Hehe je zei reflectiequote:Op woensdag 28 december 2011 23:57 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
Apropos Nederlandse gemoedelijkheid, toen ik vandaag wilde invoegen op de snelweg reed er een Opel Corsa muts voor me die met 65 (!) meteen aan het begin van de invoegstrook invoegde. Aangezien ik geen zin had om mijn wagen in het andere verkeer te drukken ben ik er in de sportstand maar over de invoegstrook rechts voorbijgegaan.
Nou ik wist het, muts wist het gaspedaal niet te vinden, maar wel het hendeltje voor het grootlicht. Man man man, het was een hele discovoorstelling, gelukkig maar dat die snel in de achteruitkijkspiegel verdwijnt.
Dom wijf, zelfreflectie is weer 0,0.
Ultimate revenge is om dan voor haar te gaan lopen kruipen en haar er niet langs te laten.quote:Op woensdag 28 december 2011 23:57 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
Apropos Nederlandse gemoedelijkheid, toen ik vandaag wilde invoegen op de snelweg reed er een Opel Corsa muts voor me die met 65 (!) meteen aan het begin van de invoegstrook invoegde. Aangezien ik geen zin had om mijn wagen in het andere verkeer te drukken ben ik er in de sportstand maar over de invoegstrook rechts voorbijgegaan.
Nou ik wist het, muts wist het gaspedaal niet te vinden, maar wel het hendeltje voor het grootlicht. Man man man, het was een hele discovoorstelling, gelukkig maar dat die snel in de achteruitkijkspiegel verdwijnt.
Dom wijf, zelfreflectie is weer 0,0.
Like a boss.quote:Op donderdag 29 december 2011 00:00 schreef De_Nuance het volgende:
Was in Amsterdam laatst, en een of andere dude was de weg aan het blokkeren, maar vond dat een vrouw er nog langs kon. Die vrouw vond van niet.
Man begon te schreeuwen: Waar heb je leren rijden??? In Turkije zeker!!
Dan is het vast geen Friese mokkel nee.quote:Op donderdag 29 december 2011 00:00 schreef De_Nuance het volgende:
Kan allemaal tegenwoordig, want ze draagt een hoofddoek.
Wat een schandalige opmerking! Echt, ik zou er meteen een politieke discussie van maken.quote:Op donderdag 29 december 2011 00:00 schreef De_Nuance het volgende:
Was in Amsterdam laatst, en een of andere dude was de weg aan het blokkeren, maar vond dat een vrouw er nog langs kon. Die vrouw vond van niet.
Man begon te schreeuwen: Waar heb je leren rijden??? In Turkije zeker!!
Kan allemaal tegenwoordig, want ze draagt een hoofddoek.
Als hij dat bij iedereen doet oké, als zijn woede wordt aangewakkerd door de hoofddoek moet ie zijn muil houden.quote:
Mwah, ik ben niet zo uit op wraak in het verkeer, alleen al omdat zich er vele PK's onder mijn rechtervoet bevinden waardoor de potentiele tegenstanders sowieso snel uit mijn buurt is verdwenen.quote:Op woensdag 28 december 2011 23:59 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Ultimate revenge is om dan voor haar te gaan lopen kruipen en haar er niet langs te laten.
Ergo 80 blijven rijden naast een vrachtwagen. For the lulz biatch.
Nee hoor, gewoon asociale mensen in het verkeer. Heb me er niet mee bemoeid.quote:Op donderdag 29 december 2011 00:01 schreef eriksd het volgende:
[..]
Wat een schandalige opmerking! Echt, ik zou er meteen een politieke discussie van maken.
Zijn woede werd waarschijnlijk aangewakkerd door haar belabberde rijgedrag, maar jij zag een hoofddoek dus je dacht meteen met een neonazi te maken te hebben want hoe kan iemand in hemelsnaam kritiek hebben op iemand met een hoofddoek zonder ook maar enige aandacht te besteden aan de oorzaak van die opmerking, dat moet wel gewoon racisme zijn jwtz!quote:Op donderdag 29 december 2011 00:01 schreef De_Nuance het volgende:
[..]
Als hij dat bij iedereen doet oké, als zijn woede wordt aangewakkerd door de hoofddoek moet ie zijn muil houden.
Nee hoor, zeker niet. Het incident vond ik zelfs bijzonder grappig. En toen had ik de hoofddoek ook al gezien.quote:Op donderdag 29 december 2011 00:02 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Zijn woede werd waarschijnlijk aangewakkerd door haar belabberde rijgedrag, maar jij zag een hoofddoek dus je dacht meteen met een neonazi te maken te hebben want hoe kan iemand in hemelsnaam kritiek hebben op iemand met een hoofddoek zonder ook maar enige aandacht te besteden aan de oorzaak van die opmerking.
Ik wil nog wel eens wraak nemen.quote:Op donderdag 29 december 2011 00:01 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
Mwah, ik ben niet zo uit op wraak in het verkeer, alleen al omdat zich er vele PK's onder mijn rechtervoet bevinden waardoor de potentiele tegenstanders sowieso snel uit mijn buurt is verdwenen.
Beetje de omgekeerde Wilders: vooral geen kritiek hebben op mensen met hoofddoeken.quote:Op donderdag 29 december 2011 00:02 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Zijn woede werd waarschijnlijk aangewakkerd door haar belabberde rijgedrag, maar jij zag een hoofddoek dus je dacht meteen met een neonazi te maken te hebben want hoe kan iemand in hemelsnaam kritiek hebben op iemand met een hoofddoek zonder ook maar enige aandacht te besteden aan de oorzaak van die opmerking, dat moet wel gewoon racisme zijn jwtz!
Wellicht was ze heel bekwaam in het rijden (en parkeren) in woestijnen.quote:Op donderdag 29 december 2011 00:03 schreef De_Nuance het volgende:
[..]
Nee hoor, zeker niet. Het incident vond ik zelfs bijzonder grappig.
Dat hij daarna 'In Turkije zeker zei' vond ik alleen jammer.
Leuk hoe jullie dit even zo snel concluderenquote:Op donderdag 29 december 2011 00:03 schreef eriksd het volgende:
[..]
Beetje de omgekeerde Wilders: vooral geen kritiek hebben op mensen met hoofddoeken.
Totdat er negers op je raam staan te tikken.....quote:Op donderdag 29 december 2011 00:03 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Ik wil nog wel eens wraak nemen.
Asociaal(er) volk gewoonweg de weg blokkeren, heerlijk om ze te zien schelden achter het stuur.
Dat is waar, hij had moeten zeggen Goeree Overflakkee want die hoofddoek duidt zeker op een rasechte Nederlandse.quote:Op donderdag 29 december 2011 00:03 schreef De_Nuance het volgende:
[..]
Nee hoor, zeker niet. Het incident vond ik zelfs bijzonder grappig. En toen had ik de hoofddoek ook al gezien.
Pas toen hij daarna 'In Turkije zeker zei' vond ik het een beetje jammer.
Dan komt ze niet uit Turkije denk ik.quote:Op donderdag 29 december 2011 00:03 schreef Picchia het volgende:
[..]
Wellicht was ze heel bekwaam in het rijden (en parkeren) in woestijnen.
Op de snelweg?quote:Op donderdag 29 december 2011 00:04 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
Totdat er negers op je raam staan te tikken.....
O ja, daar hebben ze geen woestijnen.quote:Op donderdag 29 december 2011 00:04 schreef De_Nuance het volgende:
[..]
Dan komt ze niet uit Turkije denk ik.
Hoofddoeken duiden vaak op Nederlanders tegenwoordig ja, de kans is >90% dat ze haar rijbewijs in Nederland heeft gehaald.quote:Op donderdag 29 december 2011 00:04 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Dat is waar, hij had moeten zeggen Goeree Overflakkee want die hoofddoek duidt zeker op een rasechte Nederlandse.
Zijn ze te lui voor.quote:Op donderdag 29 december 2011 00:04 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
Ze kunnen toch heel hard rennen?
nope, helaas. Zou wel tof zijn.quote:Op donderdag 29 december 2011 00:04 schreef Picchia het volgende:
[..]
O ja, daar hebben ze geen woestijnen.
Ah dus waar je je rijbewijs hebt gehaald is al een maatstaf voor etniciteit tegenwoordig.quote:Op donderdag 29 december 2011 00:05 schreef De_Nuance het volgende:
[..]
Hoofddoeken duiden vaak op Nederlanders tegenwoordig ja, de kans is >90% dat ze haar rijbewijs in Nederland heeft gehaald.
Hoaxquote:Op donderdag 29 december 2011 00:05 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Zijn ze te lui voor.
*Badum-tsj*
Approve jij maar inderdaad.quote:Op donderdag 29 december 2011 00:06 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Ah dus waar je je rijbewijs hebt gehaald is al een maatstaf voor etniciteit tegenwoordig.
I approve.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |