Haal je hem toch weg? Was voor de kerst, al is dat van een jaar geleden.quote:Op zondag 1 januari 2012 18:34 schreef Frag_adder het volgende:
even als disclaimer, die taart heb ik gewoon uit de vorige OP en is niet mijn schuld!
gedaan!quote:Op zondag 1 januari 2012 18:45 schreef Qunix het volgende:
[..]
Haal je hem toch weg? Was voor de kerst, al is dat van een jaar geleden.
Eve is leukquote:Op zondag 1 januari 2012 18:27 schreef Quaintrelle het volgende:
[..]
Eve no Jikan en Tokyo Godfathers![]()
Hoshi wo Ou Kodomo moet ik ook nog zien~
De enige animehorrorfilm die ik gezien heb ik http://myanimelist.net/anime/3178/Karura_Mau_Movie, en die was niet zo goed, eigenlijk. Wel vermakelijk, maar niet zo goed. Al speelt de leeftijd van de film waarschijnlijk mee.quote:Op zondag 1 januari 2012 19:07 schreef Frag_adder het volgende:
maar om even mijn laatste post uit het vorige topic aan te halen:
[..]
Eve is leukal heb ik momenteel eens zin in een goede horroranimefilm, eigenlijk alleen king of thorn gezien. Kent iemand er nog?
Een horrorfilm... hmmm, moet zeggen dat ik er eigenlijk niet echt veel ken. De Kara no Kyoukai-serie is een beetje horror, maar niet zoveel als bijvoorbeeld King of Thorn. Hoewel wel goedquote:Op zondag 1 januari 2012 19:07 schreef Frag_adder het volgende:
maar om even mijn laatste post uit het vorige topic aan te halen:
[..]
Eve is leukal heb ik momenteel eens zin in een goede horroranimefilm, eigenlijk alleen king of thorn gezien. Kent iemand er nog?
Zeker! Lees net dat het dezelfde regisseur is van 5 cm per second, die moet ik ook nog zien maar hoor daar alleen maar goeie dingen over, dus die ga ik ook maar kijken binnenkort!quote:Op maandag 2 januari 2012 00:55 schreef Qunix het volgende:
[..]
I know! Tof verhaal, toffe animaties en toffe tekenstijl
Zeer mooi geanimeerd, alleen het einde vind ik weer niet zo bevredigend. Vooral wat er met Mimi is gebeurd...quote:
Niet alles hoeft altijd goed af te lopen...quote:Op maandag 2 januari 2012 09:31 schreef MakuMaku het volgende:
[..]
Zeer mooi geanimeerd, alleen het einde vind ik weer niet zo bevredigend. Vooral wat er met Mimi is gebeurd...
Ik vrees dat ik je al had besmet.quote:Op maandag 2 januari 2012 14:45 schreef .Cake. het volgende:
Jongens, ik heb een ziekte. Ik kan niet stoppen met luisteren naar Girls Dead Monster!
Dat is inderdaad ernstig, maar ik denk dat je er met veel rusten wel boven op komt Angel Beats is als ik zo vrij mag zijn slecht geschreven en GiDeMo is J-pop.quote:Op maandag 2 januari 2012 14:45 schreef .Cake. het volgende:
Jongens, ik heb een ziekte. Ik kan niet stoppen met luisteren naar Girls Dead Monster!
Angel Beats vond ik eigenlijk best goed te pruimen, ondanks de plotholes. Maar ik ben nogal makkelijk in het negeren van dat soort dingen. Plus ik was al beetje emotioneel toen ik m ging kijken, dus de serie greep mij nogal onverwacht.quote:Op maandag 2 januari 2012 16:34 schreef Repelsteeltju het volgende:
Dat is inderdaad ernstig, maar ik denk dat je er met veel rusten wel boven op komt Angel Beats is als ik zo vrij mag zijn slecht geschreven en GiDeMo is J-pop.
De visual novel schijnt veel beter te zijn.quote:Op maandag 2 januari 2012 16:34 schreef Repelsteeltju het volgende:
[..]
Dat is inderdaad ernstig, maar ik denk dat je er met veel rusten wel boven op komt Angel Beats is als ik zo vrij mag zijn slecht geschreven en GiDeMo is J-pop.
Ik dacht dat het een anime original serie was? Kan zijn dat ik het verkeerd heb hoor.quote:Op maandag 2 januari 2012 17:23 schreef robin007bond het volgende:
[..]
De visual novel schijnt veel beter te zijn.
Ik bedoelde de Light Novel. Ben verward vandaagquote:Op maandag 2 januari 2012 17:46 schreef .Cake. het volgende:
[..]
Ik dacht dat het een anime original serie was? Kan zijn dat ik het verkeerd heb hoor.
Straks maar eens aan Eden of the East beginnen, ben benieuwd!
quote:Op maandag 2 januari 2012 23:14 schreef robin007bond het volgende:
Die scene in de ED van Fate/Zero waar King Arthur vechtend te zien is met een veld vol slachtoffers, dan zie ik me die scene altijd voor me in 3d. Zo'n ideaal stuk om op een 3d-tv te kijken lijkt mij.
Stiekem is anime in 3d natuurlijk best wel faal, want het blijft gewoon 2d
Best een leuke OP inderdaad.quote:Op maandag 2 januari 2012 23:31 schreef .Cake. het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Tevens, Eden of the East heeft géén Japans nummer in de OP! I like! Eens wat anders
Ja, Falling Down van Oasisquote:Op maandag 2 januari 2012 23:31 schreef .Cake. het volgende:
Tevens, Eden of the East heeft géén Japans nummer in de OP! I like! Eens wat anders
Als ik het mij goed herinner had trinity blood een engelse ED, alleen was die zwaar in het engrisch gezongenquote:Op dinsdag 3 januari 2012 00:34 schreef Quaintrelle het volgende:
[..]
Ja, Falling Down van Oasis![]()
Serial Experiments Lain heeft ook een hele mooie Engelse OP.
Ja ik vraag me wel af hoe je zo een personage dan in 3d zietquote:Op maandag 2 januari 2012 23:14 schreef robin007bond het volgende:
Stiekem is anime in 3d natuurlijk best wel faal, want het blijft gewoon 2d
Rainbow heeft een hele vette Engelse OP.quote:Op dinsdag 3 januari 2012 08:12 schreef Frag_adder het volgende:
[..]
Als ik het mij goed herinner had trinity blood een engelse ED, alleen was die zwaar in het engrisch gezongenop zich best een mooi nummer maar je moet je door de uitspraak heen worstelen. Nu ik er over na denk zijn er nog wel meer in het engels
Ja, zo had ik me het meer voorgesteldquote:[..]
Ja ik vraag me wel af hoe je zo een personage dan in 3d zietof is het meer van die laagjes voor laagjes 3d?
Niets behalve dat Zoukens wormen Sakura's appel binnen dringen en van binnenuit leegvreten, de ware aard van de heilige graal, Kiritsugu die maar drie keer tot Saber spreekt en de uitslag van de 5e oorlog. Volgens mij is de de ware aard van de graal het enige dat niet (duidelijk) in de slecht geregisseerde anime aan bod gekomen is, maar een grote spoiler is het niet en het heeft tot boek drie van de novelle's geen serieuze implicaties voor het verhaal. Het vierde deel heb ik nog niet zelf gelezen maar afgaande op de spoilers kan je Fate/Stay Night prima spelen zonder expliciet gespoilerd te worden.quote:Op dinsdag 3 januari 2012 12:26 schreef .Cake. het volgende:
Als ik de VN van Fate/Stay Night ga spelen, krijg ik dan spoilers voor Fate/Zero buiten wat we weten uit de anime van Fate/Stay Night om?
De ware aard wel een klein beetje, ook een beetje in Fate/Zero overigens. Maar dat heeft weinig te maken met de uitkomst van Fate/Zero. De uitslag van de 5e oorlog weten we al van de anime.quote:Op dinsdag 3 januari 2012 12:38 schreef Repelsteeltju het volgende:
[..]
Niets behalve dat Zoukens wormen Sakura's appel binnen dringen en van binnenuit leegvreten, de ware aard van de heilige graal, Kiritsugu die maar drie keer tot Saber spreekt en de uitslag van de 5e oorlog. Volgens mij is de de ware aard van de graal het enige dat niet (duidelijk) in de slecht geregisseerde anime aan bod gekomen is, maar een grote spoiler is het niet en het heeft tot boek drie van de novelle's geen serieuze implicaties voor het verhaal. Het vierde deel heb ik nog niet zelf gelezen maar afgaande op de spoilers kan je Fate/Stay Night prima spelen zonder expliciet gespoilerd te worden.
Ghost in the Shell, Russisch (en een beetje Engels):quote:Op maandag 2 januari 2012 23:31 schreef .Cake. het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Tevens, Eden of the East heeft géén Japans nummer in de OP! I like! Eens wat anders
Yeah die kende ik al jaquote:Op dinsdag 3 januari 2012 13:04 schreef Chavez_ het volgende:
[..]
Ghost in the Shell, Russisch (en een beetje Engels):
Jezus wat een disco. Ik kan je nu alvast vertellen dat dat geen beste laptop voor school is. Een klasgenoot van mij had een Alienware laptop voor school, hij heeft wel wat centjes dus heeft gelijk de duurste gekocht. Een jaar later is dat ding gewoon kapot, de scharnieren begaven het. Het zijn leuke laptops om op tafel te hebben staan en eens in de zoveel tijd te verplaatsen, maar echt een mobiele werkplek heb je er niet mee (niet voor lang in ieder geval).quote:Op dinsdag 3 januari 2012 12:30 schreef redboyke het volgende:
ik ga straks aan m'n beheerder schooien voor geld voor een nieuwe laptop.
k'hoop dat ze ermee akkoord gaat. k'wil deze:
http://www.laptopshop.be/(...)xr-618be-azerty.html
Ik moest vreselijk hard lachenquote:Op dinsdag 3 januari 2012 13:22 schreef Repelsteeltju het volgende:
1.Magisch Meisje Madoka Magica
2. Steens; Poort
3. Lot/Nul is nog bezig
3. Zwart Meer: Roberta's Bloed Spoor
4. Tuin der Zondaren
5. Konijnen Drop
6. ABC van het Bloeien
7. Pinguïndrum van het Kwaad (Google vertalen, vertaald 'mawaru' als 'kwaad')
8. [C] Het Geld van Ziel en de Mogelijkheid Controle
9. Ik Weet Nog Steeds Niet Hoe de Bloem die Ik die Dag Zag Heette
10. Ik Heb Niet Veel Vrienden
Dit zijn vooralsnog m.i. de tien beste Japanse tekenfilms die ik dit jaar gezien heb en ook dit jaar voor het eerst beschikbaar waren voor een internationaal publiek. Ik behoud mij heb recht voor om van mening te veranderen en zal dat ongetwijfeld ook en ik kan niet in woorden uitdrukken hoe blij ik ben dat onze Japanse tekenfilms hier niet slecht gelocaliseerd worden.
Heb je die allemaal in 2012 gekeken?!quote:Op dinsdag 3 januari 2012 13:22 schreef Repelsteeltju het volgende:
1.Magisch Meisje Madoka Magica
2. Steens; Poort
3. Lot/Nul is nog bezig
3. Zwart Meer: Roberta's Bloed Spoor
4. Tuin der Zondaren
5. Konijnen Drop
6. ABC van het Bloeien
7. Pinguïndrum van het Kwaad (Google vertalen, vertaald 'mawaru' als 'kwaad')
8. [C] Het Geld van Ziel en de Mogelijkheid Controle
9. Ik Weet Nog Steeds Niet Hoe de Bloem die Ik die Dag Zag Heette
10. Ik Heb Niet Veel Vrienden
Dit zijn vooralsnog m.i. de tien beste Japanse tekenfilms die ik dit jaar gezien heb en ook dit jaar voor het eerst beschikbaar waren voor een internationaal publiek. Ik behoud mij heb recht voor om van mening te veranderen en zal dat ongetwijfeld ook en ik kan niet in woorden uitdrukken hoe blij ik ben dat onze Japanse tekenfilms hier niet slecht gelocaliseerd worden.
Ga je nog naar Tsunacon?quote:Op dinsdag 3 januari 2012 13:30 schreef Repelsteeltju het volgende:
Haha, anime kijken is zó 2011 --tot ik de volgende aflevering van Shakugan no Shana binnen gehaald heb.
quote:Op dinsdag 3 januari 2012 13:35 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Ga je nog naar Tsunacon?
Ik heb mijn kaartje al
Ik distantieer me van de weaboos hoorquote:
Daar doe je goed aanquote:Op dinsdag 3 januari 2012 13:48 schreef SunTzu het volgende:
Een dagje vrij, ga de laptop maar eens aan de tv verbinden en dan de hele Steins Gate serie kijken.
Ik ben bang dat er dan weinig te bezichtigen is voor je. Oh, en kijk uit met wat je koopt daar. Er zijn deals die over het algemeen goedkoper zijn dan in de winkel, maar het meeste is gewoon duurder dan uit de winkel of vanaf internet.quote:Op dinsdag 3 januari 2012 13:46 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Ik distantieer me van de weaboos hoor
Ze hebben de site helemaal vernieuwd. Ik kan niet tegen de verandering
Ben er vorig jaar geweest. Er zijn idd een paar dingen die duurder waren, maar ook goedkoper.quote:Op dinsdag 3 januari 2012 14:06 schreef Chavez_ het volgende:
[..]
Ik ben bang dat er dan weinig te bezichtigen is voor je. Oh, en kijk uit met wat je koopt daar. Er zijn deals die over het algemeen goedkoper zijn dan in de winkel, maar het meeste is gewoon duurder dan uit de winkel of vanaf internet.
Nee, een Chinese cartoonquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op dinsdag 3 januari 2012 14:15 schreef SleepSub het volgende:
[..]
Nee, een Chinese cartoon![]()
![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik ben niet zo into anime maar ik vond dn wel erg leuk.XO till we overdose
Juh sorry, kon het niet laten. Moest evenquote:Op dinsdag 3 januari 2012 14:17 schreef ovoxo het volgende:
[..]
Ik ben niet zo into anime maar ik vond dn wel erg leuk.
quote:Op dinsdag 3 januari 2012 14:44 schreef SleepSub het volgende:
[..]
Juh sorry, kon het niet laten. Moest even
Ligt eraan waar je van houdt! Probeer anders Fullmetal Alchemist: Brotherhood, die is voor zo'n beetje iedereen wel geschikt. Kan me zo snel verder niks bedenken, maar er zijn genoeg anderen hierquote:Op dinsdag 3 januari 2012 15:10 schreef ovoxo het volgende:
[..]haha ik vond t wel grappig.
Welke animes zijn goed voor een beginner?
Ik raad Brotherhood juist af, en suggereer de 'normale'. Reden hiertoe is dat Brotherhood met een rotgang door het verhaal gaat wat voor de nieuwe kijkers wel heel verwarrend kan zijn. Tuurlijk loopt de eerste serie anders dan de manga, maar deze is veel beter te intepreteren.quote:Op dinsdag 3 januari 2012 15:25 schreef Bakakame het volgende:
[..]
Ligt eraan waar je van houdt! Probeer anders Fullmetal Alchemist: Brotherhood, die is voor zo'n beetje iedereen wel geschikt. Kan me zo snel verder niks bedenken, maar er zijn genoeg anderen hier
ik was van plan alienware te kopen maar vind 14" toch te klein en die andere zijn te duur mijn budget is maar iets van 1600. normaal zou ik een desktop kopen maar omdat ik in het ziekenhuis zit moet het dus een laptop zijn. ik kan geen wow meer spelen zonder schokken.quote:Op dinsdag 3 januari 2012 13:17 schreef Chavez_ het volgende:
[..]
Jezus wat een disco. Ik kan je nu alvast vertellen dat dat geen beste laptop voor school is. Een klasgenoot van mij had een Alienware laptop voor school, hij heeft wel wat centjes dus heeft gelijk de duurste gekocht. Een jaar later is dat ding gewoon kapot, de scharnieren begaven het. Het zijn leuke laptops om op tafel te hebben staan en eens in de zoveel tijd te verplaatsen, maar echt een mobiele werkplek heb je er niet mee (niet voor lang in ieder geval).
Mijn laptops voor school:
ThinkPad SL510. Ik had geen groot budget, dus had deze voor 425 euro gekocht. Prestatievermogen is voor school ruim voldoende, er zitten genoeg features op, en het belangrijkste is dat ik deze nog wel 10 jaar elke dag 20 keer open en dicht kan klappen, en dan gaat ie nog niet stuk, de scharnieren zijn namelijk van staal. Tevens is het toetsenbord waterdicht en heeft het drainage gaten zodat ik mijn frisdrank kan morsen en dit niet in de laptop komt, maar er doorheen gaat en aan de onderkant er weer uit komt zonder schade aan te richten. Als ik 'm laat kletteren gaat de HDD in pauzestand zodat er geen data corruptie optreed, etc. Ik kan nog wel een uur doorgaan zo. Het komt er op neer dat er over deze laptop gewoon nagedacht is, en niet een lompe behuizing is met alleen maar dure onderdelen.
[ afbeelding ]
Indien ik in een ruwe omgeving kom, heb ik nog altijd mijn ThinkPad T41, welke praktisch onverwoestbaar is. Deze heeft alles wat mijn SL510 ook heeft, maar naast de scharnieren is ook de gehele binnenkant in een magnesium behuizing beschermt. Het moederbord en scherm zijn daarnaast flexibel, en de harde schijf is opgehangen in een rubber behuizing. Er zit een bureaulamp ingebouwd om het toetsenbord te verlichten, en de DVD writer is hot-swappable en te vervangen voor een extra accu.
[ afbeelding ]
Boku No Pico.quote:Op dinsdag 3 januari 2012 15:10 schreef ovoxo het volgende:
[..]haha ik vond t wel grappig.
Welke animes zijn goed voor een beginner?
Zeg dan gelijk Shitai wo Arau, maar dat doen we maar niet omdat we iemand hier aan de haak proberen te slaan. Niet wegjagen met... ander materiaal.quote:Op dinsdag 3 januari 2012 15:44 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Boku No Pico.
Klassieker is het.
Tja, ligt er ook een beetje aan waar je naar op zoek bent.quote:Op dinsdag 3 januari 2012 15:10 schreef ovoxo het volgende:
[..]haha ik vond t wel grappig.
Welke animes zijn goed voor een beginner?
Misschien kunnen we een beginner recommendation chart maken.quote:Op dinsdag 3 januari 2012 15:50 schreef Chavez_ het volgende:
[..]
Zeg dan gelijk Shitai wo Arau, maar dat doen we maar niet omdat we iemand hier aan de haak proberen te slaan. Niet wegjagen met... ander materiaal.
Maar serieus, ik denk dat Clannad wel een leuke is. Kun je gelijk ook zien hoe emotioneel anime soms kan zijnquote:Op dinsdag 3 januari 2012 15:10 schreef ovoxo het volgende:
[..]haha ik vond t wel grappig.
Welke animes zijn goed voor een beginner?
En die recommendation counter ik weer: Clannad is melodrama. Soms word er een hoop spanning/emotie opgewekt om niks. Als je daar niet vatbaar voor bent, dan oogt het een beetje raar/fake.quote:Op dinsdag 3 januari 2012 16:04 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Maar serieus, ik denk dat Clannad wel een leuke is. Kun je gelijk ook zien hoe emotioneel anime soms kan zijn
Daarna kan je geleidelijk wennen aan het medium denk ik.
Maar ik heb ook een gevoelige kant, en aangezien het bij de user hier om een vrouw gaat weet ik wel zeker dat ze er vatbaar voor isquote:Op dinsdag 3 januari 2012 16:11 schreef Chavez_ het volgende:
[..]
En die recommendation counter ik weer: Clannad is melodrama. Soms word er een hoop spanning/emotie opgewekt om niks. Als je daar niet vatbaar voor bent, dan oogt het een beetje raar/fake.
Dat is wel een beste aanname, ik zou niet zoveel vertrouwen in die deductie hebben.quote:Op dinsdag 3 januari 2012 16:13 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Maar ik heb ook een gevoelige kant, en aangezien het bij de user hier om een vrouw gaat weet ik wel zeker dat ze er vatbaar voor is
Ach ja, ik denk dat je dat aantal kan vermenigvuldigen met 100 voor de dames die het wel leuk vinden.quote:Op dinsdag 3 januari 2012 16:29 schreef Chavez_ het volgende:
[..]
Dat is wel een beste aanname, ik zou niet zoveel vertrouwen in die deductie hebben.
Ik kan op MyAnimeList al 10 dames noemen tussen de 16 en de 40 jaar die Clannad niet zo'n hoge rating gegeven hebben, hoor.
Graag gedaan en veel plezier alvast! Laat maar weten wat je er van vindquote:Op dinsdag 3 januari 2012 16:51 schreef ovoxo het volgende:
Bedankt iedereen voor adviesik ga even kijken over wat elke anime gaat en dan kies ik er 1 of 2 die ik ga kijken
.
Dus weet je het zeker, of niet?quote:Op dinsdag 3 januari 2012 16:33 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Ach ja, ik denk dat je dat aantal kan vermenigvuldigen met 100 voor de dames die het wel leuk vinden.
Hahahaquote:Op dinsdag 3 januari 2012 13:22 schreef Repelsteeltju het volgende:
1.Magisch Meisje Madoka Magica
2. Steens; Poort
3. Lot/Nul is nog bezig
3. Zwart Meer: Roberta's Bloed Spoor
4. Tuin der Zondaren
5. Konijnen Drop
6. ABC van het Bloeien
7. Pinguïndrum van het Kwaad (Google vertalen, vertaald 'mawaru' als 'kwaad')
8. [C] Het Geld van Ziel en de Mogelijkheid Controle
9. Ik Weet Nog Steeds Niet Hoe de Bloem die Ik die Dag Zag Heette
10. Ik Heb Niet Veel Vrienden
Dit zijn vooralsnog m.i. de tien beste Japanse tekenfilms die ik dit jaar gezien heb en ook dit jaar voor het eerst beschikbaar waren voor een internationaal publiek. Ik behoud mij heb recht voor om van mening te veranderen en zal dat ongetwijfeld ook en ik kan niet in woorden uitdrukken hoe blij ik ben dat onze Japanse tekenfilms hier niet slecht gelocaliseerd worden.
Slim plan.quote:Op dinsdag 3 januari 2012 16:03 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Misschien kunnen we een beginner recommendation chart maken.
Daarom dus. Het is zó relatief, daar is geen pijl op te trekken. De vraag van Bakakame was wat dat betreft heel correct.quote:Op dinsdag 3 januari 2012 17:25 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Zeker weet ik het niet, maar de meisjes die ik ken kunnen het wel waarderen.
Lijkt me een goed idee, zoiets zal wel mooi staan in de OP.quote:Op dinsdag 3 januari 2012 16:03 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Misschien kunnen we een beginner recommendation chart maken.
Kunnen we best doen ja, maar dan moeten we wel zorgen dat het wel overzichtelijk blijft. Anders zien nieuwelingen door de bomen het bos niet meer.quote:Op dinsdag 3 januari 2012 17:45 schreef Chavez_ het volgende:
Lijkt me een goed idee, zoiets zal wel mooi staan in de OP.
Ik stel voor dat we het bij een oppervlakkige lijst houden dat geïndexeerd word op genre.quote:Op dinsdag 3 januari 2012 17:54 schreef .Cake. het volgende:
[..]
Kunnen we best doen ja, maar dan moeten we wel zorgen dat het wel overzichtelijk blijft. Anders zien nieuwelingen door de bomen het bos niet meer.
Plus we moeten op een gegeven moment besluiten dat de lijst compleet is, anders zie ik al weer eindeloze discussies aan de horizon.
Schaamteloos gejat van /a/, maar zo iets?quote:
Op genre is misschien beter inderdaad.quote:Op dinsdag 3 januari 2012 18:00 schreef Chavez_ het volgende:
[..]
Ik stel voor dat we het bij een oppervlakkige lijst houden dat geïndexeerd word op genre.
Wow, daar staat best veel tussen. En niet allemaal even geschikt voor nieuwkomers lijkt me.quote:Op dinsdag 3 januari 2012 18:07 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Schaamteloos gejat van /a/, maar zo iets?
[ afbeelding ]
[..]
Op genre is misschien beter inderdaad.
Een flowchart klinkt trouwens als een perfecte implementatie, en wat jij bedoelt zijn series die helpen oriënteren in anime. Ik zou die series dan als last-ditch effort in de flowchart zetten als iemand er écht niet uit komt, maar ik voorzie wel de nodige discussies over welke serie er wel of niet tussen kan.quote:Op dinsdag 3 januari 2012 18:24 schreef .Cake. het volgende:
[..]
Wow, daar staat best veel tussen. En niet allemaal even geschikt voor nieuwkomers lijkt me.
Genre klinkt als de way to go, dan kan iedereen zelf kiezen wat hem haar het meest interesseert.
Een ander mogelijkheid zou kunnen zijn dat je het categoriseerd op must-see's/klassiekers en "andere mogelijkheden". Klinkt vaag, dus misschien niet de beste methode, tenzij iemand het wat beter kan verwoorden.
En misschien een flow-chart erbij?
Flowchart lijkt me niet zo handig, dan krijg je al snel een heel complexe diagram vol met "als je deze serie niet leuk vindt, dan deze" en zo door.quote:Op dinsdag 3 januari 2012 18:28 schreef Chavez_ het volgende:
[..]
Een flowchart klinkt trouwens als een perfecte implementatie, en wat jij bedoelt zijn series die helpen oriënteren in anime. Ik zou die series dan als last-ditch effort in de flowchart zetten als iemand er écht niet uit komt, maar ik voorzie wel de nodige discussies over welke serie er wel of niet tussen kan.
Ik doe voor de zekerheid toch de eerste film om even in de sfeer te komen.quote:Op dinsdag 3 januari 2012 19:03 schreef Chavez_ het volgende:
Golden Wings kan je echter laten vallen, die is in één woord ronduit verschrikkelijk.
Tevens heb ik eerst de serie gekeken, daarna de films. Ik vond 't niet lastig verder.
Bekend, maar ben met veel niet mee eens. Tevens is het verouderd.quote:Op dinsdag 3 januari 2012 18:07 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Schaamteloos gejat van /a/, maar zo iets?
[ afbeelding ]
[..]
Op genre is misschien beter inderdaad.
Lijkt me handig, maar we moeten het niet te ingewikkeld maken met Japanse genre's. Voor nieuwkomers is het wel prettig om de reguliere genres terug te zien, dus gewoon het generieke: actie, drama, sci-fi etc.quote:Op dinsdag 3 januari 2012 19:16 schreef Qunix het volgende:
[..]
Bekend, maar ben met veel niet mee eens. Tevens is het verouderd.
Lijst met genres om mee te beginnen?
denk een stuk of 10 series die allemaal een (of meerdere) richtingen uitgaan. zodat er voor iedereen wel wat is..quote:Op dinsdag 3 januari 2012 17:54 schreef .Cake. het volgende:
[..]
Kunnen we best doen ja, maar dan moeten we wel zorgen dat het wel overzichtelijk blijft. Anders zien nieuwelingen door de bomen het bos niet meer.
Plus we moeten op een gegeven moment besluiten dat de lijst compleet is, anders zie ik al weer eindeloze discussies aan de horizon.
Oh god, ik zie al helemaal voor me dat we een discussie krijgen of Steins;Gate er in moet of niet. Misschien kunnen we beter gewoon ieder persoonlijk zijn advies laten geven aan een nieuwkomer, zo vaak krijgen we er ook weer niet mee te maken.quote:Op dinsdag 3 januari 2012 21:46 schreef mschol het volgende:
[..]
denk een stuk of 10 series die allemaal een (of meerdere) richtingen uitgaan. zodat er voor iedereen wel wat is..
precies wat ik dacht!quote:Op dinsdag 3 januari 2012 20:49 schreef Chavez_ het volgende:
Ik denk dubbelzijdig plakband of lijm.
Dat dit mij nooit is opgevallen, raar.
Perfect. Alleen lijkt het me handig om meerdere series per categorie te laten maken. Soms trekt die ene serie die bij drama staat bijvoorbeeld niet, wat kan resulteren aan een afkeer tegen de anime drama's.quote:
Om dat te vermijden moeten we denk ik eerst definiëren waar een serie aan moet voldoen om m aan te raden aan nieuwkomers. Waarom iets wel of niet?quote:Op dinsdag 3 januari 2012 22:01 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Oh god, ik zie al helemaal voor me dat we een discussie krijgen of Steins;Gate er in moet of niet. Misschien kunnen we beter gewoon ieder persoonlijk zijn advies laten geven aan een nieuwkomer, zo vaak krijgen we er ook weer niet mee te maken.
2 á 3 is meer dan genoeg denk ik. Zoals je zegt is de ene drama serie de andere niet.quote:Op dinsdag 3 januari 2012 22:25 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Perfect. Alleen lijkt het me handig om meerdere series per categorie te laten maken. Soms trekt die ene serie die bij drama staat bijvoorbeeld niet, wat kan resulteren aan een afkeer tegen de anime drama's.
2 per categorie lijkt me wel goed. Ik weet niet hoe jullie er over denken?
Twee of drie kan wel, ja. Ik snap alleen niet waarom er tóch ecchi en hentai bij komt te staan, dit zijn geen westerse termen. Ik denk dat 'erotiek' en 'porno' beter past. Erg bot, maar wel to the point.quote:Op dinsdag 3 januari 2012 22:25 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Perfect. Alleen lijkt het me handig om meerdere series per categorie te laten maken. Soms trekt die ene serie die bij drama staat bijvoorbeeld niet, wat kan resulteren aan een afkeer tegen de anime drama's.
2 per categorie lijkt me wel goed. Ik weet niet hoe jullie er over denken?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |