SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Die bossche Fok-Meet is juist geweest jonge, kut!
De OP is hier te vinden.
Insert random seal of approval. Lever maar plaatjes aan!© Raket, Muis
© Alone, Forever. Hand, Bijde.
© O, Shift
© Student, Kut
© Maatschappij, Telefoon
© Ex, Fed
[ Bericht 0% gewijzigd door telefoonmaatschappij op 11-01-2012 23:58:43 ]If she ain't a FOK!er, you shouldn't fok her
Doe ik uit liefde. Word je hard vanquote:Op woensdag 11 januari 2012 14:29 schreef DeJori het volgende:
En BDH, je moet mij niet zo beledigen.
Zwadderich is zo fagquote:
Op Zwadderich is iedereen Basass. Huffelpuf is gewoon het ergstquote:Op woensdag 11 januari 2012 14:30 schreef telefoonmaatschappij het volgende:
[..]
Zwadderich is zo fag
Gewoon ravenklauw, gewoon lekker chillen in school met geile ravenklauw chicks in blauwe pakjes
Alsof wij kans maken bij Ravenklauwchicksquote:Op woensdag 11 januari 2012 14:31 schreef telefoonmaatschappij het volgende:
En zwadderich zit vol met lelijke mensen, succes verder
Wel als we bij ravenklauw zatenquote:Op woensdag 11 januari 2012 14:31 schreef bijdehand het volgende:
[..]
Alsof wij kans maken bij Ravenklauwchicks
Je durft niet eens met een chick van je school te pratenquote:Op woensdag 11 januari 2012 14:33 schreef telefoonmaatschappij het volgende:
[..]
Wel als we bij ravenklauw zaten
Dan weet ik zeker dat ik die chicks had gefixt.
MAAR WE ZIJN HUFFEL FUCKING PUF
Zwakke plek. Je hebt mequote:Op woensdag 11 januari 2012 14:35 schreef bijdehand het volgende:
[..]
Je durft niet eens met een chick van je school te praten
Ik ken mijn medeHuffelpuf genoten welquote:Op woensdag 11 januari 2012 14:35 schreef telefoonmaatschappij het volgende:
[..]
Zwakke plek. Je hebt me
Moet je maar niet gaan liggen slapen tijdens schoolquote:Op woensdag 11 januari 2012 14:43 schreef BarrieButsers het volgende:
Omg ik lag net rustig met muziek aan en mijn ogen dicht op tafel half te slapen. Dat mocht gewoon. Blijkbaar had de docent gezegd dat we mochten gaan, iedereen weg en ik had niks gehoord of door.. Heeft die docent me gewoon een half uur in een gesloten lokaal laten zitten. Ik zo'n vriendin naar hem gestuurd zegt tie ook nog mooi "heb pauze kom om half maar terug"![]()
quote:Op woensdag 11 januari 2012 14:43 schreef BarrieButsers het volgende:
Omg ik lag net rustig met muziek aan en mijn ogen dicht op tafel half te slapen. Dat mocht gewoon. Blijkbaar had de docent gezegd dat we mochten gaan, iedereen weg en ik had niks gehoord of door.. Heeft die docent me gewoon een half uur in een gesloten lokaal laten zitten. Ik zo'n vriendin naar hem gestuurd zegt tie ook nog mooi "heb pauze kom om half maar terug"![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |