quote:Volgens de Noord-Koreaanse staat werd Kim in een hut op de helling van Korea's hoogste berg geboren. Zelfs voor zijn geboorte veroorzaakte de toekomstige leider van Noord-Korea al wonderen. Officiële biografen zeggen dat zijn geboorte in een hut op de helling van Baekdu Mountain in februari 1942 werd voorspeld door een zwaluw. Op het moment dat hij werd geboren begon een zeemonster te zingen, verscheen er een dubbele regenboog, begonnen in heel het land de bloemen te bloeien en als klapstuk verscheen er ook nog eens een nieuwe ster aan de nachtelijke hemel.
Och ja, nu is het de SP.quote:Op maandag 19 december 2011 15:01 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Momenteel niet in ieder geval. Het is juist hip om fel anti-PvdA te zijn.
SP is een popi jopie partij op het moment.quote:
Was dat het niet altijd al?quote:Op maandag 19 december 2011 15:03 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
SP is een popi jopie partij op het moment.
Geen idee. Maar heb het erover dat momenteel ook bon ton is om SP te stemmen. Net zoals de VVD een grote meeloop bende is geworden.quote:
Lang leve de business lounge.quote:
Tijdelijk wat opportunistischer gedragen is ook weer niet zo'n ramp.quote:Op maandag 19 december 2011 15:04 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Geen idee. Maar heb het erover dat momenteel ook bon ton is om SP te stemmen. Net zoals de VVD een grote meeloop bende is geworden.
Jazeker, ik zit er nog.quote:Op maandag 19 december 2011 15:04 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
Wat een wijvenmanier om iemand te begroeten.
Berlinskaja was leuk?
Haha, bij Job Cohen gebeurde juist het tegenovergestelde, iedereen kreeg koppijn en moest braken.quote:
Je moet gewoon beseffen dat je je achter een partij schaart die wordt omarmd door meelopers.quote:Op maandag 19 december 2011 15:05 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Tijdelijk wat opportunistischer gedragen is ook weer niet zo'n ramp.
quote:Kim kon het weer veranderen door eraan te denken.
quote:Op maandag 19 december 2011 15:06 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
Haha, bij Job Cohen gebeurde juist het tegenovergestelde, iedereen kreeg koppijn en moest braken.
Hebt uw naasten lief en SGP? You for real? Dan ken jij de SGP niet.quote:Op maandag 19 december 2011 15:07 schreef Cerbie het volgende:
Elke partij is wel bon ton op de een of andere manier. Zo is GL mateloos populair onder naïeve tienermeisjes die de wereld willen verbeteren. SP doet het goed onder staatsruifvreters en hebt u naasten lief, behalve als hij ongelovig is gaat immer voor SGP.
Vervang het door Christenunie en wat hij zegt klopt.quote:Op maandag 19 december 2011 15:08 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Hebt uw naasten lief en SGP? You for real? Dan ken jij de SGP niet.
Tuurlijk wel. Zolang je zelf maar strenggereformeerd bent. De rest mag doodvallen.quote:Op maandag 19 december 2011 15:08 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Hebt uw naasten lief en SGP? You for real? Dan ken jij de SGP niet.
Newsflash: de politiek bestaat nu eenmaal uit non-valeurs en ruggegraatloze meelopers.quote:Op maandag 19 december 2011 15:06 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Je moet gewoon beseffen dat je je achter een partij schaart die wordt omarmd door meelopers.
Kuise naasten dan.quote:Op maandag 19 december 2011 15:08 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Hebt uw naasten lief en SGP? You for real? Dan ken jij de SGP niet.
Jij kent alleen de rotte appels van de SGP. Niet generaliseren hè.quote:Op maandag 19 december 2011 15:08 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Hebt uw naasten lief en SGP? You for real? Dan ken jij de SGP niet.
Nee, nu haal je katholieken en protestanten door elkaar, een wereld van verschilquote:Op maandag 19 december 2011 15:09 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Kuise naasten dan.
En kindjes.
Guttentag.quote:
Een pot nat.quote:Op maandag 19 december 2011 15:09 schreef De_Nuance het volgende:
[..]
Nee, nu haal je katholieken en protestanten door elkaar, een wereld van verschil
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |