DIE HEB IK OOK! alleen dan in het blauw en voor 5 euro gekocht... naja gekregen van mn paquote:Op dinsdag 3 januari 2012 18:31 schreef Iemand91 het volgende:
4 van deze jongens besteld, en dit lampje ook maar besteld, was maar ¤0,78 vreemd genoeg, stond bij een soort van aanbiedingen nadat ik die batterijen in de cart had gedumpt.
[ afbeelding ]
Nu dus even wat button cell batteries vinden, deze passen toch wel?
Ben ik de enige die "pornostation in Frankrijk" las?quote:Op dinsdag 3 januari 2012 18:32 schreef bobbernaut het volgende:
[..]
DIE HEB IK OOK! alleen dan in het blauw en voor 5 euro gekocht... naja gekregen van mn pa
tja kopen bij een pompstation in Frankrijk.. :p
naja sterke laser!!
Via ebay bestellen.quote:Op dinsdag 3 januari 2012 21:02 schreef maartend het volgende:
Iemand een idee hoe ik dit thuis krijg?
http://www.alibaba.com/pr(...)iddle_Frame_For.html
Daar vind ik ze enkel met een weerzingwekkend hoge verzendtoelage.quote:Op dinsdag 3 januari 2012 21:04 schreef tokko1 het volgende:
[..]
Via ebay bestellen.
Dat is een groothandel prijs/site. Dus daar kan je dus niet direct bestellen.
Ahappydeal = Ever buying toch ?quote:Op woensdag 4 januari 2012 11:02 schreef richard1992 het volgende:
Net wat besteld bij Ahappydeal, iemand ervaring met de service/verzend snelheid daar?
Mijn dag kan niet meer stuk, thanks:)quote:Op woensdag 4 januari 2012 12:10 schreef Downstar het volgende:
[..]
Ahappydeal = Ever buying toch ?
Neverbuy.... service is echt kutter dan kut...
dat komt door producten niet te leveren en wel zeggen dat ze al verzonden zijn, meerdere keren..quote:Op woensdag 4 januari 2012 12:11 schreef richard1992 het volgende:
[..]
Mijn dag kan niet meer stuk, thanks:)
Dat is wel balen inderdaad!quote:Op woensdag 4 januari 2012 12:14 schreef Downstar het volgende:
[..]
dat komt door producten niet te leveren en wel zeggen dat ze al verzonden zijn, meerdere keren..
vervolgens bij andere orders ook weer producten die miste, weer in de livechat met 1 of andere chinees lopen klagen dat de helft ontbrak.. meneer gaat zo minden in het gesprek offline en komt niet meer terug..! vervolgens andere chinees op de livechat gehad die amper Engels kon..
Uiteindelijk wel 1 gehad die t voor me zou regelen, kreeg dan ook 2 weken later mijn pakketje binnen.. en ja hoor.. zitter en verkeerde producten in..
Prima winkel vind ik.quote:Op woensdag 4 januari 2012 12:17 schreef richard1992 het volgende:
[..]
Dat is wel balen inderdaad!
volgens mij is ahappydeal niet het zelfde als every buying.
Ze verkopen wel bijna de zelfde producten alleen every buying is wel iets goedkoper.
Nog meer mensen slechte ervaringen met every buying? dan weet ik dat ik ze daar niet moet bestellen.
Klopt ik kan ook niks meer tracere, bij mij zijn er nog 5 pakketjes onderweg, en het duurt wel erg lang voordat ik ze binnen krijg! hopelijk geen grote problemen.quote:Op woensdag 4 januari 2012 12:59 schreef jopiede het volgende:
Volgens de status van 2 Taobao-Agents zijn er wat problemen met ChinaPost.
Nr 1. Tiffany vermeld in haar MSN status: china post shipping fee more expensive now.please contact me first if u wanna place order.thanx
En
Nr 2. De meer bekende Gullei vermeld in hun MSN status: CHINA POST STRIKE,ONLY CAN SHIP BY HK PSOT NOW
Bovendien kan ik een tijdje al geen pakketjes meer traceren via de China Post website. Gelukkig is het enige dat onderweg is nog maar 15 euro waard.
Zullen we staken?quote:Op woensdag 4 januari 2012 13:10 schreef ClapClapYourHands het volgende:
Die kut chinezen beginnen kapsones te krijgen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |