abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_106567275
Afgelopen vrijdag uit uiterste verveling Mall Cop gekeken.
Wat een dramatische film met een te voorspelbaar verloop.
pi_106568458

Limitless
Zeer vermakelijke film. Begint als een soort comedy maar naarmate de film vordert wordt de toon wat serieuzer. Bradley zit uitstekend in z'n rol en de spanning blijft er ook goed in. Duurt gelukkig ook niet te lang. Leuk!


The Smurfs
Had slechte recensies gelezen, maar ik vond 'm eigenlijk heel leuk. Het is duidelijk een kinderfilm en alles is natuurlijk over de top, maar alles ziet er leuk uit (het smurfendorpje O+) en de scenes met Gargamel en Azrael zijn vaak best grappig. Als je kinderfilms (met een paar grapjes voor volwassenen) weet te waarderen, dan is dat met deze film ook vast het geval :)
pi_106569646
quote:
14s.gif Op zondag 8 januari 2012 18:12 schreef shiNinG_staR het volgende:
[ afbeelding ]
Limitless
Zeer vermakelijke film. Begint als een soort comedy maar naarmate de film vordert wordt de toon wat serieuzer. Bradley zit uitstekend in z'n rol en de spanning blijft er ook goed in. Duurt gelukkig ook niet te lang. Leuk!

[ afbeelding ]
The Smurfs
Had slechte recensies gelezen, maar ik vond 'm eigenlijk heel leuk. Het is duidelijk een kinderfilm en alles is natuurlijk over de top, maar alles ziet er leuk uit (het smurfendorpje O+) en de scenes met Gargamel en Azrael zijn vaak best grappig. Als je kinderfilms (met een paar grapjes voor volwassenen) weet te waarderen, dan is dat met deze film ook vast het geval :)
Mhm da's gek. Limitless vond ik echt heel traag, waardoor ik halverwege in slaap gevallen was :D
pi_106570081
quote:
0s.gif Op zondag 8 januari 2012 17:42 schreef Bowler01 het volgende:
Afgelopen vrijdag uit uiterste verveling Mall Cop gekeken.
Wat een dramatische film met een te voorspelbaar verloop.
geniale film _O_
  zondag 8 januari 2012 @ 19:09:12 #55
165633 eriksd
The grand facade...
pi_106570583
quote:
0s.gif Op zondag 8 januari 2012 18:54 schreef DeRakker. het volgende:

[..]

geniale film _O_
Inderdaad. Vond hem lekker wegkijken.

Zelf onlangs gekeken:



Der Tunnel. Gaat over Berlijn tijdens de koude oorlog een een onverwachte ontsnappingspoging ( die je gezien de titel niet aan ziet komen! ) Dat Duitsers goede films kunnen maken wist ik al na Der Untergang, maar dit is ook een parel. Zat op het puntje van mijn stoel. Goed acteerwerk, authentiek en ook leerzaam voor iemand zoals ondergetekende van "na de muur".

8.5
Op donderdag 11 oktober 2012 19:49 schreef Tem het volgende:
Bis bis bis
Op maandag 17 december 2012 22:25 schreef KoosVogels het volgende:
Wij krijgen niks voor kerst van de baas. Alleen een trap onder de reet en een stuk steenkool.
pi_106578899
In Bruges

Twee huurmoordenaars krijgen na een serieus fout gelopen klus de opdracht in Brugge onder te duiken en daar te wachten op een telefoontje van hun chef. De ene maakt van de gelegenheid gebruik om wat kunst en cultuur op te snuiven, zijn kompaan vindt Brugge maar een achterlijk gat. Zijn wroeging over wat hij fout gedaan heeft lijkt hem naar een depressie te leiden, tot hij een meisje ontmoet dat zijn stuntelige avances lijkt te beantwoorden. Als na enkele dagen het telefoontje eindelijk arriveert, blijkt dat ze toch niet enkel voor de rustige omgeving naar Brugge zijn gestuurd.

Moet zeggen dat ik deze film toch wel een klein pareltje vind. Zwarte humor afgewisseld met wat wat mooie plaatjes van Brugge. Absurde personages en toch een meeslepend verhaal
mumbo jumbo who are you? AAAHHHH!!!
  zondag 8 januari 2012 @ 23:00:42 #57
52543 Timo20
RODA JC FOREVER!!
pi_106583995
Lo squartatore di New York (The New York Ripper)
Gefilmd op locatie in New York is dit het verhaal van een serie moordenaar die het slechtste voorheeft met mooie jonge vrouwen.
Het is de eerste film van Lucio Fulci die ik heb gezien maar het smaakte zeker naar meer. Het is regelmatig nagelbijten geblazen en vaak uiterst bloedig. In combinatie met een (voor mij tenminste) typische jaren `70 sfeer die me qua camera werk en muzikale score nogal aan films als Dirty Harry en The French Connection deed denken is dit een film waarin Fulci aantoont tot op het laatst grip te hebben op zijn verhaal en karakters. Want de uiteindelijke ontknoping zou al snel cheesy kunnen worden maar dat is niet het geval. Het zorgt juist voor een extra dimensie, één die van een goede film een topper maakt.

IMDB Cijfer: 6,1/10
Mijn Cijfer: 9,0/10
  maandag 9 januari 2012 @ 10:43:14 #58
333374 Lithia
Too serious
pi_106594344
Mijn excuses alvast voor mijn zinsbouw en dat het vast niet correct Nederlands geschreven is.

Gister 3 films gezien.


Sherlock Holmes: A Game of Shadows

Tijdens mijn eerste date met mijn huidige vriend, keken we de eerste film. Daarom, na 2 jaar, is het wel fijn om het tweede deel te zien op onze 'anniversary'.
De film stelde me niet teleur. Het was constant interessant om te kijken, het was vrij creatief gemaakt, de verhaallijn is ook interessant. Het is leuk om te zien dat Sherlock iemand ontmoet dat eigenlijk hetzelfde als hijzelf is. Enorm slim, sterk, etc.
Verder blijf ik het leuk vinden dat de film duidelijk hints laten zien aan de kijker en dat je achteraf denkt 'ah, damn, dat had ik kunnen weten'. In tegenstelling tot de final destination films, waar je verdomd veel hints te zien krijgt, maar de manier hoe iemand dood gaat is meestal niet iets wat aan zou denken of wat je gezien hebt in die scene.
Het zal vast wel standaard zijn in een Sherlock Holmes verhaal, maar het valt me nu pas op hoe goed het gedaan is. Hierdoor ga je als kijker ook een detective spelen. Soms vind ik het erg vergezocht, maar meestal valt het wel mee.

Als je de definitie opzoekt van 'slow motion', dan hoor je deze film als voorbeeld te krijgen. Sommige scenes zijn zo perfect gedaan in slow motion, dat ik soms baalde als de scene voorbij was. Verder zijn alle special effects enorm goed gedaan.

Ik heb wel wat kritiekpunten. Misschien had ik te hoge verwachtingen van Hans Zimmer, maar deze gast heeft wel in het verleden geniale muziek gecomponeerd (een van de weinige componisten waar ik fan van ben). De standaard thema van Sherlock Holmes van het deel 1 was hetzelfde, maar de andere achtergrondmuziek leek alsof ik Pirates of the Carribean zat te luisteren (wat ie ook gemaakt heeft). Alsof hij muziek heeft gerecycled.
Uiteindelijk boeit het niet zoveel, het past er wel bij, maar ik dacht dat Jack Sparrow op iedere moment tevoorschijn kwam door de muziek. :')

Een kleine detail viel me op in die film trouwens
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Het is niet echt een realistisch verhaal, maar in zo'n wereld is het ook niet nodig. Het is geen documentaire van Sherlock Holmes. Het is film met een verhaal met een wereld dat gecreëerd is voor Sherlock Holmes.

Deze film was erg vermakelijk, leuk, spannend, interessant, goed geacteerd en mooi om te zien.
IMDB: 7.7
Ik: 7.9


Hesher
Is een aparte film, maar ik ben blij dat ik dit gezien heb.
Rainn Wilson, Joseph Gordon-Levitt en Natalie Portman in één film? Nice. :D
De verhaallijn en de film zelf is 'disturbing', maar leuk. Soms gebeuren er veel rare en nare dingen en het blijft maar zieliger en zieliger worden. Ik verwachtte een film waar je je verstand op nul kon zetten en dat de film hersenloos leuk is. Het klopt wel gedeeltelijk, maar het verhaal is ook erg duister en realistisch. Met realistisch bedoel ik dat het leven niet altijd een sprookjeswereld is.
Je krijgt vanzelf steeds meer sympathie voor de personages en je hoopt constant dat het goed komt.
Oh, en het is totaal geen politiek-correcte film. Ik heb zelfs een beetje geleerd hoe zo'n drugs pijp werkt. Ook al zie ik dat nonstop in films, het wordt niet altijd uitgelegd hoe het werkt. Ook een geinig detail. :P
Het leukste van de film vond ik het einde en de aftiteling. Die gasten hadden enorm veel lol toen ze de aftiteling gemaakt hebben. :') :D

Kortom, het was wel oke en leuk. Ik zou het niet nog een keer kijken, maar ik zou het wel iemand aanraden als ie interesse heeft in dit soort films.
IMDB: 7.1
Ik: 6.5


Life in a day

Even gekeken voor het slapen gaan. ;)
Het verhaal is precies wat de titel zegt, het leven in één dag. Enorm veel mensen hebben video's gemaakt en verzonden en dit is het resultaat.
Het is erg mooi om te zien om enorm veel verschillende landen, culturen, talen, levensverhalen, emoties, levenswijze, etc,etc te zien in één film.
Het is mooi om de simpele dingen te zien zoals het geboorte van een kind of van een baby giraffe., maar het is ook mooi dat ze andere gebeurtenissen laten zien wat tragisch is.
Deze film laat me weer realiseren hoe weinig ik van deze wereld weet. Ik herken wel genoeg landen, maar er zijn veel dingen wat ik nog moet leren.
Misschien moet ik ook maar leven zoals een man in die film dat al 190 landen heeft bezocht met zijn fiets. Die gast alleen lijkt me interessant om een film van te zien.

Ze hebben de film goed aan elkaar gezet. Het lijkt me sowieso een hele werk om al die filmpjes in één film te stoppen, maar wat ik vooral leuk vind is hoe ze de volgorde in elkaar hebben gezet. Soms lijkt het niet logisch, maar uiteindelijk ben ik er mee eens dat het een goede keuze is. Soms pakken ze één filmpje, gebruiken ze het geluid ervan en ondertussen laten ze andere filmpjes zien. Dat hebben ze erg goed gedaan, want het past er prima bij.

Soms krijg je ook prachtige beelden te zien van het uitzicht.

Weer een kleine detail is dat NL in het algemeen wel Engels kan praten, maar blijkbaar niet de Nederlanders die in deze film zitten. Het is niet erg, maar heel veel landen doen hun best om Engels te praten, hoe gebrekkig het ook is. Maarja, het boeit niet zoveel, het viel me alleen op.

De aftiteling vond ik ook wel geinig om te zien. :)

Deze film gaf me een fijn gevoel voor het slapen gaan.

IMDB: 7.8
Ik ook 7.8
Op dinsdag 13 november 2012 21:54 schreef tong80 het volgende:
Ik laat je kreunen en smeken naar genade als ik je achterlangs neem.
:P
pi_106596198
Real Steel (2011)


Hughjackman is een ex bokser in een wereld waar alle vechtdisciplines uitsluitend beoefend worden door robots. Hij heeft schulden en zijn robots verliezen al zijn matches waardoor hij zich nog dieper in de schulden moet steken. Zijn ex komt te overlijden en hij sluit een dealtje met de zwager van zijn overleden ex over het voogdij van zijn zoontje, hij krijgt 100K voor een zomertje pa spelen.

Tja, familiefilm, niets vernieuwend, honderden keren eerder gezien maar nu met vechtende robots en wolverine. Jochie is leuk gecast, lekker bijdehand. Robots zien er echt top uit, goed gebruik gemaakt van CGI. Niet het soort film dat ik graag kijk (veel te zoet allemaal) maar het feit dat ik hem heb afgekeken zegt een hoop.

Ik: 7
Imdb: 7.4

Desperado (1995)


Deel twee van de 'Mariachi' serie. Grote Mexicaan gaat wraak nemen op het drugskartel dat zijn vrouw koud heeft gemaakt met zijn gitaarkoffer vol met pistolen.

Tja, een film die ik misschien te vaak heb gezien. Anthonio Banderas zoals het hoort. Salma Hayek met haar geweldig accent. Goede dialogen, heerlijke soundtrack en flink wat actie. Robert Rodriguez zoals ik m graag zie, maar dat is misschien een gigantische bak jeugdsentiment omdat het tegen het einde allemaal wat afgezaagd wordt. Neemt niet weg dat ik het de beste van de drie vindt.

Ik: 7.5
Imdb: 7.1

Wolverine (2009)


Hughjackman speelt Wolverine in het verhaal dat uitlegt hoe hij zijn geheugen kwijt is en waar hij eigenlijk vandaag komt, voordat hij opduikt in de eerste x-men film.

Het schrijfwerk in deze film irriteerde me het meest, je probeert de meest grote klootzak van 'the good guys' (op Wade Wilson na) in het X-men universum likeable te maken. Klote klus, maar ik denk dat er vast wel wat schrijvers waren die het wel voor elkaar zouden krijgen zonder bijna elke continuïteitsregel te breken in dat universum. Neemt niet weg dat de actie wel heerlijk wegkijkt en Liev Schreiber een goede badguy kan spelen. En fuck Gambit.

Ik: 6 (en een beetje)
Imdb: 6.7

[ Bericht 1% gewijzigd door HostiMeister op 10-01-2012 08:09:02 ]
All you know about me is what I've sold you, dumb fuck
pi_106599378
I Know Who Killed Me (2007)
Redelijke thriller met Lindsay Lohan. Af en toe verspringt het verhaal nogal, maar het plot boeit genoeg om te blijven kijken. Geen topper, geen slechte film, gewoon er tussenin.
7.5/10 (IMDB: 3.6/10)
The only limit is your own imagination
Ik ben niet gelovig aangelegd en maak daarin geen onderscheid tussen dominees, imams, scharenslieps, autohandelaren, politici en massamedia

Waarom er geen vliegtuig in het WTC vloog
pi_106606204
quote:
0s.gif Op maandag 9 januari 2012 10:43 schreef Lithia het volgende:afbeelding ]
Life in a day

Even gekeken voor het slapen gaan. ;)
Het verhaal is precies wat de titel zegt, het leven in één dag. Enorm veel mensen hebben video's gemaakt en verzonden en dit is het resultaat.
Het is erg mooi om te zien om enorm veel verschillende landen, culturen, talen, levensverhalen, emoties, levenswijze, etc,etc te zien in één film.
Het is mooi om de simpele dingen te zien zoals het geboorte van een kind of van een baby giraffe., maar het is ook mooi dat ze andere gebeurtenissen laten zien wat tragisch is.
Deze film laat me weer realiseren hoe weinig ik van deze wereld weet. Ik herken wel genoeg landen, maar er zijn veel dingen wat ik nog moet leren.
Misschien moet ik ook maar leven zoals een man in die film dat al 190 landen heeft bezocht met zijn fiets. Die gast alleen lijkt me interessant om een film van te zien.

Ze hebben de film goed aan elkaar gezet. Het lijkt me sowieso een hele werk om al die filmpjes in één film te stoppen, maar wat ik vooral leuk vind is hoe ze de volgorde in elkaar hebben gezet. Soms lijkt het niet logisch, maar uiteindelijk ben ik er mee eens dat het een goede keuze is. Soms pakken ze één filmpje, gebruiken ze het geluid ervan en ondertussen laten ze andere filmpjes zien. Dat hebben ze erg goed gedaan, want het past er prima bij.

Soms krijg je ook prachtige beelden te zien van het uitzicht.

Weer een kleine detail is dat NL in het algemeen wel Engels kan praten, maar blijkbaar niet de Nederlanders die in deze film zitten. Het is niet erg, maar heel veel landen doen hun best om Engels te praten, hoe gebrekkig het ook is. Maarja, het boeit niet zoveel, het viel me alleen op.

De aftiteling vond ik ook wel geinig om te zien. :)

Deze film gaf me een fijn gevoel voor het slapen gaan.

IMDB: 7.8
Ik ook 7.8
Ridley Scott he, kan niet anders dan goed zijn
pi_106622863
The Man from Nowhere (2010)

quote:
A quiet pawnshop keeper with a violent past takes on a drug- and organ trafficking ring in hope of saving the child who is his only friend.


Ze zetten de film echt heel goed neer, de actie scenes zijn zeer intens maar beheersen niet de complete film, er zitten genoeg rustige momenten met dialogen in.

Het verhaal is niet bepaald indrukwekkend, het verhaal is op bepaalde fronten te vergelijken met Taken. De uitvoering is echter wel speciaal te noemen, zoals ik aangaf zaten er behoorlijk intense actie scenes in en was de afwisseling met rustige momenten ook fijn. Goede shots, niet saai en al met al behoorlijk genoten van deze film.

8/10.

[ Bericht 12% gewijzigd door Mike op 09-01-2012 22:45:37 ]
  dinsdag 10 januari 2012 @ 12:19:23 #63
69957 Lonewolf2003
Cool. Cool, cool, cool
pi_106636718
Sherlock Holmes: A Game of Shadows (2011, VS, Guy Ritchie)
Zoals voor velen was de vorige Sherlock Holmes film een positieve verrassing voor me. Oké het had nog maar heel weinig te maken heeft met de verhalen van Sir Arthur Conan Doyle, maar het was wel een erg vermakelijk leuke actiefilm met een zeer charismatische hoofdrolspeler en een goede dynamiek tussen de twee hoofdkarakters.
Guy Ritchie heeft na het succes van de eerste film duidelijk te veel creatieve vrijheid gekregen voor dit vervolg. Weg is de vakman van de vorige film die gewoon een degelijke film aflevert, terug is de Guy Ritchie die z'n film vol stopt met flitsende cuts, jumps, zooms en andere poeha. De film zit zo vol met drukte dat het irritant wordt en zelfs juist gaat vervelen na een tijd.
Dat de film niet geheel verloren is, komt vooral door de acteurs (en karakters.) Noomi Rapace houdt zich prima staande tegen een grootheid als Downey Jr. in haar eerste grote Amerikaanse productie. Jared Harris, mij vooral bekend uit Mad Men, maakt een onverwacht goede slechterik. Downey Jr. zelf is gelukkig ook wel weer goed op dreef.
cijfer: 6.5
pi_106637039
quote:
11s.gif Op zondag 8 januari 2012 13:25 schreef Lonewolf2003 het volgende:

It's Kind of a Funny Story (2010, VS, Anna Boden & Ryan Fleck)
Soms kan een film je ook positief verrassen als je iets anders krijgt dan je had verwacht.
Door Zach Galifianakis op de cover had ik een komedie als The Hangover, Due Date etc. verwacht, maar ik kreeg een filmpje dat kan in het rijtje van films als Garden State en 500 Days of Summer. Als ik had gekeken dat de regisseurs Anna Boden en Ryan Fleck zijn, die eerder o.a. Half Nelson maakten, had ik het ook wel kunnen weten dat dit geen simpele komedie zou worden.
De film gaat over een depressieve en gespannen jongen, die zich na z'n zoveelste zelfmoordgedachte laat opnemen in een psychiatrische afdeling. Omdat hij denkt dat ze hem even snel en makkelijk kunnen helpen, maar tot z'n grote verbazing moet hij er minimaal vijf dagen voor observatie blijven. In die vijf dagen komt hij natuurlijk tot levensveranderende inzichten o.a. door hulp van Emma Roberts als die manic pixie dream girl en Zach als mentor-figuur.
Het was vooral Zach die heel positief opviel in deze film. In eerste instantie lijkt z'n karakter, Bobby, gewoon een zoveelste komische bijrol van hem. Maar gaandeweg worden de problemen die hij heeft ook duidelijk en ontwikkelt zich tot een mentor van de hoofdpersoon. Galifianakis laat hier zien dat hij ook genuanceerdere rollen aan kan.
De rest van de karakters zijn rare figuren, maar worden nooit absurde karikaturen en behouden altijd iets menselijks.
Verder zit de film imo vol met leuke inventieve stukjes in flashbacks e.d.
Vond het ook mooi dat de film zelf op het einde commentaar levert dat het niet allemaal zo makkelijk gaat als in dit soort films.
cijfer: 7.8
Thanks voor deze review, hij stond al een tijdje op mijn lijst om te kijken maar na het lezen ben ik hem gister toch maar gaan kijken. Ik sluit me aan bij jou review, was verrast door de goede rol van Zach gali... etc.

Cijfer: 8
  dinsdag 10 januari 2012 @ 12:35:19 #65
69957 Lonewolf2003
Cool. Cool, cool, cool
pi_106637184
quote:
0s.gif Op dinsdag 10 januari 2012 12:30 schreef Tobi-wan het volgende:

[..]

Thanks voor deze review, hij stond al een tijdje op mijn lijst om te kijken maar na het lezen ben ik hem gister toch maar gaan kijken. Ik sluit me aan bij jou review, was verrast door de goede rol van Zach gali... etc.

Cijfer: 8
:) Cool dat die beviel.
pi_106647273
quote:
7s.gif Op dinsdag 10 januari 2012 12:35 schreef Lonewolf2003 het volgende:

[..]

:) Cool dat die beviel.
Door je review ben ik Garden state gaan kijken, want die noemde je in een adem met dus It's kind of a funny story en 500 days of summer. En inderdaad, qua sfeertje klopt dat wel. Zaten een aantal erg sterke scenes in, die ik niet zag aankomen, maar op het einde had ik wel het gevoel dat er meer had ingezeten. Desondanks toch een goede film. :)

Weet je misschien nog een soortgelijke film toevallig? Beetje het comedy/drama genre met zo'n sfeertje?
pi_106647336
quote:
0s.gif Op dinsdag 10 januari 2012 17:10 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Door je review ben ik Garden state gaan kijken, want die noemde je in een adem met dus It's kind of a funny story en 500 days of summer. En inderdaad, qua sfeertje klopt dat wel. Zaten een aantal erg sterke scenes in, die ik niet zag aankomen, maar op het einde had ik wel het gevoel dat er meer had ingezeten. Desondanks toch een goede film. :)

Weet je misschien nog een soortgelijke film toevallig? Beetje het comedy/drama genre met zo'n sfeertje?
Redelijk vergelijkbaar:
- Little Miss Sunshine
- Dogma
The only limit is your own imagination
Ik ben niet gelovig aangelegd en maak daarin geen onderscheid tussen dominees, imams, scharenslieps, autohandelaren, politici en massamedia

Waarom er geen vliegtuig in het WTC vloog
pi_106648221
quote:
6s.gif Op dinsdag 10 januari 2012 17:11 schreef El_Matador het volgende:

[..]

Redelijk vergelijkbaar:
- Little Miss Sunshine
- Dogma
Dogma? Echt totaal niet. Maar dit schijnt hier niet het juiste topic voor te zijn.
  dinsdag 10 januari 2012 @ 17:38:18 #69
69957 Lonewolf2003
Cool. Cool, cool, cool
pi_106648300
quote:
0s.gif Op dinsdag 10 januari 2012 17:10 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Door je review ben ik Garden state gaan kijken, want die noemde je in een adem met dus It's kind of a funny story en 500 days of summer. En inderdaad, qua sfeertje klopt dat wel. Zaten een aantal erg sterke scenes in, die ik niet zag aankomen, maar op het einde had ik wel het gevoel dat er meer had ingezeten. Desondanks toch een goede film. :)

Weet je misschien nog een soortgelijke film toevallig? Beetje het comedy/drama genre met zo'n sfeertje?
Adventureland.
Maar dit is idd niet het topic hiervoor. ;) Strak wordt Mike nog boos. :D
  dinsdag 10 januari 2012 @ 17:49:17 #70
15221 Falco
Afleidingsmanoeuvre
pi_106648705
Mat


Positieve verrassing deze film! Bronenosets Potyomkin is natuurlijk de beste en bekendste propagandafilm uit de USSR, maar Mat van regisseur Vsevolod Pudokvin komt daar zeker in de buurt. Oke, niet qua bekendheid dan (Dovzhenko's Zemlya en andere Eisenstein-werken zijn o.a. bekender), maar de film zelf was best goed.

Het plot is vrij eenvoudig: vader is van de oude stempel en vindt staken dikke onzin, de zoon is een bevlogen communist, die zich afzet tegen de machthebbers. Moeder moet partij kiezen tussen hen twee. Nouja je kunt wel raden waar dat naar toe gaat. Ondertussen spelen er zich allerlei dramatische scenes af (ze mochten van mij nog dramatischer, maar soit) en wordt de kijker op het eind getrakteerd op een spannend gevangenis-ontsnap-spektakel. Erg toegangelijke propagandafilm en een aanrader voor diegenen die na Bronenosets Potyomkin een andere film uit dit genre wil zien :Y. Cijfer: 8

Role Models
Laat me lachen, laat me lachen dacht ik bij deze komedie. Maar nee, dat zat er niet in. Sean William Scott, nog steeds een onvolwassen smeerlap (speelt ie zichzelf soms?) en Paul Rudd moeten in het kader van een soort buddyprogramma op twee sociaal onaangepaste kinderen passen. De één (Mintz) is een nerd, helemaal into fantasyshizzle (speelt ie soms ook zichzelf?) en de ander is een kleine neger die alleen maar fuck en ander vieze woorden kan uitpoepen, haha echt heel leuk. Nee, dit was allemaal te gemakkelijk en bovendien zelden grappig. Cijfer: 5

Die Büchse der Pandora (Pandora's Box)



Georg Wilhelm Pabst, zijn stoere naam kwam meerdere malen voor in Inglourious Basterds en dat verdient op zijn minst een kijkbeurt van zijn films! Die Büchse der Pandora dus met de karakteristieke Louise Brooks in de hoofdrol 8-). Het is een prima rise-and-fall-film, waarin Brooks continu de aandacht trekt van de kijker. Wat een dame is zij! Een probleem wat ik vaak met stomme films heb, is dat ze soms erg afstandelijk zijn, maar hier is dat niet het geval. Het plot is prima te volgen en het euvel overacting is ook niet aanwezig. Jammer dat Brooks niet in veel geluidsfilms heeft gespeeld, want die overstap had ze gemakkelijk aangekund.Cijfer: 7,5
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=yIl_jGh-LWE" target="_blank" rel="nofollow">Afleidingsmanoeuvre</a>
pi_106650157
quote:
2s.gif Op dinsdag 10 januari 2012 17:38 schreef Lonewolf2003 het volgende:

[..]

Adventureland.
Maar dit is idd niet het topic hiervoor. ;) Strak wordt Mike nog boos. :D
Oh dus toch dat. Ik zag al een ge-editte post voorbijkomen.
Toch bedankt voor de suggesties, ik doe het voortaan wel per PM/DM. :P
pi_106650589
quote:
2s.gif Op dinsdag 10 januari 2012 17:38 schreef Lonewolf2003 het volgende:
Adventureland.
Maar dit is idd niet het topic hiervoor. ;) Strak wordt Mike nog boos. :D
Gisteren op BBC gezien (althans dat dacht ik, ik kan niet meer vinden dat die op tv was in de online gidsen :{ )

Adventureland (2009)


Leuke film, typische coming of age film. Ook erg "rustig", nergens een climax of iets dergelijks. Verder niet van-de-bank-vallen-van-het-lachen-humor maar subtiel. Hoewel Bill Hader wel erg goed is (die scene met de knuppel, maar vooral ook erna (in dat huisje) _O-
  dinsdag 10 januari 2012 @ 23:36:55 #73
69957 Lonewolf2003
Cool. Cool, cool, cool
pi_106666159
The Ides of March (2011, VS, George Clooney)
Door de sterke uitwerking van het politieke spel dat gespeeld wordt en de persoonlijke morele overwegingen tussen hun waarden en hun carrière die de hoofdpersonen daarin moeten maken vond ik dit een erg goede film.
Met Gosling, Clooney, Hoffman, Giamatti, Wood en Tomei heeft de film ook een uitstekende cast die deze klus aan kan.
cijfer: 8
  woensdag 11 januari 2012 @ 01:51:12 #74
253769 Good.vs.Evil
Hope I ruin your day!
pi_106669940
quote:
6s.gif Op maandag 9 januari 2012 13:41 schreef El_Matador het volgende:
I Know Who Killed Me (2007)
Redelijke thriller met Lindsay Lohan. Af en toe verspringt het verhaal nogal, maar het plot boeit genoeg om te blijven kijken. Geen topper, geen slechte film, gewoon er tussenin.
7.5/10 (IMDB: 3.6/10)
:Y)
So if you see me, and I’m lonesome and stoned,
So far down, the devil loved me high...
I’m just trying to untangle my mind.
pi_106704799
Operation: Endgame

Een komedie/actiefilm over twee groepen spionnen in een ondergronds complex, die na de dood van hun baas, op zoek gaan naar de moordenaar, vanuit het perspectief van een ventje die er zijn eerste werkdag heeft.

Paar leuke grapjes die spotten met de gemiddelde actie- en spionnenfilm, maar voor de rest echt enorm slap.

3/10

The Green Lantern


Een nonchalante testpiloot krijgt een ring van een buitenaards wezen met superkrachten en de opdracht om het universum te redden, tezamen met de andere dragers van deze ringen van andere planeten.

Typische DC Comicsverfilming, dus veel actie, sfx en een redelijk onderhoudend maar niet al te ingewikkeld en redelijk clichématig verhaal. Heb wel met plezier gekeken, vind alleen Ryan Reynolds van zichzelf af en toe irritant omdat hij vaak verbaasd lijkt te kijken. Blake Lively is daarentegen weer vewwy pwetty.

7/10

The Nanny Diaries


Het wordt Annie na haar afstuderen allemaal iets te veel tijdens het zoeken naar een goede start van haar carrière en door een samenloop van omstandigheden besluit ze de zomer door te brengen als nanny voor een Upper East Sidegezin.

Typische chickflick en romkomfilm, als je daar niet van houdt niet aan beginnen. Ik vind Scarlett Johansson altijd wel leuk in films en het is niet de eerste keer dat ze succesvol een kluns uithangt in een film. Op zich wel leuk om naar te kijken als gemiddelde donderdagavond Net 5film, maar het verhaal zit natuurlijk wel in elkaar zoals elke andere uit dat genre en dus vol met clichés, een schattige jongen, een zoetsappig einde en een sterke moraal.

6,5/10
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')