ddquote:Op zaterdag 24 december 2011 21:05 schreef CindieY het volgende:
[..]
Toen ze daadwerkelijk het huis uit gingen, dat was niet meer bij te houden
Ja weet ik was er ook bij. Dit duurt ook gewoon te lang. 8 uur is een mooie tijd om te nokken.quote:
Straks weer?quote:Op zaterdag 24 december 2011 21:05 schreef CindieY het volgende:
[..]
Toen ze daadwerkelijk het huis uit gingen, dat was niet meer bij te houden
Ik las Wilders.quote:Op zaterdag 24 december 2011 21:05 schreef Ajacied422 het volgende:
Ik wacht op wilbert mutsaers die het huis opendoet
Ik ga dan gewoon kijken en kom wel weer terug als het afgelopen is. Het is toch niet te doen dan, tegen de tijd dat je berichtje af is en je op enter ramt is het topic alweer geslotenquote:
WHIEEOEEOEEOEOEEOWIWOEIEIEEIEquote:Op zaterdag 24 december 2011 21:06 schreef Geo4kant het volgende:
Straks allemaal 100x het zelfde jaaaaaaa eruit, jaaaaaaaaa nieuwe record 7xxxxxx of 8xxxxx euro!! woehh
Ik denk precies het zelfde en toch doe ik straks mee met die onzin.quote:Op zaterdag 24 december 2011 21:06 schreef Geo4kant het volgende:
Straks allemaal 100x het zelfde jaaaaaaa eruit, jaaaaaaaaa nieuwe record 7xxxxxx of 8xxxxx euro!! woehh
Met brondkraag.quote:Op zaterdag 24 december 2011 21:07 schreef gerbenp het volgende:
Zal niet lang meer duren, jassen liggen al klaar..
[ afbeelding ]
Om te laten zien hoeveel ze nou donerenquote:Op zaterdag 24 december 2011 21:07 schreef summer2bird het volgende:
Waarom moeten die briefjes PER STUK die brievenbus in.
Het logo stond er ook helemaal niet mega groot opquote:Op zaterdag 24 december 2011 21:07 schreef BBQSausage het volgende:
[..]
Om te laten zien hoeveel ze nou doneren
Betere jassen dan vorig jaarquote:Op zaterdag 24 december 2011 21:07 schreef gerbenp het volgende:
Zal niet lang meer duren, jassen liggen al klaar..
[ afbeelding ]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |