In dronken buien heb ik (letterlijk) al voor hetere vuren gestaan dan wat nootjes, geloof mij.quote:Op dinsdag 20 december 2011 22:54 schreef Maanvis het volgende:
pas op dat je in een dronken bui niet stikt in je nootjes
Geen idee, hoe kom jue aan die wijsheid?quote:Op dinsdag 20 december 2011 23:02 schreef Peter_Aragorn het volgende:
Kan iemand bevestigen dat de update automatisch 4GB gebruikt en dus de 4GB mod overbodig is geworden?
Toemaar, je doet het gelijk goedquote:Op dinsdag 20 december 2011 22:52 schreef vosss het volgende:
Zo. Een paar dagen niet gespeeld (en dat terwijl ik nota bene vakantie heb![]()
).
Ik ga er nu eens even een paar uurtjes lekker voor zitten.
Met een pilsje erbij.
En chips.
En nootjes.
quote:Op dinsdag 20 december 2011 23:02 schreef Peter_Aragorn het volgende:
Kan iemand bevestigen dat de update automatisch 4GB gebruikt en dus de 4GB mod overbodig is geworden?
quote:Confirmed, TESV.exe is now updated with the LAA flag.
Bron: http://forums.steampowere(...)php?t=2306904&page=1quote:Stop being so paranoid, it's just the LAA patch.
The only thing that will break is that 4GB launcher and you won't need it anyways.
http://i.imgur.com/zjdY8.png
>2gb enabled by default
Ow dat had ik niet gezienquote:Op dinsdag 20 december 2011 23:18 schreef The_Substitute het volgende:
Wou je net hierop wijzen.
[Elder Scrolls: Skyrim] #57: Seriously, Lydia?
Hetzelfde probleem heb ik ook...quote:Op woensdag 21 december 2011 00:18 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Wat doe ik met m'n (nu 26) assassin echt belachelijk weinig dmg tegen sterkere enemies... sta een eeuwigheid op ze in te hakken als ik detected ben, en dan heb ik nog een Exquisite Orc Sword + Dagger met allebei +10 Frost dmg erop
what the fuck heb je dan aan al die potten en pannen? Ik ben geen Ikea adventurerquote:Op woensdag 21 december 2011 10:05 schreef Maanvis het volgende:
nee dat kan niet. wel kun je dwarven zooi allemaal omsmelten
waarom neem je die potten en pannen dan mee?quote:Op woensdag 21 december 2011 10:14 schreef Maichel het volgende:
[..]
what the fuck heb je dan aan al die potten en pannen? Ik ben geen Ikea adventurer
Doe ik niet....maar waarom bestaan ze dan? Niemand die die dingen meedraagt of koopt.....quote:Op woensdag 21 december 2011 10:16 schreef Maanvis het volgende:
[..]
waarom neem je die potten en pannen dan mee?
Omdat het niet echt realistisch is als er nergens potten of pannen zijn hequote:Op woensdag 21 december 2011 10:27 schreef Maichel het volgende:
[..]
Doe ik niet....maar waarom bestaan ze dan? Niemand die die dingen meedraagt of koopt.....
Waar zijn dan de tandenstokers...het WC papier...quote:Op woensdag 21 december 2011 10:30 schreef vault_tec het volgende:
[..]
Omdat het niet echt realistisch is als er nergens potten of pannen zijn he
het is in een middeleeuwen setting héquote:Op woensdag 21 december 2011 10:33 schreef Maichel het volgende:
[..]
Waar zijn dan de tandenstokers...het WC papier...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |