Oh lekker. Daar zou ik ook wel trek in hebben.quote:
Die is echt lekker he?quote:Op donderdag 29 december 2011 10:29 schreef maartjeh het volgende:
een kop caramalised pear-thee, en een plakje cake.
Lekker idd. Met durum wraps van 30CM! Past niet eens in de ovenschaalquote:Op donderdag 29 december 2011 16:44 schreef mazaru het volgende:
[..]
Oh lekker. Daar zou ik ook wel trek in hebben.
Zo jij eet lekkerquote:Op donderdag 29 december 2011 17:38 schreef Iemand91 het volgende:
[..]
Lekker idd. Met durum wraps van 30CM! Past niet eens in de ovenschaal![]()
Plus nog een restje kip spareribs erbij, die geur![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Heddegijdagezeedgehadjamindedawerkelukwoarhoedoedegijdahoedoedegijdahoeheddegijdagedoan.
Don't you ever get stuck in the sky when you're high?
quote:Op donderdag 29 december 2011 18:03 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
Macaroni met gekookte eieren.Kluts ze dan tot een omeletje bij de macaroni. Dat is, samen met wat pindasaus en kroepoek 'normaal'. Gekookte eieren..SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Wat er ook gebeurt; altijd blijven lachen :-)
Nee dat noemt men nasi.quote:Op donderdag 29 december 2011 18:06 schreef FutureFairytale het volgende:
[..]
Kluts ze dan tot een omeletje bij de macaroni. Dat is, samen met wat pindasaus en kroepoek 'normaal'. Gekookte eieren..
Welnee, maar even voor de afwisselingquote:Op donderdag 29 december 2011 14:20 schreef FutureFairytale het volgende:
[..]
Zijn je kruidnoten al op dan?
Niet als je het met macaroni eetquote:
Nou ik vind het zo ook wel lekker hoor.quote:Op donderdag 29 december 2011 18:10 schreef FutureFairytale het volgende:
[..]
Niet als je het met macaroni eet
Ik at dat bij ouders ook zo. Macaroni met gehakt, gebakken eitje (omeletje), pindasaus, kroepoek en augurkjes voor erbij.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |