Viel volgens mij wel meequote:Op zondag 18 december 2011 19:21 schreef Grrrrrrrr het volgende:
3 punten en een uitslag waar ik niet op gerekend had.![]()
Verdedigend was het wel weer janken met de pet op. Manolev, Derijck, Willems gaven weer bakken vol 100% kansen weg
Meer dan 1 of 2 is in welke wedstrijd van PSV veel te veel in de Eredivisie. Maar goed, dat we niet kunnen verdedigen is bekend.quote:Op zondag 18 december 2011 19:23 schreef StijnDa het volgende:
[..]
Viel volgens mij wel meeZo veel waren het er niet, en een aanval met Assaidi, Dost en Narsingh is moeilijk te stoppen
Oké, dat vind ik dus wel meevallen.quote:Op zondag 18 december 2011 19:26 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Meer dan 1 of 2 is in welke wedstrijd van PSV veel te veel in de Eredivisie.
Man man man.. je hebt awt gemist..quote:Op zondag 18 december 2011 20:04 schreef Lange_Lans het volgende:
Niets gezien want in Londen geweest. Land net op E'hoven airport en krijg een aantal euforische sms'en.Mooi man. Ik zag het donker in. Excelleren en prutsen ligt dicht bij elkaar.
Vast wel, erg sympathieke ventquote:Op zondag 18 december 2011 20:08 schreef Nick-GizMo het volgende:
Benieuwd of Dries nu ook gaat betalen aan SR, als ze 5-0 zouden winnen zou ie ook 1250 euro aan SR geven
Kijken of ie dat nu ook doet met 5-1
quote:
quote:Op zondag 18 december 2011 20:53 schreef Guus Muisarm het volgende:
Is het zo fucking moeilijk iets te typen?
Ze staan op mijn netvlies gebrandquote:Op zondag 18 december 2011 21:03 schreef FL_Freak het volgende:
Ik kon niet de samenvatting zien van 19:00. Heeft iemand nog beelden?
Ook diegenen mogen gewoon blij zijn hoor met deze overwinning...quote:Op zondag 18 december 2011 21:18 schreef kapiteintje het volgende:
Nu niet gelijk zo euforisch lopen doen, diegenen die zo negatief waren vooraf. Dat is een beetje schijnheilig.
Uiteraard, maar een beetje matiging mag wel naar aanleiding van die doemscenario's die eerst werden geschetst.quote:Op zondag 18 december 2011 21:20 schreef StijnDa het volgende:
[..]
Ook diegenen mogen gewoon blij zijn hoor met deze overwinning...
Zo werkt het bij voetbalsupporters. Je bent zo goed als je laatste wedstrijd. Maar ik snap de euforie wel: we hebben een moeilijke uitwedstrijd eenvoudig en met goed spel gewonnen van een ploeg die de afgelopen twee weken 11 doelpunten maakte en daarbij AZ van het veld veegde. Daar word ik wel blij van.quote:Op zondag 18 december 2011 21:21 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Uiteraard, maar een beetje matiging mag wel naar aanleiding van die doemscenario's die eerst werden geschetst.
Dadelijk dan toch maar eens naar studio voetbal kijken. Misschien dat Sjek er iets van zegt.quote:Op zondag 18 december 2011 20:08 schreef Geo4kant het volgende:
[..]
Man man man.. je hebt awt gemist..
Een barcelona achtige goal zat er zelf bij
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |