Die draaide naar binnen open?quote:Op zaterdag 7 januari 2012 01:29 schreef Jellereppe het volgende:
[..]
Klopt, tijdens een ruzie is het mij gelukt om een ijzeren deur met drie trappen te forceren! Maar ik was destijds echt heel erg kwaad.
Ja, echt enorm droevig.quote:Op zaterdag 7 januari 2012 01:33 schreef nikky het volgende:
Wat een ontzettend naar nieuws. Bah. Dat meisje wat het ongeval overleeft heeft, heeft jarenlang psychische hulp nodig. Die klap die komt nog, hard ook.
Arme families.
Ja dat dacht ik dus ook. Een stroming (=wind) levert dynamisch druk en dat kan nooit een andere stroming blokkeren. ALleen statische druk kan dat. Stroming door een schoorsteen geeft een hoog drukverschil, waardoor ik het echt ongeloofwaardig vind dat de wind de schoorsteen kan blokkeren. Ik vind het een raar verhaal en het zou me niks verbazen als het gewoon niet waar is en dat de politie dit bewust zo bewust naar de media meldt om onrust te voorkomen. Ik weet uit eerste hand dat de politie dit vaker doet.quote:Op zaterdag 7 januari 2012 00:37 schreef machtpen het volgende:
Een goede rookgasafvoer kan niet dichtslaan door de wind.
Zo zie ik die opmerking niet hoor. Ik vind gewoon de verklaring van de politie ongeloofwaardig en wie schuld heeft boeit niet want iedereen neemt toch wel aan dat dit een ongeluk is en niet expres gedaan is. Dit is een tragisch ongeluk en het lijkt me toch dat ouders willen weten wat er mis gegaan is. Wellicht weten die wel wat er gebeurd is, maar wat er staat in de media vind ik erg discutabel.quote:Op zaterdag 7 januari 2012 00:48 schreef Leandra het volgende:
[..]
En dan nog is dit niet het topic voor dat soort opmerkingen, want het impliceert (wederom) dat dit ongeluk voorkomen had kunnen worden, en als de politie het een noodlottige samenloop van omstandigheden noemt dan vind ik het niet gepast om toch nog even slinks de schuld bij de eigenaren van het huis te leggen.
Ah kijk. De rookgassen gingen dus wel naar buiten toe, maar de wind blies ze weer naar binnen door bv een raam vlak bij de schoorsteen. Dat kan wel. Sommige media berichten zijn ook gewoon zo kortzichtig....quote:Op zaterdag 7 januari 2012 01:19 schreef jcdragon het volgende:
[..]
http://nos.nl/artikel/328(...)or-koolmonoxide.html
Noodlottige samenhang van omstandigheden lijkt me.
Het stormde, er wordt dus heel veel lucht verplaatst. Veel lucht die de afvoergassen verdunt. Dat kan dus nooit zo gegaan zijn als in de verklaring.quote:Op zaterdag 7 januari 2012 09:26 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
Ah kijk. De rookgassen gingen dus wel naar buiten toe, maar de wind blies ze weer naar binnen door bv een raam vlak bij de schoorsteen. Dat kan wel. Sommige media berichten zijn ook gewoon zo kortzichtig....
Het was ook wel iets meer dan een beetje waaien he..quote:Op zaterdag 7 januari 2012 09:17 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
Ja dat dacht ik dus ook. Een stroming (=wind) levert dynamisch druk en dat kan nooit een andere stroming blokkeren. ALleen statische druk kan dat. Stroming door een schoorsteen geeft een hoog drukverschil, waardoor ik het echt ongeloofwaardig vind dat de wind de schoorsteen kan blokkeren. Ik vind het een raar verhaal en het zou me niks verbazen als het gewoon niet waar is en dat de politie dit bewust zo bewust naar de media meldt om onrust te voorkomen. Ik weet uit eerste hand dat de politie dit vaker doet.
Nee hoor, als de afvoer goed is aangelegd kan de doorstroming nooit geblokkeerd worden. De afvoer moet dan wel boven de nok van het huis uitkomen.quote:Op zaterdag 7 januari 2012 19:39 schreef De_Nuance het volgende:
Wind kan wel zeker de doorstroming blokkeren. In arme delen van Turkije waar veel mensen nog een kolenkacheltje zijn er altijd waarschuwingen tijdens een storm en iedere keer zijn er toch weer een paar doden door vergiftiging met CO
Dit vind ik altijd van die enge verhaaltjesquote:Op vrijdag 6 januari 2012 22:00 schreef beware_reageerd het volgende:
Pijnlijk verdriet
Je ging bijna naar bed
Maar heel plotseling
Zakte je in elkaar
Je werd gereanimeerd
Maar het had geen baat
Je had een leven voor je
Een toekomst voor je ogen
Maar je kon niet meer verder
Er was een strijd in je
Die jouw leven over deed gaan
Je familie bleef achter
Vrienden klasgenoten
Met een pijnlijk verdriet
Maar vol herinneringen
Om jou, van jou, door jou
Veilig in Jezus armen
Stond er op de kaart
Nu mag je bij Hem zijn
Zonder verdriet en ziekte
In Zijn armen!
En laat alle betweters nu maar komen.
quote:Op zaterdag 7 januari 2012 01:20 schreef Cracka-ass het volgende:
Verschrikkelijk voor het meisje dat het overleeft heeft.
Ik kan me haast niet voorstellen dat zo'n deur niet open te krijgen is. Ik ben wel benieuwd wat voor een deur het was.
Het was een massieven deur. De politie kreeg hem met een koevoet niet open en heeft hem uiteindelijk met een stormram moeten open beuken. Ik vind het erg triest hoe op veel websites schuld wordt gelegd bij de ouders omdat zij de deur niet meteen open kregen. Hoe pijnlijk moet het zijn voor die mensen om deze kritieken te horen van mensen die geen flauw benul hebben van de situatie in kwestie.quote:Op zaterdag 7 januari 2012 01:22 schreef Jellereppe het volgende:
[..]
Zelfs de politie had moeite om de deur open te krijgen! Die ouders hebben geen leven meer. Schuldgevoel je hele leven lang meedragen.
Dat horen ze niet, gelukkigquote:Op zaterdag 7 januari 2012 23:58 schreef gifkwal het volgende:
[..]
[..]
Het was een massieven deur. De politie kreeg hem met een koevoet niet open en heeft hem uiteindelijk met een stormram moeten open beuken. Ik vind het erg triest hoe op veel websites schuld wordt gelegd bij de ouders omdat zij de deur niet meteen open kregen. Hoe pijnlijk moet het zijn voor die mensen om deze kritieken te horen van mensen die geen flauw benul hebben van de situatie in kwestie.
Overigens zijn twee van de meisjes nadat ze bewusteloos werden verdronken omdat zij in bad zaten. Het meisje dat nog leeft werd op de vloer aangetroffen. Waarschijnlijk was het feit dat zij niet in bad zat haar redding.
Dat mag je hopen.quote:
Meiden, op de grens van de puberteit in een badkamer.... waarschijnlijk zodat er niemand binnen zou lopen.quote:
Ja en? Therapie hebben ze toch wel nodig. En je weet dat op internet allerlei reacties komen, ook vervelende.quote:Op zondag 8 januari 2012 00:07 schreef gifkwal het volgende:
Weet je toch niet? Wie weet wat ze allemaal te horen en te lezen krijgen over deze gebeurtenis, nu of later.
Jammer dat het gebeurde toen er 3 meisjes in zaten dan, een volwassen iemand kan het nog wel voelen , een CO vergiftiging.quote:Op zondag 8 januari 2012 00:11 schreef Leandra het volgende:
[..]
Meiden, op de grens van de puberteit in een badkamer.... waarschijnlijk zodat er niemand binnen zou lopen.
Lekkere redenering. Omdat je het mag verwachten is het maar normaal om zulke lompe reacties neer te zetten?quote:Op zondag 8 januari 2012 00:11 schreef Mercer het volgende:
[..]
Ja en? Therapie hebben ze toch wel nodig. En je weet dat op internet allerlei reacties komen, ook vervelende.
Ik snap wat je bedoelt, maar ik vind het geen lompe reactie waar jij het over had. Je zegt ook zelf al:quote:Op zondag 8 januari 2012 00:15 schreef gifkwal het volgende:
[..]
Lekkere redenering. Omdat je het mag verwachten is het maar normaal om zulke lompe reacties neer te zetten?
Mensen die reageren hebben geen flauw benul van de situatie. Moet je dan vervolgens die mensen kwalijk nemen dat ze ongefundeerd reageren? Iemand vraagt zich gewoon af dat hij niet goed voor kan stellen dat je een deur niet open krijgt. Missschien pijnlijk, maar er zijn meer reacties pijnlijk op fok. Als je dat allemaal wil verbieden, dan kan je het halve forum sluiten.quote:Op zaterdag 7 januari 2012 23:58 schreef gifkwal het volgende:
[..]
[..]
Hoe pijnlijk moet het zijn voor die mensen om deze kritieken te horen van mensen die geen flauw benul hebben van de situatie in kwestie.
Ik doelde niet op de reacties in dit topic, maar die op verschillende websites (en ook de Fok Frontpage) waarop veel mensen de ouders van alles verwijten terwijl ze geen flauw idee hebben waar ze het over hebben, dat zelfs de politie een stormram moest pakken om die deur open te krijgen maar ondertussen zeuren op de ouders en hun acties in twijfel trekken. Ik bedoel dus niet de reacties in dit topic van iemand die zich oprecht afvraagt hoe het kan dat die deur niet open ging, want dat vragen we ons natuurlijk allemaal af.quote:Op zondag 8 januari 2012 00:20 schreef Mercer het volgende:
[..]
Ik snap wat je bedoelt, maar ik vind het geen lompe reactie waar jij het over had. Je zegt ook zelf al:
[..]
Mensen die reageren hebben geen flauw benul van de situatie. Moet je dan vervolgens die mensen kwalijk nemen dat ze ongefundeerd reageren? Iemand vraagt zich gewoon af dat hij niet goed voor kan stellen dat je een deur niet open krijgt. Missschien pijnlijk, maar er zijn meer reacties pijnlijk op fok. Als je dat allemaal wil verbieden, dan kan je het halve forum sluiten.
Dat klopt ja, maar juist daarom vind ik het dom dat mensen meteen hun sterk veroordelende mening klaarhebben over iets waar ze dus niks vanaf weten.quote:Op zondag 8 januari 2012 00:39 schreef jcdragon het volgende:
Heel veel details worden in de media niet vrijgegeven. Het is dat jij het zegt, anders zou ik niet weten dat het om een massieven deur ging en ze een stormram nodig hadden. Maar ik vind wel dat er niet te erg over de ouders gesproken moeten worden. Zij vinden het allerergst en achteraf is het wel makkelijk praten.
Mensen hebben het geduld ook niet meer om te wachten tot dingen wel worden vrijgegeven, in dit topic ook; omdat de politie en burgemeester niet gelijk een oorzaak noemden zou er volgens sommigen wel wat verdachts aan de hand zijn geweest.quote:Op zondag 8 januari 2012 00:39 schreef jcdragon het volgende:
Heel veel details worden in de media niet vrijgegeven. Het is dat jij het zegt, anders zou ik niet weten dat het om een massieven deur ging en ze een stormram nodig hadden. Maar ik vind wel dat er niet te erg over de ouders gesproken moeten worden. Zij vinden het allerergst en achteraf is het wel makkelijk praten.
Ach wat vreselijk - vraag me af, hebben politieauto's zo'n ding op de achterbank liggen of moest men in de paniek ook nog wachten op ME/brandweer etcquote:Op zaterdag 7 januari 2012 23:58 schreef gifkwal het volgende:
Het was een massieven deur. De politie kreeg hem met een koevoet niet open en heeft hem uiteindelijk met een stormram moeten open beuken.
Als die kinderen verdronken zijn in bad zoals ik hierboven lees, dan waren die al ruimschoots daarvoor overleden.quote:Op zondag 8 januari 2012 23:00 schreef gifkwal het volgende:
Van wat ik begrepen heb hadden ze die gewoon in de auto liggen. Moesten ze dus wel eerst buiten gaan halen.
misschien moet je de op nog maar eens lezen....quote:Op maandag 9 januari 2012 00:49 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Als die kinderen verdronken zijn in bad zoals ik hierboven lees, dan waren die al ruimschoots daarvoor overleden.
Ik verbaas me over dit soort reacties. Als je al niet tegen dit soort posts kan raad ik je aan om je computer uit te zetten.quote:Op zaterdag 7 januari 2012 23:58 schreef gifkwal het volgende:
[..]
[..]
Het was een massieven deur. De politie kreeg hem met een koevoet niet open en heeft hem uiteindelijk met een stormram moeten open beuken. Ik vind het erg triest hoe op veel websites schuld wordt gelegd bij de ouders omdat zij de deur niet meteen open kregen. Hoe pijnlijk moet het zijn voor die mensen om deze kritieken te horen van mensen die geen flauw benul hebben van de situatie in kwestie.
99% van de topics in NWS zijn gebaseerd op onvolledige informatie. Dan blijft er weinig te discussieren over.quote:Op zondag 8 januari 2012 00:44 schreef Leandra het volgende:
[..]
Mensen hebben het geduld ook niet meer om te wachten tot dingen wel worden vrijgegeven, in dit topic ook; omdat de politie en burgemeester niet gelijk een oorzaak noemden zou er volgens sommigen wel wat verdachts aan de hand zijn geweest.
Dat men graag zekerheid wil hebben (helemaal als het om kinderen gaat) en dus graag eerst wil onderzoeken wat er gebeurd is voor men dat bekend maakt, is voor sommigen al geen argument meer.
Diep triest.
Dat iets op internet staat geeft je geen volmacht de bijdehande lompe kaasviool uit te hangen over de rug van 2 overleden meisjes natuurlijk. Het 'dan lees je het toch niet argument', really...quote:Op maandag 9 januari 2012 10:08 schreef Cracka-ass het volgende:
[..]
Ik verbaas me over dit soort reacties. Als je al niet tegen dit soort posts kan raad ik je aan om je computer uit te zetten.
Niet dus. Mijn zus en haar vriend zijn een aantal jaren geleden overleden door een koolmonoxide vergiftiging, en dat waren toch echt volwassen mensen.quote:Op zondag 8 januari 2012 00:12 schreef Smoofie het volgende:
[..]
Jammer dat het gebeurde toen er 3 meisjes in zaten dan, een volwassen iemand kan het nog wel voelen , een CO vergiftiging.
Waar zeg ik dat precies?quote:Op maandag 9 januari 2012 10:16 schreef Jarno het volgende:
[..]
Dat iets op internet staat geeft je geen volmacht de bijdehande lompe kaasviool uit te hangen over de rug van 2 overleden meisjes natuurlijk.
Het is geen argument maar een vrijblijvend advies.quote:Het 'dan lees je het toch niet argument', really....
In de studentenhuizen waar ik veel kwam gebruikten ze vaak gaskachels. (ook op slaapkamers) Daar wordt veel te weinig gecontroleerd. Melders heb ik er ook nooit gezien.quote:Op maandag 9 januari 2012 10:28 schreef seasushi het volgende:
[..]
Niet dus. Mijn zus en haar vriend zijn een aantal jaren geleden overleden door een koolmonoxide vergiftiging, en dat waren toch echt volwassen mensen.
Het doet mij nog steeds elke keer pijn om dit soort berichten te lezen. Er overlijden nog steeds gemiddeld 20 mensen per jaar in Nederland hier aan. Ook omdat woningbouwverenigingen laks zijn met controles.
De OP is een nieuwsbericht van vrijdag 6 januari, de post dat de meisjes verdronken zijn is van zaterdagavond 7 januari laat, en komt van iemand die feitenkennis lijkt te hebben...quote:Op maandag 9 januari 2012 08:06 schreef tuintegel het volgende:
[..]
misschien moet je de op nog maar eens lezen....
Check post hierbovenquote:Op maandag 9 januari 2012 08:06 schreef tuintegel het volgende:
[..]
misschien moet je de op nog maar eens lezen....
Dat valt sowieso dus vies tegen. Je proeft het niet. Je ruikt het niet. Je hersenen krijgen alleen steeds minder zuurstof, maar afgezien van dat je je 'wat raar' voelt, is er geen duidelijk signaal. Ik weet niet of je wel eens bent flauwgevallen nadat je te snel opgestaan bent uit bed? Dat is hetzelfde effect ook, en zo snel kan het opeens gaan.quote:Op zondag 8 januari 2012 00:12 schreef Smoofie het volgende:
Jammer dat het gebeurde toen er 3 meisjes in zaten dan, een volwassen iemand kan het nog wel voelen , een CO vergiftiging.
oh echt... stomme ik.. nou mijn fout excuus aan Blaz!quote:Op maandag 9 januari 2012 10:53 schreef Leandra het volgende:
[..]
De OP is een nieuwsbericht van vrijdag 6 januari, de post dat de meisjes verdronken zijn is van zaterdagavond 7 januari laat, en komt van iemand die feitenkennis lijkt te hebben...
quote:Op maandag 9 januari 2012 18:16 schreef tuintegel het volgende:
[..]
oh echt... stomme ik.. nou mijn fout excuus aan Blaz!
Als hij je per DM loopt uit te dagen gewoon even melden bij een FA, maar hem in PM blokkeren geeft ook gelijk een DM-blok.quote:Op maandag 9 januari 2012 20:38 schreef beware_reageerd het volgende:
Alle mensen dank voor uw steun, echter denk ik dat de ouders etc daar meer aan hebben.
Even verder:
Weet je wat ik walgelijk vindt ?
Dat die lul Masonogwat mij via DM loopt uit te dagen.
Hij is welkom, komende zaterdagmiddag 16:00 bij het oranje cafe.
Ik ben blij dat ik niet de enige ben die wat inzicht kan geven.
Nu rest ons alleen de droefheid.
Wat een verlies.
Het was kerstvakantie, en zoals bij iedere vakantie heb je dan wat meer loslopende en verveelde pubertjes, in de andere vakanties heb je nog een beetje kans dat ze buiten wat beters te doen hebben, maar aan het eind van de kerstvakantie zijn ze gewoon strontvervelend van al 2 weken binnenzitten waarbij ze ook nog eens allerlei verplichtingen hebben gehad met kerst....quote:Op maandag 9 januari 2012 20:47 schreef tuintegel het volgende:
Dat vind ik jammer van Fok! Het begint steeds meer een forum te worden waar men elkaar uitdaagt of zich schandalig gedraagt , dan kan men wel steeds iemand bannen maar het sloopt uiteindelijk toch een mooi forum...
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |