Ik heb maandag het aanvraaggesprek bij de gemeente, ik moet er wel een afgeven en ik ben op 12 december aangenomen, maar dat is dus héél recent gewijzigd dan?quote:Op woensdag 4 januari 2012 14:27 schreef Herfstblad het volgende:
Ik heb ook een VOG aangevraagd, alleen nog niet ingeleverd. Tegen mij zeiden ze dat je hem pas aan moest vragen na de proeftijd. Bleek ook niet te kloppen.
Maar vorige week donderdag aangevraagd bij de gemeente.
Ik moet wel een VOG afgeven, en ik ben 12 december aangenomen. Verschilt het misschien per vestiging? Of zou het zijn omdat ik hier voor 4 jaar niet heb gewerkt?quote:Op woensdag 4 januari 2012 10:39 schreef Troeta het volgende:
[..]
Dat is inmiddels veranderd, je moet nu een vragenlijst invullen
Ik ben 15 november begonnen, dus dan moet het heel recent zijn geweest.quote:Op woensdag 4 januari 2012 14:43 schreef Selestha het volgende:
[..]
Ik heb maandag het aanvraaggesprek bij de gemeente, ik moet er wel een afgeven en ik ben op 12 december aangenomen, maar dat is dus héél recent gewijzigd dan?
Vandaag echt een suf dagje trouwens, was met 1,5 uur klaar. Had ook maar 1 tas postStilte voor de storm morgen?
Het voelt eerder aan als herfst dan winter...quote:
Tsja koud is het ook niet, maar die keiharde wind blies me gister al een aantal keer bijna van mijn fiets af; en die regen zo verticaal in je gezicht is ook niet erg lekker..quote:Op woensdag 4 januari 2012 14:57 schreef 4EverBlackEyed het volgende:
[..]
Het voelt eerder aan als herfst dan winter...
Heb zelf nog nooit een VoG hoeven aanvragen sinds ik in dienst ben bij PostNL (via Randstad). Werk er al 1 jaar en niemand heeft het me ooit gevraagd. Ik heb diverse toegangspasjes om diverse vestigingen binnen te komen. Ik bestel aangetekende brieven, gerechtelijke stukken, pakketten, en gewone post.quote:Op woensdag 4 januari 2012 10:41 schreef 4EverBlackEyed het volgende:
[..]
Ik heb toevallig wel een VOG afgegeven, maar ik ken ook collega's waarbij dat niet is gebeurd. De controle daarop is niet altijd even scherp.
Dat dit kan bij postnlquote:Op woensdag 4 januari 2012 15:07 schreef ErwinRommel het volgende:
[..]
Heb zelf nog nooit een VoG hoeven aanvragen sinds ik in dienst ben bij PostNL (via Randstad). Werk er al 1 jaar en niemand heeft het me ooit gevraagd. Ik heb diverse toegangspasjes om diverse vestigingen binnen te komen. Ik bestel aangetekende brieven, gerechtelijke stukken, pakketten, en gewone post.
Nooit iemand die mij vroeg om VoG
Valt toch vies tegen hoor. Mijn vriendin, die werkt op een service desk voor een zorgverzekeraar moest het wel degelijk aanvragen.quote:Op woensdag 4 januari 2012 15:25 schreef Herfstblad het volgende:
Slecht inderdaad.
Maar niet alleen bij PostNL.Denk dat het bij veel bedrijven hieraan schort.
Klopt, want daar checken ze dat zelf. Dat kunnen ze binnen de overheid.quote:Op woensdag 4 januari 2012 15:29 schreef Herfstblad het volgende:
Nou ja, ik weet van iemand die bij de overheid werkte (ook met vertrouwelijke info) en die heeft het nooit aan hoeven vragen.
Nou ja, diegene is dus niet gecheckt.quote:Op woensdag 4 januari 2012 15:31 schreef ErwinRommel het volgende:
[..]
Klopt, want daar checken ze dat zelf. Dat kunnen ze binnen de overheid.
Morgen erg druk jaquote:Op woensdag 4 januari 2012 14:43 schreef Selestha het volgende:
[..]
Vandaag echt een suf dagje trouwens, was met 1,5 uur klaar. Had ook maar 1 tas postStilte voor de storm morgen?
En dan valt de deur op de mat, he Dussense postbode 1 maart gaan we met het autobedrijf beginnen. Dan lig jij op straat en doet een subco de groeten. Nog fijn nieuwe jaar. Mazzel Pieter.quote:Op woensdag 4 januari 2012 17:05 schreef gridjuh het volgende:
http://www.bndestem.nl/re(...)-weer-autorijden.ece
Hij mag weer autorijden!!! Lol, zag dit net ineens voorbij komen op internet
Wij zijn vandaag al begonnen met al die rotzooi te vossen, het mocht vandaag helaas nog niet mee. Vooral die telefoonboeklookalikes zijn vervelend, een wijk heeft alleen al zes blauwe bakken met die dingenquote:Op woensdag 4 januari 2012 21:37 schreef Kramerica-Industries het volgende:
Wat een uitvinding, dat DiDoZa. Hoewel ik heus wel weet dat er minder post is dan vroeger, is het nog altijd veel te veel om in 3 dagen te clusteren. Vandaag was er geen reet, maar voor morgen stond er zo enorm veel dat ik flink wat problemen voorzie. Die wijken gaan never nooit op tijd op de depots liggen. Naast de Tv-gidsen en een dubbeldikke Libelle stonden er containers vol boekwerken (oa Viking), ingesealde Donald Duck-pockets, de Kampioen voor alle oneven nrs, een mailing van de Museumjaarkaart, en nog veel meer. En natuurlijk hah, wat niet eens mag op een donderdag (behalve als het overheidsverspreiding is, en dat is het niet).
Ik had sommige adressen die er tussen de 5 en de 10 hadden! Moest soms gewoon twee keer lopen omdat het niet te tillen was.quote:Op woensdag 4 januari 2012 23:02 schreef Herfstblad het volgende:
Zo'n telefoonboek lookalike had ik er gisteren al tussen. En Viking ook.
Man, wat zijn die zwaar. En dan had ik er maar 3 in mijn wijk.
Dat is helemaal erg! Pff.quote:Op woensdag 4 januari 2012 23:17 schreef lbeew het volgende:
[..]
Ik had sommige adressen die er tussen de 5 en de 10 hadden! Moest soms gewoon twee keer lopen omdat het niet te tillen was.
Is dat niet veranderd? In dat mz blaadje staat dat huis aan huis incidenteel naar de donderdag mag worden verschoven. Wat ze dan onder incidenteel verstaan staat er niet bij, maar in ieder geval zeggen ze er daar niks meer bij over dat het alleen huis aan huis van de overheid mag zijn.quote:Op woensdag 4 januari 2012 21:37 schreef Kramerica-Industries het volgende:
. En natuurlijk hah, wat niet eens mag op een donderdag (behalve als het overheidsverspreiding is, en dat is het niet).
Hier waren er ook wijken die nu al 10 blauwe bakken hadden. Kan nog interessant worden, al die dikke boeken passen nooit in de vakken, en het voor de kast leggen gaat ook niet lukken met zo'n gigantische hoeveelheid. En sommige adressen hebben wel 6 van die boeken, wat nooit in de brievenbus gaat passen.quote:Op woensdag 4 januari 2012 22:53 schreef VKV het volgende:
[..]
Wij zijn vandaag al begonnen met al die rotzooi te vossen, het mocht vandaag helaas nog niet mee. Vooral die telefoonboeklookalikes zijn vervelend, een wijk heeft alleen al zes blauwe bakken met die dingen![]()
Hier ook alle autobestellingen met elk een kar aan blauwe bakken vol met die boeken.quote:Op donderdag 5 januari 2012 12:15 schreef Bowler01 het volgende:
Hier hebben we bij de industrie de dikken gidsen appart gesteld.
Bij een wijk die ik deed kwam ik met alleen die gidsen al op 17 volle blauwe bakken. Waarbij sommige bedrijven 1,5 bak van die gidsen kregen!
Ik had trouwens ook zoiets, ik had een extreem dikke bundel die uit mijn handen gleed met het elastiek losmaken, loopt er een kind + moeder langs en zegt die moeder doodleuk ''kijk daar gaat de post''quote:Op donderdag 5 januari 2012 15:23 schreef Herfstblad het volgende:
Wat een weer! Heb 1 keer achter3 enveloppen aan moeten rennen, omdat ze er vandoor gingen.. Goddank bleef de rest liggen en kon een vrouw er 1 vangen. Mensen moeten ook lachen. Ach ja, lachen is ook gezond.
En 1 keer ging de HAH glijden en viel op de grond. Kwamen verschillende mensen langs, maar niemand die even hielp.
Een collega op het depot had 14 zakken (voor 2 wijken dat wel). Ik moet er niet aan denkenquote:Op donderdag 5 januari 2012 15:37 schreef Herfstblad het volgende:
O, ja, dat is ook lekker. Fijn is dat.
Ik had trouwens 6 zakken inclusief HAH.
Dat lijkt me irritant, hoe doe je dat dan? Steeds terugfietsen naar het depot om een deel op te halen ofzo?quote:Op donderdag 5 januari 2012 15:38 schreef Melleyn het volgende:
Ik had een tas vol met alleen maar van die achterlijke gidsen
Nee ik heb eerst al die krengen maar weggebracht en daarna gewoon de post. Ze waren allemaal voor een bedrijventerrein dus ik was er zo van af, dat welquote:Op donderdag 5 januari 2012 15:39 schreef Selestha het volgende:
[..]
Dat lijkt me irritant, hoe doe je dat dan? Steeds terugfietsen naar het depot om een deel op te halen ofzo?
Ik vond 6 al genoegquote:Op donderdag 5 januari 2012 15:38 schreef Selestha het volgende:
[..]
Een collega op het depot had 14 zakken (voor 2 wijken dat wel). Ik moet er niet aan denken
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |