Wat ben je aant doen met dat ding manquote:Op zaterdag 21 januari 2012 20:35 schreef Norrage het volgende:
En mijn ATV problemen gaan maar door...Nu doet ie het niet meer!
Nu wil ik hem gewoon restoren en schijt aan die jailbreak en zo maar hij geeft een error dat ie dat niet kan. Is er een andere manier niet via itunes om het te restoren?
IK PROBEER HET GELUID VIA MIJN SPEAKERS TE LATEN GAAN!!!!quote:Op zaterdag 21 januari 2012 20:46 schreef mitchelll0181 het volgende:
[..]
Wat ben je aant doen met dat ding man
Nouja daar zit ik al lang in, maar dan zegt ie dat mijn Apple TV niet geschikt is voor de "requested build"quote:Op zaterdag 21 januari 2012 20:38 schreef Junkie het volgende:
Dit al geprobeerd?
Enter DFU Mode on the Apple TV 2
Ja lach maar!quote:
Ondersteunt meer formaten, je kan er standaard geen films mee afspelen.. Ja alleen itunes content .. Kut dus.quote:Op zaterdag 21 januari 2012 20:58 schreef Norrage het volgende:
Even een serieuze vraag: Wat heb je in godsnaam aan die ATV jailbreak? Met die Apple TV 2 kan je toch alles wat je na de jailbreak ook kan? Mediacenter heb je gewoon etc...
Het enige nuttige is dat je kan ssh-en en dat je hem kan restoren (wat ik niet eens kan nu dus)
Nouja, dat vraag ik me dus af. Wat is het nu van Xbmc? En met je iphone als remote kan je gewoon alle formats afspelen.quote:Op zaterdag 21 januari 2012 21:10 schreef mitchelll0181 het volgende:
[..]
Ondersteunt meer formaten, je kan er standaard geen films mee afspelen.. Ja alleen itunes content .. Kut dus.
Xbmc .. Geweldige mediaplayer
Icefilms ... Films streamen vanaf het internet zonder te downloaden .. Geweldig
Dan gaat ie weer aan, geef ie een Apple logootje en dan verder niks...en dan reset ie weer opnieuw...en krijg ik 5 minuten later weer een apple logootje...etcquote:Op zaterdag 21 januari 2012 21:32 schreef mitchelll0181 het volgende:
Ff resetten.. Menu en play 10 sec ingedruky houden. Wat doettie dan ?
Over welke datakabel heb je het nu?quote:Op zaterdag 21 januari 2012 21:37 schreef mitchelll0181 het volgende:
Okeeee... Ik weet wel dat ze gevoelig zijn met datakabels .. Ff andere kabel proberen en dan herstellen .. Zonder de voedingskabel erin
Ja. Maar ik heb dus maar 1 zo'n kabeltje, die heb ik nu ook geleend. En waarom zou ie het nu niet meer doen? Ik heb het toch eerder al gebruikt? pffff....quote:Op zaterdag 21 januari 2012 21:40 schreef mitchelll0181 het volgende:
Om te herstellen .. Ik neem aan dat je hem geprobeerd hebt te herstellen met itunes
Ik ben nu ook wel nieuwsgierig naar die Icefilms van je, dus ik ga nog maar weer eens een keer een poging wagen. Kan gelukkig tegelijkertijd schaatsen kijkenquote:Op zaterdag 21 januari 2012 21:50 schreef mitchelll0181 het volgende:
Okeeee ... Mischien iets met die jb te maken ... Zo, maak je gelijk je geluid ffhahaha
Oh ik heb al die andere meuk er al op weten te krijgen. Dit moet ook wel lukkenquote:Op zaterdag 21 januari 2012 21:54 schreef mitchelll0181 het volgende:
Moet wel via ssh enzo .. Maja zat manuals op internet
Werkt IceFilms uberhaupt nog wel nu Megaupload uit de lucht is?quote:Op zaterdag 21 januari 2012 21:54 schreef mitchelll0181 het volgende:
Moet wel via ssh enzo .. Maja zat manuals op internet
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |