Niemand had denk ik voorzien dat de run op kaarten zo groot zou zijnquote:Op dinsdag 3 januari 2012 15:35 schreef Gert het volgende:
Waarom hebben de mensen die nu bang zijn geen kaarten te kunnen scoren, niet gewoon twee weken geleden kaartjes voor de buffervakken of uitvak gekocht? Bang dat het daar te saai is of zo? Of gewoon niet aan gedacht?
Mwah. na de pot tegen Twente was er al een run op kaarten. Tijd genoeg dus.quote:Op dinsdag 3 januari 2012 15:39 schreef Dekatria het volgende:
[..]
Niemand had denk ik voorzien dat de run op kaarten zo groot zou zijn
Ik had het nog even nagevraagd hier, maar kreeg het advies op de betere vakken te wachten.quote:Op dinsdag 3 januari 2012 15:35 schreef Gert het volgende:
Waarom hebben de mensen die nu bang zijn geen kaarten te kunnen scoren, niet gewoon twee weken geleden kaartjes voor de buffervakken of uitvak gekocht? Bang dat het daar te saai is of zo? Of gewoon niet aan gedacht?
Die waren afgelopen weken in de verkoop en waren allemaal uitverkocht wat ik begreep.quote:Op dinsdag 3 januari 2012 15:44 schreef Muto het volgende:
Als je donderdag 9 uur bij de primera staat en je hebt geen tienerslet die de computer vernield, heb je sowieso kaartjes. Uitvak + buffervakken zullen toch niet uitverkocht zijn?
Ja, dat waren die 5000 plaatsen die van de week genoemd waren.quote:Op dinsdag 3 januari 2012 15:51 schreef Koen_W1 het volgende:
[..]
Die waren afgelopen weken in de verkoop en waren allemaal uitverkocht wat ik begreep.
Zucht, ben ik weer voorbarig geweest met aan mijn pa te beloven de kaartjes te regelen...quote:Op dinsdag 3 januari 2012 15:54 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Ja, dat waren die 5000 plaatsen die van de week genoemd waren.
nog beter had men die halve SCC kunnen kopen. Kreeg je de wedstrijd tegen Twente gratis bij ook nog eens en had je nu geen gezeik gehad. Paar mooie avondwedstrijdjes nog.quote:
P, PP, DD, CC en OOquote:Op dinsdag 3 januari 2012 15:55 schreef Caland het volgende:
[..]
Wat is dan gezinsvak? D(D) en P(P) toch...
Ik heb hierover getwijfeld, maar ik zou slechts 2 à 3 wedstrijden daadwerkelijk kunnen bezoeken.quote:Op dinsdag 3 januari 2012 15:58 schreef Caland het volgende:
[..]
nog beter had men die halve SCC kunnen kopen. Kreeg je de wedstrijd tegen Twente gratis bij ook nog eens en had je nu geen gezeik gehad. Paar mooie avondwedstrijdjes nog.
Maar inderdaad.
Was maar 100 euro ofzo toch, had je er nu al bijna uitgehaald.quote:Op dinsdag 3 januari 2012 16:00 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Ik heb hierover getwijfeld, maar ik zou slechts 2 à 3 wedstrijden daadwerkelijk kunnen bezoeken.
Voel me wel echt een succes-supporter zo...
De prijzen voor CC zijn gelijk aan de overige gezinsvakken.quote:
Klopt, zeker als ik nu 80 euro voor een kaartje moet gaan betalen.quote:Op dinsdag 3 januari 2012 16:01 schreef Caland het volgende:
[..]
Was maar 100 euro ofzo toch, had je er nu al bijna uitgehaald.
Ah, dat wist ik helemaal niet joh. Toen ik nog een kleine blaag was had je volgens mij alleen P en later kwam daar D bij.quote:Op dinsdag 3 januari 2012 16:01 schreef Muto het volgende:
Overigens is JJ ook wel een aardig vak
[..]
De prijzen voor CC zijn gelijk aan de overige gezinsvakken.
Let maar op dat die Vertonghen straks gewoon lekker een laag cijfer geeft en dat je opeens niet meer aan kop staat.quote:Feyenoord gaat aan kop in de tussenstand over de eerste seizoenshelft van de beste velden in de eredivisie, zo blijkt uit een overzicht van de Vereniging van Contractspelers (VVCS). Het veld in De Kuip bezet in de ranglijst de gedeelde eerste plaats, samen met FC Twente. De lijst wordt samengesteld aan de hand van beoordelingen van de aanvoerders van alle clubs in de eredivisie. Wekelijks beoordelen zij het veld waarop zij hebben gespeeld en rapporteren dat aan de VVCS.
Tja, hij heeft daar wel een neusje voor.quote:Op dinsdag 3 januari 2012 16:02 schreef Muto het volgende:
[..]
Let maar op dat die Vertonghen straks gewoon lekker een laag cijfer geeft en dat je opeens niet meer aan kop staat.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |