik voel helemaal met je mee haha!quote:Op donderdag 16 februari 2012 21:51 schreef DevilsWhore het volgende:
Ik moet naar de kapper en ik wil niet. Ik wil geen afscheid nemen, mijn haar komt tegenwoordig onder mijn schouderbladen uit maar het moet wel echt.
Ik ben sinds 24 mei niet meer geweestquote:Op donderdag 16 februari 2012 23:02 schreef ChicaChula het volgende:
[..]
Aaahh ja dat moment SUCKS! Ben je net blij dat t lang is.. En daarna voelt het altijd zooo kort terwijl er dan maar een beetje af is.. Ik voel helemaal met je mee haha!
Krullen, ik kan mijn handen er nooit doorheen halenquote:Op donderdag 16 februari 2012 23:08 schreef oompaloompa het volgende:
Ik vind het juist altijd fijn na de kapper. Voelen je haren weer superglad en kun je je hand er doorheen halen zonder ook maar enige weerstand te voelen.
Gebruik normaal altijd dat care&repair potje van andrelon en heb nu iets van pantene, veel fijner mijn haar voelt veel gladder.
quote:Op donderdag 16 februari 2012 23:08 schreef oompaloompa het volgende:
Gebruik normaal altijd dat care&repair potje van andrelon en heb nu iets van pantene, veel fijner mijn haar voelt veel gladder.
Dan zal er wel een stukje af moeten inderdaadquote:Op donderdag 16 februari 2012 23:17 schreef DevilsWhore het volgende:
[..]
Ik ben sinds 24 mei niet meer geweest
Haha daar had ik nooit bij nagedachtquote:Op donderdag 16 februari 2012 23:17 schreef DevilsWhore het volgende:
[..]
Ik ben sinds 24 mei niet meer geweest
[..]
Krullen, ik kan mijn handen er nooit doorheen halen
Repareren zal wel niet kunnen maar als mijn haar erg droog aanvoelt en gemakkelijk klit (na bv klussen) dan helpt het echt wel heel erg om er van dat spul in te smeren. Ik denk dat je haar er wel gladder en minder volumneus van wordt maar ik heb vrij veel haar dus dat is voor mijn niet zon probleem (aigelijk wel fijn als het gewoon normaal naar beneden blijft hangen ipv alle kanten op staat) Als je dun haar hebt wet ik niet of het wel zo prettig is...quote:Op vrijdag 17 februari 2012 11:12 schreef Kletskip het volgende:
[..]...kan je tegenwoordig haren repareren ?
Stomme vraag natuurlijk
Wat moeilijk om dat bij jezelf te doenquote:Op donderdag 16 februari 2012 20:02 schreef Evil-Cherry het volgende:
Over vlechten met 5 strengen gesproken, ik had vandaag deze en hij zit heeeeeeeel fijn:
maar een cm of 3 is droog en dood. Mijn haar is niet zo snel dood enzo, sowieso niet sinds ik het niet meer verf.quote:Op vrijdag 17 februari 2012 13:46 schreef Njosnavelin het volgende:
[..]
Dan zal er wel een stukje af moeten inderdaad
Ik was een jaar niet geweest () en toen heeft ze er echt 10 cm afgehaald ofzo. Maar toen was het wel heel mooi opeens.
Nee joh, helemaal niet! Als je kunt invlechten, dan kun je dit ook!quote:Op vrijdag 17 februari 2012 17:12 schreef Gwywen het volgende:
[..]
Wat moeilijk om dat bij jezelf te doen![]()
Gelukkig heb ik een kind met haar tot haar knieholtes.
Bedankt voor het uitgebreide verhaalquote:Op zaterdag 18 februari 2012 01:35 schreef mecano het volgende:
Professionele haarverf zijn in het algemeen iets duurder dan wat er in de normale winkel liggen. Maar daar heb je natuurlijk ook verschillende prijsklasse. Voor prijzen kun je o.a. bekijken bij www.kapperskorting.com en www.haarshop.nl. Ik verf pas sinds 1 jaar met professionele haarverf en heb slechts 1 merk geprobeerd, maar ik kan je de volgende vertellen. In een pak haarverf bij de drogisterij zit er alles al in (haarverf, developer, zelfs handschoenen) en er zit genoeg in voor slechts 1 keer gebruik. Bij de professionele haarverf moet je alles apart kopen en deze zijn voor meerdere keren te gebruiken. De developer zitten meestal in flessen van zo'n 1 liter. En de tubes haarverf zitten zo'n 60 ml erin. Degene die ik gebruik, moet ik mengen met 1 deel haarverf en 2 delen developer.
Met professionele haarverf kun je jouw haar ook meer dan 2 tinten lichter maken. Het zit namelijk in de developer. In de developer dat bij de normale haarverf zit, zit heel weinig peroxide in. Bij de prof. haarverf kun je uit meerdere developers kiezen met verschillende peroxide%. Het ligt ook aan welke merk je gebruikt. Met de ene merk kun je jouw haar meerder niveaus lichter maken dan de ander.
Ik vind de professionele haarverf imo beter. Mijn hoofdhuid gaat altijd tintelen bij haarverf van de drogisterij ook al gebruik ik de ammoniakvrije versie. Ik heb ook organische haarverf gebruikt, maar die dekt mijn paar witte haren niet goed. Ze stinken ook erg of zijn erg geparfumeerd. De haarverf die ik gebruik is bijna geurloos. En ik kan zelf bepalen hoeveel ik gebruik. Tegenwoordig kleur ik de wortels alleen bij dus kan ik van 1 tube 3 keer gebruiken.
Wat wel een probleem is is dat de professionele haarverf die ik via webshop koop de haarverfkleuren aangeven met nummers en letters ipv een kleurnaam. Is bij 99% van de webshops. Ondertussen weet ik dat in haarverfwereld gewerkt wordt met een kleurenschema van 1 t/m 10. 1 is zwart en 10 is lichtblond. En in een pak haarverf bij de drogist heb je altijd een schema met hoe jouw haarkleur ongeveer zal worden. Met de prof. haarverf hebben ze dat niet.
Betekent dat eigenlijk ook dat je voor mengkleuren zoals roodbruin automatisch twee of meer tubes moet gaan mengen?quote:Op zaterdag 18 februari 2012 01:35 schreef mecano het volgende:
Professionele haarverf zijn in het algemeen iets duurder dan wat er in de normale winkel liggen. Maar daar heb je natuurlijk ook verschillende prijsklasse. Voor prijzen kun je o.a. bekijken bij www.kapperskorting.com en www.haarshop.nl. Ik verf pas sinds 1 jaar met professionele haarverf en heb slechts 1 merk geprobeerd, maar ik kan je de volgende vertellen. In een pak haarverf bij de drogisterij zit er alles al in (haarverf, developer, zelfs handschoenen) en er zit genoeg in voor slechts 1 keer gebruik. Bij de professionele haarverf moet je alles apart kopen en deze zijn voor meerdere keren te gebruiken. De developer zitten meestal in flessen van zo'n 1 liter. En de tubes haarverf zitten zo'n 60 ml erin. Degene die ik gebruik, moet ik mengen met 1 deel haarverf en 2 delen developer.
Met professionele haarverf kun je jouw haar ook meer dan 2 tinten lichter maken. Het zit namelijk in de developer. In de developer dat bij de normale haarverf zit, zit heel weinig peroxide in. Bij de prof. haarverf kun je uit meerdere developers kiezen met verschillende peroxide%. Het ligt ook aan welke merk je gebruikt. Met de ene merk kun je jouw haar meerder niveaus lichter maken dan de ander.
Ik vind de professionele haarverf imo beter. Mijn hoofdhuid gaat altijd tintelen bij haarverf van de drogisterij ook al gebruik ik de ammoniakvrije versie. Ik heb ook organische haarverf gebruikt, maar die dekt mijn paar witte haren niet goed. Ze stinken ook erg of zijn erg geparfumeerd. De haarverf die ik gebruik is bijna geurloos. En ik kan zelf bepalen hoeveel ik gebruik. Tegenwoordig kleur ik de wortels alleen bij dus kan ik van 1 tube 3 keer gebruiken.
Wat wel een probleem is is dat de professionele haarverf die ik via webshop koop de haarverfkleuren aangeven met nummers en letters ipv een kleurnaam. Is bij 99% van de webshops. Ondertussen weet ik dat in haarverfwereld gewerkt wordt met een kleurenschema van 1 t/m 10. 1 is zwart en 10 is lichtblond. En in een pak haarverf bij de drogist heb je altijd een schema met hoe jouw haarkleur ongeveer zal worden. Met de prof. haarverf hebben ze dat niet.
Dat is niet nodig. Net als met drogist haarverf heb je heel veel tinten die je kunt kiezen. De prof. haarverf vind ik dat het iets langer blijft zitten en vervaagt ook langzamer. Maar ik denk ook dat het komt omdat ik milde shampoos gebruik zonder sulfaten en siliconen. Maar ik gebruik deze shampoos eigenlijk al toen ik nog normale haarverf gebruikte.quote:Op zaterdag 18 februari 2012 09:07 schreef Sts het volgende:
[..]
Betekent dat eigenlijk ook dat je voor mengkleuren zoals roodbruin automatisch twee of meer tubes moet gaan mengen?
Is jouw 'haren-adoratie' iets van de laatste jaren, of speelt het al langer.quote:Op zondag 19 februari 2012 03:41 schreef Fusionfreak het volgende:
Effe een tussendoortje voor het slapen gaan, mijn haar is nu uitgeborsteld en de score...8 losse haren, waarvan 3 kleintjes en 5 lange. Tevens is de wiite schilferaanslag rondom mijn kruin voor 90 % verdwenen, het vermeende ''kale'' plekje nabij mijn kruin plekje waar iemand hier eerder over schreef, is nu totaal niks meer van te zien. Zelfs niet onder een lamp met een achterspiegel..En niet onbelangrijk, de jeuk is flink afgenomen.Haar is nu los samenbebonden in een staart met een zacht satijnen strik.
Maar dit wil ik jullie toch niet onthouden, op haarweb schreef een van de haarkenners die tevens moderator is dit over groei /versus uitvalfase..
Dat gedoe met die groeifase is geen theorie, het is een gegeven. Een zeker percentage van de haren is in rust. Hoeveel is afhankelijk van de lengte van de groeifase en van de rustfase. Hoe langer de groeifase en hoe korter de rustfase, des te minder haren in rust.
Stel dat de lengte van de groeifase 4,5 jaar is en van de rustfase 0,5 jaar. Dan is je haar dus 1/10e van de tijd in rust. 10% van je haar.
15% in rustfase klinkt voor mij als behoorlijk veel. Dat kan wijzen op AGA. Bij AGA wordt de groeicyclus steeds korter. Maar het zal dus vooral de groeifase zijn die korter duurt, de haren blijven even lang in rust.
Dus bijvoorbeeld 3 jaar groeifase en 0,5 jaar rust ... dan kom je op ongeveer 15% in rust.
Als jij 40 haren per dag verliest en je hebt (ruwe schatting) 80.000 haren op je hoofd en de rustfase duurt 0,5 jaar, dan is ... even rekenen 180*40= 7200 op de 80.000 ... 9% van je haren in rust. En met 40 haren per dag duurt je groeifase dus ongeveer 80.000/40=2000 dagen ... pakweg 5,5 jaar. Met 1cm groei per maand zou dat betekenen dat je haren ongeveer 5,5*1*12=66 cm lang zouden worden als je ze helemaal nooit knipt.
Als dit op mijn haar van toepassing is, zou mijn haar 66 cm lang kunnen groeien, mijn haarlengte zit nu grof gemeten op 43-44 cm gemeten vanaf de scheiding gemeten. Achterkant is het ongeveer 46-47 cm.
Mijn haartjes zijn voor mij gewoon heilig!
noem het maar gerust obsessie.quote:Op zondag 19 februari 2012 11:11 schreef Kletskip het volgende:
[..]
Is jouw 'haren-adoratie' iets van de laatste jaren, of speelt het al langer.
Ik verf mijn eigen haar altijd met Keune.quote:Op vrijdag 17 februari 2012 21:26 schreef Sts het volgende:
Vraagje, heeft er hier iemand ervaring met haarverf uit een kapperswinkel? Aan welke prijsklasse moet ik dan denken voor lang haar (bh-bandje) en is het daadwerkelijk betere verf? Is het veel moeilijker dan gewone huis-tuin-en-keukenhaarverf van de Kruidvat?
Net mijn haar laten knippen en met het mooiere kapsel ziet de doffe kleur er nu extra schraal uit
Ja mijn haar is voor mij hel belangrijk, vanwege het verlangen om als vrouw te willen zijn, en daar hoort l;ang har bij.quote:Op zondag 19 februari 2012 11:11 schreef Kletskip het volgende:
[..]
Is jouw 'haren-adoratie' iets van de laatste jaren, of speelt het al langer.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |