Achteraf? De Bijbelse profetien zijn gewoon vooraf opgetekend.quote:Op dinsdag 3 januari 2012 22:15 schreef falling_away het volgende:
Achteraf is het makkelijk profetieėn optekenen he
Dat jij je reactie om niet op mij te reageren al baseert zonder dat je mijn posts leest zegt genoeg over je instelling. Als ik idd hele tijd niet inhoudelijk reageerde zou ik hetzelfde doen.quote:Op dinsdag 3 januari 2012 22:18 schreef Aneurysma het volgende:
[..]
ONGELOFELIJK ROEP DE MODS VOOR DIT VERSCHRIKKELIJKE WANGEDRAG. EEN LID WEIGERT OP MIJN POSTS IN TE GAAN.
Ik heb jouw posts (die ik net dus quotte) niet gelezen en ben het allerminst van plan. Wellicht dat ik binnenkort weer in een betere bui ben en je nog een kans geef maar vooralsnog ga ik er vanuit dat wanneer je een valide argument hebt aangedragen mijn nieuwe favoriete Christen in dit topic dat argument wel tegen me zal gebruiken.
Nee daar is niet genoeg bewijs voor.. en kom a.u.b. niet met de dode zeerollen want die bewijzen dus niet dat alles vooraf opgetekend is.quote:Op dinsdag 3 januari 2012 22:23 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Achteraf? De Bijbelse profetien zijn gewoon vooraf opgetekend.
En ja genoeg bewijs dus je hebt nog werk te doen
Best apart dat wel archeologische vondsten bewijzen dat de profetie over Babylon vele vele jaren eerder was opgetekend dan dat het uitkwam. Mmmm hoe kan dat nou.quote:Op dinsdag 3 januari 2012 22:24 schreef falling_away het volgende:
[..]
Nee daar is niet genoeg bewijs voor.. en kom a.u.b. niet met de dode zeerollen want die bewijzen dus niet dat alles vooraf opgetekend is.
Ik ben het met je eens dat hier verschillende mogelijkheden uit te maken zijn.quote:Op dinsdag 3 januari 2012 22:20 schreef falling_away het volgende:
oh en als je bijv. kijkt naar het beeld van David over de koninkrijken, hier kun je ook naar believen koninkrijken invullen zoals je wilt, toch is dit een groot onderdeel van het geloof in de bijbel van velen, en een bewijs dat we nu in de eindtijd leven.
Kijk bijv. naar dit plaatje (ooit gepost door Ali Kanibali)
[ afbeelding ]
De JG's hebben een dik boek over David en hebben een soortgelijk plaatje erin staan maar dan met andere koninkrijken op verschillende plaatsen (enkelen komen overeen). Laat duidelijk zien dat iedereen zijn eigen waarheid uit de bijbel kan halen.. wie heeft dan gelijk?
Geef dat archeologisch bewijs dan? Zo kan iedereen wat roepen zonder met argumenten te bewijzen dat je gelijk hebt.quote:Best apart dat wel archeologische vondsten bewijzen dat de profetie over Babylon vele vele jaren eerder was opgetekend dan dat het uitkwam. Mmmm hoe kan dat nou.
Ja en nu je inziet dat je ongelijk hebt reageer je niet meer inhoudelijk.quote:Op dinsdag 3 januari 2012 22:36 schreef TerryStone het volgende:
Creatief interpreteren kunnen onze gelovige broeders wel in elk geval.
Ben blij dat ik jullie op dat punt heb kunnen verenigen.
Nee hoor zo kan niet iedereen roepen wat ie wil want dit is nazoekbaarquote:Op dinsdag 3 januari 2012 22:31 schreef Atheist1925 het volgende:
[..]
Geef dat archeologisch bewijs dan? Zo kan iedereen wat roepen zonder met argumenten te bewijzen dat je gelijk hebt.
Ja daar is Bianconeri goed in..quote:Op dinsdag 3 januari 2012 22:31 schreef Atheist1925 het volgende:
[..]
Geef dat archeologisch bewijs dan? Zo kan iedereen wat roepen zonder met argumenten te bewijzen dat je gelijk hebt.
Dit is een belangrijke oorzaak waarom mensen op dit forum, Aneurysma is niet de eerste, ophouden op jou te reageren. Constant lege uitspraken zonder de bron erbij. Elemo geeft telkens netjes de bron / het citaat waarop hij zijn uitspraken baseert. Zelfde geld voor een hoop van de niet-gelovigen.quote:Op dinsdag 3 januari 2012 22:40 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Ja en nu je inziet dat je ongelijk hebt reageer je niet meer inhoudelijk.
Nou moet je ook staan voor wat je zei he.
[..]
Nee hoor zo kan niet iedereen roepen wat ie wil want dit is nazoekbaar
Uiteindelijk is het dus wel oud licht hoor, want geeft geen volledige duidelijkheid.quote:Op dinsdag 3 januari 2012 22:41 schreef falling_away het volgende:
[..]
Ja daar is Bianconeri goed in..
En dat plaatje was geen oud licht van de JG's maar is een actueel plaatje van een andere religie. Verder is de profetie van dat beeld van David zeer vaag en te vergelijken met de voorspellingen van Nostradamus.
En kom maar op met die bewijzen Bianconeri, anders kan ik net zo goed zeggen:
Evolutie is waar, want dit is nazoekbaar.
Ik vind het hilarisch wat mensen van dat beeld makenquote:Op dinsdag 3 januari 2012 22:44 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Uiteindelijk is het dus wel oud licht hoor, want geeft geen volledige duidelijkheid.
De verhalen van David zijn veel duidelijker dan Nostradamus hoor.
Of ken je dat tv programma niet over Nostradamus? Best hilarisch om te zien wat mensen overal wel niet van maken.
Uhm ik zag hem tot nu toe nog nooit een bron gebruiken hoor.quote:Op dinsdag 3 januari 2012 22:44 schreef UltraR het volgende:
[..]
Dit is een belangrijke oorzaak waarom mensen op dit forum, Aneurysma is niet de eerste, ophouden op jou te reageren. Constant lege uitspraken zonder de bron erbij. Elemo geeft telkens netjes de bron / het citaat waarop hij zijn uitspraken baseert. Zelfde geld voor een hoop van de niet-gelovigen.
Zou mooi zijn als ik op de Universiteit een onderzoeksartikel inlever en ik wordt erop gewezen dat ik nergens bronvermeldingen heb, en ik zeg 'ja, maar dat is allemaal nazoekbaar.'
En toch is het vrij duidelijk als je goed leest.quote:Op dinsdag 3 januari 2012 22:45 schreef falling_away het volgende:
[..]
Ik vind het hilarisch wat mensen van dat beeld maken
Oh maar het is mij wel duidelijk dat er niet redelijk over te praten valt als je zo creatief gaat interpreteren, dus ja dan ga ik liever met mijn neefje van 3 praten, die lijkt meer realiteitszin te hebben.quote:Op dinsdag 3 januari 2012 22:40 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Ja en nu je inziet dat je ongelijk hebt reageer je niet meer inhoudelijk.
Nou moet je ook staan voor wat je zei he.
[..]
Nee hoor zo kan niet iedereen roepen wat ie wil want dit is nazoekbaar
En daar ga je de mist in.quote:Op dinsdag 3 januari 2012 22:45 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Uhm ik zag hem tot nu toe nog nooit een bron gebruiken hoor.
En dit is anders dan je schooltje hoor, als je alle verhalen hier neer gaat gooien dan ben je uren en dagen en weken en jaren bezig. Ik heb wel wat beters te doen, hopen op bv goeie resultaten morgenvroeg met de mensen.
Ik heb het Daniel boek bestudeerd op de boekstudie.. weet er alles van.quote:Op dinsdag 3 januari 2012 22:46 schreef bianconeri het volgende:
[..]
En toch is het vrij duidelijk als je goed leest.
En wat ze er van maken is onweerlegbaar.
Even al die onzin buiten beschouwing gelaten, dit is pure ook onzin.quote:Op dinsdag 3 januari 2012 12:51 schreef bianconeri het volgende:
Alle profetien in de Bijbel, honderden jaren eerder opgeschreven(bewezen) en daarna kwam het pas uit tot in de kleinste details(bewezen). Denk bv aan profetie over de val van Babylon.
Dat laat al zien dat de Bijbel niet iets menselijks is, mensen kunnen dat gewoon niet.
Nu weet ik nog niet waarom je me uitscheld!quote:Op dinsdag 3 januari 2012 16:41 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Het zijn de woorden van Jezus. Dat is wat van belang is.
[..]
Blah blah blah. Weer zo'n gek die denkt alles te weten maar nergens naar luistert.
Er zijn genoeg boeken beschikbaar, een heel boek hier neerknallen heeft geen nut.
Al veel eerder noemde ik bv de val van Babylon ivm de profetie.
Aanrader is bv: The BibleGods Word or Mans?
Idd kun je beter in het echt met mensen praten en niet op internet.quote:Op dinsdag 3 januari 2012 22:51 schreef UltraR het volgende:
En daar ga je de mist in.
Jij denkt dat mensen op internet zich niet laten overtuigen. Dat leidt je af uit het feit dat je hier met de grond gelijk wordt gemaakt en bij je huisbezoekjes niet. Dat komt echter doordat je hier op een subforum zit waar mensen met interesse en kennis naartoe komen. Bij je huisbezoekjes tref je willekeurige mensen waardoor de kans op zwakken van geest een stuk groter is.
Echter, als jij met sterke onweerlegbare bewijzen/argumenten zou komen, en daarbij zijn bronvermeldingen onontbeerlijk, dan zou men zich, of laat ik even voor mezelf spreken, dan kan ik me prima laten overtuigen van mijn mogelijke ongelijk.
Maar ik begrijp verder uiteraard prima dat je je liever op de zwakken van geest richt, makkelijker om de vereiste vijf(?) te halen dan.
Je denigrerende opmerking over mijn universiteit zal ik maar wijselijk negeren.
In hele kleine mate invulbaar. Maar bv de Grieken met Alexander weer totaal niet.quote:Op dinsdag 3 januari 2012 22:53 schreef falling_away het volgende:
[..]
Ik heb het Daniel boek bestudeerd op de boekstudie.. weet er alles van.
Je kunt er allerlei koninkrijken invullen (zie plaatje van de 7de dag adventisten) dus wel weerlegbaar.
Zoals ik in vorige post ook al even aanhaal:quote:Op woensdag 4 januari 2012 09:41 schreef TheTalker12 het volgende:
Weet je wat hilarisch zou zijn, als Bianconeri een keer per ongeluk langs de deur komt van iemand die over kennis beschikt zoals redelijk wat mensen hier. Helaas ben ik bang dat hij ook dan niet zal luisteren.
Ook wil ik even mijn teleurstelling uiten in je Bianconeri .
Ik heb altijd twijfels gehad maar dankzij jou manier van discussie voeren nog meer.
Geen bewijzen geven bijvoorbeeld. Je komt steeds aan met de voorspelling van babylon.
Zo zijn er meer voorspellingen gedaan die niet in de bijbel staan maar wel zijn uitgekomen.
Sowieso waarom moet ik van uit een voorspelling het bewijs halen dat god bestaat ?
Een voorspelling is te vaag in mijn ogen zelfs als deze tot in details toe is uit gekomen.
Het punt is al eerder gemaakt. Als ik nu een voorspelling doe met een aantal details en zeg dat het ooit gebeurd. De kans dat er iets soortgelijks gebeurd met dezelfde details die ook zo geinterpretteerd kunnen worden is enorm groot.
Ook zeg je dat je indien je het bewijs wil geven uren, dagen en weken er mee bezig ben dat hier neer te zetten. Doe dat! Ik heb tijd sterker nog, als jij een lezing zou geven met bewijzen over god zou ik zeker komen. Het lijkt me zeer intressant jou bewijzen te horen en hoe je reageert op vragen van atheisten die verstand hebben van de bijbel en evolutie theorie en de dingen waar jij over spreekt.
1. Ik ben nog nooit klemgeluld dus waar jij het over hebt weet ik niet.quote:Op woensdag 4 januari 2012 16:11 schreef TerryStone het volgende:
Achja, dingen claimen zonder onderbouwing, argumenten negeren, weglopen van de discussie wanneer je weer eens klemgeluld bent en mensen persoonlijk aanvallen, posten met een arrogante, betweterige en lacherige manier is ok als jij het doet, maar voor de critici geldt een andere standaard... fucktard.
Bedankt voor het maken van mijn punt idd.quote:Op woensdag 4 januari 2012 16:16 schreef TerryStone het volgende:
Bedankt voor het maken van mijn punt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |