Klopt, kan hem hier meer waarderen.quote:Op maandag 23 januari 2012 22:14 schreef henkde_j het volgende:
Die Jelte spreekt al wat beschaafder dan bij Powned
Gezellig zo'n verkoopdemonstratie.quote:Op maandag 23 januari 2012 22:19 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
Dit wordt de leukste, gezelligste presentatie..
Idd daar zou ik nog geen bakje friet bij kopen.quote:Op maandag 23 januari 2012 22:20 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
Die gast ziet er een potje onbetrouwbaar uit
Zoals het hoortquote:Op maandag 23 januari 2012 22:21 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
Ook minimaal geblurrt, als je die vent kent zou je hem zo herkennen
Dat dus. Was bij Ogilvie ook al het geval. Hier gingen ze veel te vroeg met een grote camera de zaal binnen, terwijl ze juist verborgen camera's in de zaal hadden....quote:Op dinsdag 24 januari 2012 09:05 schreef Drebbelman het volgende:
'Komt er een tour? Nee!'![]()
Het was vermakelijk, maar weer laten ze het op het eind een beetje liggen... Ze hebben de situatie wel aangetoond, maar maken het niet af.
quote:Rambammers Jelte Sondij, Noel Deelen, Ronald Snijders en Linda Hakeboom zoeken uit wat het verschil is tussen een professioneel geregelde maar peperdure uitvaart en een do-it-yourself oplossing voor collega Lex Uiting. Waarom zou je op moeten draaien voor allerlei onkosten waar je niet op zit te wachten, zoals kleffe cake of een dure kist? We bewijzen dat je met een beetje creativiteit prima low-budget afscheid neemt. Je hebt net een dierbare verloren en je moet binnen een paar dagen veel keuzes maken zonder dat er duidelijkheid is over de kosten. De meeste uitvaartondernemingen vragen je niet naar je budget tijdens de eerste gesprekken. Tegen de tijd dat je de eerste offerte hebt, is er vaak bijna geen weg meer terug: je kunt niet te lang wachten met beslissen. Wij laten zien dat je best kunt afdingen en ook heel goed zelf een uitvaart kunt regelen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |