Dat is waarquote:Op woensdag 4 januari 2012 08:32 schreef Etcetera het volgende:
Elke zwangere vrouw heeft een uitstekende buik
Balen, Etcquote:Tevens: verkouden, slecht geslapen (om 12u wakker geworden en dacht weer eens dat ik al van bed moest enzo, ik ben dan zo slecht met tijdstip echt plaatsenen om 3u en om 4u en om 5u, echt kut) dus gaat een fijn dagje worden. Ga naar Mechelen zondag, kan niet ziek worden
Oh that reminds me: doe je ook aan flesjes doorverkopen? Had het erover dat jij/jullie bier maken, mensen wilden wel proevenquote:
Het bier wat ik nu gemaakt heb niet(daar is de oplage veels te klein voor eigenlijk). Hobbelpaard is nóg niet te koop.quote:Op woensdag 4 januari 2012 09:26 schreef Etcetera het volgende:
[..]
Oh that reminds me: doe je ook aan flesjes doorverkopen? Had het erover dat jij/jullie bier maken, mensen wilden wel proeven
Dat was vorig jaar en dat was niet mijn bier, dat was de Oude Schaterhand. Ik geloof dat het September was. Dat was dus van die vrienden.quote:Op woensdag 4 januari 2012 09:27 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
Het was toch later dit jaar in de ABT kroegen te verkrijgen?
Er is een tweede batch Hobbelpaard die al klaar is en al een tijdje staat te rijpen. Daar kan ik wel wat van opsturen. Maar ik moet 'm nog een keer goed proeven. We hebben 'm vrij vroeg geproefd en hoewel duidelijk Hobbelpaard, miste er wat, dus dat moet worden aangepast(ik weet al wat, heb ik stiekem bij het zojuist gebottelde bier uitgeprobeerd).quote:Op woensdag 4 januari 2012 09:29 schreef Etcetera het volgende:
Het gaat mij om Hobbelpaardlaat maar weten, heeft geen haast ofzo
ah ok, dat heb ik gemist dan. Dacht ook dat het toen over Hobbelpaard ging.quote:Op woensdag 4 januari 2012 09:29 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Dat was vorig jaar en dat was niet mijn bier, dat was de Oude Schaterhand. Ik geloof dat het September was. Dat was dus van die vrienden.
Die hebben er afgelopen keer bij diezelfde ABT proeverij maar 1 goed geraden.
Daarvoor hadden ze er 6 ofzo.
Dus mijn naam is enigzins gezuiverd nadat ik de keer ervoor er 0 goed had.
Nou, de hoofdprijs is dat je een bier kunt laten brouwen bij een professionele brouwerij en dat zou dan bij alle ABT cafés op de tap komen. We hebben toen overwegen Hobbelpaard daarvoor te gebruiken maar daar hebben we toen vanaf gezien omdat het recept dan niet meer van ons (alleen) zou zijn. Dat heb ik hier ook gepost, dus de verwarring is niet zo gekquote:Op woensdag 4 januari 2012 09:35 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
[..]
ah ok, dat heb ik gemist dan. Dacht ook dat het toen over Hobbelpaard ging.
Het was allemaal speculaasie dat hij de dader was.quote:
Wiebel zei dat en niet ik.quote:Op dinsdag 3 januari 2012 23:27 schreef Nico_S. het volgende:
[..]
Aha! Volgens de theorie van MaJo snap je wel dat je geen puntbuik hebt. -> Jongen!
Mijn nichtje wilde destijds heel graag wat grotere kleding. Omdat je al busladingen vol met schattige babykleding krijgt. Dus wij hebben een schattige spijkerbroekset met een stoere trui gekocht voor een éénjarigequote:Op woensdag 4 januari 2012 00:03 schreef Nembrionic het volgende:
Soemp en Wiebel....wat willen jullie absoluut NIET als cadeautje?
Ik hoor vaak klachten dat mensen denken heel origineel te zijn met bijvoorbeeld nog meer rompertjes maar dat dat helemaal niet gewaardeerd wordt want overbodig.
het is pikkedonker buitenquote:Op woensdag 4 januari 2012 13:44 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
dan kan je dingen buiten gaan doen, hoef je je ook niet te vervelen
De rechter was gelukkig verstandigquote:Op woensdag 4 januari 2012 14:16 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
Die wil geld zien voor verwonding tijdens inbraak
Moet ik nu grappen gaan maken over beroepen van Noord Afrikanen....
ergerlijk![]()
Nee, DeX090.quote:
* plopperdeplop, meeduwtquote:Op woensdag 4 januari 2012 11:54 schreef B.ertha het volgende:
Soempie, ik ben ook heel benieuwd. Duwt hij/zij al?
Oef, de trap schuren (naar zolder toe) was bij ons een helse klus. We hebben een grote bandschuurmaschine gehuurd voor de klus, en een paar kleine schuurmachines bijna versleten aan het werkquote:Op woensdag 4 januari 2012 12:42 schreef TradeMarkie het volgende:
De trap is schoongemaakt en geschuurd, zo maar voorzien van een likje verf
Volgens mij ben jij wel van het NSFW-spul, getuige dat recente gifjequote:Op woensdag 4 januari 2012 14:44 schreef Etcetera het volgende:
Ik ben wat aan het overtypen voor een verslag, zit er een afkorting in: INFWS. Ik maakte er net NSFW van
Woei, komt er een AKQSC-pot? Lijkt me waanzinnigquote:
Nesteldrang?quote:Op woensdag 4 januari 2012 15:37 schreef iamredleader het volgende:
Woei, komt er een AKQSC-pot? Lijkt me waanzinnig!
* vanavond maar eens de oude PC's aansluiten gaat *
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |