Haha denk dat iedereen daar wel over nadenkt hoor!!quote:Op dinsdag 10 januari 2012 21:28 schreef Aemelia het volgende:
Goed om te horen dat ik niet de enige ben met namen![]()
En dat is een prachtige naam Cooki!
Ik heb net 20 zwangerschapstesten en 27 ovulatietesten gekocht voor 13$
Nu nog ongesteld worden zodat we kunnen 'beginnen' . Of niet
Yup, same here.quote:Op woensdag 11 januari 2012 11:09 schreef Barreltje het volgende:
ARGGHH!! ik wordt gek van al die zwangere vrouwen!!!
![]()
![]()
![]()
ik wil ook!![]()
![]()
quote:Op woensdag 11 januari 2012 11:29 schreef Barreltje het volgende:
[..]
ohh en namen hoef ik hier echt niet over te beginnen
ik ben blij dat het onderwerp "kinderkamer" nog net bespreekbaar is
die kamer is dan nu ook gereserveerd voor dat doel
maar NAMEN..
![]()
weet je hoe eng dat wel niet is..Oh echt joh, vindt ie dat zo eng?? LolSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Mijne laat me gelukkig rustig ratelen over al dat soort dingen
En soms vraagt ie er zelfs om; zo van; nou, laat 's zien, wat voor namen had je nog meer bedacht
![]()
Jackie is tofff!quote:Op woensdag 11 januari 2012 11:40 schreef Barreltje het volgende:
[..]
ach ik ben toch wel van de dubbele voornamen dus we kunnen nog een beetje shuffelen
mia is idd tof.. alleen wel jammer dat ie gebruikt is door dB/ mJ
en jackie komt van jacqueline.. vernoemt naar mijn biologische oma.. en jacqueline vind ik dan weer een beetje sufbovendien heet mijn nicht ook al weer zo
past het ook met de achternaam?
Daar kijk ik dan weer naar. En dat het geen rare combinaties maakt qua afkortingen met de eventuele andere voornamen enzo
![]()
Oh, zal ik hier dan ook even de namen die ik leuk vind posten... ik ken jullie toch niet irl dus overnemen vind ik niet zo ergSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.I never look back, darling. It distracts from the now.
♥
Lekker zenuwslopend! Hoop voor je dat het alsnog raak isquote:Op woensdag 11 januari 2012 18:21 schreef AED86 het volgende:
Nog steeds niet ongesteld! De bruine rotzooi bij het afvegen is ook weer verdwenen.
Stond nog net niet met een test in zijn handen toen ik thuis kwam, toch maar eentje gedaan...
Negatief![]()
Laat de![]()
dan maar komen, dan kunnen we door met de volgende ronde.... Of ik behoor gewoon tot langzame hcg aanmakers
![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Chanty's wegen zijn ondoorgrondelijk :p
Ja en da's een leuke .. Met een beetje pech moet ik mijn woorden toch een beetje terug nemen.quote:Op woensdag 11 januari 2012 19:22 schreef Chanty het volgende:
[..]
Heb nav de post van Twinkle maar eens gevoeld waar mijn baarmoedermond zit (en gevonden). Eens kijken of ik daarmee het moment van de eisprong kan vaststellen. Hij was nu hard.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik ben natuurlijk heeeeeeeeeeeel erg blij! Het kwam totaal onverwachts eigenlijk, want we hebben deze maand helemaal geen seks gehad rond mijn eisprong, dus ik denk dat ik onregelmatig was deze maand.
Tegelijkertijd ben ik niet meer zo onbevangen doordat ik een miskraam heb gehad. Nu is het ook een beetje zo'n gevoel van 'laat het pleaaaaaase blijven plakken!' Dus duimen draaien is gewenst
ennee.... JEEEEEEEJ!!!![]()
![]()
![]()
![]()
Als wij een meisje hadden gekregen had ze de naam Linnea gehad. Nog steeds vind ik die naam zo mooi. Als we ooit.....quote:Op woensdag 11 januari 2012 11:40 schreef Cocotrimonium het volgende:
[..]
Anea. Klemtoon op tweede lettergreep. Komt uit een boek dat we allebei heel tof vinden (Hyperion, eigenlijk de hele reeks, mgoed) en zij kickt ass
Niet --> omdat het een lastige naam is, die je waarschijnlijk je hele leven zult moeten spellen. En misschien word je ermee gepest door andere kindjes. Mgoed. Blijf het een mooie naam vinden
Ja, zwangerschapshormomen kunnen eea nog wel veranderen, haha
quote:Op donderdag 12 januari 2012 10:54 schreef Kwisted het volgende:
Hoi allemaal,
hopelijk gaat het goed met jullie. Ben hier even een maandje niet geweest, omdat ik het allemaal wat meer moest laten rusten..
En blijkbaar heeft dat geholpen:Kwisted!!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik ben natuurlijk heeeeeeeeeeeel erg blij! Het kwam totaal onverwachts eigenlijk, want we hebben deze maand helemaal geen seks gehad rond mijn eisprong, dus ik denk dat ik onregelmatig was deze maand.
Tegelijkertijd ben ik niet meer zo onbevangen doordat ik een miskraam heb gehad. Nu is het ook een beetje zo'n gevoel van 'laat het pleaaaaaase blijven plakken!' Dus duimen draaien is gewenst
ennee.... JEEEEEEEJ!!!![]()
![]()
![]()
![]()
Dacht kijk ff in t 2streepjes topic of er iets van jou in staat, en jaa
wat goed! Gefeliciteerd!
Hoop dat deze beeb blijft plakken en jullie lekker mogen genieten!![]()
quote:Op donderdag 12 januari 2012 10:54 schreef Kwisted het volgende:
Hoi allemaal,
hopelijk gaat het goed met jullie. Ben hier even een maandje niet geweest, omdat ik het allemaal wat meer moest laten rusten..
En blijkbaar heeft dat geholpen:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik ben natuurlijk heeeeeeeeeeeel erg blij! Het kwam totaal onverwachts eigenlijk, want we hebben deze maand helemaal geen seks gehad rond mijn eisprong, dus ik denk dat ik onregelmatig was deze maand.
Tegelijkertijd ben ik niet meer zo onbevangen doordat ik een miskraam heb gehad. Nu is het ook een beetje zo'n gevoel van 'laat het pleaaaaaase blijven plakken!' Dus duimen draaien is gewenst
ennee.... JEEEEEEEJ!!!![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Gefeliciteerd! Wat ontzettend tof! Ik duim voor je!
Dan heb je tenminste nog even genoten, mooie afsluiter voor het dik 8 maanden niet mogenquote:Op donderdag 12 januari 2012 16:37 schreef Kwisted het volgende:
Stel dat mijn eisprong gewoon wel regelmatig was, dan heeft dat zaadcelletje goed zijn best gedaan, want dan is hij zeker 5 dagen blijven leven. Anders heb ik geen seks gehad rond die tijd.
Wat ik wel heel vervelend vind is dat ik er echt vanuit ging dat ik niet zwanger was deze maand. Ik heb dus gedronken, gerookt, kaas gegeten, zalm gegeten, kattenbak verschoond. Alles wat niet mag dus! Daarom net al de verloskundigepraktijk gebeld, om te vragen of dit kwaad heeft aangericht. Ze hebben me gerust gesteld dat ik me geen zorgen hoef te maken. Als het niet goed was had ik nu geen positieve test in mijn handen. En het kan pas echt kwaad als de placenta gevormd is.
Hoe dan ook vind ik het kut, elke maand super voorzichtig gedaan. Deze maand dacht ik 'ik neem het er lekker van' en juist dan plas ik 2 streepjes..![]()
Neemt natuurlijk niet weg dat ik heel erg blij ben hoor, maar gewoon ook ongerust..
Hoe zit dat ook alweer? Is dat ook echt bewezen?quote:Op donderdag 12 januari 2012 19:24 schreef Gerberaatje het volgende:
[..]
Enne, 5 dagen?dan zou het wel eens heel goed kunnen dat je een meisje krijgt
ben benieuwd
Het is wel bewezen dat meisjes sperma het veel langer uithouden in de baarmoeder. Als je 'schiet' op een meisje is het raadzaam om niet op de dag van je eisprong te seksen maar daarvoor.quote:Op donderdag 12 januari 2012 19:38 schreef happyme28 het volgende:
[..]
Hoe zit dat ook alweer? Is dat ook echt bewezen?
ik lach me ook een beetje kapot hierquote:Op donderdag 12 januari 2012 20:29 schreef Aemelia het volgende:
Ik ben ook weer aan het lezen. Alsof je je punani gaat spoelen met limoenwater om je PH waarde te verlagen. En dan elk half uur checken met een ph meetstrip
En dan spontaan neuqen.
Edit: de zonnewind heeft ook invloed!![]()
quote:Op donderdag 12 januari 2012 20:29 schreef Aemelia het volgende:
Ik ben ook weer aan het lezen. Alsof je je punani gaat spoelen met limoenwater om je PH waarde te verlagen. En dan elk half uur checken met een ph meetstrip
En dan spontaan neuqen.
Edit: de zonnewind heeft ook invloed!![]()
Dit is trouwens een van de onderdelen van het jongetjes-recept....quote:Diet: The father may have some caffeine just before intercourse.
•The father can have a couple of cups of coffee (or other caffeinated drink) fifteen minutes to half an hour before intercourse.
quote:Female orgasm: Avoid it. :-(
O dan ligt het daaraan dat ik nu m'n tweede kereltje al krijg...quote:Op donderdag 12 januari 2012 21:28 schreef Aemelia het volgende:
Goed. Ik krijg weer een jongen! Man drinkt veel cafeïne en ik kom graag klaar. Nice!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |