Hier nu ook. Huis staat op open vlakte dus waait lekkerquote:Op donderdag 5 januari 2012 04:08 schreef The_Terminator het volgende:
Het gaat hier goed tekeer...
en nu ga ik weer proberen te slapen
quote:Dijkdoorbraak dreigt bij Tolbert
Laatste update: 5 januari 2012 05:26 infoBekijk op de kaart
TOLBERT - Door extreem hoogwater dreigt bij het Groningse dorp Tolbert een dijk door te breken.
Dat meldde de brandweer donderdagochtend. 15 boerderijen in de polder Tolberterpetten worden ontruimd.
Een woordvoerder van de brandweer noemt de kans op een dijkdoorbraak aannemelijk. Ook houdt men er rekening mee dat het water over de dijk heen komt. In totaal zijn 85 mensen geëvacueerd. De brandweer probeert de dieren in de boerderijen ook weg te halen.
Het noorden van het land kampt al enkele dagen met hoogwater. In de nacht van woensdag op donderdag viel er nog een flinke hoeveelheid regen bij.
Net gehad hier in Goor. En dan je hond uitlatenquote:Op donderdag 5 januari 2012 05:54 schreef Rikketik het volgende:
Hooooooooly shit! Vanuit het niets slagregen (hagel?) nu in in Enschede.
Tja, het was ook wel heel plotseling opeens. Als je het niet in de gaten houdt dan kan het je zomaar verrassen.quote:Op donderdag 5 januari 2012 05:57 schreef ACT-F het volgende:
[..]
Net gehad hier in Goor. En dan je hond uitlatenIn Duitsland net over de grens bij Oldenzaal is een onweersgebied. Af en toe zie ik het hier flitsen
Ik ook, harde wind, onweer, keiharde regen.quote:Op donderdag 5 januari 2012 05:30 schreef humorduck28 het volgende:
Hier in het oosten gaat het best hard te keer, ik werd er wakker van @almelo
Wat extreem was dat ja! En nu serene rust. Zo bizar.quote:Op donderdag 5 januari 2012 05:54 schreef Rikketik het volgende:
Hooooooooly shit! Vanuit het niets slagregen (hagel?) nu in in Enschede.
Ik twijfel even waar die polder ligt. Als het ligt waar ik denk, dan moeten mijn oom en tante er misschien ook uit... Die wonen in 'Boerakker'...quote:Op donderdag 5 januari 2012 05:31 schreef Pino112 het volgende:
http://www.nu.nl/binnenla(...)igt-bij-tolbert.html
[..]
Vanavond 2012 op tvquote:Op donderdag 5 januari 2012 07:57 schreef Roel_Jewel het volgende:
Stortregen, onweer. The end is near hier in Eindhoven...
Straks zandzakken halen bij de gemeente.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |