Chocolade hebben wij alleen gebruikt in de latte macchiato versie, puur vond ik 'm niet te zuipenquote:Op zaterdag 7 januari 2012 23:16 schreef BrandX het volgende:
Ik ben bijna door mijn chocoladesmaak heen
quote:Op zondag 8 januari 2012 09:32 schreef Rewimo het volgende:
Waarom staat er eigenlijk een 's' te veel in de TT?
Hoezo dat?quote:Op zondag 8 januari 2012 09:59 schreef Copycat het volgende:
Ik doe 's ochtends altijd een cappuccino ristretto en 's avonds na het eten eentje met Arpeggio. Mag eigenlijk officieel niet meer na tien uur in de ochtend, maar boeien.
quote:Op zondag 8 januari 2012 10:36 schreef Copycat het volgende:
Italiaanse stelregel: cappuccino mag tot tien uur in de ochtend.
Keken me altijd raar aan, als ik 's middags op het terras de een na de ander zat weg te drinken en toen vertelde mijn beste vriend die daar woonde me dat. Begreep ik meteen al die vreemde blikken. Waar ik me niks van aantrok.
Ik kan Nespresso maken vanuit mijn bedquote:Op zondag 8 januari 2012 09:38 schreef Copycat het volgende:
[..]![]()
Dat is er zo te zien bij het vorige deeltje ingeslopen. Typisssch.
Ik heb zin in een Nespresso, maar dan moet ik eerst mijn bed uit.
Dat is wel heel ergquote:Op zondag 8 januari 2012 13:00 schreef Probability het volgende:
[..]
Ik kan Nespresso maken vanuit mijn bed
Nee heb hem gewoon naast mijn bed staanquote:Op zondag 8 januari 2012 16:37 schreef morpheus_at_work het volgende:
[..]
Dat is wel heel ergklein behuist
Glas geleidt gemakkelijker warmte en kou, dus antwoord is ja.quote:Op zondag 8 januari 2012 16:49 schreef Drossie het volgende:
Klopt het dat koffie langer warm blijft in glazen?
Zoja, welke glaasjes gebruiken jullie?
Dat betekent toch juist dat de koffie sneller koud is omdat de warmte sneller wordt afgevoerd? Daarom zijn goede koffieglazen juist dubbelwandig, dacht ik.quote:Op zondag 8 januari 2012 17:10 schreef morpheus_at_work het volgende:
Glas geleidt gemakkelijker warmte en kou, dus antwoord is ja.
Goede koffie dient op temperatuur gedronken te worden ivm de aromaten, vandaar officieel kleine kopjes.quote:Op zondag 8 januari 2012 21:05 schreef Ringo het volgende:
[..]
Dat betekent toch juist dat de koffie sneller koud is omdat de warmte sneller wordt afgevoerd? Daarom zijn goede koffieglazen juist dubbelwandig, dacht ik.
De temperatuur tijdens het zetten van de koffie is belangrijker. Koude koffie behoudt smaak. Het is alleen geen gewoonte.quote:Op zondag 8 januari 2012 23:12 schreef morpheus_at_work het volgende:
Goede koffie dient op temperatuur gedronken te worden ivm de aromaten, vandaar officieel kleine kopjes.
Mijn moeder deed dat ook en ik heb er nooit van gehouden.quote:Op zondag 8 januari 2012 23:41 schreef Ringo het volgende:
[..]
De temperatuur tijdens het zetten van de koffie is belangrijker. Koude koffie behoudt smaak. Het is alleen geen gewoonte.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Trotse mamma :)
quote:Op maandag 9 januari 2012 11:30 schreef Faithz het volgende:
Dit is echt heel erg cool:
http://www.joulies.com
Kan het alleen niet helpen om mezelf af te vragen wat je ervan op kunt lopenMakkelijk ja, drie extra large dingen in je espresso kopjesSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Ik vindt dat melk ding knap irritant om elke keer schoon te maken, maar goed, anders koekt het aan. Ik spoel hem het liefst al na 1 x gebruiken omquote:Op maandag 9 januari 2012 15:59 schreef Ravage het volgende:
![]()
Vanwege alle enthousiaste verhalen heb ik vandaag ook een Magimix Pixie besteld!
Heb een tijdje een 'ouderwets' espresso-apparaat gehad, maar de gemalen koffie was na een paar dagen al niet echt lekker meer, en ik was ook niet zo'n held in het schoonhouden van het apparaat. Dus dit lijkt mij een uitkomst
quote:Op maandag 9 januari 2012 11:30 schreef Faithz het volgende:
Dit is echt heel erg cool:
http://www.joulies.com
Kan het alleen niet helpen om mezelf af te vragen wat je ervan op kunt lopenWaarom zou je dat willen?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.You can't start a fire without a spark...
♥ Isa ♥ | In vuur en vlam
A dirty mind is a joy forever!
Bij de Pixie zit toch geen melk-opschuimer?quote:Op dinsdag 10 januari 2012 20:18 schreef DaShAg het volgende:
[..]
Ik vindt dat melk ding knap irritant om elke keer schoon te maken, maar goed, anders koekt het aan. Ik spoel hem het liefst al na 1 x gebruiken om
2-3 weken bij mij. 13-12-2011 aangekocht en Refund had ik op 30-12-2011quote:Op vrijdag 13 januari 2012 16:57 schreef Slurf1 het volgende:
Hoe lang duurde het voordat jullie de refund van Nespresso ontvingen ongeveer?
Als je wilt wachten tot na volgende week dan neem ik hem wel van je over.quote:Op vrijdag 13 januari 2012 23:24 schreef Papabear het volgende:
Weer even onder de aandacht: [TK] Nespresso Totem - capsuleverdeler
Mag weg voor 2 tientjes incl. verzenden.
Idem hier. Iemand ervaring met hoe lang t duurt voor je je refund bonus binnen hebt na indienen van de bon online?quote:Op vrijdag 13 januari 2012 21:15 schreef detulp050 het volgende:
Als iemand nog zo'n 70 eurobon heeft liggen, wil ik die graag belonen met een dvd'tje o.i.d. Wil namelijk graag een lattissima kopen.
staat paar posts boven je , 3 weken.quote:Op zaterdag 14 januari 2012 17:44 schreef knuppelhout het volgende:
[..]
Idem hier. Iemand ervaring met hoe lang t duurt voor je je refund bonus binnen hebt na indienen van de bon online?
Die emailbevestiging hoor je wel te krijgen met hetgeen je daarvoor op de website hebt ingevuld.quote:Op zaterdag 14 januari 2012 21:12 schreef knuppelhout het volgende:
ok, dan hoef ik me geen zorgen te maken. heb namelijk geen bevestigingsemail gekregen ofzo, vond t een beetje vreemd.
In mijn CitiZ werden ze niet goed geprikt en kwam er een klein pisstraaltje uit zonder smaak. Weggekieperd. In de Lattisima nog niet geprobeerdquote:Op zondag 15 januari 2012 10:06 schreef doctor.starbucks het volgende:
Heb laatst een doosje namaak gekocht van DE... viel een beetje tegen.
Gisteren kwam ik een andere namaak tegen bij de Plus (zonder/met het dikke wijf van) en deze was verrassend goed!
Hoe is jullie ervaring met namaakcups?
Ik zou ze niet doen, heb ze hier getest en het is best wel slootwaterquote:Op zondag 15 januari 2012 13:22 schreef neo2000 het volgende:
Bio cups nog steeds niet gevonden in de buurt bij een supermarkt. Als ik ze vind ga ik er een poging aan wagen..
Top, straks thuis even een voorraad inslaanquote:
Die bio cups (van de Ethical Coffee Company) vind ik meer waar voor z'n geld bieden dan die van DE (L'Or). Beide soorten zijn van mindere kwaliteit dan originele Nespresso cups wat zich vooral uit in het veel gevoeliger zijn voor de hoeveelheid water waarbij iets teveel water al snel resulteert in waterige espresso, maar bij de bio-cups betaal je er tenminste ook ongeveer 20% minder voor!quote:Op zondag 15 januari 2012 13:22 schreef neo2000 het volgende:
Bio cups nog steeds niet gevonden in de buurt bij een supermarkt. Als ik ze vind ga ik er een poging aan wagen..
Heb die email met de 70 euro kortingsbon destijds (bij gebrek aan belangstelling) gedelete, maar als het goed is zit die nog wel in mijn trash-folder.quote:Op vrijdag 13 januari 2012 21:15 schreef detulp050 het volgende:
Als iemand nog zo'n 70 eurobon heeft liggen, wil ik die graag belonen met een dvd'tje o.i.d. Wil namelijk graag een lattissima kopen.
Beters, Ik heb ze ook maar ff snel besteldquote:Op maandag 16 januari 2012 19:02 schreef Rewimo het volgende:
Kazaar besteld. En de overige voorraad even aangevuld
Nog bedankt idd ;-). En geniet van je koekjes & choclatesquote:Op woensdag 18 januari 2012 20:30 schreef Copycat het volgende:
Heb de 20 euro card die ik cadeau kreeg voor het weggeven van een kortingscoupon vandaag ingeruild voor koekjes en chocolaatjes![]()
.
Prima, ik heb hem nog voor jequote:Op zaterdag 14 januari 2012 15:30 schreef morpheus_at_work het volgende:
[..]
Als je wilt wachten tot na volgende week dan neem ik hem wel van je over.
12quote:Op zaterdag 21 januari 2012 22:40 schreef Papabear het volgende:
Wat is de intensiteit van die Kazaar eigenlijk?
die van de Plus ploppen wel; hoor duidelijk het water ophopen. Wel goede koffie.quote:Op zaterdag 21 januari 2012 23:28 schreef Cynix ® het volgende:
Oh, een maandag dus eens bij de Plus neuzen.
Ik heb ze vanmiddag gespot bij Deen in Alkmaar (De Mare). ¤ 3,49 per 10 stuks meen ik.quote:Op zondag 15 januari 2012 13:22 schreef neo2000 het volgende:
Bio cups nog steeds niet gevonden in de buurt bij een supermarkt. Als ik ze vind ga ik er een poging aan wagen..
Volgens mij 2,49, Deen broek op langedijk iig. Je hoort wel een lichte plop inderdaad maar ik vind ze wel goed te drinken (Espressivo, sterkste)quote:Op zaterdag 21 januari 2012 23:59 schreef Papabear het volgende:
[..]
Ik heb ze vanmiddag gespot bij Deen in Alkmaar (De Mare). ¤ 3,49 per 10 stuks meen ik.
Heb ze inmiddels bij MCD in Buren ook weten te scoren.. Smaken beter dan l'or naar mijn gevoel, idee erachter spreekt mij meer aan. En zijn goedkoper.. Grootste downside, apparaat heeft het er enigzins moeilijk mee zo lijkt 't, dus m.i. Niet voor herhaling vatbaar.quote:Op zondag 22 januari 2012 11:14 schreef Unknown18 het volgende:
[..]
Volgens mij 2,49, Deen broek op langedijk iig. Je hoort wel een lichte plop inderdaad maar ik vind ze wel goed te drinken (Espressivo, sterkste)
+1 idd.. stuk beter al dan L'or.. maar apparaat rare plop telkens.. Liever niet voor herhalingquote:Op woensdag 25 januari 2012 21:37 schreef neo2000 het volgende:
[..]
Heb ze inmiddels bij MCD in Buren ook weten te scoren.. Smaken beter dan l'or naar mijn gevoel, idee erachter spreekt mij meer aan. En zijn goedkoper.. Grootste downside, apparaat heeft het er enigzins moeilijk mee zo lijkt 't, dus m.i. Niet voor herhaling vatbaar.
een voordeel; ze kunnen in de groene bakquote:Op woensdag 25 januari 2012 22:39 schreef Unknown18 het volgende:
[..]
+1 idd.. stuk beter al dan L'or.. maar apparaat rare plop telkens.. Liever niet voor herhaling.
Klopt. Helemaal biologisch :p. Hoewel Nespresso ook al wel redelijk groen bezig probeert te zijn heb ik wel eens op de site gelezen. Door oude cupjes te gebruiken ofzo. Maar dan moet je ze idd nog apart wegbrengen..quote:Op woensdag 25 januari 2012 22:40 schreef doctor.starbucks het volgende:
[..]
een voordeel; ze kunnen in de groene bak
Ik maak alleen maar Latte Macchiato. Je kunt het in principe met alle cupjes wel maken hoor maar de espresso cups lenen zich het beste ervoor. Cosi en Rosabaya zijn denk ik mijn favorieten maar ik drink bijna alle smaken. De chocolade was echt het allerbeste maar die is opquote:Op woensdag 25 januari 2012 19:18 schreef Unknown18 het volgende:
Welke nespresso capsule (smaak) gebruiken jullie eigenlijk voor een latte machiato ?
Ik had laatst een LM met de fortissio gemaakt,was ook erg lekker!quote:Op vrijdag 27 januari 2012 00:31 schreef DaShAg het volgende:
[..]
Ik maak alleen maar Latte Macchiato. Je kunt het in principe met alle cupjes wel maken hoor maar de espresso cups lenen zich het beste ervoor. Cosi en Rosabaya zijn denk ik mijn favorieten maar ik drink bijna alle smaken. De chocolade was echt het allerbeste maar die is opwat was die goed als een Latte Macchiato zeg
Hoe maak je een LM eigenlijk met de Nespresso, eerst melk opschuimen (met welk spiraaltje?), en dan de espresso erdoorheen?quote:Op vrijdag 27 januari 2012 00:31 schreef DaShAg het volgende:
[..]
Ik maak alleen maar Latte Macchiato. Je kunt het in principe met alle cupjes wel maken hoor maar de espresso cups lenen zich het beste ervoor. Cosi en Rosabaya zijn denk ik mijn favorieten maar ik drink bijna alle smaken. De chocolade was echt het allerbeste maar die is opwat was die goed als een Latte Macchiato zeg
Ik zelf maak het alleen voor m'n vriendin. Wij gebruiken gewoon aparte melk (melkopschuimer melk van friesche vlag), in zon gratis melkopschuimer die we laatst bij de actie erbij kregen, kloppen, in magnetron.. In glas gieten en dan onder nespresso, espresso erin laten lopen en klaarquote:Op vrijdag 27 januari 2012 14:31 schreef Blik het volgende:
[..]
Hoe maak je een LM eigenlijk met de Nespresso, eerst melk opschuimen (met welk spiraaltje?), en dan de espresso erdoorheen?
Ik heb een Nespresso met zo'n melkopschuimer erbij (heb zelf de Citiz&Milk), echt een ideaal ding!quote:Op vrijdag 27 januari 2012 14:31 schreef Blik het volgende:
[..]
Hoe maak je een LM eigenlijk met de Nespresso, eerst melk opschuimen (met welk spiraaltje?), en dan de espresso erdoorheen?
Afhankelijk van hoe sterk je hem wilt. Gebruik het spiraaltje ( niet het ijzertje dus ). Ik vul hem altijd tot het eerste streepje ( max dus ). Als de melk klaar is doe je dat in een groot glas. Vervolgens cupje erin en houd je het glas er een beetje schuin onder zoals je een biertje tapt, zodat de koffie een beetje langs de melkschuim heen loopt. Ik verzeker je dat het er dan zo uit ziet:quote:Op vrijdag 27 januari 2012 14:31 schreef Blik het volgende:
[..]
Hoe maak je een LM eigenlijk met de Nespresso, eerst melk opschuimen (met welk spiraaltje?), en dan de espresso erdoorheen?
Thanks, ga ik eens uitproberen voor mijn vriendinquote:Op woensdag 1 februari 2012 09:55 schreef DaShAg het volgende:
[..]
Afhankelijk van hoe sterk je hem wilt. Gebruik het spiraaltje ( niet het ijzertje dus ). Ik vul hem altijd tot het eerste streepje ( max dus ). Als de melk klaar is doe je dat in een groot glas. Vervolgens cupje erin en houd je het glas er een beetje schuin onder zoals je een biertje tapt, zodat de koffie een beetje langs de melkschuim heen loopt. Ik verzeker je dat het er dan zo uit ziet:
[ afbeelding ]
Wij drinken Senseo naast Nespresso. 's Ochtends is Senseo nog wel te doen als eerste bakkie. 's Avonds 2 à 3 Nespresso, dan blijft het (financieel) leuk.quote:Op vrijdag 3 februari 2012 21:49 schreef DarkFly het volgende:
Hier sinds gisteren een nieuwe Nespresso gebruiker. Ik was mijn Senseo koffie zat en heb het apparaat de deur uitgedaan. Nu ben ik de gelukkige eigenaar van een Nespresso Lattissima+. En wat is dat een verbetering! Het is echt meer dan prima koffie.
Verder maakt het apparaat ook echt prima latte macchiato en cappuccino. Welke smaken zijn trouwens aanraders om cappuccino en latte mee te maken?
Thuis is het voor mij (al na twee hele dagen Nespresso) echt over en sluiten voor de Senseo. Het is niet zo dat ik Senseo vies vind, maar Nespresso wint het toch echt qua smaak. Daar komt bij dat de Lattissima ook een prima cappuccino en latte macchiato weet te zetten, wat ik vanochtend erg kon waarderen.quote:Op vrijdag 3 februari 2012 23:42 schreef Cynix ® het volgende:
[..]
Wij drinken Senseo naast Nespresso. 's Ochtends is Senseo nog wel te doen als eerste bakkie. 's Avonds 2 à 3 Nespresso, dan blijft het (financieel) leuk.
Ja, zo stiekem aan gooit Nestlé er elk jaar een paar centen op. Nou ja, dat zal wel afgelopen zijn als er echt goedkopere en fatsoenlijke huismerken komen.quote:Op zaterdag 4 februari 2012 00:24 schreef DarkFly het volgende:
Duidelijk, dat wordt dus wat extra cupjes bestellen, ben benieuwd. Wat me trouwens wel opviel bij de Kazaar: duur!
Doe je ook 200 per keer?quote:Op zaterdag 4 februari 2012 10:36 schreef Copycat het volgende:
De bodem begint weer in zicht te komen. Even een bestelling plaatsen.
Uiteraard. Geen verzendkosten.quote:
Ik ben ook recentelijk met nespresso begonnen. Mooi een kleine Pixie gekocht voor iets meer dan 100eu (Met cashback uiteindelijk de helft). Miss in de toekomst met ingebouwde melkschuimer, ziet er wel leuk uit ook (Gezien bij boutique), alleen die zijn weer iets duurder. Het is dus net wat je wilt. Pixie is alleen apparaat, zonder opschuimer.quote:Op maandag 6 februari 2012 20:26 schreef minilot het volgende:
Bleeeh. Ik blijk gevoelig te zijn voor Nespresso-marketing. De afgelopen dagen hielp ik mijn lief met een case study van Nespresso voor zijn opleiding en nu kan ik alleen nog maar denken: ik wil er ook een!
Terwijl ik niet eens echt van koffie hou.![]()
Wat vinden jullie nou een ideaal instapmodel?
Pfffff, de mijne is vandaag op. Heb net 1 decaf moeten pakken maar morgen is de nieuwe voorraad er weer.quote:Op zaterdag 4 februari 2012 10:36 schreef Copycat het volgende:
De bodem begint weer in zicht te komen. Even een bestelling plaatsen.
Ik kocht begin januari een Pixie, maar had na een paar dagen al spijt dat ik geen model kocht met melkopschuimer.quote:Op maandag 6 februari 2012 20:26 schreef minilot het volgende:
Bleeeh. Ik blijk gevoelig te zijn voor Nespresso-marketing. De afgelopen dagen hielp ik mijn lief met een case study van Nespresso voor zijn opleiding en nu kan ik alleen nog maar denken: ik wil er ook een!
Terwijl ik niet eens echt van koffie hou.![]()
Wat vinden jullie nou een ideaal instapmodel?
Het is voor de meeste mensen de kosten van de cupjes niet de aanschaf.quote:Op maandag 6 februari 2012 20:26 schreef minilot het volgende:
Bleeeh. Ik blijk gevoelig te zijn voor Nespresso-marketing. De afgelopen dagen hielp ik mijn lief met een case study van Nespresso voor zijn opleiding en nu kan ik alleen nog maar denken: ik wil er ook een!
Terwijl ik niet eens echt van koffie hou.![]()
Wat vinden jullie nou een ideaal instapmodel?
Klopt, apparaat kostte 100 ¤, waarvan dus nog een deel terug. Doos cuppies kosten 75-80 ¤ per keer. En per keer is hier ongeveer per 2 maanden.quote:Op dinsdag 7 februari 2012 23:06 schreef Godtje het volgende:
[..]
Het is voor de meeste mensen de kosten van de cupjes niet de aanschaf.
Het is toch het printer en scheermesjes principe.
Ik was tot voor kort ook niet zo'n koffie liefhebber, ik drink eigenlijk alleen cappuccino of latte machiato.quote:Op maandag 6 februari 2012 20:26 schreef minilot het volgende:
Bleeeh. Ik blijk gevoelig te zijn voor Nespresso-marketing. De afgelopen dagen hielp ik mijn lief met een case study van Nespresso voor zijn opleiding en nu kan ik alleen nog maar denken: ik wil er ook een!
Terwijl ik niet eens echt van koffie hou.![]()
Wat vinden jullie nou een ideaal instapmodel?
Ieder heeft zo'n zijn favoriet. Ik kan wel de Latissima afraden of hoe dat ding ook heet. Die werkt namelijk met stoom en je krijgt melkschuim dan lang niet zo stevig en luchtig als met beweging en hitte. Als je het aan mij vraagt zou ik dus niet die nemen maar gebruik maken van dat geweldige melkschuimapparaat. Bij sommige zit die eraan vast maar je kunt hem ook los kopen.quote:Op maandag 6 februari 2012 20:26 schreef minilot het volgende:
Bleeeh. Ik blijk gevoelig te zijn voor Nespresso-marketing. De afgelopen dagen hielp ik mijn lief met een case study van Nespresso voor zijn opleiding en nu kan ik alleen nog maar denken: ik wil er ook een!
Terwijl ik niet eens echt van koffie hou.![]()
Wat vinden jullie nou een ideaal instapmodel?
Welke cups (en hoeveel) zitten er eigenlijk in dat welkomstpakket? Ik las dat de '12 grand crus' er in zitten, maar daar zijn er tegenwoordig ook al van 16 van toch?quote:Op dinsdag 7 februari 2012 22:01 schreef DarkFly het volgende:
Yeah, mijn welkomstpakket is binnen! Heeft even geduurd, twee dagen zonder koffie, maar ik kan voorlopig weer vooruit. Nu nog hopen dat de postbode morgen de Kazaar ook nog komt brengen.
Ik zag trouwens op de afbeelding in de bij het pakket meegeleverde presentatiedoos (dat houten ding) dat de Rosabay de Colombia espresso als aanbevolen bereidingswijze staat. In het boekje dat bij mijn Nespresso zat stond dat deze ook als cappuccino geschikt was. Ook bij de site wordt de Rosabay (als je bij Grand Cru's cappuccino's selecteert) weergegen als geschikt, maar als je doorklikt naar meer informatie over de Rosabay staat dit er juist weer niet bij.
Nu geldt waarschijnlijk, als je het lekker vindt, dan gewoon drinken als cappucinno (of als lungo, of als espresso). Maar ik vroeg mij af waarop de indicatie die gegeven wordt eigenlijk is gebaseerd? Is er een reden waarom één bepaalde smaak meer geschikt is om te bereiden als cappuccino (of als lungo, of ristretto) dan een andere?
Bij het apparaat zelf worden 16 cupjes geleverd, van elke smaak 1. In het welkomstpakket (kost 'maar' ¤ 90,-- incl. bewaardoos voor 32 stuks) zitten 250 cupjes, 25 doosjes van 10.quote:Op woensdag 8 februari 2012 21:25 schreef Ravage het volgende:
[..]
Welke cups (en hoeveel) zitten er eigenlijk in dat welkomstpakket? Ik las dat de '12 grand crus' er in zitten, maar daar zijn er tegenwoordig ook al van 16 van toch?
Ik heb zelf een lattissima plus en ik vind het zelf absoluut wel een aanrader. Het melkschuim is prima. Als je van cappuccino en latte macchiato houdt, dan is de lattissima wat mij betreft wel een aanrader. Het gebruiksgemak is bij de lattissima voor het bereiden van de cappuccino en latte veel groter dan een losse opschuimer. De smaak is ook zeker niets verkeerds mee..quote:Op woensdag 8 februari 2012 18:34 schreef DaShAg het volgende:
[..]
Ieder heeft zo'n zijn favoriet. Ik kan wel de Latissima afraden of hoe dat ding ook heet. Die werkt namelijk met stoom en je krijgt melkschuim dan lang niet zo stevig en luchtig als met beweging en hitte. Als je het aan mij vraagt zou ik dus niet die nemen maar gebruik maken van dat geweldige melkschuimapparaat. Bij sommige zit die eraan vast maar je kunt hem ook los kopen.
Ik had hetzelfde maar dan in Utrecht maar moest er weer heen, en toen zei de aardige nespressoquote:Op dinsdag 14 februari 2012 07:56 schreef Intermec het volgende:
Godver... vorige week nog in Rotterdam, toen hadden ze m niet in de winkel!!
Goede tip. Ik heb vandaag ook maar meteen wat gekocht daar.quote:Op dinsdag 14 februari 2012 07:03 schreef MissHobje het volgende:
Kazaar koffie gisteren gehaald bij de bijenkorf Utrecht ( gewoon ff ter info)
Verklaring bij hun was dat er zoveel vraag naar was dat ze hem nu in de winkel ook hebben.
Weet niet of dit voor andere vestigingen ook is, wisten ze me niet te vertellen.
Neem aan de bijenkorf filialen, anders ff de service lijn van nespresso bellen, kunnen ze je vast verder helpen.quote:Op zaterdag 18 februari 2012 12:12 schreef Mantis444 het volgende:
Wij hebben een CITIZ Milk, maar zijn het ijzertje van de melkopschuimer kwijt.....ik zie ze niet op de Nespresso site. Iemand een tip waar je deze kan kopen?
Nieuw? Die bestaat al jaren?quote:Op zondag 19 februari 2012 22:29 schreef roos85 het volgende:
Iemand die nieuwe variant Dulsao do Brasil al geprobeerd?
Ben nog niet zo bekend met de capsulesquote:
Ze hebben hem vernieuwd. Ik heb hem nog niet geproefd omdat ik net de week daarvoor capsules besteld had.quote:
is er mischien een deel van de DE-cup achter gebleven?quote:Op zondag 26 februari 2012 10:23 schreef _aurum_ het volgende:
hmmz, volgens mij heb ik mijn nespresso vermoord![]()
Ik heb van die nep cupjes gebruikt Douwe Egberts (Alle nespresso cupjes waren op en ik wilde koffie), en kreeg het cupje er niet lekker uit dus we hebben ontzetten moeten punniken om de cup eruit te krijgen.
Nu wordt de cup aan de voorzijde niet meer goed geperforeerd en loopt de koffie niet lekker door de cup heen. Ik baal.
Vorige week de Bio-cups geprobeerd, maar daar heeft het apparaat teveel moeite mee (de koffie komt er druppelsgewijs uit), dus de rest maar weg gegooid.quote:Op zondag 26 februari 2012 10:23 schreef _aurum_ het volgende:
hmmz, volgens mij heb ik mijn nespresso vermoord![]()
Ik heb van die nep cupjes gebruikt Douwe Egberts (Alle nespresso cupjes waren op en ik wilde koffie), en kreeg het cupje er niet lekker uit dus we hebben ontzetten moeten punniken om de cup eruit te krijgen.
Nu wordt de cup aan de voorzijde niet meer goed geperforeerd en loopt de koffie niet lekker door de cup heen. Ik baal.
Heb je geprobeerd om een aantal keer achter elkaar gewoon water te laten doorlopen? Als ik vergeet het reservoir bij te vullen verliest hij ook opeens een hoop kracht en kan hij geen cupjes meer perforeren. In dat geval is het een kwestie van een paar keer laten lopen zonder cup en dan is ie weer als nieuw (godzijdank).quote:Op zondag 26 februari 2012 10:23 schreef _aurum_ het volgende:
hmmz, volgens mij heb ik mijn nespresso vermoord![]()
Ik heb van die nep cupjes gebruikt Douwe Egberts (Alle nespresso cupjes waren op en ik wilde koffie), en kreeg het cupje er niet lekker uit dus we hebben ontzetten moeten punniken om de cup eruit te krijgen.
Nu wordt de cup aan de voorzijde niet meer goed geperforeerd en loopt de koffie niet lekker door de cup heen. Ik baal.
hmmz, nee dat heb ik niet geprobeerd. Kan ik vanaaf inderdaad nog proberenquote:Op maandag 27 februari 2012 00:10 schreef Sts het volgende:
[..]
Heb je geprobeerd om een aantal keer achter elkaar gewoon water te laten doorlopen? Als ik vergeet het reservoir bij te vullen verliest hij ook opeens een hoop kracht en kan hij geen cupjes meer perforeren. In dat geval is het een kwestie van een paar keer laten lopen zonder cup en dan is ie weer als nieuw (godzijdank).
Kazaar loopt langzamer door, dat klopt. Dat heb ik al eerder opgemerkt, dat cupjes met een hogere sterkte langzamer doorlopen. Ik denk simpelweg omdat er meer koffie in zitquote:Op maandag 27 februari 2012 00:04 schreef Papabear het volgende:
Kazaar wordt trouwens ook met enige moeite gezet. Dat komt er nog net niet druppelsgewijs uit, dus het gaat niet echt van harte zeg maar.
Maar wel erg lekker (ik zet hem als Lungo). Als ristretto is het een aanslag op je darmen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |