En dit.quote:Op woensdag 18 januari 2012 22:45 schreef Bankfurt het volgende:
[..]
wist je Tuinhekkie, ik doe al meer dan 10 jaar onderzoek naar voeding, farma en medicijnen; en ik kan je vertellen dat big-farma gewoon een mafia bende is. Ze hebben er belang bij om zoveel mogelijk mensen ziek te maken en ziek te houden, zodat ze hun rommel kunnen blijven aansmeren.
En waarom zou men grof geld moeten verdienen aan patenten e.d.; aan onderzoek en ontwikkeling om zogenaamd de gezondheid van mensen te bevorderen ?
Deze kennis is toch van iedereen als die kennis zo waar en nuttig zou zijn ?
antwoord:
omdat het een grote vieze criminele business is van big pharma in samenwerking met de "wetenschap".
ze hebben nog NOOIT mensen gezonder gemaakt, wel hebben ze steeds MEER geld verdiend.
Snap je niet waarom ze er geld aan willen verdienen? Lijkt me een mooi punt om er uit te lichten, gezien het nog steeds een lastige is.quote:
Damn, bestaat Google al 10 jaar?quote:Op woensdag 18 januari 2012 22:45 schreef Bankfurt het volgende:
[..]
wist je Tuinhekkie, ik doe al meer dan 10 jaar onderzoek naar voeding, farma en medicijnen; en ik kan je vertellen dat big-farma gewoon een mafia bende is. Ze hebben er belang bij om zoveel mogelijk mensen ziek te maken en ziek te houden, zodat ze hun rommel kunnen blijven aansmeren.
En waarom zou men grof geld moeten verdienen aan patenten e.d.; aan onderzoek en ontwikkeling om zogenaamd de gezondheid van mensen te bevorderen ?
Deze kennis is toch van iedereen als die kennis zo waar en nuttig zou zijn ?
antwoord:
omdat het een grote vieze criminele business is van big pharma in samenwerking met de "wetenschap".
ze hebben nog NOOIT mensen gezonder gemaakt, wel hebben ze steeds MEER geld verdiend.
Tis wel ergens rond die tijd begonnen. Misschien nog in beta?quote:
Blijkbaar moet alles wat te maken heeft met geneeskunde charitatief worden.quote:Op woensdag 1 februari 2012 15:06 schreef ATuin-hek het volgende:
[..]
Snap je niet waarom ze er geld aan willen verdienen? Lijkt me een mooi punt om er uit te lichten, gezien het nog steeds een lastige is.
Dat hoeft niet per se. Stevige hervormingen in de zorgsector kunnen het karakter van de geneeskunde doen aanpassen, waardoor de band tussen geld en gezondheidszorg sterk afzwakt. Afschaffing van de op handeling gebaseerde beloning is al een interessant voorbeeld, maar er kan vast wel meer bedacht worden. Ik denk echter wel dat de hervorming van dit stelsel ook van binnen de maatschappij moet komen, en dat die dus zelf ook zal moeten veranderen, alvorens het gerealiseerd kan worden.quote:Op donderdag 2 februari 2012 12:19 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Blijkbaar moet alles wat te maken heeft met geneeskunde charitatief worden.
Benieuwd hoe men dat in het vat wil gieten.
Ook zeer benieuwd wie er dan gratis wil werken.
Hervormingen op dat gebied lijken me wel nuttig ja. Dat lijkt me alleen niet iets wat de zorgen over bijv de farmaceutische industrie weg gaat nemen, en is in die zin denk ik een ander probleem met de medische wereld.quote:Op donderdag 2 februari 2012 12:37 schreef Gray het volgende:
[..]
Dat hoeft niet per se. Stevige hervormingen in de zorgsector kunnen het karakter van de geneeskunde doen aanpassen, waardoor de band tussen geld en gezondheidszorg sterk afzwakt. Afschaffing van de op handeling gebaseerde beloning is al een interessant voorbeeld, maar er kan vast wel meer bedacht worden. Ik denk echter wel dat de hervorming van dit stelsel ook van binnen de maatschappij moet komen, en dat die dus zelf ook zal moeten veranderen, alvorens het gerealiseerd kan worden.
Kevin Warwick, "I, Cyborg"quote:Op donderdag 19 januari 2012 08:27 schreef fruityloop het volgende:
[..]
Ze hebben in een zwaar gecontroleerde laboratorium setting 1 rat laten knipperen met zijn ogen, en jij denkt meteen aan cyborgs?
quote:The cybernetic pioneer who is upgrading the human body - starting with himself
Wow, een linkdump.........en wat heeft hij, buiten het implanteren van wat elektrodes, nu gedaan?quote:Op donderdag 2 februari 2012 21:48 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Kevin Warwick, "I, Cyborg"
[..]
Je kent hem niet? Hij is een Cyborg.quote:Op donderdag 2 februari 2012 22:13 schreef .SP. het volgende:
[..]
Wow, een linkdump.........en wat heeft hij, buiten het implanteren van wat elektrodes, nu gedaan?
Dat zal Lambiekje wel op zich nemenquote:Op dinsdag 7 februari 2012 02:32 schreef oompaloompa het volgende:
Binnenkort komt een paper uit met een statistische methode om valse conclusies te ontdekken. Welke BNW-er gaat er een weekendje voor zitten om pharma met onafhankelijke uni's te vergelijken?
Tofquote:Op dinsdag 7 februari 2012 02:32 schreef oompaloompa het volgende:
Binnenkort komt een paper uit met een statistische methode om valse conclusies te ontdekken. Welke BNW-er gaat er een weekendje voor zitten om pharma met onafhankelijke uni's te vergelijken?
Ik betwijfel het. Lambiekje is veel woorden weinig daden over het algemeen, en ook hoi terug!quote:Op dinsdag 7 februari 2012 11:08 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Dat zal Lambiekje wel op zich nemen![]()
en hoi oompa, leuk je weer te zien staan
Die kunnen daar erg streng in zijn ja... Als het ook maar ergens soort van voorkomt krijgt het dan de stempel "is niet nieuw meer" en is het gedaan.quote:Op dinsdag 7 februari 2012 14:44 schreef oompaloompa het volgende:
Was praatje op spsp maar staat weinig over online omdat ze het in science gaan proberen te krijgen en dan mag er nu nog niks bekend over zijn.
Het is iig gerelateerd aan en van dezelfde mensen als dit paper:
http://www.psychologytoda(...)-positive-psychology
[..]
Ik betwijfel het. Lambiekje is veel woorden weinig daden over het algemeen, en ook hoi terug!
Het vetgedrukt gedeelte vind ik ernstiger dan het zakkenvullen.quote:'Kosten medicijngebruik kunnen fors omlaag'
De medicijnkosten van ouderen kunnen jaarlijks met honderd miljoen euro omlaag. Dat zegt directeur van het Instituut voor Verantwoord Medicijngebruik Ruud Coolen van Brakel vrijdagavond in het televisieprogramma Nieuwsuur.
Achthonderdduizend mensen boven de 70 jaar zouden dagelijks vijf of meer geneesmiddelen gebruiken. Dat komt onder meer doordat artsen herhaalrecepten niet herzien. Oudere mensen krijgen er bovendien vaker kwalen bij dan dat ze ervan af komen.
Het voorschrijven van pillen gebeurt weliswaar volgens de richtlijnen, maar die zijn meestal opgesteld voor één aandoening. Daarnaast staat in de richtlijnen niet wanneer iemand met een medicijn moet stoppen.
Het instituut pleit ervoor dat jaarlijks verplicht wordt gekeken naar het medicijngebruik van ouderen. Dat zou ook tot een betere gezondheid van de ouderen en tot minder acute ziekenhuisopnames moeten leiden.
'Kosten medicijngebruik kunnen fors omlaag'
het 1 is een gevolg van het ander. de belangen om te verkopen zorgen ervoor dat bijwerkingen minder aandacht krijgen dan de beoogde werkingen, en meds steeds vaker meteen worden voorgeschreven zonder eerst het op een andere manier te proberen.quote:Op vrijdag 10 februari 2012 23:33 schreef Resonancer het volgende:
[..]
Het vetgedrukt gedeelte vind ik ernstiger dan het zakkenvullen.
.quote:Bof is terug ondanks vaccinaties
De bof is weer terug in Nederland en dat is verrassend, aldus het Rijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu (RIVM) in Bilthoven vandaag in NRC Handelsblad.
De afgelopen jaren kregen in Nederland meer dan 600 mensen de bof, ondanks vaccinatie in hun kindertijd. Sinds 1987 worden alle kinderen in Nederland twee keer tegen de bof gevaccineerd: met 14 maanden en met 9 jaar.
Het RIVM heeft overwogen jongeren een derde vaccinatie aan te bieden, maar heeft daar vanaf gezien omdat niet vaststaat dat die ook echt werkt.
bron
Kijk nou, Lambiekje is weer vrijgelatenquote:Op maandag 13 februari 2012 12:58 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
.
Niks ondanks! Juist door vaccinaties. Het grafiekje in de NRC laat het ook zien.
De man, nee de myhte, wat zeg ik, de legende is terug..quote:Op maandag 13 februari 2012 12:58 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
.
Niks ondanks! Juist door vaccinaties. Het grafiekje in de NRC laat het ook zien.
quote:Op maandag 13 februari 2012 13:27 schreef fruityloop het volgende:
[..]
De man, nee de myhte, wat zeg ik, de legende is terug..
Jou hoef ik niet te vragen of je nog steeds zo slectief reageert.quote:Op maandag 13 februari 2012 13:08 schreef ATuin-hek het volgende:
[..]
Kijk nou, Lambiekje is weer vrijgelatenDoe je tegenwoordig al aan onderbouwingen voor dit soort kreten?
En mijn mening over jou is ook nog steeds niet aangepast. Fijn he, hoe alles bij hetzelfde blijft.quote:Op maandag 13 februari 2012 14:03 schreef Resonancer het volgende:
[..]
Jou hoef ik niet te vragen of je nog steeds zo slectief reageert.
Ik denk dat hier best een waarheid in zou kunnen zitten.quote:De ontdekking van Dr. Ryke Geerd Hamer uit Duitsland is een empirisch vastgestelde natuurwetenschappelijk systeem, dat intussen op meer dan 40.000 ziektegevallen op juistheid is getest en niet éénmaal weerlegt kon worden. Empirisch wil zeggen dat het proefondervindelijk, door middel van observatie is vastgesteld. Dit systeem bevat geen enkele veronderstelling of hypothese. Hierdoor is het mogelijk, het volgens wetenschappelijke criteria te testen. Volgens deze criteria moet het systeem of zijn facetten op elk eerstvolgende (ziekte-)geval op juistheid kunnen worden getest en daarmee reproduceerbaar zijn. Lees HIERverder.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |