Dat is de enige uitleg waarbij ik heb kunnen vinden dat je bij het opzetten van de lossen een meervoud van 3 moet doen +1! Nou doe ik vaan een extra rand vasten eromheen dus dan maakt die +1 eigenlijk niet uit. Maar daar ging ik nog wel eens de mis mee in.quote:Op dinsdag 3 januari 2012 19:26 schreef EsseEi het volgende:
mmmascha nog even vraagje over die hello kitty deken (was van jou toch?)
Je doet toch iedere pixel = 3 steken. dus dicht hokje = 3 stokjes, open hokje is 3 losse, 3 steken overslaan en dan weer een stokje? Maar als je dan 2 open hokjes naast elkaar doet? 1 stokje er tussen of 3 stokjes? (en sla je echt 3 steken over of maar 2?)
Heb nu een sample van garen en maak proeflapjesmaar als ik 3 over sla en dan 1 stokje en dan weer 3 overslaan kom ik er niet met een veelvoud van 3
never mind heb het al gevonden hier
Voor mij moet het ook niet te ingewikkeld zijn hoorquote:Op dinsdag 3 januari 2012 21:33 schreef Saffier het volgende:
Ik kan sowieso niet breien dus vind het heel knap trovey!
Sorry - late reactie, ik was er even niet. Dat was gewoon Zeeman-wol, dus zal wel voornamelijk acryl zijn. Echte scheerwol zal wel nog makkelijker pluizen denk ik.quote:Op vrijdag 30 december 2011 19:24 schreef LittleQ het volgende:
Is dat met echt wol of met acryl? Ziet er echt ontzettend leuk uit!
zeker watertand-materiaal, al is het niet zo knuffelbaar zacht... het is ook weer niet heel stug als verschillende sokkenwol-soorten...quote:Op dinsdag 3 januari 2012 22:04 schreef trui het volgende:
oh leuk dat katia viento, mijsje! watertand-materiaal, voor zover ik op google zag!hoeveel bollen daarvan gaan er nou ongeveer in denk je?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |