Is je Google deaud ofzo? lui krengquote:Op donderdag 5 januari 2012 16:35 schreef Alexxxxx het volgende:
waar is dat truckerstopic hier op PTA?had een minimeet vanmiddag
![]()
nog wat gemist de afgelopen dagen, behalve 4 Dakar topics?
ik heb 3 dagen aan zee gezeten, als ik ergens van genoeten heb was het die stormquote:
Jij bent de behulpzame mod van fok. Ik ben de mod die geen flikker uitspookt.quote:Op donderdag 5 januari 2012 16:44 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Is je Google deaud ofzo? lui kreng![]()
[Centraal] Vrachtwagenchauffeurstopic *deel 18*
Sparen voor Dakar dan maarquote:Op donderdag 5 januari 2012 16:25 schreef Sounddragon het volgende:
Prachtig man, knokken tegen de elementen is vet kewl op de brommert
Ach, Limburg is gedeeltelijk bedekt met modder, boeiend.quote:
Da's meer knokken tegen jezelfquote:
Pitten er nog uit gehad?quote:Op donderdag 5 januari 2012 17:41 schreef ZwartmetSuiker het volgende:
Veilig thuis, morgen ontsteking fiksen. Ff schoonkrabben hielp weinig.
de kroon moest bij deze wel boven blijven omdat we op de grond maar een goede 2m² werkruimte hadden, langs het tuinhuisje staat een douche die al bijna omwaaide dus daar mocht niks tegen aan komen, en aan de andere kanten stonden allemaal grote struiken.quote:Op donderdag 5 januari 2012 21:16 schreef Sounddragon het volgende:
Mijn boom aapies wilden altijd dat ze ondersteboven gingen hangen, zodat de kroon wegviel
Morgen ff wielen wisselen, bougies, verdelerkap en rotor kopen.quote:
is het ook, alleen aan materiaal al met katrollen, afvangtouwen, bolders en heel de zooiquote:Op donderdag 5 januari 2012 21:47 schreef Paladijn het volgende:
Klinkt als een leuk puzzelstukje Densmee
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |