quote:Op zaterdag 25 februari 2012 10:40 schreef Joooo-pi het volgende:
Ok.
Angrybirds is al 2x gecrashed. Ik denk dat de stabiliteit het grootste probleem is
Quote van iemand op Tweakersquote:Dat spontane rebooten kan je oplossen door Load Monitor te installeren. Dan in de app Menu > Settings > Alles Aanvinken. Linkje naar de market: http://goo.gl/qP6e2.
Krijg niet echt gevonden wat er staat in loadmonitor.quote:Op zaterdag 25 februari 2012 11:03 schreef RobertNL het volgende:
[..]
[..]
Quote van iemand op Tweakerstis te proberen denk ik
En daarom heb ik em veranderd naar patroon, gewoon de boven/midden of onder van links naar rechts doen en donequote:Op zaterdag 25 februari 2012 10:22 schreef Lod het volgende:
Het is een minimaal probleem, maar dan toch.
Ik ben gewend om dat slotje een willekeurige kant op te slepen. Nu moet ik het een bepaalde richting opslepen. Sterker nog: het moet zelfs precies op het slotje op de cirkel vallen. Een paar millimeter ernaast en er gebeurd niks.
Wat is dan het nut van een cirkel? Maak er dan een gewone schuifbalk van.
En ik heb ook geen enkele behoefte aan het maken van een foto, terwijl dat ding geblokkeerd is.
Toch wazig. Batt stond op 98% :-Squote:Op zondag 26 februari 2012 22:12 schreef _Flea_ het volgende:
Hmmm, ineens gaat ie weer aan. Toch ergens een drain.
Wow wat een snelheid met Chrome. Zijn alleen nog wat rare bugs. Dockingtoetsenbord werkt niet goed. Shift+C delete bij mij letters. FN toetsen werken ook niet. Tevens scrollt mijn Logitech V470 muis niet.quote:Op zondag 26 februari 2012 22:54 schreef RobertNL het volgende:
Fok! via de TF![]()
Google Chorme Beta![]()
![]()
Hier wel af en toe vastlopers (vooral bij dichtklappen van het scherm). Verder is het naar mijn idee een verbetering, alles lijkt net iets soepeler te lopen.
Nee dat kan niet.quote:Op vrijdag 2 maart 2012 13:33 schreef house_is_a_feeling het volgende:
Ik vroeg me iets af maar heb momenteel m'n TF101 niet bij me. Kan het laadstekkertje op 2 manieren in de tablet worden gestopt? Zou je in dat geval dan ook de tablet andersom in de dock kunnen plaatsen zodat het eigenlijk een houder wordt, zonder dat het toetsenbord ervoor staat?
Gewoon een wild idee wat net in me op kwam
Jup, sinds ICS-updatequote:Op zondag 4 maart 2012 11:55 schreef _Flea_ het volgende:
Zijn er meer mensen die last hebben van spontane reboots? En dan bedoel ik niet in Angry Birds.
Jep valt ie in een keer uit, wordt t scherm zwart en zie ik het Asus logo..quote:Op zondag 4 maart 2012 11:55 schreef _Flea_ het volgende:
Zijn er meer mensen die last hebben van spontane reboots? En dan bedoel ik niet in Angry Birds.
Was vergeten af te kloppenquote:
Ik kreeg 'm laatst bijna niet meer aan. Moest 'm aan de lader leggen en 10 minuten later wilde hij wel aan. Batterij was gewoon 98%. Is iets niet helemaal goed mee.quote:Op maandag 5 maart 2012 21:30 schreef SpeedyGJ het volgende:
Mijn ding wou niet meer aan, ging zomaar op zwart![]()
Batt was 80%momenteel is die weer aan het opstarten, hoop dat het maar 1malig is
Ik heb 'm ook. Bedankt voor de tip. De stabiliteit was sinds ics dramatisch. Hopelijk is dat nu beterquote:Op zondag 18 maart 2012 02:15 schreef _Flea_ het volgende:
Krijg net een nieuwe update voor de TF101 binnen. Zal zo ff kijken welke versie het is.
Laatste week nog geen enkele crash gehad, maar toch maar even updatenquote:Op zondag 18 maart 2012 08:36 schreef Joooo-pi het volgende:
[..]
Ik heb 'm ook. Bedankt voor de tip. De stabiliteit was sinds ics dramatisch. Hopelijk is dat nu beter
Nog steeds android 4.0.3
Hier nu ook meer crashes, maar nog niet zoveel als sommige anderen.quote:Op zondag 18 maart 2012 18:12 schreef Lod het volgende:
Vanmorgen geupdate. Zo juist de eerste spontane reboot al weer gehad.
Die app flipt hem helemaal als hij in het dock zit of als je de gyro op horizontaal geblokkeerd hebtquote:Op zondag 18 maart 2012 18:46 schreef Joooo-pi het volgende:
Ik heb vandaag nog maar 1 spontane reboot gehad.
DrawSomething crasht ook vaak, maar dat kan 'm ook in de app zitten
Gewoon even ASUS contacten, en tot die tijd (tergend langzaam) aan de PC opladen (met USB 3.0 gaat het wel sneller)quote:Op zondag 25 maart 2012 23:50 schreef SpeedyGJ het volgende:
Pffff oplader lijkt stuk te zijn, hij wil niet meer opladen...Fraai...
Heb ik allebei niet en dan is het wel goed te doenquote:Op maandag 26 maart 2012 08:16 schreef RobertNL het volgende:
[..]
[..]
Die app flipt hem helemaal als hij in het dock zit of als je de gyro op horizontaal geblokkeerd hebt
[..]
OKe zal dat even doen.quote:Op maandag 26 maart 2012 08:16 schreef RobertNL het volgende:
[..]
Hier nu ook meer crashes, maar nog niet zoveel als sommige anderen.
[..]
Die app flipt hem helemaal als hij in het dock zit of als je de gyro op horizontaal geblokkeerd hebt
[..]
Gewoon even ASUS contacten, en tot die tijd (tergend langzaam) aan de PC opladen (met USB 3.0 gaat het wel sneller)
Heb ik ook wel eens. Volgens mij maakt de stekker dan niet goed contact.quote:Op woensdag 28 maart 2012 16:15 schreef SpeedyGJ het volgende:
Vreemd ineens wil die weer gewoon opladen
Ja uhh OF je stelt gewoon in de normale browser in dat hij geen mobiele sites moet openenquote:
Dat kan, maar nu komt het over alsof dat de enige oplossing is. Sommige mensen willen gewoon stock houden en dan alleen de instelling veranderen.quote:Op zondag 1 april 2012 12:08 schreef Joooo-pi het volgende:
Volgens mij vinden veel tf gebruikers opera de beste browser, dus zo gek is die tip niet
quote:Settings > Overig
[_] Gebruik op mobiel
Als je deze layout ook op mobiele devices wilt gebruiken (ipv de mobiele layout) schakel je deze optie in.
Chromequote:Op zondag 1 april 2012 15:32 schreef shiznuts het volgende:
Eerst moest ik er niks van hebben en vond ik de standaard browser en Opera wel fijn.
Maar ze hebben 'em goed verbeterd in de afgelopen tijd.
Firefox daarentegen...Wat een faalproduct.
Nu is Chrome er toch ook, of gingen ze daar mee bezig?
Dolphin is fijn ja.quote:Op zondag 1 april 2012 15:20 schreef delano.888 het volgende:
Als je dan toch browsers aan het wisselen bent. Voor mij werkt deze in alle opzichten perfect:
https://play.google.com/s(...).dolphin.browser.pad
Dan moet je naar dit topic:quote:Op zondag 29 april 2012 13:33 schreef GotC het volgende:
Net de Asus Transformer Pad TF300T incl dock gekocht
Ah okquote:Op zondag 29 april 2012 13:35 schreef delano.888 het volgende:
[..]
Dan moet je naar dit topic:
Asus Eee Pad Transformer Prime #2 nu MET gps (soms)
Aangezien het eigenlijk een (plastic) prime is.
Nog steeds af en toe een reboot, maar ipv een bootloop wordt het nu een doorstartquote:Op maandag 30 april 2012 13:23 schreef Ceased2Be het volgende:
heb hem er ook even opgegooid.... eens kijken wat het biedt
als je vrouw er tevreden mee is wel lijkt mequote:Op maandag 28 mei 2012 16:50 schreef maxmit het volgende:
Ik heb zojuist voor de verjaardag van m'n vrouw een Asus Transformer TF300 besteld. Besteld ja, want hij was natuurlijk nergens meer te krijgen ivm alle kortingen overal.
Heb ik een goeie keus gemaakt?
Het is een enorm irritante bug iig! Hoop wel dat het opgelost gaat worden. Straks ff mailen naar Asus.quote:Op vrijdag 23 november 2012 22:23 schreef DaMart het volgende:
Dan ben ik gelukkig niet de enige. Dat verkleint de kans dat het aan mijn tablet ligt weer en maakt de kans groter dat het een bug is in Android.
Ik heb ze net een berichtje gestuurd. Ik heb overigens ontdekt dat het probleem zich niet voordoet als je de toetsenbordindeling aanpast naar 'Android Nederlands'. Dat is alleen wat onhandiger ingedeeld als je het dock niet hebt aangesloten en ik weet ook niet of er naast de indeling nog functionele verschillen zitten tussen Android- en Asus-indeling.quote:Op zaterdag 24 november 2012 07:58 schreef GotC het volgende:
[..]
Het is een enorm irritante bug iig! Hoop wel dat het opgelost gaat worden. Straks ff mailen naar Asus.
In NL ga je die (bijna) niet vinden. Asus levertijd die dingen niet.quote:Op vrijdag 30 november 2012 09:30 schreef J83 het volgende:
Ai, mijn oplader heeft het gisteravond begeven. Doet helemaal niets meer. Heeft iemand tips om snel aan een nieuwe te komen?
Vannacht heeft mijn tablet een software-update gedownload die het probleem op het eerste gezicht lijkt te hebben verholpenquote:Op zaterdag 24 november 2012 07:58 schreef GotC het volgende:
[..]
Het is een enorm irritante bug iig! Hoop wel dat het opgelost gaat worden. Straks ff mailen naar Asus.
Ik heb kernel-versie 3.1.10-0003. Als je die nu nog niet hebt, komt hij binnenkort waarschijnlijk wel binnen via de automatische update.quote:Op zondag 20 januari 2013 14:16 schreef Skv het volgende:
Heb sinds vorige week de Asus TF300 (3G). Krijg het alleen niet voor elkaar om met het dock speciale karakters te maken. (door 'e = é, "e = ë etc). Als ik de ' gebruik, geeft 'ie alleen een spatie weer.. Zag dat het hierboven ook werd genoemd. Al een oplossing gevonden?
DaMart, welke softwareversie heb je? Als ik zoek naar updates vindt ie niks.
Nog een maandje, dan komt er vast weer een nieuwe seriequote:Op zondag 20 januari 2013 18:18 schreef shiznuts het volgende:
Pfff... wat een kudtkick.
(Geintje) Maar ik dacht minstens dat ze na een jaar (aankondiging TF700/300 was CES2012) eens met iets nieuws zouden komen... Je hebt nu natuurlijk o.a. de Nexus 10 en Samsungs 10.1 Note die vrij origineel en recent zijn. Ik heb altijd wel een hoge waardering voor Asus gehad rond de Transformer-serie, maar 't is toch al een tijdje aardig stil, of heb ik iets gemist?
Ze zullen wel drukker zijn met alle Windows 8 tablets...
quote:Op zondag 20 januari 2013 18:26 schreef DaMart het volgende:
[..]
Ik heb kernel-versie 3.1.10-0003. Als je die nu nog niet hebt, komt hij binnenkort waarschijnlijk wel binnen via de automatische update.
Tnx kan hem alleen bij Amazone.de vinden. Heb je er ervaring mee? Enig idee hoelang verzenden duurt vanuit het oosten?quote:
quote:The Transformer tf300 which just came out has almost the exact same size, except its 0.1 in thicker, so will this cover still work for it do you think? Asus hasn't released a cover for the new one yet.
Anders kijken of je deze kunt vinden, is een case/smart cover combi: http://www.tabletsmagazin(...)r-de-tf300-en-tf700/quote:I think it will still work. You can always purchase the cover and return it later.
Omdat ik mijn Dock niet altijd wil meenemen..quote:Op donderdag 31 januari 2013 12:14 schreef Skv het volgende:
Waarom wil je een cover? Je beschermt het scherm toch als als je 'm in t dock zet en 'm dichtklapt?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |