Dan nog, het moet meer zijn dan dat anders hadden ze het er niet tussen gepropt?quote:
Jacobquote:Op donderdag 5 januari 2012 23:23 schreef Ongedierte het volgende:
[..]
Ook poosje gezeten, hoe heette jouw school?
Dat is het ook, ze hebben het er echt niet tussen gepropt om mensen nogmaals duidelijk te maken dat het het 12de seizoen is hoor.quote:Op donderdag 5 januari 2012 23:26 schreef tochweerhenk het volgende:
Dacht ik eindelijk een goede mol hint te hebben gevonden...
Heliniumquote:Op donderdag 5 januari 2012 23:27 schreef Ongedierte het volgende:
[..]
Aii, ik op.. Gelinck ofzo.. weet nie meer.
Iets met erom vragen en je naamquote:Op donderdag 5 januari 2012 23:28 schreef Ongedierte het volgende:
[..]
Kan best, heb overal gezeten. Wordt overal vanaf getrapt.
Telepathie. 2012. Illuminati. 2pac leeft nog. Micheal jackson is vermoord. Derde wereldorde. 9/11 is gepland door overheid.quote:Op donderdag 5 januari 2012 23:28 schreef dakpan90 het volgende:
Als we maar stug volhouden dat Dio de mol moet zijn, dan wordt hij het uiteindelijk vast ook wel
Waarom staat er niet gewoon MolDio.quote:Op donderdag 5 januari 2012 23:27 schreef Ongedierte het volgende:
[..]
Dat is het ook, ze hebben het er echt niet tussen gepropt om mensen nogmaals duidelijk te maken dat het het 12de seizoen is hoor.
Nee, dat meen je niet?quote:Op donderdag 5 januari 2012 23:29 schreef Jor_Dii het volgende:
Dio heeft natuurlijk wel de hit Tijdmachine gehad (zoals in het vliegtuig zichtbaar) en vanavond treed hij op in Tivoli ..
Is er in de hints in voorgaande seizoenen eigenlijk weleens verwezen naar wat iemand doet/in gespeeld heeft/gezongen heeft/beroep en dat soort dingen?quote:Op donderdag 5 januari 2012 23:29 schreef Jor_Dii het volgende:
Dio heeft natuurlijk wel de hit Tijdmachine gehad (zoals in het vliegtuig zichtbaar) en vanavond treed hij op in Tivoli ..
Godver, google ik Hadewych/Tivoli maak het komt niet in me op om Dio/Tivoli te googlen.quote:Op donderdag 5 januari 2012 23:29 schreef Jor_Dii het volgende:
Dio heeft natuurlijk wel de hit Tijdmachine gehad (zoals in het vliegtuig zichtbaar) en vanavond treed hij op in Tivoli ..
Jor_Dii is back!quote:Op donderdag 5 januari 2012 23:31 schreef Cee het volgende:
[..]
Godver, google ik Hadewych/Tivoli maak het komt niet in me op om Dio/Tivoli te googlen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |