Hoflandquote:
Handig.... Van Geel gaat de salariskosten zelf even opdrijven..met zijn habbekrats.quote:
Dan was ie vooral na zijn vertrek belangrijk..... als speler viel dat wel erg mee....quote:Op zaterdag 7 januari 2012 10:51 schreef Muto het volgende:
[..]
Hofland. Die bleek na zijn vertrek zo belangrijk. Hofland heeft, achteraf gezien, te weinig respect gehad bij Feyenoord.
Krijg je iets mee van die onrust of niet?quote:
quote:Onrust voorafgaand aan benefietwedstrijd
Laatste update: 7 januari 2012 13:56 infoBekijk op de kaart
SPAKENBURG - Het is onrustig tussen supporters die zaterdagmiddag de benefietwedstrijd tussen IJsselmeervogels en Feyenoord bezoeken.
Volgens een woordvoerder van de politie ''gedraagt een aantal supporters zich niet’’. De mobiele eenheid is opgeroepen. Wat er in Spakenburg precies gaande is, kon hij niet zeggen.
De wedstrijd voor het goede doel staat gepland voor 15.00 uur.
twitter:fnetwerk twitterde op zaterdag 07-01-2012 om 14:21:49Feyenoord: Lamprou, Van Huijgevoort, Vlaar, Martins Indi, Vilhena; Mokotjo, Bakkal, Leerdam; Cabral, Guidetti, Manu #ijsfey reageer retweet
Zit De Vrij eigenlijk al bij de selectie ?quote:Op zaterdag 7 januari 2012 14:23 schreef vandermar het volgende:
twitter:fnetwerk twitterde op zaterdag 07-01-2012 om 14:21:49Feyenoord: Lamprou, Van Huijgevoort, Vlaar, Martins Indi, Vilhena; Mokotjo, Bakkal, Leerdam; Cabral, Guidetti, Manu #ijsfey reageer retweet
Jij weet al wat er aan de hand is ?quote:Op zaterdag 7 januari 2012 14:27 schreef Muto het volgende:
Wat een teringkneuzen. Echt. Hopelijk gaan ze die gasten gewoon is een keer hard aanpakken en laten ze zich niet gek maken door druk vanuit LunaticNews of FRFC1908
Ja. Ik sprak hem gisteren na de training even. Hij heeft nergens meer last van. Aangezien hij reserveaanvoerder is, zal hij de tweede helft als aanvoerder spelen. Is al eens vaker gedaan.quote:Op zaterdag 7 januari 2012 14:26 schreef Paul-89 het volgende:
[..]
Zit De Vrij eigenlijk al bij de selectie ?
Ok, goede zaak.quote:Op zaterdag 7 januari 2012 14:28 schreef Muto het volgende:
[..]
Ja. Ik sprak hem gisteren na de training even. Hij heeft nergens meer last van. Aangezien hij reserveaanvoerder is, zal hij de tweede helft als aanvoerder spelen. Is al eens vaker gedaan.
Nee. Ik moet uiteraard het voorbehoud maken dat er wel sprake moet zijn van Feyenoord-supporters. Althans, volgers van de club.quote:Op zaterdag 7 januari 2012 14:28 schreef Paul-89 het volgende:
[..]
Jij weet al wat er aan de hand is ?
twitter:Bassie_FR1908 twitterde op zaterdag 07-01-2012 om 14:26:02Spakenburg... we zijn gekomen
#ijsFEY reageer retweet
twitter:Feijenoorder twitterde op zaterdag 07-01-2012 om 14:25:38Het gaat los in Spakenburg? Whaha. reageer retweet
Media wil nogal snel opkloppen, Telegraaf werkt alweer met caps-lock op de voorpagina maar weten ook niet wat er is. Even afwachten dus..quote:Op zaterdag 7 januari 2012 14:28 schreef Muto het volgende:
[..]
Nee. Ik moet uiteraard het voorbehoud maken dat er wel sprake moet zijn van Feyenoord-supporters. Althans, volgers van de club.
We zullen het wel weer zien.quote:Op zaterdag 7 januari 2012 14:30 schreef Paul-89 het volgende:
[..]
Media wil nogal snel opkloppen, Telegraaf werkt alweer met caps-lock op de voorpagina maar weten ook niet wat er is. Even afwachten dus..
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |