Geen idee, ik kreeg het van eetmeterquote:Wat zijn het, Perr? Aantal grammen per macro? If so, verhouding op zich vrij netjes, hoeveelheid te weinig... kom je aan een krappe 1200kcal te zitten namelijk.
quote:Op donderdag 12 januari 2012 16:16 schreef Perruche het volgende:
[..]
Geen idee, ik kreeg het van eetmeter
Hehehe, ik moest heel hard lachen.quote:Op donderdag 12 januari 2012 16:20 schreef V1z0R het volgende:
Aaaaaaaaa-HA!
Kijk....
Helemaal duidelijk nu![]()
quote:Op donderdag 12 januari 2012 16:25 schreef Quinazoline het volgende:
Moblo, jij hebt toch wel eens getraind voor een 1/4 of 1/8e triathlon? Heb jij daar toevallig nog schema's van, want het lijkt me best een mooie uitdaging. Voor ooit, zegmaar. Om rustig opbouwend naar toe te trainen.
Prikbord foto'squote:Op donderdag 12 januari 2012 16:32 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
Ik moest het staken door de emigratie, helaas, maar ik zal eens zien of ik dat schema nog ergens heb
Ik ook!quote:Op donderdag 12 januari 2012 16:27 schreef HenkPietKlaasWim het volgende:
[..]
Hehehe, ik moest heel hard lachen.
Super! Bedankt vastquote:Op donderdag 12 januari 2012 16:32 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
Ik moest het staken door de emigratie, helaas, maar ik zal eens zien of ik dat schema nog ergens heb
Tenzij je een nieuw hip mobieltje wil, is het misschien niet eens een slecht idee om het oude te houden (oude mobiel internetvoorwaarden zijn beter dan de nieuwe)quote:Op donderdag 12 januari 2012 17:25 schreef Amsel het volgende:
Ik kom er net achter dat mijn telefoonabonnement over 3 dagen afloopt!En ze hebben me nog niet eens gebeld om me een nieuw abonnement aan te smeren
Dat van mij is al een halve maand afgelopen en mij hebben ze ook niet gebeld. Ik wil een iPhone 4, maar volgens mij moet ik dan behoorlijk wat bijbetalen, dus misschien dat ik gewoon een goedkoper abo neem en deze nog een jaartje hou.quote:Op donderdag 12 januari 2012 17:25 schreef Amsel het volgende:
Ik kom er net achter dat mijn telefoonabonnement over 3 dagen afloopt!En ze hebben me nog niet eens gebeld om me een nieuw abonnement aan te smeren
Ja, wat zeg ik nu al jáááren?quote:Op donderdag 12 januari 2012 18:02 schreef Perruche het volgende:
Hm, helemaal geen honger? Geen kh's werkt heel goed ofzo![]()
Zo maar wat salami nemen en dan later couscous salade...
Nouuuu dat dacht ik dus ook, nog net een abo verlengd/vernieuwd voordat dat in ging, maar nu krijg ik opeens toch een sms van T mobile dat ik 10 euro moet dokken als ik een bepaalde grens overschrijd....??quote:Op donderdag 12 januari 2012 17:56 schreef MevrouwPuff het volgende:
[..]
Tenzij je een nieuw hip mobieltje wil, is het misschien niet eens een slecht idee om het oude te houden (oude mobiel internetvoorwaarden zijn beter dan de nieuwe)
het had er ook eentje moeten zijn, vanavond, met vriendje... ik kon alleen niet wachten toen ik net doodmoe thuiskwam #valkuilquote:Op donderdag 12 januari 2012 18:38 schreef Ewelina het volgende:
Ik vind hem best meevallen kwak, op die 2 plakken cake na dan. Dat had er ook eentje kunnen zijn.
Maar goed dat je de bitterkoekjes en chips ed hebt laten liggen.
Ik wou het niet vragenquote:Op donderdag 12 januari 2012 18:46 schreef Blurred86 het volgende:
ben wel heel benieuwd naar je recept voor kruidnootjescake?
ja, ik eet vrij eentonig/eenzijdig. ook door m'n voedselfobieën. maar meestal varieren de avondmaaltijden wel door de week hoor, en m'n brood mee naar school vind ik gewoon weinig dingen echt lekker... misschien binnenkort weer eens boekweitpannenkoekjes maken om mee te nemen!quote:Op donderdag 12 januari 2012 18:46 schreef Blurred86 het volgende:
ik vind het ook nog helemaal niet zo'n slecht lijstje hoor Kwak! jammer van de cake maar verder heel ok denk ik (beetje eentonig/eenzijdig maar dat vind ik meestal bij jou)
ben wel heel benieuwd naar je recept voor kruidnootjescake?
ah cakemix doe ik niet aanquote:Op donderdag 12 januari 2012 18:49 schreef kwakz0r het volgende:
[..]
ja, ik eet vrij eentonig/eenzijdig. ook door m'n voedselfobieën. maar meestal varieren de avondmaaltijden wel door de week hoor, en m'n brood mee naar school vind ik gewoon weinig dingen echt lekker... misschien binnenkort weer eens boekweitpannenkoekjes maken om mee te nemen!
recept:
maak een cakemix uit een pakje(fijn/boeren/etc.)
gooi er op gevoel speculaaskruiden door
mik je overgebleven kruidnoten door het beslag
bakken
dead simple, door de kruidnoten droogt de cake wel iets uit. je kan er een scheutje olie extra door doen, of een eitje, maar de smaak is wel heel erg lekker desondanks. oh, en misselijkmakend...
Joehoe! Ontbijtkoektaliban wo bist du?quote:Op donderdag 12 januari 2012 18:53 schreef Ewelina het volgende:
Oh en mijn eigen lijstje is ook erg magertjes... maar ik kwam dan ook pas rond 14:30 mijn bed uit.
O/L: plakje ontbijtboek, 2 boterhammen gebraden gehakt
T: plakje ontbijtkoek met boter
D: grote bak witlofsalade, gebakken krieltjes en een gehaktbal
T: nog wat tomaten
Hij is bijna op.quote:Op donderdag 12 januari 2012 19:02 schreef Ml-etje het volgende:
[..]
Joehoe! Ontbijtkoektaliban wo bist du?
ik vond t eerst ook maar stom, maar heb toen eens via zo'n app bijgehouden wat ik aan internet gebruik en ik blijk niet boven de 200 mb uit te komen. nu heb ik dus een klein abonnement genomen, bij mn simlockvrije abo.quote:Op donderdag 12 januari 2012 19:07 schreef V1z0R het volgende:
Wat Cali al zegt, Puff. Verlengen met oude voorwaarden doen ze niet aan, hoe dan ook zit je aan datalimiet als je nog mobiel internet wilt.
Daarom kreeg zo'n beetje iedereen die het al had (onbeperkt) ineens een aanbieding voor een maand gratis SMSen o.i.d. Bij akkoord gooiden ze dan de nieuwe voorwaarden qua internet er ook in.
Daar viel ik niet voor, nou dan zijn ze not amused zeg.quote:Op donderdag 12 januari 2012 19:07 schreef V1z0R het volgende:
Wat Cali al zegt, Puff. Verlengen met oude voorwaarden doen ze niet aan, hoe dan ook zit je aan datalimiet als je nog mobiel internet wilt.
Daarom kreeg zo'n beetje iedereen die het al had (onbeperkt) ineens een aanbieding voor een maand gratis SMSen o.i.d. Bij akkoord gooiden ze dan de nieuwe voorwaarden qua internet er ook in.
oh ik doe ook vaak from scratch hoor! maar gisteren nietquote:Op donderdag 12 januari 2012 18:51 schreef Blurred86 het volgende:
[..]
ah cakemix doe ik niet aanmaar zal volgend jaar rond sinterklaas (heb nu geen kruidnoten
) eens wat experimenteren! dankjewel
Maar dat mag toch helemaal niet? Je moet eerst ergens mee akkoord gaan, dus tenzij je inderdaad vernieuwt door ook die SMS actie te doen, zou je geen limiet mogen hebben.quote:Op donderdag 12 januari 2012 19:07 schreef V1z0R het volgende:
Wat Cali al zegt, Puff. Verlengen met oude voorwaarden doen ze niet aan, hoe dan ook zit je aan datalimiet als je nog mobiel internet wilt.
Daarom kreeg zo'n beetje iedereen die het al had (onbeperkt) ineens een aanbieding voor een maand gratis SMSen o.i.d. Bij akkoord gooiden ze dan de nieuwe voorwaarden qua internet er ook in.
Ik weet niet of ik me bedreigd moet voelen nuquote:Wij horen zo snel mogelijk van u.
quote:Op donderdag 12 januari 2012 19:24 schreef Cocotrimonium het volgende:
Ik krijg een mailtje van studenten die een vak moeten herkansen. Mailtje gaat erover wanneer ze dat kunnen herkansen. Hiermee sluiten ze af:
[..]
Ik weet niet of ik me bedreigd moet voelen nu![]()
Antwoord met 'Inderdaad'.quote:Op donderdag 12 januari 2012 19:24 schreef Cocotrimonium het volgende:
Ik krijg een mailtje van studenten die een vak moeten herkansen. Mailtje gaat erover wanneer ze dat kunnen herkansen. Hiermee sluiten ze af:
[..]
Ik weet niet of ik me bedreigd moet voelen nu![]()
Je gaat akkoord met een maand gratis SMSen, inclusief alle verborgen andere voorwaarden die ze enkelzijdig bepalenquote:Op donderdag 12 januari 2012 19:21 schreef MevrouwPuff het volgende:
[..]
Maar dat mag toch helemaal niet? Je moet eerst ergens mee akkoord gaan, dus tenzij je inderdaad vernieuwt door ook die SMS actie te doen, zou je geen limiet mogen hebben.
T-mobile flikkert trouwens nu al regelmatig de snelheid omlaag als je veel verbruikt, dus geen idee of het verschil zou maken![]()
Jup snap ik, maar zolang je niet akkoord gaat met iets nieuws, mogen ze dat niet doen.quote:Op donderdag 12 januari 2012 19:29 schreef V1z0R het volgende:
[..]
Je gaat akkoord met een maand gratis SMSen, inclusief alle verborgen andere voorwaarden die ze enkelzijdig bepalenZo legaal als maar kan, heel achterbaks, maar wel legaal.
Aan het werkquote:Op donderdag 12 januari 2012 19:02 schreef Ml-etje het volgende:
[..]
Joehoe! Ontbijtkoektaliban wo bist du?
Nee, maar daarom verkochten ze het als een maand lang gratis SMSenquote:Op donderdag 12 januari 2012 19:30 schreef MevrouwPuff het volgende:
[..]
Jup snap ik, maar zolang je niet akkoord gaat met iets nieuws, mogen ze dat niet doen.
*stokje overgeeftquote:Op donderdag 12 januari 2012 19:38 schreef loveli het volgende:
Mijn tandartsperikelen beginnen deze maand. Stukje kies eraf.
\quote:Op donderdag 12 januari 2012 20:07 schreef Sunnythesun het volgende:
buffet viel tegen.. mijn lijstje van vandaag is geworden:
O: 200gr magere kwark met amandelen en rode bessen
L: flinke bak veldsla, tomaatjes, 1 avocado, stukje kipfilet en yoghurtdressing
D: mini schepje hutspot, beetje aardappelpuree, beetje hachee, beetje worst en een halve stoofpeer![]()
Kortom: TREK!! nu. Volgens mij zag ik bruine bollen liggen..
quote:Op donderdag 12 januari 2012 20:13 schreef uniekhoorn het volgende:
[..]
\
Oeh, daar kan ik zo vreselijk charijning van worden!
En ik ben op oorlogsjacht..
Jaag je op een random oorlog omdat je er zin in hebt, of ben je op oorlogspad met een reden?quote:Op donderdag 12 januari 2012 20:13 schreef uniekhoorn het volgende:
[..]
\
Oeh, daar kan ik zo vreselijk charijning van worden!
En ik ben op oorlogsjacht..
Ik ookquote:Op donderdag 12 januari 2012 20:13 schreef uniekhoorn het volgende:
[..]
\
Oeh, daar kan ik zo vreselijk charijning van worden!
Er stond een boterham en een glas wijn meer op en een appel minderquote:Op donderdag 12 januari 2012 19:35 schreef loveli het volgende:
Sigme, op je planning stond meer. Trots op je.
Hoi Kwakquote:Op donderdag 12 januari 2012 20:17 schreef uniekhoorn het volgende:
Wil schoppen tegen mensen die ' nooit honger' hebben maar toch te dik zijn.
Ik wil dat iedereen gewoon zo vreselijk lekker kan eten zonder honger of i.d. maar dan is het: Ik lust geen zuivel, nootjes, aardappels, rijst, groente, fruit...
Waaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaah, zoek het dan maar uit.
dus
Uniek!quote:Op donderdag 12 januari 2012 18:20 schreef Ml-etje het volgende:
instant happiness, net mijn gevulde bloempotjes opgehaald
![]()
Lijstje:
O: wegens haast een spelt krentenboterham zonder suiker
S: uur zwemmen/met gewichten in water aan de gang
T: rijstwafel met laagje choco (suikervrij en nog lekker ook).
L: zuurdesem-spelt pompoenboterhammen 3 stuks 1 met It geitenkaas en 2 met notenpasta
T: kokoskoekje (ieniemini vingerhoed maatje)
D: Witlof in ham (gewoon en een aparte hamsoort) met aardappelen in plakjes in de oven met parmezaanse kaas erover
T: die heeft de Mr net weggegooid (het lekkerste stukje van het pompoenbrood verdorie) en ik eet niet uit de vuilnisbak dus maar een appel en een stuk chocola. En twee stukjes worst(spaanse met zo'n wit jasje)
quote:Op donderdag 12 januari 2012 20:18 schreef sigme het volgende:
[..]
Er stond een boterham en een glas wijn meer op en een appel minder.
Als laatste verandering heb ik geen toetje genomen. Heb de hele lijst ingevoerd bij dieetinzicht en kom op een whoeping 2800 kcal. Toch niet zo verkeerd dat eens te doen, misschien ga ik toch wel wat aanpassingen maken. Minder havermout door de yoghurt en minder appel in het groente/fruitpakket. Als goede voornemen op kantoor: geen koekjes en de boterhammen met wat minder vlees beleggen (ik compenseer nu het gebrek aan boter met een extra plak vlees).
Donderdag is het meest calorierijke lijstje denk ik, in verband met de vele pindakaas. Op de andere dagen zal die 2300 wel zowat kloppen. Ik mag wel wat naar beneden met de inname, als ik een week niet werk valt er zo een kilo afquote:Op donderdag 12 januari 2012 20:22 schreef uniekhoorn het volgende:
Sigme, ik schatte je lijstjes steeds op 2300 maar als je met 2800 lekker rond kan komen zonder aan te komen dan zal ik het zo houden
Als je dan toch wil afvallen dan is 2300 ook leuk.. Zometeen komt de lente, dan is is er toch weer meer buitenwerk.,
ML!quote:
Dat ik nog best braaf ben geweestquote:Op donderdag 12 januari 2012 20:27 schreef uniekhoorn het volgende:
[..]
ML!
Mot je een pets voor je bips?
Doe zelf eens kijken?
Wat vind je zelf met sporten erbij?
quote:
Zo'n 1500 kcal en dan heb ik het zwemmen er niet afgerekend.quote:Op donderdag 12 januari 2012 18:20 schreef Ml-etje het volgende:
instant happiness, net mijn gevulde bloempotjes opgehaald
![]()
Lijstje:
O: wegens haast een spelt krentenboterham zonder suiker (120?)
S: uur zwemmen/met gewichten in water aan de gang (-350?)
T: rijstwafel met laagje choco (suikervrij en nog lekker ook). (+100?)
L: zuurdesem-spelt pompoenboterhammen 3 stuks 1 met It geitenkaas en 2 met notenpasta (+400)
T: kokoskoekje (ieniemini vingerhoed maatje) (bah
)
D: Witlof in ham (gewoon en een aparte hamsoort) met aardappelen in plakjes in de oven met parmezaanse kaas erover(+600?)
T: die heeft de Mr net weggegooid (het lekkerste stukje van het pompoenbrood verdorie) en ik eet niet uit de vuilnisbak dus maar een appel en een stuk chocola. (+150)
lolquote:Op donderdag 12 januari 2012 19:24 schreef Cocotrimonium het volgende:
Ik krijg een mailtje van studenten die een vak moeten herkansen. Mailtje gaat erover wanneer ze dat kunnen herkansen. Hiermee sluiten ze af:
[..]
Ik weet niet of ik me bedreigd moet voelen nu![]()
Haha Creepy, ja dat had ik kunnen verwachtenquote:Op donderdag 12 januari 2012 21:35 schreef uniekhoorn het volgende:
Perruche, het moet ook wel leuk voor je blijven he? Volgens mij doe je het prima
Creepy dat zijn geen 1100 kcal.
je weet het dus doe er wat aan dan? Of ga je zo naar bed?
Ja! Daarom juist! Ik vind het niet leuk dat ik zo ga snacken na het werk, en dat ik veel sport maar geen vooruitgang zie. Ik hoop dus door wat strenger voor mezelf te zijn dat daar verandering in komtquote:Op donderdag 12 januari 2012 21:35 schreef uniekhoorn het volgende:
Perruche, het moet ook wel leuk voor je blijven he? Volgens mij doe je het prima
Creepy dat zijn geen 1100 kcal.
je weet het dus doe er wat aan dan? Of ga je zo naar bed?
Jaa ik ook!quote:Op donderdag 12 januari 2012 21:57 schreef Phaidra het volgende:
Nog geen Maria gespot hè? Ben benieuwd hoe het vandaag is gegaan!!
Awwquote:Op donderdag 12 januari 2012 21:57 schreef Phaidra het volgende:
Nog geen Maria gespot hè? Ben benieuwd hoe het vandaag is gegaan!!
quote:Op donderdag 12 januari 2012 22:07 schreef Perruche het volgende:
Mariagoed dat je zo positief bent! Nu kan ik met een gerust hard gaan douchen
Niet goed gespeld?quote:
Ja tochquote:Op donderdag 12 januari 2012 22:14 schreef uniekhoorn het volgende:
[..]
Niet goed gespeld?
Maria, lunch voorbereidingTuurlijk kom je met je volkorenboterhammen met verantwoord beleg weer terug maar ja dan heb je geen stomme smoes: wist niet dat we een lunch kregen.
Dus
quote:Op donderdag 12 januari 2012 22:07 schreef Perruche het volgende:
Mariagoed dat je zo positief bent! Nu kan ik met een gerust hard gaan douchen
Ik ken het helemaal hoor, ik ben vandaag ook voornamelijk met studeren bezig geweest en heb dus best weinig op. Kun je niet af en toe bewust een pauze nemen en dan een boterham oid pakken? Ik stop soms even om thee te zetten ofzo, even een kleine pauze van 5 min en daarna weer verderquote:Op donderdag 12 januari 2012 21:55 schreef motorbloempje het volgende:
Ik heb te weinig op![]()
Wel fijn gesport, maar merkte daarna wel dat ik stond te trillen op m'n benen: geen goed teken.
Vind het érg stom van mezelf, probeer er wat aan te doen (genoeg plannen) maar meestal komt er weinig van m'n planning terecht![]()
Vooral als ik druk bezig ben met studeren vergeet ik gewoon te eten..., waar als ik dat elders zo lees het meestal voor veel mensen een probleem is dat ze gaan snaaien..
In ieder geval tijdens het avondeten m'n fajitas goed gevuld en met flink wat griekse yoghurt gegeten en neem zo nog een klein glaasje rode wijn en een handje walnoten.
+ 900quote:Op donderdag 12 januari 2012 22:17 schreef motorbloempje het volgende:
Fijn dat 't tof was Maria!
En uniek:
O: 2 plakjes roggebrood met pindakaas (300)
T: grote koffie (NIKS)
L: 2 plakken vers uit de oven volkorenbrood met roomboter (wel goede dikke grote plakken) (300?)
S: krachttraining en spinnen (- 700)
D: 3 goedgevulde volkoren fajitas ( + 700)
T: glaasje wijn en handje walnoten (+300)
Zéker tot aan het sporten dus te weinig, en ik ga het niet meer 'goedmaken' deze avond, omdat ik nu van de fajitas echt bomvol zit en echt iets substantieels eten niet fijn is voor het slapengaan. Vanavond maar 's vroeg naar bed namelijk, want morgen begint, zo heb ik met mijzelf afgesproken, mijn studiehel van 2 weken
Aan thee drinken geen gebrek! Hele potten gaan er doorheenquote:Op donderdag 12 januari 2012 22:20 schreef creepycookie het volgende:
[..]
Ik ken het helemaal hoor, ik ben vandaag ook voornamelijk met studeren bezig geweest en heb dus best weinig op. Kun je niet af en toe bewust een pauze nemen en dan een boterham oid pakken? Ik stop soms even om thee te zetten ofzo, even een kleine pauze van 5 min en daarna weer verder
Het werden wat pompoenbroodtoastjes met tapenade, tilapia met pesto met gebakken aardappelschijfjes met een beetje knoflookmayonaise met veldsla met zongedroogde tomaatjes, en een stukje chocolaquote:Op donderdag 12 januari 2012 17:12 schreef Amsel het volgende:
Lijstje!
O - kaasuienbol met filet americain
L - paddenstoelensoep, gehaktbal, bakje salade met mozzarella en tomaat, beker melk
T - beker vivit, appel, 2 mandarijnen, halve sesamreep
D - geen idee wat ik vanavond voorgeschoteld krijg!
Owww. Dan is het goedquote:Op donderdag 12 januari 2012 22:33 schreef Amsel het volgende:
[..]
Het werden wat pompoenbroodtoastjes met tapenade, tilapia met pesto met gebakken aardappelschijfjes met een beetje knoflookmayonaise met veldsla met zongedroogde tomaatjes, en een stukje chocola
Welke M? Volgens mij hebben best veel Slankies een Mquote:Op donderdag 12 januari 2012 22:44 schreef uniekhoorn het volgende:
[..]
Owww. Dan is het goed
M is een cutiepie
12% is super! (mijn doel dusseh..)quote:Op donderdag 12 januari 2012 23:00 schreef the85mc het volgende:
O ja, nog vergeten: ik ben 1,84m, 81,5 kg, vetpercentage 12%..
Wil je er nog meer af? Niet teveel toch?quote:Op donderdag 12 januari 2012 23:00 schreef the85mc het volgende:
O ja, nog vergeten: ik ben 1,84m, 81,5 kg, vetpercentage 12%..
Dit. Daarnaast zijn perfecte mensen vervelende mensen en wordt je leven zelf er ook niet leuker op.quote:Op donderdag 12 januari 2012 22:04 schreef uniekhoorn het volgende:
Mo... het is geen MUST om perfect te willen he?
Heb het gevoel dat heel veel hier hebben: perfect of anders niet... Dat zijn JUIST degene die het WEL perfect weten.
Niet zo krampachtig hoor, dat is ook weer zo sneu
Als je je D om 12 uur in de ochtend neemt of om 22.00, op zich maakt het niet uit..
Perspectief jongelui
Maar niemand is perfect dus dan is dat ook weer opgelostquote:Op vrijdag 13 januari 2012 08:55 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
Dit. Daarnaast zijn perfecte mensen vervelende mensen en wordt je leven zelf er ook niet leuker op.
Oke, mensen die perfect willen zijn.quote:Op vrijdag 13 januari 2012 08:59 schreef V1z0R het volgende:
Maar als ze vervelend zijn, hoe zijn ze dan nog perfect?!
Jij hebt misschien ook minder "directe" energie nodig. Ik merk echt een energiegebrek als ik te laag in de carbs zit, zelfs zonder sport.quote:Op vrijdag 13 januari 2012 09:04 schreef MarMar het volgende:
Dat is per persoon heel verschillend denk ik Tink, ik merk juist dat ik me frisser voel als ik lager in de carbs ga zitten.
maar nu is mijn lijf natuurlijk al helemaal niet representatief voor wat normaal zou moeten zijn![]()
Dat zegt mijn logica ook idd.quote:Op vrijdag 13 januari 2012 09:06 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
Jij hebt misschien ook minder "directe" energie nodig. Ik merk echt een energiegebrek als ik te laag in de carbs zit, zelfs zonder sport.
Thanks!quote:Op vrijdag 13 januari 2012 09:10 schreef V1z0R het volgende:
Net lijstje van gister wel, Q!
Niet helemaal fan van salade als D eigenlijk... Of zit er een dikke lading kip doorheen?
Die maaltijdsalades van de AH zit altijd kip of vis oid doorheen en dan ook nog pasta of aardappel, ze zijn zo uit mijn hoofd tussen de 500 en 700 kcal per stuk.quote:Op vrijdag 13 januari 2012 09:10 schreef V1z0R het volgende:
Net lijstje van gister wel, Q!
Niet helemaal fan van salade als D eigenlijk... Of zit er een dikke lading kip doorheen?
Inclusief dressing. En het is echt onwijs veel dressing.quote:Op vrijdag 13 januari 2012 09:13 schreef MarMar het volgende:
[..]
Die maaltijdsalades van de AH zit altijd kip of vis oid doorheen en dan ook nog pasta of aardappel, ze zijn zo uit mijn hoofd tussen de 500 en 700 kcal per stuk.
Maar niet met pasta of aardappel erbij, dat is al 1 verschil.quote:Op vrijdag 13 januari 2012 09:23 schreef V1z0R het volgende:
Mijn salade (250gr) komt zo rond de 400kcal uit, da's dan met kip, garnalen en yoghurt/olijfolie als dressing.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik vind het ook niet fantastisch, maar als we snel en makkelijk willen doen, eindigen we vaak met zoiets. Dan hoef je namelijk alleen maar twee bakken te pakken in de appie en je kunt door naar huis. Maar je hebt een punt, misschien maak ik hem vanavond zelf wel (maar dan met een broodje erbij ofzo, want anders moet ik alsnog gaan kijken voor de pasta/rijst).quote:Op vrijdag 13 januari 2012 09:50 schreef anna82 het volgende:
Morning,
AH maaltijdsalades, ik vind het maar niets. Zelf een salade knutselen is toch veeeeeel lekkerder?
Nou, the thing is, ze zijn e.e.a. van tevoren komen opmeten. Maar wij hebben daar nooit een fatsoenlijke tekening van ontvangen (en volgens de inbouwdude is dat wel de bedoeling). Ons ook helemaal niet gerealiseerd dat we die nodig haddenquote:Op vrijdag 13 januari 2012 09:49 schreef Ml-etje het volgende:
Coco?, wat balen zeg!! Die tekeningen waar komen die vandaan?
quote:Op vrijdag 13 januari 2012 09:54 schreef MarMar het volgende:
wat betreft de meh:Ik ben echt heel benieuwd hoe het allemaal gaat uitpakken. Duurt echt alweer veel te langSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Smakkerd!
Same here, het is voor mij een alternatief als manlief en kids zin hebben in frietjes ofzo, gewoon een makkelijke afhaalmaaltijd voor de keren dat we geen zin hebben om iets zelf te knutselen. En het is nu 2 halen 1 betalenquote:Op vrijdag 13 januari 2012 09:56 schreef Quinazoline het volgende:
[..]
Ik vind het ook niet fantastisch, maar als we snel en makkelijk willen doen, eindigen we vaak met zoiets. Dan hoef je namelijk alleen maar twee bakken te pakken in de appie en je kunt door naar huis. Maar je hebt een punt, misschien maak ik hem vanavond zelf wel (maar dan met een broodje erbij ofzo, want anders moet ik alsnog gaan kijken voor de pasta/rijst).
Vast wel. Alles komt goed. Gelukkig is Martijn heel relaxed wat zo'n dingen betreft. Mijn ex zou gegarandeerd heel Boos zijn geworden en mij daardoor met een extra klote gevoel opzadelen. Martijn is meer van "Ja, vervelend. Komt wel goed. Straks even bellen en we zien wel. Ik had die dudes koffie gegeven en toen waren ze blijquote:Op vrijdag 13 januari 2012 09:59 schreef Tinkepink het volgende:
Dat is beroerd nieuws coco. Ik hoop voor je dat het allemaal meevalt.
Ik moet lachen om mezelfquote:Op vrijdag 13 januari 2012 10:04 schreef Cocotrimonium het volgende:
Alleen kan ik nu nóg langer niet fatsoenlijk koken.
Dat is wel een idee ja. Zal eens rondvragen straksquote:Op vrijdag 13 januari 2012 10:06 schreef XcUZ_Me het volgende:
Balen Coco. Dat wil je niet, dat soort vertraging en rompslomp.
En campingstelletje.. denk dat weinig mensen nu gaan kamperen, dus kan je niet van iemand wat lenen?
Nou ja, ik heb geen aanwezigheidsplicht. Maar ik ben alleen bang dat dit verkeerd gaat uitpakken. Ze moeten een plan schrijven voor volgende week. Mijn ervaring met de andere klassen (ik heb er drie voor dit vak) is dat het véél moeilijker is dan het lijkt. Dus ik betwijfel of deze groep het gaat redden zonder de extra feedbackronde van vandaag. Maar goed. Dat is hun eigen verantwoordelijkheid. Ik vind het alleen niet slim.quote:Op vrijdag 13 januari 2012 10:07 schreef loveli het volgende:
Coco, balen van de keuken! En die leerlingen zou ik een schuldgevoel aanpraten, als je ze weer ziet.
Die kan ook prima met stukjes afgekoelde gestoomde kipfilet of hamblokjes etcquote:Op vrijdag 13 januari 2012 10:10 schreef the85mc het volgende:
Ik ben fan van homemade salades. Ik vind salade nicoise echt lekker. Maar als je niet zo van de aardappelen bent kun je ook lekkere pastasalade maken met tonijn. Daarvoor gebruik je pasta, tonijn, spinazie, komkommer, uien, citroen en wat saladekaasblokjes. Is erg lekker en gezond! En als je minder KH wil gebruik je minder pasta en meer tonijn. Ik vind het erg lekker, al is het wel een behoorlijk zomers recept.
Oehquote:Op vrijdag 13 januari 2012 10:08 schreef Cocotrimonium het volgende:
[..]
Dat is wel een idee ja. Zal eens rondvragen straks![]()
Over weinig mensen nu kamperen: (eigenlijk staat dit er helemaal los van, maar ik moest er wel aan denken door die opmerking, haha) Vorig jaar hebben wij tijdens een stormachtige nacht in de winter zo'n klein Quechua tentje in de tuin gegooid, slaapzakken & kussens erin en hebben we in onze eigen achtertuin gekampeerdWilde we binnenkort weer eens doen. Is tof
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Balorig, niet te verwarren met ballorig!
Assumption is the mother of all mistakes....
Heerlijk! En zomerquote:Op vrijdag 13 januari 2012 10:10 schreef the85mc het volgende:
Ik ben fan van homemade salades. Ik vind salade nicoise echt lekker. Maar als je niet zo van de aardappelen bent kun je ook lekkere pastasalade maken met tonijn. Daarvoor gebruik je pasta, tonijn, spinazie, komkommer, uien, citroen en wat saladekaasblokjes. Is erg lekker en gezond! En als je minder KH wil gebruik je minder pasta en meer tonijn. Ik vind het erg lekker, al is het wel een behoorlijk zomers recept.
quote:Op vrijdag 13 januari 2012 10:15 schreef Ml-etje het volgende:
[..]
Oeh
Dat wil ik vd zomer een keer doen.
Fijn dat hij zo relaxt is! En ik heb nog een gasstel over maar je woont zo ver weg!
-edit-
Dus Las Vegas zit er niet meer in?
Vegas? Altijd!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Maar je weet he: what happens in Vegas....
quote:Op vrijdag 13 januari 2012 10:18 schreef Cocotrimonium het volgende:
[..]
Vegas? Altijd!![]()
Maar je weet he: what happens in Vegas....
quote:Op vrijdag 13 januari 2012 10:21 schreef Amsel het volgende:
Jemig wat reageren jullie allemaal enthousiast op mijn status-update op FacebookWas niet m'n eigen idee hoor, maar je kunt moeilijk weinigeren
Voor wie geen FB hebben of geen vriendje van me zijn: Zelfs volgens FB heb ik nu officieel een relatie, dus er is geen ontkennen meer aan.
Ik denk zomaar dat dr vriendje dat heeft bedacht.quote:Op vrijdag 13 januari 2012 10:25 schreef Ml-etje het volgende:
[..]hoezo dat dan?
Heeft FB het zelf bedacht?
Ja! En ik schrok er helemaal van. En ik moest er zelfs een beetje van huilen, muts die ik ben. Ik ben er niet aan gewend dat iemand de hele wereld wil laten weten dat ie me leuk vindtquote:Op vrijdag 13 januari 2012 10:27 schreef HenkPietKlaasWim het volgende:
Ik denk zomaar dat dr vriendje dat heeft bedacht.
^^quote:Op vrijdag 13 januari 2012 10:35 schreef Tinkepink het volgende:
Ik vind het zo tof dat je eindelijk een normale kerel tegen het lijf bent gelopen die terecht trots is op wat jullie samen hebben Amsel!
Awwquote:Op vrijdag 13 januari 2012 10:32 schreef Amsel het volgende:
[..]
Ja! En ik schrok er helemaal van. En ik moest er zelfs een beetje van huilen, muts die ik ben. Ik ben er niet aan gewend dat iemand de hele wereld wil laten weten dat ie me leuk vindt![]()
Derde dag op rij, als ik me niet vergis.quote:On topic: Geen ontbijt. Heel slecht, I know![]()
Oeh wist niet dat dat kon, wat lief !quote:Op vrijdag 13 januari 2012 10:32 schreef Amsel het volgende:
[..]
Ja! En ik schrok er helemaal van. En ik moest er zelfs een beetje van huilen, muts die ik ben. Ik ben er niet aan gewend dat iemand de hele wereld wil laten weten dat ie me leuk vindt
On topic: Geen ontbijt. Heel slecht, I know
I know, slecht boodschappenbeleid afgelopen weekend, te weinig in huis gehaald! Ik beloof dit weekend m'n leven te beterenquote:Op vrijdag 13 januari 2012 10:37 schreef XcUZ_Me het volgende:
Derde dag op rij, als ik me niet vergis.
quote:Op vrijdag 13 januari 2012 10:32 schreef Amsel het volgende:
[..]
Ja! En ik schrok er helemaal van. En ik moest er zelfs een beetje van huilen, muts die ik ben. Ik ben er niet aan gewend dat iemand de hele wereld wil laten weten dat ie me leuk vindt
On topic: Geen ontbijt. Heel slecht, I know
Datte!!quote:Op vrijdag 13 januari 2012 10:35 schreef Tinkepink het volgende:
Ik vind het zo tof dat je eindelijk een normale kerel tegen het lijf bent gelopen die terecht trots is op wat jullie samen hebben Amsel!
quote:Op vrijdag 13 januari 2012 10:04 schreef Cocotrimonium het volgende:
Martijn is meer van "Ja, vervelend. Komt wel goed. Straks even bellen en we zien wel. Ik had die dudes koffie gegeven en toen waren ze blij".
quote:Op vrijdag 13 januari 2012 10:32 schreef Amsel het volgende:
Ja! En ik schrok er helemaal van. En ik moest er zelfs een beetje van huilen, muts die ik ben. Ik ben er niet aan gewend dat iemand de hele wereld wil laten weten dat ie me leuk vindt
Dat is je voor vandaag 100% vergeven.quote:On topic: Geen ontbijt. Heel slecht, I know
quote:Op vrijdag 13 januari 2012 10:32 schreef Amsel het volgende:
[..]
Ja! En ik schrok er helemaal van. En ik moest er zelfs een beetje van huilen, muts die ik ben. Ik ben er niet aan gewend dat iemand de hele wereld wil laten weten dat ie me leuk vindt
On topic: Geen ontbijt. Heel slecht, I know
Sluit me er volledig bij aan! Liefdequote:Op vrijdag 13 januari 2012 10:39 schreef Goodbye het volgende:
[..]![]()
En verder wat Tink zegt, het is je zo gegund!
quote:Op vrijdag 13 januari 2012 11:08 schreef anna82 het volgende:
Oh men, ik zit op ons kantoor vandaag en het is DRUK. Naast me zit iemand al de gehele ochtend non-stop te bellen. Ze is ongetwijfeld enorm belangrijk en daarom lardeert ze haar gesprekken met Engelse termen, issues is favoriet. Al hoorde ik net ook 'injured'. Must.shut.her.out.
quote:Op vrijdag 13 januari 2012 11:08 schreef anna82 het volgende:
Oh men, ik zit op ons kantoor vandaag en het is DRUK. Naast me zit iemand al de gehele ochtend non-stop te bellen. Ze is ongetwijfeld enorm belangrijk en daarom lardeert ze haar gesprekken met Engelse termen, issues is favoriet. Al hoorde ik net ook 'injured'. Must.shut.her.out.up.
Haha klopt. Ik heb laatste wel een foto van mijn been gepost in het BB topicquote:Op vrijdag 13 januari 2012 11:23 schreef Perruche het volgende:
85mc je hebt geen fobo! nu kan ik niet lurken
Omdraaien en naar huis gaan een optie?quote:Op vrijdag 13 januari 2012 11:08 schreef anna82 het volgende:
Oh men, ik zit op ons kantoor vandaag en het is DRUK. Naast me zit iemand al de gehele ochtend non-stop te bellen. Ze is ongetwijfeld enorm belangrijk en daarom lardeert ze haar gesprekken met Engelse termen, issues is favoriet. Al hoorde ik net ook 'injured'. Must.shut.her.out.
Ja dat zal een werkgever leuk vindenquote:Op vrijdag 13 januari 2012 11:37 schreef Ml-etje het volgende:
[..]
Omdraaien en naar huis gaan een optie?
Thuiswerkenquote:Op vrijdag 13 januari 2012 11:42 schreef Perruche het volgende:
[..]
Ja dat zal een werkgever leuk vinden
Ja, dat kan wel, maar ik moet hier ook af en toe rondlopen en mijn bevallige ik tonen, zodat de mensen op kantoor nog weten dat ik bestaquote:Op vrijdag 13 januari 2012 11:43 schreef Ml-etje het volgende:
[..]
Thuiswerken
Als het hier druk is doe ik het ook, schiet dan echt niet op om hier te gaan vegeteren irriteren.
Voordeel van drukte is dat iedereen je nu gezien heeftquote:Op vrijdag 13 januari 2012 11:48 schreef anna82 het volgende:
[..]
Ja, dat kan wel, maar ik moet hier ook af en toe rondlopen en mijn bevallige ik tonen, zodat de mensen op kantoor nog weten dat ik besta
Positief gesprek?quote:Op vrijdag 13 januari 2012 11:50 schreef Ewelina het volgende:
Net terug van een gesprek met de decaan.
Misschien heeftie zijn initialen met die van zijn liefje en een hartje ertussen in de deur gekrast?quote:Op vrijdag 13 januari 2012 12:11 schreef Cocotrimonium het volgende:
Joh. Ik sta hier in mijn lokaal te wachten tot studenten komen. Komt er net een meneer, ik zie hem door het miniraampje buiten de deur staan. Gaat een klein beetje door zijn knieën en vervolgens hoor ik "krasssss, schaaf, kraassss, schaaf". Alsof hij een kat/hond is die naar binnen wil. Maar dat wil 'ie heul niet, want daarna liep hij weg. En nu ben ik confused
Volgens mij heb jij veeeeel meer fantasie dan ikquote:Op vrijdag 13 januari 2012 12:11 schreef Cocotrimonium het volgende:
Joh. Ik sta hier in mijn lokaal te wachten tot studenten komen. Komt er net een meneer, ik zie hem door het miniraampje buiten de deur staan. Gaat een klein beetje door zijn knieën en vervolgens hoor ik "krasssss, schaaf, kraassss, schaaf". Alsof hij een kat/hond is die naar binnen wil. Maar dat wil 'ie heul niet, want daarna liep hij weg. En nu ben ik confused
quote:Op vrijdag 13 januari 2012 12:14 schreef Cocotrimonium het volgende:
@Mar: wie weetZal het eens controleren als ik klaar ben zo
@loveli: ik heb wel erg veel fantasie ja. Maar kom op, zou jij niet raar staan te kijken van zoiets![]()
Sowieso heb ik les op de spookverdieping & sta ik nu in een leeg lokaal. Achterin staan vijf kasten. En ineens staat er 1 op een kierEn voor mijn gevoel gaat 'ie steeds iets verder open
quote:Op vrijdag 13 januari 2012 10:59 schreef anna82 het volgende:
[..]
Sluit me er volledig bij aan! Liefde
Gisteren ook al, maar vanmorgen was ik het vergeten en dan doet het zeer als je erin knijpt omdat 'ie jeuktquote:Op vrijdag 13 januari 2012 12:21 schreef loveli het volgende:
Deed 'ie gisteren ook al zeer of merkte je het vandaag pas?
Ga gewoon ff keihard net doen alsof je met je moeder beltquote:Op vrijdag 13 januari 2012 11:08 schreef anna82 het volgende:
Oh men, ik zit op ons kantoor vandaag en het is DRUK. Naast me zit iemand al de gehele ochtend non-stop te bellen. Ze is ongetwijfeld enorm belangrijk en daarom lardeert ze haar gesprekken met Engelse termen, issues is favoriet. Al hoorde ik net ook 'injured'. Must.shut.her.out.
Vertel mij maar nooit welke verdieping, ik ben echt een vreselijke schijtluisquote:Op vrijdag 13 januari 2012 12:14 schreef Cocotrimonium het volgende:
@Mar: wie weetZal het eens controleren als ik klaar ben zo
@loveli: ik heb wel erg veel fantasie ja. Maar kom op, zou jij niet raar staan te kijken van zoiets![]()
Sowieso heb ik les op de spookverdieping & sta ik nu in een leeg lokaal. Achterin staan vijf kasten. En ineens staat er 1 op een kierEn voor mijn gevoel gaat 'ie steeds iets verder open
Tof dat je vanaf werk post!quote:Op vrijdag 13 januari 2012 12:47 schreef MariaEtcetera het volgende:
Wauw dat lijkt wel Tim Burton Broccoli![]()
Coco, meh keukenWin-Martijn, though
*props*
V1z' liedje op melodie van Santana![]()
![]()
Hier gaat de dag nog best hard zoBen van alles aan het lezen en berichtjes aan het plaatsen enzo en nu is het alweer bijna 13.00!
Ik ga er maar van uit dat alles wat langzamer gaat als je begint
Is dat een 'politicus'?quote:Op vrijdag 13 januari 2012 13:00 schreef XcUZ_Me het volgende:
http://www.nu.nl/politiek(...)et-turks-varken.html
Alleen die kop van die kerel al.
Ander voedingspatroon zou 'ie van opknappen.quote:Op vrijdag 13 januari 2012 13:00 schreef XcUZ_Me het volgende:
http://www.nu.nl/politiek(...)et-turks-varken.html
Alleen die kop van die kerel al.
Is dat sarcastisch?quote:
Hehe pakkendquote:Op vrijdag 13 januari 2012 13:06 schreef XcUZ_Me het volgende:
Ik vind het echt zo'n kermisklantZoeen die van die rare geluiden door de microfoon galmt. Of een portier, die mensen weigert omdat ze een kleurtje hebben. Of een woonwagenkampbewoner, met grote honden en een wietkwekerij.
Of zoiets inderdaadquote:Op vrijdag 13 januari 2012 13:03 schreef motorbloempje het volgende:
Hij ziet er uit als een 'slechterik' uit de Donald Duck
Nee, gemeend. Bedoel vergeleken met werkloos thuis postenquote:
Van mij mag je hoor!quote:Ik moet het iig niet teveel doen, maar ik vind dat ik nu pauze hebEn als ik thuis werk zijn jullie deels mijn aanspreekpunt / collega's
Oui, da's zeker zo!quote:Op vrijdag 13 januari 2012 13:08 schreef loveli het volgende:
[..]
Nee, gemeend. Bedoel vergeleken met werkloos thuis posten
[..]
Van mij mag je hoor!
Hier ziet er gezonder uit:quote:Op vrijdag 13 januari 2012 13:03 schreef loveli het volgende:
[..]
Ander voedingspatroon zou 'ie van opknappen.
You make that sound like a bad thingquote:Op vrijdag 13 januari 2012 13:12 schreef XcUZ_Me het volgende:
Dat cv! 't Is gewoon een vakkenvullert!
Nee! Maar dat hoofd erbij! En de rest! En gewoonquote:Op vrijdag 13 januari 2012 13:13 schreef loveli het volgende:
[..]
You make that sound like a bad thing
Bedankt hè?quote:Op vrijdag 13 januari 2012 13:12 schreef XcUZ_Me het volgende:
Dat cv! 't Is gewoon een vakkenvullert!
ONZ is een paar deuren terugquote:Op vrijdag 13 januari 2012 13:14 schreef XcUZ_Me het volgende:
Die kop schreeuwt gewoon om photoshop!
Ach nee, het is gewoon een niet bijzonder pientere kerel, kwestie van verkeerde man op de verkeerde plek.quote:Op vrijdag 13 januari 2012 13:18 schreef XcUZ_Me het volgende:
Ja. SES ook. Enfin, het was niet denigrerend bedoeld, maar die man is zo fout. Zat wat te lezen over hem, flinke blaaskaak.
Ik bedoelde dat je dus een paint topic kunt openen....quote:Op vrijdag 13 januari 2012 13:18 schreef XcUZ_Me het volgende:
Ja. SES ook. Enfin, het was niet denigrerend bedoeld, maar die man is zo fout. Zat wat te lezen over hem, flinke blaaskaak.
*photoshop uitzet
Ja, dat heb ik al een keer gedaan! Misschien maar weer eens doen als ik een goeie ingeving heb.quote:Op vrijdag 13 januari 2012 13:20 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
Ik bedoelde dat je dus een paint topic kunt openen....
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.In my defense
[ Bericht 26% gewijzigd door XcUZ_Me op 13-01-2012 13:30:19 ][b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!
Er is nog hoop voor mequote:Op vrijdag 13 januari 2012 13:23 schreef Perruche het volgende:
Die kerel, het levende bewijs dat iedereen "succesvol" kan worden
tampon..quote:Op vrijdag 13 januari 2012 13:24 schreef Perruche het volgende:
Wat moet die smiley voorstellen? Ik dacht dat het een expoderende Wilders was
Sorryquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 13% gewijzigd door XcUZ_Me op 13-01-2012 13:30:32 ][b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!
quote:Op vrijdag 13 januari 2012 13:27 schreef XcUZ_Me het volgende:
Mensen, het is maar een smiley hoor, calm down calm down.
[ afbeelding ]
Dat poppetje ziet er uit als de personificatie van 'de dood'.quote:Op vrijdag 13 januari 2012 13:27 schreef XcUZ_Me het volgende:
Mensen, het is maar een smiley hoor, calm down calm down.
[ afbeelding ]
Vredige doodquote:Op vrijdag 13 januari 2012 13:31 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
Dat poppetje ziet er uit als de personificatie van 'de dood'.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. te laten prikken.
Voor de zekerheid.
[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!
quote:Op vrijdag 13 januari 2012 13:35 schreef V1z0R het volgende:
XM kan er ook niets aan doen dat ze de werkbank in de menie heeft staan...
Vlammetjes
Dit roept zoveel vragen opquote:Mini lassagne met banaan en koe gehakt
Hoe vaak hak jij een mini lasagne met banaan en koe?quote:
Bij jou niet? Vraag me echt af wat het precies is, lasagne met banaan?quote:
^^quote:Op vrijdag 13 januari 2012 13:40 schreef V1z0R het volgende:
[..]
Hoe vaak hak jij een mini lasagne met banaan en koe?
quote:Op vrijdag 13 januari 2012 13:35 schreef V1z0R het volgende:
XM kan er ook niets aan doen dat ze de werkbank in de menie heeft staan...
Zie post Hilzillah erboven.quote:
Ik ben clueless en behoef geen nadere toelichting.quote:Op vrijdag 13 januari 2012 13:35 schreef V1z0R het volgende:
XM kan er ook niets aan doen dat ze de werkbank in de menie heeft staan...
Ha ha ha zelf gemaakt lasagne met rundergehakt en plakjes banaanquote:Op vrijdag 13 januari 2012 13:40 schreef Ml-etje het volgende:
[..]
Bij jou niet? Vraag me echt af wat het precies is, lasagne met banaan?
Lasagne met een gehakte koe?
gátverquote:Op vrijdag 13 januari 2012 13:43 schreef Hilzillah het volgende:
[..]
Ha ha ha zelf gemaakt lasagne met rundergehakt en plakjes banaan
DAn vraag ik me af wat je toen atquote:Op vrijdag 13 januari 2012 13:42 schreef Hilzillah het volgende:
@Loveli: Wat is er niet goed aan mijn eet patroon? Te weinig cal? Te veel?
Voorheen Als ik weer eens te zwaar was en met iemand een weddenschapje afsloot won ik deze met gemak. Mar dat was puur crash.(weinig eten geen sport) Wil het zo graag gezond doen nu.
Leeftijd: 29 (+1quote:Op vrijdag 13 januari 2012 13:41 schreef loveli het volgende:
Wat zijn je specs? Leeftijd, gewicht, doelstelling. Waar vind je dat iets af moet, draai je per week een andere shift?
Zie post van onze nieuwste slanktelgquote:
Euhm, ik ben 1.74 en onder de 68 kg is het niet echt mooi meer..quote:Op vrijdag 13 januari 2012 13:44 schreef Hilzillah het volgende:
[..]
Leeftijd: 29 (+1)
Lengte: 1.80
Gewicht: 76.3
Doelstelling: 65
Erhm... Echt??? Ik heb nu het gevoel dat ik me scheel vreet hahahahaquote:Op vrijdag 13 januari 2012 13:44 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
DAn vraag ik me af wat je toen at. Jouw eetlijstjes hierboven vallen voor mij in de categorie puur crash.
Sorry, maar dat is belachelijk. Je maakt je hele lichaam kapot.quote:Op vrijdag 13 januari 2012 13:46 schreef Hilzillah het volgende:
[..]
Erhm... Echt??? Ik heb nu het gevoel dat ik me scheel vreet hahahaha
Mijn crash is 1 cracker ochtend 2 middag avond beetje vlees aardappelen en salade
De dingen die je eet en de momenten waarop.quote:Op vrijdag 13 januari 2012 13:42 schreef Hilzillah het volgende:
@Loveli: Wat is er niet goed aan mijn eet patroon? Te weinig cal? Te veel?
Voorheen Als ik weer eens te zwaar was en met iemand een weddenschapje afsloot won ik deze met gemak. Mar dat was puur crash.(weinig eten geen sport) Wil het zo graag gezond doen nu.
Daarom wil ik ook graag gezond afvallen... En niet crashenquote:Op vrijdag 13 januari 2012 13:48 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
Sorry, maar dat is belachelijk. Je maakt je hele lichaam kapot.
1.78 en bij 68 was het niet mooi meer (er zat 10 cm extra om m'n middel). Niet iedereen heeft dezelfde bouw. Ben het wel met je eens dat 65 aan de lage kant is voor de gemiddelde vrouw van 1.80.quote:Op vrijdag 13 januari 2012 13:45 schreef LieLie het volgende:
[..]
Euhm, ik ben 1.74 en onder de 68 kg is het niet echt mooi meer..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |