Denk niet dat het voldoende is.quote:Op woensdag 11 januari 2012 23:33 schreef Gebraden_Wombat het volgende:
Zolang het alleen om het blokkeren van urls en ip-adressen van websites gaat is een simpele proxy als http://hidemyass.com/ al voldoende.
Is inderdaad vreemd, maar komt in een update. Voorlopig kan je wel álle foto's verwijderen uit photostream in de settings op icloud.com.quote:Op donderdag 12 januari 2012 00:08 schreef Palomar het volgende:
Viel me op dat ik op mn iPhone geen foto's uit mn photostream kan verwijderen. Googlen levert alleen op dat het niet kanIemand een idee of er toch een workaround voor is? Vind het nogal vreemd dat je geen individuele foto's kunt verwijderen.
Oh wat is het toch kansloos van Brein...alsof er niet zo ongelooflijk makkelijk omheen gewerkt kan wordenquote:Op woensdag 11 januari 2012 22:59 schreef remlof het volgende:
Voor de Apple gebruikers die via XS4ALL of Ziggo op het internet zitten en nog www.thepiratebay.org willen kunnen gebruiken: Running the Tor client on Mac OS X
Die melding krijgt iedereen toch? Ik heb iig geen XS4All of Ziggo, maar krijg toch die melding.quote:Op donderdag 12 januari 2012 00:23 schreef Wootism het volgende:
[..]
Denk niet dat het voldoende is.
Als ik die site gebruik krijg ik op PirateBay nog steeds de melding dat de site over enkele dagen geblokt wordt.
het werkt nog gewoon bij XS4all hoorquote:Op woensdag 11 januari 2012 22:59 schreef remlof het volgende:
Voor de Apple gebruikers die via XS4ALL of Ziggo op het internet zitten en nog www.thepiratebay.org willen kunnen gebruiken: Running the Tor client on Mac OS X
TPB heeft geen tracker meer volgens mij. Zijn allemaal centrale trackers.quote:Op donderdag 12 januari 2012 09:44 schreef Estolan het volgende:
Vraagje
hoe zit het met als je torrents download via andere sites ( series via EZTV bv ), die hebben dan een eigen download link, maar gebruiken de trackers van bv TPB, werkt die tracker dan ook niet meer?
of gaat het hier puur erom dat je niet rechtstreeks met Ziggo op TPB site kan komen, maar bv wel via je Iphone ( Tmobile abbo ), en dat je alleen de download link in je torrent prog zet, en wel kan downloaden
Wie weet het antwoord
met zoveel andere aanbieders? denk het niet..quote:Op donderdag 12 januari 2012 09:54 schreef KneusTeun het volgende:
[..]
TPB heeft geen tracker meer volgens mij. Zijn allemaal centrale trackers.
Wat ik niet snap is dat alleen ziggo en xs4all dit hebben, want dat beinvloed de keuze van mogelijke klanten denk ik ook wel.
De blokkade gaat in op 25 januari. Het hoger beroep brengt daar geen verandering in.quote:Op donderdag 12 januari 2012 09:53 schreef FUFR het volgende:
[..]
het werkt nog gewoon bij XS4all hoor
ze gaan in hoger beroep.
kijk je niet naar iets wat gewoon standaard op de pagina staat?quote:Op donderdag 12 januari 2012 00:23 schreef Wootism het volgende:
[..]
Denk niet dat het voldoende is.
Als ik die site gebruik krijg ik op PirateBay nog steeds de melding dat de site over enkele dagen geblokt wordt.
trackers via TPB doen het wel in iedergevalquote:Op donderdag 12 januari 2012 09:54 schreef KneusTeun het volgende:
[..]
TPB heeft geen tracker meer volgens mij. Zijn allemaal centrale trackers.
Wat ik niet snap is dat alleen ziggo en xs4all dit hebben, want dat beinvloed de keuze van mogelijke klanten denk ik ook wel.
Ik snap dat, jij snapt dat, maar jopie en ineke en de kids nietquote:Op donderdag 12 januari 2012 09:55 schreef FUFR het volgende:
[..]
met zoveel andere aanbieders? denk het niet..
Maakt niet uit, veroordeling is uitvoerbaar bij voorraad, oftewel ze moeten die blokkade per direct instellen ongeacht of ze in hoger beroep gaan of niet. Blijkt in hoger beroep dit onterecht te zijn geweest, dan kunnen ze weer een vergoeding eisen.quote:Op donderdag 12 januari 2012 09:53 schreef FUFR het volgende:
[..]
het werkt nog gewoon bij XS4all hoor
ze gaan in hoger beroep.
gaan ze niet gewoon die boete betalen en niks doen?quote:Op donderdag 12 januari 2012 10:01 schreef Bart het volgende:
[..]
Maakt niet uit, veroordeling is uitvoerbaar bij voorraad, oftewel ze moeten die blokkade per direct instellen ongeacht of ze in hoger beroep gaan of niet. Blijkt in hoger beroep dit onterecht te zijn geweest, dan kunnen ze weer een vergoeding eisen.
http://nl.wikipedia.org/wiki/Uitvoerbaar_bij_voorraad
250k op de omzet niet nee, maar op de winst wel.quote:Op donderdag 12 januari 2012 10:02 schreef Estolan het volgende:
[..]
gaan ze niet gewoon die boete betalen en niks doen?
250.000euro moet voor dit ssoort bedrijven toch niet zo veel zijn lijkt mij
ga je mij nu uitleggen wat uitvoerbaar bij voorraad inhoudt..?quote:Op donderdag 12 januari 2012 10:01 schreef Bart het volgende:
[..]
Maakt niet uit, veroordeling is uitvoerbaar bij voorraad, oftewel ze moeten die blokkade per direct instellen ongeacht of ze in hoger beroep gaan of niet. Blijkt in hoger beroep dit onterecht te zijn geweest, dan kunnen ze weer een vergoeding eisen.
http://nl.wikipedia.org/wiki/Uitvoerbaar_bij_voorraad
echt wel. ze verdienen zelf bar weinig met jouw downloads.quote:Op donderdag 12 januari 2012 10:02 schreef Estolan het volgende:
[..]
gaan ze niet gewoon die boete betalen en niks doen?
250.000euro moet voor dit ssoort bedrijven toch niet zo veel zijn lijkt mij
die krijgen deze week nog een brief van brein natuurlijk.quote:Op donderdag 12 januari 2012 09:59 schreef Estolan het volgende:
[..]
trackers via TPB doen het wel in iedergeval
maar ging meer om dt concept
is het puur een URL blokkade en werkt de rest wel?
En melding is gewoon op de site standaard nu
en hoe zit het dan met KPN / UPC enz??
zo doet TPB het tot nu toe ook, die zoeken een investeerder, die betaald de boete, en ze gaan gewoon verderquote:Op donderdag 12 januari 2012 10:08 schreef FUFR het volgende:
[..]
echt wel. ze verdienen zelf bar weinig met jouw downloads.
en het houdt niet op na 250K he...
daarna volgen andere maatregelen.
Maar als boetes niet werken volgt vanzelf een andere sanctie, variërend van gijzeling (daar gaat Marije) tot afsluiting internet.quote:Op donderdag 12 januari 2012 10:11 schreef Estolan het volgende:
[..]
zo doet TPB het tot nu toe ook, die zoeken een investeerder, die betaald de boete, en ze gaan gewoon verder
bedrijven zoals Ziggo kunnen makkelijk 250k neerleggen ( als maximum boete ) en op die manier geen klanten mislopen ( tevens in hoger beroep gaan ), dan duurt de zaak nog wel langer
afsluiting internet gaat ze in NL niet lukkenquote:Op donderdag 12 januari 2012 10:19 schreef FUFR het volgende:
[..]
Maar als boetes niet werken volgt vanzelf een andere sanctie, variërend van gijzeling (daar gaat Marije) tot afsluiting internet.
nee dat mag maar een rechter heeft, zolang er geen wetswijzigingen komen toch net even iets meer te vertellen dan die handophouders in Den Haag.quote:Op donderdag 12 januari 2012 10:20 schreef Estolan het volgende:
[..]
afsluiting internet gaat ze in NL niet lukken
zelfs de politiek is het niet eens met de rechter
er is een maximale boete, als ze die betalen volgt er een andere rechtzaak, maar dan zou er voorlopig nog niks veranderen
spotnet heeft idd al meer dan spotplanet. maar toch tegenvallend. niet echt rekening mee gehouden toen ik mijn macje kocht. gelukkig heb ik m voor muziek, maar toch bijna verplicht er nog een windowsbakje bij te houden..quote:Op donderdag 12 januari 2012 10:28 schreef mitchelll0181 het volgende:
mja klopt, even in spotgrit of spotnet klikken op mac osx.. dat filtert er al wel wat meer uit
Brokenstones FTW.quote:Op donderdag 12 januari 2012 10:24 schreef FUFR het volgende:
Maar om even on topic te blijven: wat staat er weinig online voor Mac in al die joesnetgroepen
sorry maar ben pas een paar maanden geleden ontmaagd als windowsgebruiker en weet dus niet waar je het over hebtquote:
Je hebt die melding zeker nog niet gelezenquote:Op donderdag 12 januari 2012 10:00 schreef KneusTeun het volgende:
Die melding is van TPB zelf, dus iedereen ter wereld ziet dat.
Dus voor 95% van de mensen is het te moeilijk om een programma te installeren? Denk wel iets minder... Vooral als je bedekt dat het downloaden van torrents vooral onder een bepaalde leeftijd gebeurd. Maar je hebt gelijk, web-based proxy is makkelijker.quote:Op donderdag 12 januari 2012 11:49 schreef Gebraden_Wombat het volgende:
Natuurlijk werkt TOR, maar dat vindt Brein niet erg. Voor 95% van de mensen is het te ingewikkeld om Tor te installeren en on cue aan en uit te zetten. Een simpele web-based proxy is al een stuk makkelijker te gebruiken.
Wat ik het engste vind is dat de rechter Ziggo en XS4ALL ook heeft verplicht nieuwe domeinen en ip-adressen die Brein aanlevert binnen 24 uur te blokkeren. Officieel natuurlijk om te zorgen dat de Piratebay niet simpelweg kan verhuizen.
Dat is enorm veel macht geven aan een private partij om censuur te plegen. Want waar trekken ze de grens? Een automatische proxy-website speciaal opgezet om naar de Piratebay te gaan? Een algemene proxy die vaak gebruikt wordt? Een speciale site die uitlegt hoe je de blokkade omzeilt? Een forum waarop iemand post hoe dat moet?
quote:Op donderdag 12 januari 2012 13:19 schreef DancePlaza het volgende:
iemand een invite over voor brokenstones?
Jij denkt dat meer dan 5% van de torrentdownloaders deze instructies snapt? Goed, je krijgt er een Firefox plugin bij maar dat is dan ook alles.quote:Op donderdag 12 januari 2012 13:17 schreef Wootism het volgende:
[..]
Dus voor 95% van de mensen is het te moeilijk om een programma te installeren? Denk wel iets minder... Vooral als je bedekt dat het downloaden van torrents vooral onder een bepaalde leeftijd gebeurd. Maar je hebt gelijk, web-based proxy is makkelijker.
En wat betreft waar ze de grens trekken. Ik heb het idee dat zowel BREIN als de rechter die het vonnis heeft uitgesproken echt geen idee hebben waar ze aan beginnen. Gegarandeerd zullen de proxy-site die linken naar PirateBay uit te grond blijven schieten. Daar is gewoon geen houden aan.
PirateBay is simpel gezegd een site die je verwijst naar computers waar bepaalde, vaak illegaal verkregen, bestanden op staan. Als dat verboden is, zouden inderdaad ook alle sites geblokkeerd moeten worden die uitleg geven over hoe je de blokkade kan omzeilen om tot deze verboden plek te komen. Is per definitie hetzelfde.
quote:To Torify other applications that support HTTP proxies, just point them at Polipo (that is, localhost port 8118). To use SOCKS directly (for instant messaging, Jabber, IRC, etc), you can point your application directly at Tor (localhost port 9050), but see this FAQ entry for why this may be dangerous. For applications that support neither SOCKS nor HTTP, take a look at connect or socat.
quote:Op donderdag 12 januari 2012 14:44 schreef Exorbitantes het volgende:
Ik heb een macbook uit 2006, maar ik wil graag via een hdmi kabel films kunnen kijken op mijn tv. Bestaat er een kabel hiervoor? Dus een kabeltje dat ik op mijn laptop kan aansluiten dat uitmondt in een hdmi stuk (vage uitleg) En waar kan ik het halen?[ afbeelding ]
Foto:
Nee, dat is een mini-DisplayPort aansluiting en die heeft die MacBook niet. Wat je nodig hebt is mini-DVI naar HDMI. Zoiets bijvoorbeeld:quote:Op donderdag 12 januari 2012 14:45 schreef DancePlaza het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
deze heb je nodig!
Ik weet niet waar je die instructies vandaan hebt, maar TOR hoef je alleen maar te downloaden en op te starten. Dan opent hij automatisch een onafhankelijke aangepast versie van Firefox en kan je aan de slag. Je hoeft zelfs niks te installeren.quote:Op donderdag 12 januari 2012 14:07 schreef Gebraden_Wombat het volgende:
[..]
Jij denkt dat meer dan 5% van de torrentdownloaders deze instructies snapt? Goed, je krijgt er een Firefox plugin bij maar dat is dan ook alles.
[..]
Geluid kan niet via datzelfde kabeltje? Ook niet via een programmatje ofzo? Bedankt voor de infoquote:Op donderdag 12 januari 2012 14:58 schreef Gebraden_Wombat het volgende:
[..]
Nee, dat is een mini-DisplayPort aansluiting en die heeft die MacBook niet. Wat je nodig hebt is mini-DVI naar HDMI. Zoiets bijvoorbeeld:
[ afbeelding ]
http://www.hdmikabelshop.(...)7Ryq0CFQKIDgod7XX8xA
Geluid via een aparte kabel en gaan met de banaan.
Als alternatief kan je ook een mini-DVI naar DVI dongle halen en daar een DVI naar HDMI-kabel op aansluiten.
Eerste post uit deze thread. Misschien is het dan gebruikersvriendelijker dan ik dacht, maar nog steeds extra moeite.quote:Op donderdag 12 januari 2012 15:07 schreef Wootism het volgende:
[..]
Ik weet niet waar je die instructies vandaan hebt, maar TOR hoef je alleen maar te downloaden en op te starten. Dan opent hij automatisch een onafhankelijke aangepast versie van Firefox en kan je aan de slag. Je hoeft zelfs niks te installeren.
Probeer het eens zou ik zeggen.
Nee, alleen in de nieuwe MacBooks met mini-Displayport en dan niet eens alle modellen.quote:Op donderdag 12 januari 2012 15:22 schreef Exorbitantes het volgende:
[..]
Geluid kan niet via datzelfde kabeltje? Ook niet via een programmatje ofzo? Bedankt voor de info
Hoe regel ik het geluid dan? (DIGIbeetquote:Op donderdag 12 januari 2012 15:25 schreef Gebraden_Wombat het volgende:
[..]
Nee, alleen in de nieuwe MacBooks met mini-Displayport en dan niet eens alle modellen.
gewoon vette speakers kopen jonguhquote:Op donderdag 12 januari 2012 15:28 schreef Exorbitantes het volgende:
[..]
Hoe regel ik het geluid dan? (DIGIbeet)
Dat hangt een beetje van de tv af. Een tulp-ingang is er bijna altijd wel, dus dan zoiets:quote:Op donderdag 12 januari 2012 15:28 schreef Exorbitantes het volgende:
[..]
Hoe regel ik het geluid dan? (DIGIbeet)
quote:Op woensdag 11 januari 2012 09:31 schreef Swetsenegger het volgende:
Zo... een gratis ipod nano 6th gen als omruiling voor mijn ipod nano 1st gen.
/samequote:Op vrijdag 13 januari 2012 13:34 schreef Gebraden_Wombat het volgende:
Maar ik kan dan weer geen gezichten of namen onthouden.
ja!quote:Op vrijdag 13 januari 2012 15:41 schreef febster het volgende:
Vraagje; ik wil mijn Macbook een keer een frisse update geven (van 10.6.8 naar 10.7) en eigenlijk helemaal opnieuw beginnen. Ben ik dan ook al mijn apps voor de iPhone&iPad kwijt als ik hem sync, of staan die in de iCloud/gekoppeld aan mijn Apple ID?
Je kunt ze altijd opnieuw downloaden maar dat is gedoe. Ik zet altijd gewoon mijn iTunes-map terug.quote:
Iphoto is geen online HDD vervanger hoor. Gewoon bronfoto's niet verwijderenquote:Op zondag 15 januari 2012 12:38 schreef KaMo het volgende:
Wie heeft er hier verstand van iPhoto?
Kan die iemand mij vertellen hoe je fotos importeerd vanaf je computer. Ik heb nog mapjes met oude fotos en fotos die ik van internet heb gedownload. Ik wil die graag in iPhoto hebben, en dat lukt ook wel. Maar zodra ik de bronfotos verwijder, zijn ze ook in iPhoto kwijt. Kan ik de files ook echt in de iPhotolibary krijgen?
pm mij maar ff ik heb er 1 orgineel en gebruik hem amper.quote:Op zondag 15 januari 2012 13:24 schreef boem-dikkie het volgende:
Heeft iemand hier nog zo'n wit dockje over voor de iPhone 4 die ik mag overnemen?
Ik wil dat eigenlijk wel maar op Marktplaats staan volgens mij alleen nep dingen en ik heb geen zin om 30 euro te lappen voor een nieuwe echte.
Koop dan gewoon zelf een neppe.quote:Op zondag 15 januari 2012 13:24 schreef boem-dikkie het volgende:
Heeft iemand hier nog zo'n wit dockje over voor de iPhone 4 die ik mag overnemen?
Ik wil dat eigenlijk wel maar op Marktplaats staan volgens mij alleen nep dingen en ik heb geen zin om 30 euro te lappen voor een nieuwe echte.
Ja, maar zo beheer ik het fijner vanuit mijn software ipv mapjesquote:Op zondag 15 januari 2012 13:00 schreef Estolan het volgende:
[..]
Iphoto is geen online HDD vervanger hoor. Gewoon bronfoto's niet verwijderen
Ah, dat stond uit, weet niet waarom. Bedankt!quote:Op zondag 15 januari 2012 13:21 schreef Gebraden_Wombat het volgende:
iPhoto - Preferences - Advanced - Copy items to the iPhoto library aanvinken.
De standaardinstelling is trouwens aan, dus dat zal je zelf wel al eens veranderd hebben.
En Estolan: weet je überhaupt wat iPhoto is
Scuzyquote:Op zondag 15 januari 2012 13:21 schreef Gebraden_Wombat het volgende:
iPhoto - Preferences - Advanced - Copy items to the iPhoto library aanvinken.
De standaardinstelling is trouwens aan, dus dat zal je zelf wel al eens veranderd hebben.
En Estolan: weet je überhaupt wat iPhoto is
Oké!quote:Op zondag 15 januari 2012 13:27 schreef DancePlaza het volgende:
[..]
pm mij maar ff ik heb er 1 orgineel en gebruik hem amper.
Waarom maak je een back-up van de back-up?quote:Op zondag 15 januari 2012 13:50 schreef KneusTeun het volgende:
Ben je een een back up aan het maken met time machine, is opeens je externe HDD dood![]()
Nu maandag snel 2 schijven halen om ook van de back-up een back-up te maken.
Nou blijkbaar omdat het nodig is! Ik had al een back-up, nu wou ik er weer 1 maken, 2 maand later.quote:Op zondag 15 januari 2012 15:14 schreef Angel_of_Dth het volgende:
[..]
Waarom maak je een back-up van de back-up?
Bij mij werkt het gewoon? Standaar instellingen Word 2011quote:Op zondag 15 januari 2012 16:23 schreef problematiQue het volgende:
Man, man, man wat is Mac voor Word toch een irritant programma af en toe - werkelijk het enige aan m'n iMac waar ik me vaak aan irriteer. Waar ik nu tegenaanloop, hoe kun je een zogeheten 'multi level list' maken? In Windows maak je dan gewoon een lijst met bulletpoints, en als er eentje wilt laten inspringen, dan druk je op Tab en dan springt de bulletpoint ook in (die wordt dan in de standaardinstellingen niet vol zwart maar een zwarte cirkel). Op Mac gebeurt er met die bulletpoint weinig en springt alleen de tekst een Tab opzij. Hoe op te lossen?
En ik durf te zeggen dat hij sneller opstart dan veel Macjes en Windows-bakken van tegenwoordig.quote:Op zondag 15 januari 2012 20:16 schreef LompeHork het volgende:
tof! Tijdje terug dat ik dat heb gezien
Mijn Atari ST ook. Er valt echter ook niet zo heel veel te laden.quote:Op zondag 15 januari 2012 20:28 schreef Junkie het volgende:
[..]
En ik durf te zeggen dat hij sneller opstart dan veel Macjes en Windows-bakken van tegenwoordig.
quote:Op zondag 15 januari 2012 20:28 schreef Junkie het volgende:
[..]
En ik durf te zeggen dat hij sneller opstart dan veel Macjes en Windows-bakken van tegenwoordig.
Dit dusquote:Op zondag 15 januari 2012 20:31 schreef boem-dikkie het volgende:
[..]
Mijn Atari ST ook. Er valt echter ook niet zo heel veel te laden.
HDMI naar tv en optical naar versterker gaat prima. Je moet wel de juiste instellingen hebben op je versterker.quote:Op zondag 15 januari 2012 23:13 schreef Norrage het volgende:
Pff ik blijf bezig met mijn problemen:
Ik heb nu dus een Apple TV. echt superding en goede koop. Dank mensen voor het mij overhalen in de Apple topics hier...
Maar ik wil het geluid van de Apple TV via mijn versterker laten gaan!! Ik kan het wel via wat omwegen laten gaan (zie dit topic waar ik ook al vragen heb gesteld (ja ik ben ten einde raad, ik word helemaal gek Samsung TV zendt geen geluid naar versterker )...
Momenteel gaat het geluid van mij Apple TV via mijn TV. Nu dacht ik dus het TV geluid door te sluizen naar de versterker, maar dat gaat dus niet echt goed.
Nu is het de bedoeling dat ik met een optische kabel ook het geluid direct van de Apple TV naar de versterker kan sturen. Maar dat doet hij dus niet..Als ik mijn versterker goed begrijp "ziet" hij geen signaal. Het geluid blijft maar via de TV komen maar dat wil ik niet. Ik wil het beeld via de TV en het geluid via de versterker! Hoe krijg ik dit voor elkaar? (de huidige setup is HDMI (audio én video, moet ik misschien een video only kabel hebben?) naar TV en optical naar versterker)
Help!
Ik heb daar echt alle mogelijke instellingen geprobeerd. Maar je denkt dat het niet een setting kan zijn in de Apple TV die niet klopt of dat de Apple TV niet én een audio signaal kan verzenden met de HDMI én tegelijkertijd een audio signaal via de optische kabel?quote:Op zondag 15 januari 2012 23:30 schreef TimCook het volgende:
[..]
HDMI naar tv en optical naar versterker gaat prima. Je moet wel de juiste instellingen hebben op je versterker.
Ik moest m'n versterker op het juiste kanaal zetten.quote:Op zondag 15 januari 2012 23:35 schreef Norrage het volgende:
[..]
Ik heb daar echt alle mogelijke instellingen geprobeerd. Maar je denkt dat het niet een setting kan zijn in de Apple TV die niet klopt of dat de Apple TV niet én een audio signaal kan verzenden met de HDMI én tegelijkertijd een audio signaal via de optische kabel?
Dan ga ik maar wat doorprutsen (ben echt al 6 uur bezig met dit voor elkaar te krijgen en research te doen naar hoe mijn versterker werktquote:Op zondag 15 januari 2012 23:41 schreef nelisb het volgende:
[..]
Ik moest m'n versterker op het juiste kanaal zetten.
Thats it.
Welk iOS versie heeft de AppleTV? (En welke versterker?)quote:Op zondag 15 januari 2012 23:43 schreef Norrage het volgende:
[..]
Dan ga ik maar wat doorprutsen (ben echt al 6 uur bezig met dit voor elkaar te krijgen en research te doen naar hoe mijn versterker werkt), maar ik krijg het nog niet voor elkaar
Ik ga nu maar slapen. Probeer ik morgen wel.
Hij is meteen geupdate naar de allernieuwste, als het goed is. En ik heb een Harman Kardon AVR 4500, wat oud maar wel goed en hij zou het toch moeten kunnenquote:Op maandag 16 januari 2012 12:40 schreef Junkie het volgende:
[..]
Welk iOS versie heeft de AppleTV? (En welke versterker?)
Het schijnt een bug te zijn, de HDMI schijnt actief te moeten zijn om optisch geluid uit testuren.
http://www.ipadforums.net(...)-optical-output.html
http://forums.macrumors.com/showthread.php?t=1062425
https://discussions.apple.com/message/16735572#16735572
https://discussions.apple.com/message/16726170#16726170
https://discussions.apple.com/message/16724675#16724675
https://discussions.apple.com/message/16715617#16715617
De versterker is momenteel op geen enkele manier aan de TV gekoppeld. De Apple TV zelf (de TV zelf boeit me eigenlijk niet, ik wil vooral muziek via de versterker) probeer ik dus met een optische kabel aan de versterker te koppelen, maar dat gaat dus niet. De versterker geeft (als ik deze goed interpreteer) een error dat ie geen signaal ontvangt van de optische input.quote:Op maandag 16 januari 2012 13:44 schreef Svyatagor het volgende:
Ik heb die van mij via hdmi naar mijn AVR, en die weer met hdmi naar de tv. En dat gaat prima, geluid gewoon via de versterker. Ik heb wel in mijn AVR een instelling aangezet dat hij in principe geen geluid doorstuurt naar de tv, misschien moet je het eens in die hoek zoeken?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |