RCA Cablequote:Op woensdag 11 januari 2012 23:06 schreef revpolen het volgende:
hoe heet zo'n ding in het engels..
[ afbeelding ]
IR gaat niet werken nee. Heb zelf meerdere; kleintjes kun je echt alleen bij windstil vliegen zowat. Die grote heli's hebben al moeite met een minuscuul briesje. Die er het best tegen opgewassen is, is 1 meter en 5 cm lang (QS8005). Nou ja, niet helemaal waar, mijn 4CH Walkera UFLYS, maar die is dan uit China, maar niet echt budget/low-end.quote:Op dinsdag 10 januari 2012 22:36 schreef shiznuts het volgende:
[..]
Syma? Double Horse? SH? MJX? Maakt niet echt uit welke, ze doen allemaal vrijwel hetzelfde (misschien eentje nemen waar ruimschoots onderdelen voor verkrijgbaar zijn). Ligt aan het gebruik voor welk model je moet gaan. Wil je indoors of outdoors? Indoors is IR prima, maar infrarood wil buiten in het daglicht weer niet, dus dan RF (27Mhz vaak) of stapje hoger 2.4Ghz. Wil je buiten vliegen... ze zijn niet echt windproof, hoe groter, hoe stabieler in het algemeen. Wil je het simpel houden kun je een 2CH heli kopen (hoog laag, links rechts om top-as)... voor wat meer controle 3CH, dan heb je voor- en achteruit erbij. Wil je het heel spannend maken, neem je een 4CH Xieda/Great Wall 9958. Eventueel speelgoedfoldertjes uit NL doornemen, staan ook vaak wel Silverlitjes in.
[..]
Ik dacht even dat jij mijn bestelling had gekregenquote:Op donderdag 12 januari 2012 09:58 schreef shiznuts het volgende:
Lol, moest wel lachen om wat de postbode net kwam brengen...
[ afbeelding ]
Eerste keer iets bij DinoDirect gehaald, ze weten wel wat klantbinding is. Best geinig zo. Drie ansichtkaarten, een gratis earphone-cord-manager, een flyer met producten, een welkomstbrief en een uitgebreide rekening die overzichtelijk is en op de achterkant info biedt voor contact en retouritems. En dan die sticker natuurlijk!![]()
De 18650's waren met korting voor twee stuks $7.89. Hebben zowaar heus een PCB (protected circuit board) en een rode strip van de wikkel en het logo is als een soort hologramtechniek. Seems legit, yo.
Verder ook oordopjes binnen, waren maar $2.99, maar vond ze er wel interessant uitzien en wat doe ik dan? Precies: uitproberen. Dacht dat ze merkloos waren, maar blijkt toch niet zo te zijn.Maar is wel extreem perfect gefaked, vanaf de buitenkant dan. Zelfs met een officiële garantiezegel en alles. Maar daarvoor ontbreekt natuurlijk de geluidskwaliteit, maar ik merkte het vooral aan het gebrek van accessoires die erbij zouden moeten zitten, 4 verschillende grootte tips, een cable clip en een opberg'pouch'. Nowhere to be found. De afwerking van het koord is tof, rubberized flatcable, dopjes zelf niet echt. Dacht eerst zelfs nog dat links/rechts verkeerd aangegeven was, maar zoals dat was klopt het eigenlijk wel, beetje een aparte fit.
Geluid meh, vrij schel, lack of bass, links lijkt ook sterker aanwezig dan rechts?
Humm... dit is wel erg gedetailleerd aan het worden. I.i.g. niet helemaal wat ik bedacht had en is toch af te raden.
True story, voor buiten is bijvoorbeeld een Silverlit V-Jet lachen.quote:Op donderdag 12 januari 2012 11:35 schreef tuut-chips het volgende:
Koop nou een vliegtuig bobber, dat is veel leuker buiten. Echt.
Altijd ikke ikke ikke.quote:Op donderdag 12 januari 2012 12:51 schreef Iemand91 het volgende:
[..]
Ik dacht even dat jij mijn bestelling had gekregen![]()
Maar ik hoop wel degelijk dat ik 4(!) batterijen krijg en niet 2.
Wanneer had jij besteld?
lijkt me opzich ook wel tof iddquote:Op donderdag 12 januari 2012 11:35 schreef tuut-chips het volgende:
Koop nou een vliegtuig bobber, dat is veel leuker buiten. Echt.
Neem deze:quote:Op donderdag 12 januari 2012 13:49 schreef bobbernaut het volgende:
[..]
lijkt me opzich ook wel tof idd
is er een soort syma s107 van de vliegtuigen?
nvm, mijn vleugels zouden sws binnen 1 week stuk zijn ..
en thanks shizz!
2 paar halen van doppen die je nooit hebt gehoordquote:Op donderdag 12 januari 2012 15:05 schreef shiznuts het volgende:
T/m maandag: 2 halen, 1 betalen op Brainwavz Beta (mét of zònder mic), óf 1 halen + free FEDEX priority shipping upgrade (selecteer je gewenste 'Free Gift').
Leg eens uit, ik zoek nog een copter.quote:Op donderdag 12 januari 2012 15:55 schreef bobbernaut het volgende:
syma s107 is 50% korting
en YES eindelijk eigen paypal
quote:Op donderdag 12 januari 2012 16:30 schreef monkeybrain het volgende:
[..]
Leg eens uit, ik zoek nog een copter.
jep DDquote:Op donderdag 12 januari 2012 16:32 schreef shiznuts het volgende:
Ik gok dat meneer niet weet dat 50%-korting bij DinoDirect betekent dat dát eigenlijk de normale retailprijs is en dat andere webshops ze gewoon goedkoper hebben.Maar ik kan het mis hebben natuurlijk.
En dan uit het dakraam gooien en weg laten vliegen zeker.quote:
Zoiets zoek ik ook, maar heb nog niks kunnen vinden. Denk dat ik maar een tweedehands GoPro koop, die dingen zijn nieuw niet te betalen. En helaas heb ik nog geen Chinees alternatief kunnen vinden.quote:Op woensdag 11 januari 2012 21:15 schreef tokko1 het volgende:
Iemand tips voor een 1080P outdoor cam, ala gopro alleen dan Chinees merk?Niet na-maak ofcourse..
gewoon net zoiets...
Heb je die webinterface gezien van dat ding ..quote:Op donderdag 12 januari 2012 00:42 schreef shiznuts het volgende:
TVP.Oh wacht...
Vandaag bij www.iBood.com een of ander NAS-achtig dinkie.Voor degene met de securtiycams (van de Black Friday) misschien interessant (geen idee of dat met elkaar werkt heur).
Vistaprint.quote:Op donderdag 12 januari 2012 17:10 schreef ericosman het volgende:
Weet iemand een chinese site waar je goedkoop business cards kan late afdrukken enzo ?
Geweldig toch, leukste is als je je bestellingen allemaal opsplitst en de postbode bijna elke dag langskomt om 1 klein envelopje langs te brengenquote:Op donderdag 12 januari 2012 10:20 schreef monkeybrain het volgende:
5 cent porto betalen en dan de postbode vertellen dat ze moeten lachen aan de deur
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.maar misschien ga ik toch wel voor een syma, ik twijfel.. :\Op woensdag 20 november 2013 16:56 schreef SosuaCafe het volgende:
Bob is gewoon noord korea. Keihard schreeuwen en herrie maken op het grensgebied om de vijand gek te maken.
-domme vraag-quote:Op donderdag 12 januari 2012 15:05 schreef shiznuts het volgende:
T/m maandag: 2 halen, 1 betalen op Brainwavz Beta (mét of zònder mic), óf 1 halen + free FEDEX priority shipping upgrade (selecteer je gewenste 'Free Gift').
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |