Nee, niet DIE gebruiken, die is baggerquote:
Niet goed? Heb je een andere optie voor me?quote:Op dinsdag 3 januari 2012 21:57 schreef motorbloempje het volgende:
Nee, niet DIE gebruiken, die is bagger
Had 'm een keer bij onze internationale super gehaald, maar 't is echt nergens goed voor. Bah!
Piet komt snel weer terug hoor.quote:Op dinsdag 3 januari 2012 15:19 schreef Rewimo het volgende:
Is Piet geband?
* Rewimo zet vraag in ijskast
Die heb ik wel, ik heb ook 550 (zie lijstje dat iemand hierboven gaf). Het wordt de eerste keer dat ik het ga maken en dan is het wel handig om het goede meel te hebbenquote:Op dinsdag 3 januari 2012 22:00 schreef motorbloempje het volgende:
Ik ken de Duitse supermarkten niet, dus kan je zo geen alternatief noemen qua merk of wat dan ook, maar ik herkende de verpakking en dacht alleen maar 'neeeeeeeeeee!'.
Dan kun je nog beter overwegen om gewoon patentbloem te gebruiken voor je pasta, heus!
En dat moet hoog zijn? Laag zijn? *pastameelnoob*quote:Op woensdag 4 januari 2012 11:32 schreef MaximusTG het volgende:
Soms wel, je moet naar het eiwitgehalte kijken.
quote:Op dinsdag 3 januari 2012 14:08 schreef Isegrim het volgende:
Klinkt interessant allemaal, ga je er ook foto's van maken? -> Fok-Foodgawkers #10 - post hier foto's van je kookkunsten!
quote:Op dinsdag 3 januari 2012 14:05 schreef rhubarb het volgende:
... Als dessert een moleculair 'gebakken' eitje, eiwit van vanilleyoghurt-gelei met sferische bol van mango (moleculaire kit uitproberen).
...
Was je je moleculaire kit kwijt, en was de vanille, yoghurt en mango uitverkocht?quote:Op donderdag 5 januari 2012 13:14 schreef rhubarb het volgende:
[ afbeelding ]
Het smaakte zowaar nog lekker ook. Alle 8 gasten hadden het bord leeggegeten
Ik dacht het idee was dat het op een gebakken ei leek, maar dat het dan iets anders was? Dat is toch de hele grap van dat moleculaire koken?quote:Op donderdag 5 januari 2012 13:21 schreef DonJames het volgende:
[..]
[..]
Was je je moleculaire kit kwijt, en was de vanille, yoghurt en mango uitverkocht?![]()
het ziet er een beetje uit als 2 gebakken eitjes
Ah, vandaar. Dan is het dus goed gelukt!quote:Op donderdag 5 januari 2012 13:22 schreef Merel1808 het volgende:
[..]
Ik dacht het idee was dat het op een gebakken ei leek, maar dat het dan iets anders was? Dat is toch de hele grap van dat moleculaire koken?
Dat volgens mij nou ook weer niet. Volgens mij gaat het om een wetenschappelijke benadering van de processen binnen voedingsmiddelen bij het koken, en dan kom je moleculair niveau uit waarop je het manipuleert, zowel qua smaak, vorm als mondgevoel. Daardoor heb je hele andere mogelijkheden, en als een soort bijproduct daarvan wordt er dan ook wat gespeeld met wat het oog verwacht en wat de mond proeft.quote:Op donderdag 5 januari 2012 13:22 schreef Merel1808 het volgende:
[..]
Ik dacht het idee was dat het op een gebakken ei leek, maar dat het dan iets anders was? Dat is toch de hele grap van dat moleculaire koken?
Als je het "bouquet" maar kan ruiken..quote:Op zaterdag 7 januari 2012 19:57 schreef Mirjam het volgende:
ik heb de neiging om port als wijn te drinken, per wijnglas
is dat eigenlijk de bedoeling?![]()
quote:Op zaterdag 7 januari 2012 20:03 schreef Rewimo het volgende:
Gewoon uit de fles drinken, scheelt afwas
tuurlijk.quote:Op zaterdag 7 januari 2012 20:29 schreef SiGNe het volgende:
[..]
Als je het "bouquet" maar kan ruiken..
scheelt inschenken ook
Ik heb hetzelfdequote:Op zaterdag 7 januari 2012 19:57 schreef Mirjam het volgende:
ik heb de neiging om port als wijn te drinken, per wijnglas
is dat eigenlijk de bedoeling?![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |