Wij slaan P&W tegenwoordig ook steeds vaker over.quote:Op maandag 9 januari 2012 23:41 schreef borisz het volgende:
PenW begonnen direct weer over Bea. Met Hero aan tafel. Geen zin in. Gelukkig is er met het oog op morgen.
Beeeeequote:Op maandag 9 januari 2012 23:35 schreef Bluezz het volgende:
Bea was weer leuk, er zitten zulke leuke grappen in
Ha Peeee
quote:Op dinsdag 10 januari 2012 01:29 schreef Bluezz het volgende:
NachtdienstZou het zo graag nog eens willen doen in het verpleeghuis... die sfeer met de 'lopers' die dan gezellig een kopje thee met je dronken in de huiskamer.. of de zachte muziek die klonk bij iemand die terminaal was.. of het zachte praten van de familie die zaten te waken.
Of de bewoners die op strooptocht waren bij anderen op de kamers.. gebitten jatten![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:
Droomwereldquote:Op dinsdag 10 januari 2012 01:49 schreef FutureFairytale het volgende:
Ben ATWT verslaafd.. blijf maar afleveringen kijken
Vast wel, jullie hebben in ieder geval genoeg gespreksstofquote:Op dinsdag 10 januari 2012 01:43 schreef golfer het volgende:
In het kader van het echt doen: morgenmiddag in de kleine leuke kroeg van ons dorp afgesproken met mijn allerbeste jeugdvriend die ik minstens 40 jaar niet heb gezien.
Zo benieuwd of het nog klikt.
Leukere verhalen dan verhalen over poepbolletjesquote:
Ja, al was het alleen maar over z'n zoon die begin december een verschrikkelijk auto-ongeluk heeft gehad en met trauma-helikopter vervoerd is naar AMC en het wonderwel schijnt te hebben overleefd, maar nog iets van anderhalf jaar aan revalidatie voor de boeg heeft qua inwendige bloedingen en alle breuken die een lichaam kan hebben.quote:Op dinsdag 10 januari 2012 01:49 schreef FutureFairytale het volgende:
Vast wel, jullie hebben in ieder geval genoeg gespreksstof
Bv hoe ruzies opgelost worden, bij bruiloftspeeches en bij afscheid van iemand. En na jaren kijken voel ik echt met de karakters mee. En droomsoapje kijken mag. Vind het echt heel erg dat die serie werd gestopt. Klote Amerika..quote:
Dat is heel erg... Belangrijkste is wel dat hij kan revalideren en er nog is.quote:Op dinsdag 10 januari 2012 01:54 schreef golfer het volgende:
[..]
Ja, al was het alleen maar over z'n zoon die begin december een verschrikkelijk auto-ongeluk heeft gehad en met trauma-helikopter vervoerd is naar AMC en het wonderwel schijnt te hebben overleefd, maar nog iets van anderhalf jaar aan revalidatie voor de boeg heeft qua inwendige bloedingen en alle breuken die een lichaam kan hebben.
noohquote:Op dinsdag 10 januari 2012 01:57 schreef golfer het volgende:
Wake up call:
Amerika/Hollywood is niet het echte leven!
Ik vind het alleen vreemd met soaps dat iedereen elkaar kent en ze het alleen met elkaar doen, dat kleine groepjequote:Op dinsdag 10 januari 2012 01:58 schreef Bluezz het volgende:
Het valt me bij soaps (toen ik nog keek) altijd op hoe iedereen zich altijd met elkaars leven bemoeide, weet niet of dat nog zo is maar ik vond dat altijd rete irritant
Het is net Fok!quote:Op dinsdag 10 januari 2012 02:07 schreef FutureFairytale het volgende:
Ik vind het alleen vreemd met soaps dat iedereen elkaar kent en ze het alleen met elkaar doen, dat kleine groepje
Te veel lagen in zo'n serie maakt het te ingewikkeld voor de gemiddelde kijkertquote:Op dinsdag 10 januari 2012 02:07 schreef FutureFairytale het volgende:
Ik vind het alleen vreemd met soaps dat iedereen elkaar kent en ze het alleen met elkaar doen, dat kleine groepje
En hoe dramatisch iedereen op alles reageert en hoe gemeen mensen ongenuanceerde dingen tegen elkaar zeiden of hoe hufterig ze deden en dat was dan 'normaal'. En dat ik me niet kan voorstellen dat gezinnen het psychisch aankunnen dat mensen in 1 gezin doodgaan, verdwijnen, weer terug komen, continue trouwen, vreemdgaan en scheiden, ernstige ziektes krijgen, zeer zeldzame ziektes krijgen, ontvoerd worden, beroofd worden, in de gevangenis terecht komen, onschuldig, doodgewaande kinderen die terugkomen, ex-vriendje blijkt je broer te zijn etc etc etc etc Iets teveel ellende voor normale mensen en dan prima functioneren zonder dat ze in inrichtingen terecht komenquote:Op dinsdag 10 januari 2012 01:58 schreef Bluezz het volgende:
Het valt me bij soaps (toen ik nog keek) altijd op hoe iedereen zich altijd met elkaars leven bemoeide, weet niet of dat nog zo is maar ik vond dat altijd rete irritant
Ik ook, als het zoals gisteren begint met Brinkman met dat kansloze geneuzel over Beatrix gaat hij gewoon direct uit.quote:Op maandag 9 januari 2012 23:45 schreef golfer het volgende:
[..]
Wij slaan P&W tegenwoordig ook steeds vaker over.
Je toetsenbord uit elkaar schroeven en kuisenquote:Op dinsdag 10 januari 2012 08:57 schreef freecell het volgende:
Heeft iemand een tip om de lamme spatiebalk van een laptop te repareren?
Um. Kijkt Tara porno toevallig achter de computer?quote:Op dinsdag 10 januari 2012 09:38 schreef freecell het volgende:
jaja,hij is schoon, dat is het punt niet. Heb hem er al een paar keer afgehad,maar kan het niet vinden
in de oven leggenquote:Op dinsdag 10 januari 2012 11:06 schreef Sunnythesun het volgende:
ja hier ook maar eens aan de schoonmaak. Besteklade eens her-ordenen en schoonmaken, heb nog een keukenkastje waar ik niet helemaal tevreden over ben qua indeling. Ik weet nooit zo goed wat ik met de bakplaten van de oven en combi moet doen. Die liggen best in de weg
Probleem is dat ze in ons niet al te ruime huis dan echt gruwelijk in de weg liggen als de oven in gebruik is.quote:Op dinsdag 10 januari 2012 11:17 schreef DarkElf het volgende:
[..]
in de oven leggen
en even eruit zwiepen als je die gebruikt.
prima opbergmiddel voor zulke grote dingen.
Achter mijn laptop die in de woonkamer staat en waarvan de spatie het niet doet sinds mijn jongste zoon de spatiebalk eraf trok? Denk het nietquote:Op dinsdag 10 januari 2012 11:09 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Um. Kijkt Tara porno toevallig achter de computer?![]()
Op de koelkastquote:Op dinsdag 10 januari 2012 11:58 schreef Sunnythesun het volgende:
Wat TAV zegt: waar laat ik ze dan in hemelsnaam als de oven aan isIk zou ze naast de kast kunnen zetten, maar vind het niet zo fris ze op de grond te zetten eigenlijk.
Dat is in ons geval op een hele hoge kast, niet echt handig dus.quote:
De loze ruimte onder onze oven is een la, ideaal! Maar daar heb jij niks aanquote:Op dinsdag 10 januari 2012 11:58 schreef Sunnythesun het volgende:
Wat TAV zegt: waar laat ik ze dan in hemelsnaam als de oven aan isIk zou ze naast de kast kunnen zetten, maar vind het niet zo fris ze op de grond te zetten eigenlijk.
kopt hebben wij ook en daar past ook niet alles.quote:Op dinsdag 10 januari 2012 12:06 schreef freecell het volgende:
Ik heb zo'n vakje onder mijn oven, maar daar past lang niet alles in
hier ookquote:De bakplaten zitten in de oven en liggen ' ergens' als de oven aan is
Dat is leuk!quote:Op dinsdag 10 januari 2012 12:17 schreef DarkElf het volgende:
mijn verjaardagscadeautje is net bezorgd! Ik moet nog 17 dagen wachten
en de mr heeft t helemaal zelf bedacht, ik heb werkelijk geen flauw idee dit keer
Nee niet echt hequote:Op dinsdag 10 januari 2012 12:11 schreef LieLie het volgende:
[..]
De loze ruimte onder onze oven is een la, ideaal! Maar daar heb jij niks aan
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.♥ ♥ 13-08-2002 ♥ ♥
Oeh lekkerquote:Op dinsdag 10 januari 2012 12:15 schreef borisz het volgende:
Tijd voor inkopen. Donderdag bolognesesaus maken
quote:Op dinsdag 10 januari 2012 12:28 schreef DarkElf het volgende:
trouwensmmm dat is beter ja.. heeft ze dan nog last van uitvalsverschijnselen o.i.d. i.v.m. die fysio?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
niet dat ik weet.quote:Op dinsdag 10 januari 2012 12:37 schreef Bluezz het volgende:
[..]
mmm dat is beter ja.. heeft ze dan nog last van uitvalsverschijnselen o.i.d. i.v.m. die fysio?
oh brr ja dat zal! Nog even maar he?quote:Op dinsdag 10 januari 2012 12:39 schreef Bluezz het volgende:
Link van die blog even lezen
Gips begint te stinken
quote:Op dinsdag 10 januari 2012 12:44 schreef Bluezz het volgende:
Vrijdag
Ik zat gisteren een paar tafels van de gipsverbandmeester te lunchen, hij wees op mijn pols, vormde de woorden VRIJDAG en maakte een met zijn hand en keel zo'n 'afmaak' gebaar
LOL!quote:Op dinsdag 10 januari 2012 12:44 schreef Bluezz het volgende:
Vrijdag
Ik zat gisteren een paar tafels van de gipsverbandmeester te lunchen, hij wees op mijn pols, vormde de woorden VRIJDAG en maakte een met zijn hand en keel zo'n 'afmaak' gebaar
Jaquote:Op dinsdag 10 januari 2012 12:50 schreef freecell het volgende:
[..]
LOL!
Als je hem niet vertrouwt, die zaag eerst ff op zijn eigen hand laten testen he?
Dat vind ik overigens altijd heel sympathiek van die lui, dat ze elke keer weer geduldig genoeg zijn om op zichzelf te laten zien dat zo'n zaag geen huid zaagt
beneden groot, boven hoeft niet heel veel groter.. ietsje.. ruimere badkamer zou leuk zijn vooral.. Maar idd: meer ruimte = meer zooiquote:Op dinsdag 10 januari 2012 13:01 schreef Bluezz het volgende:
Dát
Maar het gevaar van een groot huis (kijk maar bij ons) is dat je dat ook volstouwt
Kleine aanpassing qua 'standaard(nou ja mijn standaardquote:
Dat doe ik ook graagquote:Op dinsdag 10 januari 2012 13:07 schreef Sunnythesun het volgende:
Ik ben echt enorm aan het 'de-clutteren'. Ga zo de boekenkast eens onder handen nemen: alles er uit wat er niet in hoeften dat is heel wat
quote:Op dinsdag 10 januari 2012 13:14 schreef freecell het volgende:
[..]
Dat doe ik ook graagIk heb alleen een bewaar-man
Aan de andere kant zit die nu in een rammelend busje halverwege DuitslandDus nu kan het!
Alles op tafel bekijken.quote:Op dinsdag 10 januari 2012 13:15 schreef Sunnythesun het volgende:
[..]![]()
Ik heb nu alles uit de kast gehaald wat er 'niet hoort' of wat eigenlijk 'niet past' en nu staat de tafel volAantal dingen gaan wel weer terug, vind het leuk om beeldjes bovenop de kast te hebben bijv. Maar het ruimt lekker op zo
Nja het zijn wat boeken die niet meer passen dus dat wordt een nieuw plekje er voor vinden. Paar dingen kunnen naar boven, rest kan denk ik wel weg jaquote:Op dinsdag 10 januari 2012 13:16 schreef freecell het volgende:
[..]
Alles op tafel bekijken.
Overbodig -> weggooien.
Binnenkort nodig,of staat leuk -> terug in kast
Soms nodig -> voorraadkast of zolder.
Is Tara naar Estland/Letland/Litouwen! (doorhalen wat van toepassing isquote:Op dinsdag 10 januari 2012 13:14 schreef freecell het volgende:
Dat doe ik ook graagIk heb alleen een bewaar-man
Aan de andere kant zit die nu in een rammelend busje halverwege DuitslandDus nu kan het!
*click*quote:Op dinsdag 10 januari 2012 13:16 schreef Stereotomy het volgende:
@ Isa: http://stereopsis.com/flux/
Heb dit gisteren geinstalleerd, komende week eens gebruiken
Idem hier.quote:
Wij hebben vorig jaar met opruimen, uitzoeken en op MP zetten van ongebruikte spullen toch veel uitjes kunnen doen in de vakantiequote:Op dinsdag 10 januari 2012 13:58 schreef Isabeau het volgende:
Ik geloof dat ik een vuilniswagen kan laten aanrukken om mijn kelder leeg te halen, want heb al minstens 2 jaar niets uit de kelder gehaald.
Misschien dit voorjaar dan toch eens doen; ik weet zo wel een paar dingen waar ik echt nog geld voor kan vragen en die ik zelf heus niet meer ga gebruiken.quote:Op dinsdag 10 januari 2012 14:02 schreef Bluezz het volgende:
Wij hebben vorig jaar met opruimen, uitzoeken en op MP zetten van ongebruikte spullen toch veel uitjes kunnen doen in de vakantiehet is het waard om je eens een zondagje kwaad te maken Ies!
Nee, onze Estse kennissen (die overigens geëmigreerd zijn, dus heel Hollands verderquote:Op dinsdag 10 januari 2012 13:56 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Is Tara naar Estland/Letland/Litouwen! (doorhalen wat van toepassing is)
Nog ffies stinken en dan mag ie wegquote:Op dinsdag 10 januari 2012 12:44 schreef Bluezz het volgende:
Vrijdag
Ik zat gisteren een paar tafels van de gipsverbandmeester te lunchen, hij wees op mijn pols, vormde de woorden VRIJDAG en maakte een met zijn hand en keel zo'n 'afmaak' gebaar
Domme pech en toeval, gewoon doorgaan.quote:Op dinsdag 10 januari 2012 14:13 schreef FutureFairytale het volgende:
Eventjes verdrietig
Bedrijf waar ik vorige week gesolliciteerd had voelde ik me echt goed bij. Leuke mensen, heel goed en leuk gesprek, sloot goed aan enz. Ik ging naar huis met een heel goed gevoel en naarmate de tijd vorderde hield ik er zelfs een beetje rekening mee dat dit em echt zou worden. Het voelde zo goed! Belt uzb net dat ze me echt heel goed vonden maar dat een sollicitante die vandaag aan de beurt was een Russische is en zij willen toevallig de Russische markt op dus dit komt hen heel goed uit.
Daar kan ik niet tegenop... echt zwaar klote. Straks maar ff de stad in, afleiding zoeken ofzo.
He verdorie. Het voelde inderdaad zo goed aan vorige week.quote:Op dinsdag 10 januari 2012 14:13 schreef FutureFairytale het volgende:
Eventjes verdrietig
Bedrijf waar ik vorige week gesolliciteerd had voelde ik me echt goed bij. Leuke mensen, heel goed en leuk gesprek, sloot goed aan enz. Ik ging naar huis met een heel goed gevoel en naarmate de tijd vorderde hield ik er zelfs een beetje rekening mee dat dit em echt zou worden. Het voelde zo goed! Belt uzb net dat ze me echt heel goed vonden maar dat een sollicitante die vandaag aan de beurt was een Russische is en zij willen toevallig de Russische markt op dus dit komt hen heel goed uit.
Daar kan ik niet tegenop... echt zwaar klote. Straks maar ff de stad in, afleiding zoeken ofzo.
quote:Op dinsdag 10 januari 2012 13:54 schreef Stereotomy het volgende:
Rood gevlochten fair trade dienblad bv
Ja heel veel plezier vandaag! Echt leukquote:Op dinsdag 10 januari 2012 14:48 schreef golfer het volgende:
Ik ga maar eens richting het dorp scooteren om in de kroeg mijn ouwe vriendje na 40 jaar eens te ontmoeten.
Heel veel plezier en jullie hebben 40 jaar bij te kletsenquote:Op dinsdag 10 januari 2012 14:48 schreef golfer het volgende:
Ik ga maar eens richting het dorp scooteren om in de kroeg mijn ouwe vriendje na 40 jaar eens te ontmoeten.
Doenquote:Op dinsdag 10 januari 2012 14:32 schreef Sunnythesun het volgende:
[..]![]()
Die ligt nog in de trapkast. Heb het voornemen hem te ruilen mochten er weer kinderen langs komen met een theezakje/kopje/frutseltje die zo'n ruilspel doen. Laatst een groepje weggestuurd en achteraf bedacht ik dat ik best dat dienblaadje had kunnen ruilen
Leuke dagquote:Op dinsdag 10 januari 2012 15:09 schreef Bluezz het volgende:
Goeie gelegenheid om in dit lege huis alle liedjes te oefenen
En dan eind vd middag naar dezelfde kroeg waar g zit in het dorp te wandelen om een biertje met een hapje te doen![]()
Hoe krijg je het verzonnenquote:Op dinsdag 10 januari 2012 14:13 schreef FutureFairytale het volgende:
Eventjes verdrietig
Bedrijf waar ik vorige week gesolliciteerd had voelde ik me echt goed bij. Leuke mensen, heel goed en leuk gesprek, sloot goed aan enz. Ik ging naar huis met een heel goed gevoel en naarmate de tijd vorderde hield ik er zelfs een beetje rekening mee dat dit em echt zou worden. Het voelde zo goed! Belt uzb net dat ze me echt heel goed vonden maar dat een sollicitante die vandaag aan de beurt was een Russische is en zij willen toevallig de Russische markt op dus dit komt hen heel goed uit.
Daar kan ik niet tegenop... echt zwaar klote. Straks maar ff de stad in, afleiding zoeken ofzo.
Waaah, daarmee gooi je het hele Noorden eruit!quote:Op dinsdag 10 januari 2012 16:01 schreef borisz het volgende:
Ben je afhankelijk van de Trein en station Zwolle? Nou dan ben je de pineut van de zomer. --> http://www.ns.nl/reiziger(...)eiten#station-zwolle
Wilders zit erachter.quote:Op dinsdag 10 januari 2012 16:19 schreef freecell het volgende:
[..]
Waaah, daarmee gooi je het hele Noorden eruit!
Zal nog leuk worden vd zomer als het zo ver isquote:Op dinsdag 10 januari 2012 16:19 schreef freecell het volgende:
[..]
Waaah, daarmee gooi je het hele Noorden eruit!
Hopelijk gaat het verbouwen sneller dan in Arnhem.quote:Op dinsdag 10 januari 2012 16:30 schreef borisz het volgende:
[..]
Zal nog leuk worden vd zomer als het zo ver is. Hebben de journaals iig 1 item
.
Staat op je facebook toch?quote:Op dinsdag 10 januari 2012 16:37 schreef Sunnythesun het volgende:
Kayotic is uit de lucht, nu weet ik niet precies wat ik nodig heb voor de no-butterchicken..
Balen johquote:Op dinsdag 10 januari 2012 14:13 schreef FutureFairytale het volgende:
Eventjes verdrietig
Bedrijf waar ik vorige week gesolliciteerd had voelde ik me echt goed bij. Leuke mensen, heel goed en leuk gesprek, sloot goed aan enz. Ik ging naar huis met een heel goed gevoel en naarmate de tijd vorderde hield ik er zelfs een beetje rekening mee dat dit em echt zou worden. Het voelde zo goed! Belt uzb net dat ze me echt heel goed vonden maar dat een sollicitante die vandaag aan de beurt was een Russische is en zij willen toevallig de Russische markt op dus dit komt hen heel goed uit.
Daar kan ik niet tegenop... echt zwaar klote. Straks maar ff de stad in, afleiding zoeken ofzo.
Wow...da's eng jaquote:Op dinsdag 10 januari 2012 16:38 schreef Pietverdriet het volgende:
Pfff
Kom net terug uit Den Haag. Voor me viel bij 120 een keukentrap van een busje. Ding stuiterde voor me op de weg en weer omhoog al tollend door de lucht vluchtstrook op en de berm in.
Had net zo goed door de voorruit kunnen komen, en dan was het expiet geweest ipv expat. Miste de auto op een meter ofzo.
Ben maar even gestopt tot mijn handen stopten met trillen.
Reden waarom-ie ook naar de dokter gingquote:Op dinsdag 10 januari 2012 17:24 schreef Isabeau het volgende:
je collega moet zelf geen doktertje spelen
Ik start net weer op (daar ging mn biertje in de kroegquote:Op dinsdag 10 januari 2012 17:28 schreef Isabeau het volgende:
Mijn scherm is wat schemerig, weet nog niet of ik dit fijn vind.
Wat Isa zegt.quote:Op dinsdag 10 januari 2012 17:28 schreef Isabeau het volgende:
Mijn scherm is wat schemerig, weet nog niet of ik dit fijn vind.
Heb ik ook last van inderdaad; migraine gehad in mijn jeugd, daar heb ik geen last meer van. Maar ik kan echt erg slecht tegen fel lichtquote:Op dinsdag 10 januari 2012 17:30 schreef Bluezz het volgende:
[..]
Heb vaak last van schel licht waar dan ook. (zal mn neuro-afwijking wel zijn)
Lekker even in het donker gelegen en alle info verwerkt.quote:Op dinsdag 10 januari 2012 18:44 schreef Bluezz het volgende:
Niet uit eten gegaan, g stortte in (resten keelontsteking/verkoudheid, intensief kleppen, niet zo'n goeie dag) en is ff lekker gaan liggen, dus heb ik pizza's besteldmét korting
Nee daar kun je niet over schrijven he, alles wordt gecontroleerdquote:Op dinsdag 10 januari 2012 18:37 schreef Sunnythesun het volgende:
En? Schrijft hij nog iets bijzonders? Weet je nu al wat er nu precies aan de hand is?
Heb net ook pizza opquote:Op dinsdag 10 januari 2012 18:44 schreef Bluezz het volgende:
Niet uit eten gegaan, g stortte in (resten keelontsteking/verkoudheid, intensief kleppen, niet zo'n goeie dag) en is ff lekker gaan liggen, dus heb ik pizza's besteldmét korting
Ze weten toch al wat hij gedaan heeft, anders zat hij niet vastquote:Op dinsdag 10 januari 2012 19:14 schreef FutureFairytale het volgende:
[..]
Nee daar kun je niet over schrijven he, alles wordt gecontroleerd.
Komt een collega bij de dokterquote:Op dinsdag 10 januari 2012 17:27 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
Reden waarom-ie ook naar de dokter ging
Hij is door het complete colombiaanse mariniers Korps urenlang verkracht tot ie stierf van uitputting?quote:Op dinsdag 10 januari 2012 18:46 schreef borisz het volgende:
Leuk stukje over Mart Smeets bij 1 vandaag.
Poolse golfpubs zijn berucht.quote:Op dinsdag 10 januari 2012 20:12 schreef Den_Haag het volgende:
Nog wat pilsjes drinken in de golfpub hier
Mooie locatie voor een cul-meet, golfer ;-)
quote:Op dinsdag 10 januari 2012 20:11 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Hij is door het complete colombiaanse mariniers Korps urenlang verkracht tot ie stierf van uitputting?
Mocht ie willenquote:Op dinsdag 10 januari 2012 20:11 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Hij is door het complete colombiaanse mariniers Korps urenlang verkracht tot ie stierf van uitputting?
Intrigerend zeker.quote:
quote:Op dinsdag 10 januari 2012 22:15 schreef Bluezz het volgende:
Jaaaaaa zo'n scootmobiel wil ik ook
/stumble
Zo'n gevalletje 'one size fits all'quote:
TAV heeft je in zijn slaap onbewust een mep verkochtquote:Op woensdag 11 januari 2012 08:35 schreef Sunnythesun het volgende:
mijn linker oog is een beetje dik.. vaag..
Nah, dan was ie wel blauw geweest ook denk ikquote:Op woensdag 11 januari 2012 08:37 schreef Anthraxx het volgende:
[..]
TAV heeft je in zijn slaap onbewust een mep verkocht
Misschien een haar van Sam er in? Zo ben ik ook ooit eens opgestaan, zag er wel komisch uit.quote:Op woensdag 11 januari 2012 08:35 schreef Sunnythesun het volgende:
mijn linker oog is een beetje dik.. vaag..
Ik hoop hetquote:
Ongezonde dingen bedoel je?quote:Op woensdag 11 januari 2012 09:26 schreef Sarabi het volgende:
Vast wel
Zo te horen ben je nog steeds goed bezig met allemaal lekkere dingen te koken.
Ik zie je vooral koken en geen koekjes/taarten etc bakken dus dat is nog redelijk gezond, toch?quote:Op woensdag 11 januari 2012 09:27 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
Ongezonde dingen bedoel je?Nee hoor, geintje....
Behalve dan dat verse vanille-ijs wat ik weer wil proberen
Ik heb gisteravond deel 2 van de garnalencurry van maandag gegeten. Dag 2 is-ie nog lekkerder kan ik je vertellenEn sinds een dag of 10 let ik weer op wat ik eet en ik zie de weegschaal netjes omlaag gaan
quote:
De muffins komen vanavond of morgenquote:Op woensdag 11 januari 2012 09:39 schreef Sarabi het volgende:
[..]
Ik zie je vooral koken en geen koekjes/taarten etc bakken dus dat is nog redelijk gezond, toch?
En netjes van de weegschaalik ga er gewoon niet meer opstaan maar let wel weer sinds 2 (hey je moet toch ergens beginnen) dagen op
Niet zo dramatisch doen zegquote:Op woensdag 11 januari 2012 11:22 schreef borisz het volgende:
Zwaai vrij internet.
Welkom Noord-Korea
http://tweakers.net/nieuw(...)e-bay-blokkeren.html
Gaat mij niet zo om de piratenbaay, maar wel om de censuur.quote:Op woensdag 11 januari 2012 11:39 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
Niet zo dramatisch doen zegEr zijn nog genoeg andere bronnen.
Het was gewoon afwachten tot dit ging gebeuren. Het is met al die P2P-dingen zoals Napster ook gebeurd dus dit was te verwachten. En terecht ook....in feite is het gewoon diefstal en diefstal mag je voorkomen.quote:Op woensdag 11 januari 2012 11:43 schreef borisz het volgende:
[..]
Gaat mij niet zo om de piratenbaay, maar wel om de censuur.
Verbieden van bijvoorbeeld kinderporno is volgens jou ook censuur?quote:Op woensdag 11 januari 2012 11:43 schreef borisz het volgende:
[..]
Gaat mij niet zo om de piratenbaay, maar wel om de censuur.
Dus alles wat geshared wordt is auteursrechtelijk beschermd materiaal. Ik zie een rechter die even terug naar school mag.quote:De rechtbank acht bewezen dat circa 30% van de abonnees van Ziggo en 4,5% van de abonnees van XS4ALL recentelijk muziek, films of games hebben uitgewisseld via The Pirate Bay. Vanwege de aard van het zogeheten BitTorrent protocol dat daarbij wordt gebruikt, gaat de rechtbank ervan uit dat die abonnees die bestanden niet alleen hebben gedownload, maar ook hebben geupload en aldus inbreuk hebben gemaakt op auteursrechten.
Bullshit en dat weet je net zo goed als ik. Het mag dan niet fysiek zijn, maar het is en blijft diefstal en niet legaal.quote:Op woensdag 11 januari 2012 11:57 schreef borisz het volgende:
Geen diefstal, je neemt niks weg. Plaatje is bekend.
Het enige kwalijke hier is dat deze blokkeringen niet getoetst worden door een onafhankelijke instantie. Verder is het volledig te vergelijken met aanbieders van gestolen spullen. Die worden ook tegen gewerkt door de gerechtelijke macht.quote:Maar internet moet in principe gewoon vrij zijn. En nu niet omdat een persoon/stichting in dit geval Brein met een lijst domeinen en IP aan kan komen bij de ISP's en zeggen dat dit en dit geblokkeerd moet worden. Dat is een kwalijke zaak.
Er is een verschil tussen verbod en blokkade. Het blokkeren van sites met kinderporno zie ik ook niet zitten. Je ziet dat elk land dat dat doorvoert ook 'terroristische' sites en muzieksite erop gaat zetten.quote:Op woensdag 11 januari 2012 11:51 schreef Felagund het volgende:
[..]
Verbieden van bijvoorbeeld kinderporno is volgens jou ook censuur?
Ik ben ook niet voor een blokkade, maar ik ben de discussie "het is geen diefstal en dus moeten/mogen we onbeperkt downloaden" ook wel zat.quote:Op woensdag 11 januari 2012 12:05 schreef Den_Haag het volgende:
[..]
Er is een verschil tussen verbod en blokkade. Het blokkeren van sites met kinderporno zie ik ook niet zitten. Je ziet dat elk land dat dat doorvoert ook 'terroristische' sites en muzieksite erop gaat zetten.
Ik gebruikte TPB eigenlijk nooit dus dat maakt niet veel uit.quote:
Beter om zonder stress Meestrich te bezoeken inderdaad.quote:Op woensdag 11 januari 2012 12:37 schreef FutureFairytale het volgende:
Maastricht wordt verzet van a.s. vrijdag naar donderdag of vrijdag over 2 weken. Niet erg want zusje heeft nogal tentamenstress en over 2 weken is ze daar klaar mee dus hebben we alle tijd.
oh vertel es?quote:Op woensdag 11 januari 2012 10:34 schreef PdeHoog het volgende:
En zaterdag ga ik uit mijn nieuwe bakboek bakken![]()
Alleen downloaden op een Bittorrent netwerk, zoals The Pirate Bay aanbied, betekent inherent dat je ook aan het uploaden bentquote:Op woensdag 11 januari 2012 13:16 schreef DarkElf het volgende:
downloaden is gewoon legaal, t zelf verspreiden niet. Die rechter moet zich dus eens achter de oren krabben want zijn uitspraak is erg vreemd.
ja ik zie t probleem nog niet hoorquote:Op woensdag 11 januari 2012 13:21 schreef Anthraxx het volgende:
[..]
Alleen downloaden op een Bittorrent netwerk, zoals The Pirate Bay aanbied, betekent inherent dat je ook aan het uploaden bent.
Uploaden (wat je dus doet) valt onder verspreiden en dat is verboden.quote:Op woensdag 11 januari 2012 13:22 schreef DarkElf het volgende:
[..]
ja ik zie t probleem nog niet hoor
ja zie t probleem nog niet zoquote:Op woensdag 11 januari 2012 13:23 schreef Anthraxx het volgende:
[..]
Uploaden (wat je dus doet) valt onder verspreiden en dat is verboden.
Ik ook niet. Tot ze grove boetes gaan uitdelen vanwege dat upload gedeelte. Dan zie ik hem ineens welquote:
Als ze dat in Nederland doen zie ik t probleem nog niet zoquote:Op woensdag 11 januari 2012 13:25 schreef Anthraxx het volgende:
[..]
Ik ook niet. Tot ze grove boetes gaan uitdelen vanwege dat upload gedeelte. Dan zie ik hem ineens wel
Gewoon andere mensen mee lastig vallenquote:Op woensdag 11 januari 2012 10:34 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
De muffins komen vanavond of morgenMaar ik heb voldoende afnemers hier denk ik
En zaterdag ga ik uit mijn nieuwe bakboek bakken
![]()
Nee. Ze blokkeren de magazijnen waaruit die transporten plaatsvinden!quote:Op woensdag 11 januari 2012 12:14 schreef borisz het volgende:
Er vinden een paar illigale transporten plaats via de snelwegen dus sluiten we de snelwegen af.
Dat is de redenatie die nu gevolgd wordt.
Maar goed ik geloof dat de juristen bezig zijn deze uitspraak aan flarden te schieten. De rechters hebben gewoon fouten gemaakt als ik Arnoud Wokke op twitter mag geloven.
Nou, jij had niet zoveel trek dus ik vraag me af of je dat wel op krijgtquote:
quote:Op woensdag 11 januari 2012 13:33 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
Nee. Ze blokkeren de magazijnen waaruit die transporten plaatsvinden!
ik eet van alles wat hoor, wees niet bangquote:Op woensdag 11 januari 2012 13:34 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
Nou, jij had niet zoveel trek dus ik vraag me af of je dat wel op krijgtDus waarom zou ik het je dan vertellen
't Is iets met bloem en ei en suiker en misschien zelfs wat chocolaquote:Op woensdag 11 januari 2012 13:38 schreef DarkElf het volgende:
[..]
ik eet van alles wat hoor, wees niet bang
dus vertel maar
mmm bloemquote:Op woensdag 11 januari 2012 13:39 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
't Is iets met bloem en ei en suiker en misschien zelfs wat chocola
En ik zeg het nog fout..... ze blokkeren de logistieke centra want TPB is alleen een indexatie-plekquote:
Yup. Iets wat in grote hoeveelheden gebruikt gaat worden zaterdagquote:
oh mijn hemelquote:Op woensdag 11 januari 2012 13:41 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
Yup. Iets wat in grote hoeveelheden gebruikt gaat worden zaterdagHet plan is een volledig Hairy Bikers Perfect Pie-menu
quote:Op woensdag 11 januari 2012 13:41 schreef DarkElf het volgende:
[..]
oh mijn hemelCalories-galore zeg maar!
Haha ja dan ga je het echt weer waarderenquote:Op woensdag 11 januari 2012 12:39 schreef Bluezz het volgende:
Als het maar geen afstel wordt dan!
Ik ga zo haarverf kopen, ben echt aan het aftellen met dat gips, vandaag voor het laatst onhandig mijn haar gewassen/geconditioned.... zaterdag met 2 handen weerEn ook lekker haar verven dan
met 2 handen
aankleden zaterdag met 2 handen
Vooral BH aantrekken is fijn met 2 handen
![]()
PMquote:Op woensdag 11 januari 2012 12:40 schreef golfer het volgende:
[..]
Beter om zonder stress Meestrich te bezoeken inderdaad.![]()
Nog even terugkomend op de brief van F. uit Milaan: weet je nou al hoe lang hij in de gevangenis moet zitten?
Dat eerste. Vond je het lekker?quote:Op woensdag 11 januari 2012 14:55 schreef TAV74 het volgende:
Zo, autoverzekering omgezet. Blijkbaar is de concurrentie moordend want ik ben nu met een uitgebreidere verzekering bijna 4 tientjes per maand goedkoper uit!
Ben ik nu heel lang genaaid of heb ik nu een mazzeltje?
Jullie hebben echt allemaal leuke winkeltjes in de buurtquote:Op woensdag 11 januari 2012 14:54 schreef golfer het volgende:
Zo, dat waren de boskippen weer.
In Haalem-Noord in de Cronjéstraat bij Spanish Harlem weer allemaal veel te lekkere snoeperijen voor later vandaag gekocht.
Doe dan maar de zonquote:Op woensdag 11 januari 2012 15:01 schreef DarkElf het volgende:
even mopperen hoor; wat een uitermate saaie grauwe inspiratieloze vervelende k*tdag is het..
blugh. ik wil zon. of sneeuw. of een mooie lente/herfstdag maar niet dit grauwe gedoe.
Mowah, viel tegenquote:Dat eerste. Vond je het lekker?
Wij betalen ook teveel aan verz. voor auto/scoot/inboedel maar het is broergolfer die ons verzekert, dus lullig om over te stappen vinden we
Even een wandelingetje in een buurt waar je nooit komt, of naar een vreemde supermarkt/winkelcentrum? Of neem eens een bus/trein naar een onbekende bestemming.quote:Op woensdag 11 januari 2012 15:01 schreef DarkElf het volgende:
even mopperen hoor; wat een uitermate saaie grauwe inspiratieloze vervelende k*tdag is het..
blugh. ik wil zon. of sneeuw. of een mooie lente/herfstdag maar niet dit grauwe gedoe.
ben vanmiddag al Antwerpen in geweest , alleen met die grote auto van de mr in kleine achterafstraatjes, lekker verkeerd gereden dus op een heel druk punt maar gaan keren etcquote:Op woensdag 11 januari 2012 15:08 schreef Bluezz het volgende:
[..]
Even een wandelingetje in een buurt waar je nooit komt, of naar een vreemde supermarkt/winkelcentrum? Of neem eens een bus/trein naar een onbekende bestemming.
Helpt bij mij altijd met zo'n bui... doorbreekt je sleur zeg maarEn je voelt je meteen beter als je thuiskomt.
Lekker ff tijd voor jezelf dusquote:Op woensdag 11 januari 2012 15:24 schreef DarkElf het volgende:
[..]
ben vanmiddag al Antwerpen in geweest , alleen met die grote auto van de mr in kleine achterafstraatjes, lekker verkeerd gereden dus op een heel druk punt maar gaan keren etcDat was al opwindend genoeg
Maar als ik straks mijn dingen afheb ga ik gewoon lekker een warm bad nemen, thee mee, kindle mee...
Wat gaat het worden voor eten?quote:Op woensdag 11 januari 2012 15:31 schreef MissHobje het volgende:
[..]
Lekker ff tijd voor jezelf dus![]()
Ik vind het net zo;n dag en ben niet vooruit te branden!
Ga straks wat lekkers koken (daar wel zin in) en verder helemaal niets
Dat vind ik geweldig, met name in het buitenland.quote:
quote:Op dinsdag 2 december 2008 01:22 schreef Stereotomy het volgende:
Ik vind het echt fanfokkingtastisch om door buitenlandse supermarkten te struinen.
Is idd een goed idee van Bluezz en ik geniet daar ook van! En idd, vooral in t buitenland.quote:Op woensdag 11 januari 2012 15:34 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Dat vind ik geweldig, met name in het buitenland.
[CUL SC] #354:Waar steeds minder gepost wordt...
groene asperges met een kaas/ei saus, gekookte aardappelen en kalkoen snitzel hmmmquote:Op woensdag 11 januari 2012 15:32 schreef DarkElf het volgende:
[..]
Wat gaat het worden voor eten?
een futloze dag dat is het idd.
Supermarkten in het buitenland altijdquote:Op woensdag 11 januari 2012 16:19 schreef Den_Haag het volgende:
Ben best benieuwd hoe de supermarkten zijn hier in Polen.
mmm klinkt lekker!quote:Op woensdag 11 januari 2012 16:24 schreef MissHobje het volgende:
[..]
groene asperges met een kaas/ei saus, gekookte aardappelen en kalkoen snitzel hmmm
Alleen belt hubsel net op dat ie pas rond 18.30 klaar is, du pas tegen 19.30 thuis.
Nouja dan warmt ie het maar op, ga zo met 30 min toch echt koken, trek niet normaal!
quote:Op woensdag 11 januari 2012 16:27 schreef MissHobje het volgende:
[..]
Supermarkten in het buitenland altijdkan ik me enorm lang mee vermaken in iedergeval
quote:Op woensdag 11 januari 2012 16:45 schreef Memento-Mori het volgende:
ik begin qua scriptie een beetje op steer te lijkenin dit tempo is ie volgend jaar af denk ik
quote:Op woensdag 11 januari 2012 16:47 schreef Memento-Mori het volgende:
eigenlijk is t vooruitzicht straks helemaal klaar te zijn ook best n beetje eng
quote:Op woensdag 11 januari 2012 16:55 schreef Stereotomy het volgende:
Zal m'n benen ontzien, geen zin in rare breuken.
Das fijn om er iets goeds over te horenquote:Op woensdag 11 januari 2012 17:04 schreef Sunnythesun het volgende:
Oh zo fijn trouwens, mijn collega is terug van zwangerschapsverlof en heeft dus de afgelopen 3 dagen gewerkt. Ze belde vanmiddag met een paar vraagjes, maar vooral om te vertellen dat het allemaal goed ging en ook met ons probleemventjeEcht zó prettig dat weer eens te horen
Die staat nog voor groep 5 eind van de week. Maar eind van het jaar is het over vrees ik voor hem.quote:Op woensdag 11 januari 2012 17:08 schreef Bluezz het volgende:
Mooi zo! Ook qua studieventje
Dus die invaller is nu weg of zo?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Tijd voor sushi![]()
Vind je?quote:Op woensdag 11 januari 2012 16:47 schreef Memento-Mori het volgende:
eigenlijk is t vooruitzicht straks helemaal klaar te zijn ook best n beetje eng
quote:Op woensdag 11 januari 2012 17:46 schreef Den_Haag het volgende:
Zo, mijn momentje hectiek is ook weer geweest.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Tijd voor sushiSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."The whole image is that eternal suffering awaits anyone who questions God's infinite love. Believe or die! Thank you, forgiving Lord, for all those options.”
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |