abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_106126461
Zo ging het ook precies bij ons rond vier maanden sverbern :D
pi_106126996
Hmz, mijn rechterborst voelt wat beurs aan. Gevalletje verkeerd gelegen vannacht of in de gaten houden met kans op iets vervelenders?

Sandous, heb je al betere adviezen gehad van een andere lk? Wat een gedoe zo zeg.

Sverbern, mijne ging doorslapen met 3 maanden tot 7 maanden, daarna nooit meer :P En ze is nu anderhalf 19 maanden.
I 21-5-10 ♥ T 1-11-12 ♥ K 4-11-18 ♥
pi_106130268
Hmm, mag ik jullie iets voorleggen?

Daan zit nu aan de bv, maar het loopt net niet lekker.
Het probleem (volgens de kraam en de vk) is het gewicht dat niet echt omhoog gaat, na een hele diepe dip. Nu kijken we het nog even aan, maar misschien heeft iemand hier nog tips?
Hij is tot dag 5 11,5% afgevallen, die dag begonnen met bijvoeren ( op 1 dag 100cc kv en gekolfde bv) na de voeding, de dag erop was hij 100 gram aangekomen. De dag erna 80 gram op live-bv, gekolfde bv (50cc) en fv (20cc). En vandaag ongeveer hetzelfde gewicht of heel iets minder als gisteren op alleen bv. De kraam en vk adviseren me nu om overdag na te kolven en dat te geven na de voeding.
Hij komt zelf om de 4 uur ongeveer. En eerder wakker maken levert weinig op. Vanmiddag weer geprobeerd na 3 uur, maar hij heeft 30cc op (voor/na wegen, 1 borst 7 min en daarna diep in slaap) en daarna nog 40 gekolfde melk via vingervoeden. Na 4 uur drinkt hij wel minimaal 2x20 minuten.
De hoeveelheid melk bij mij lijkt het probleem niet. Ik kolf zo 30a40cc uit een borst. Hij lijkt het ook binnen te krijgen (klokt, poept, plast). Dus het enige probleem : die stomme weegschaal.
Dus iemand hier nog ideeën naast het afwachten?

Ik baal nogal, dat ik nu met een kindje dat wel goed drinkt (lijkt het) alsnog aan die kolf hang. Het begin was zo veelbelovend :{

[ Bericht 0% gewijzigd door Deepfreeze op 28-12-2011 17:26:12 ]
pi_106132201
Hm, zou hij te weinig achtermelk binnen kunnen krijgen, en dus te weinig vet?

Ik heb geen tips, behalve een lk inschakelen. 'k Heb er niet genoeg verstand van.. Kan me je frustratie wel voorstellen.
I 21-5-10 ♥ T 1-11-12 ♥ K 4-11-18 ♥
  woensdag 28 december 2011 @ 17:50:35 #255
170545 DaviniaHR
Mrs. PhysicsRules
pi_106132250
DF heb je al een LK gebeld? Weet je zeker dat hij goed aanligt en drinkt?
En de eerste dagen nakolven hoor je wel vaker. Dit betekent niet dat je wekenlang aan de kolf moet. (al zeg je zelf dat je voldoende productie hebt, dus dat zou het probleem dan niet zijn?)

Je kan altijd alsnog proberen vaker aan te leggen. Kleertjes uittrekken, kietelen, dat werk, houdt hem alert.
Geen speen geven bij zuigbehoefte, maar aanleggen.

Succes!
*O* Trotse mama van E l i en A v i v a *O*
Insanity is heritable. You get it from your children.
Ik ben wel gek, maar niet achterlijk.
If you can't beat them, confuse them.
pi_106132751
Achtermelk zou kunnen, maar zijn luiers zijn inmiddels normaal geel van kleur, na een paar dagen groen. Bij achtermelk had dat nog steeds groen moeten zijn? De gekolfde melk is ook behoorlijk geel volgens de kraam, dus voedzaam genoeg?
Gebruik wel borstcompressie om hem ermee te helpen.

De lk is in overweging voor morgen. Hij is gewoon ook heel tevreden, meld zich goed, alleen meestal om de 4 uur..
Dat vaker aanleggen is een drama. Dat alert houden is niet te doen. Hele trukenkast geprobeerd. hoogstens 10 minuten en continu loslaten.

Als hij verkeerd aanligt, dan zou hij te weinig voeding moeten binnenkrijgen? De kraam zegt dat hij goed ligt, en hij zuigt en klokt goed door. Soms verslikt hij zich bijna met de eerste slokken. Vanavond nog maar eens op de weegschaal voor/na een goede voeding. Als hij dan genoeg binnenkrijgt, lijkt het aanleggen me ook geen probleem?

Damn, mijn borsten jeuken zelfs als ik erover tik. Die doen het wel ;)
pi_106133860
Voor en na een voeding wegen zegt niks over de intake. Niet doen dus. (heb een link naar een artikel daarover, maar zit nu op foon, heb je tegoed) Je vertelt dat baby 11,5% was afgevallen en daarna met bijvoeden weer wat aan is gekomen. Hij komt ongeveer zes keer per 24 uur? Dat is echt superweinig voor een pasgeborene. Het kan prima dat de cirkel van langzaam op gang komen vd productie - geen energie om zich te melden - afvallen - nog minder energie - etc nu doorbroken is, maar ik zou je toch echt willen aanraden om vanavond nog te bellen met een vrijwilligster van LLL of VBN en afhankelijk daarvan een lactatiekundige in te schakelen. Echt hoor, tijdig goede hulp vragen kan je zo veel ellende besparen!

Edit: telefoonnummer LLL 0111-413189
en website VBN http://www.borstvoedingnatuurlijk.nl/page.asp?id=246751
  woensdag 28 december 2011 @ 19:30:30 #258
94046 PM-girl
Is geen haartje betoeterd...
pi_106135688
Wat vervelend DF! In mijn kraamweek ben ik ook gaan kolven en bijvoeden, toen hij na een dag gegroeid bleek zijn we daarmee gestopt. De LK zei later dat dit een veelvoorkomende valkuil is, er wordt dan te snel gestopt. Jij gaat er mee door lees ik, rot dat dat nog niet (direct) resultaat heeft.
Ik hoop dat LLL of VBN je snel op weg kan helpen!

Ik heb zelf een vraag van een hele andere orde. Ik heb de Pump in Style kolf maar daarbij mist het koeltasje. Ik heb een losse grotere koeltas, maar ik word er simpel van elke keer twee tassen mee te zeulen naar mijn werk. Nu zie ik op de website dat er een los koeltasje te koop is (42 euro maar liefst! :X ), maar past dat in de rugzak erbij?
Of weet iemand een website waar ze kleine koeltasjes verkopen, voor een kleiner bedrag? Ik krijg ze niet gevonden.
...maar weI in de aap gelogeerd :P
*
Ik stuur al sinds oktober 2006 PM's, word ik dan nu PM-woman?
Laat maar: PMS-girl it is.....
pi_106136082
Ik heb onlangs 28 euro betaald voor een nieuw officieel koeltasje voor mijn PISA, incl koelelement en 4 flesjes. Via de thuiszorgwinkel.
pi_106136376
Had je deze al gezien? De maten staan erbij, dan kan je kijken of het in je tas past.
http://www.prettymum.nl/b(...)++cooling+bag+-+aqua
Kan alleen niet ontdekken of het inclusief koelelementen is...
pi_106136776
Ik denk dat hij op 7 voedingen zit. Vaak in de avond een keer om de 2 of 3 uur. Dan smokkelt hij die 7e erbij. Hij meldt zich ook wel, maar niet vaak genoeg om goed bij te komen.

Net wel gewogen.. Te laat gelezen. Maar was 70cc uit 2 borsten. Al zegt het dan misschien weinig. 15 cc uit de koelkast bijgegeven.

Nu net nagekolfd en voor de volgende voeding ligt er weer 20 cc aan navoeding.
Dat voor 11 uur, en dan de nacht in.
Zal zo even rustig die LLL of VBN even bekijken. Als kleuter op bed ligt..
  woensdag 28 december 2011 @ 20:03:45 #262
94046 PM-girl
Is geen haartje betoeterd...
pi_106137116
Pglet, goede tip, ik ga morgen bellen naar de thuiszorgwinkel! Past de koeltas in de pisa-tas?
En hoe gaat het met jou en de bv?

Marel, jouw linkje bewaar ik ook even.
...maar weI in de aap gelogeerd :P
*
Ik stuur al sinds oktober 2006 PM's, word ik dan nu PM-woman?
Laat maar: PMS-girl it is.....
pi_106137352
De koeltas die ik heb is gewoon de officiele van medela, met medela voorgevormd koelelement en flesjes. Wel een net iets ander maatje dan ik bij mijn PISA oorspronkelijk had (toen ik die 4,5 jaar terug bij Pepijn kocht).

Deze heb ik nu...

hier ook te bestellen http://www.moedermelknetw(...)tkolf/medela-koeltas

op dit plaatje staat het oude koeltasje nog wat ik eerst had. Die was net iets rechthoekiger.
pi_106137680
Ik heb gewoon een niet-borstvoedingskoeltasje van 6,50. Ik vond die 'officiele' tasjes zo duur, aangezien ik ook niet zeker wist of kolven wel een succes zou worden

Ik had deze besteld:
http://www.stipenbloem.nl/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=1127&category_id=12&option=com_virtuemart&Itemid=1

Er kunnen 2 vrieselementen en 3 aventflesjes in. En als ik klaar ben met bv en kolven kunnen de kids zich er ook nog mee vertonen :+
  woensdag 28 december 2011 @ 21:05:35 #266
94046 PM-girl
Is geen haartje betoeterd...
pi_106139849
quote:
0s.gif Op woensdag 28 december 2011 20:08 schreef p_iglet het volgende:
De koeltas die ik heb is gewoon de officiele van medela, met medela voorgevormd koelelement en flesjes. Wel een net iets ander maatje dan ik bij mijn PISA oorspronkelijk had (toen ik die 4,5 jaar terug bij Pepijn kocht).

Deze heb ik nu...
[ afbeelding ]
hier ook te bestellen http://www.moedermelknetw(...)tkolf/medela-koeltas

op dit plaatje staat het oude koeltasje nog wat ik eerst had. Die was net iets rechthoekiger.
[ afbeelding ]
Ik heb het oude model, maar de koeltas past dus in de rugzak?

Aoraki, ik kolf in elk geval tot de zomer, dus op zich het geld waard. Maar jouw linkje is ook leuk!
...maar weI in de aap gelogeerd :P
*
Ik stuur al sinds oktober 2006 PM's, word ik dan nu PM-woman?
Laat maar: PMS-girl it is.....
pi_106141418
Tnx wup, verbaas me er ook niet echt over eigenlijk. Dat bleek al met de weegschaal van de kraam. dat ding is eigenlijk ook niet geschikt voor elke dag wegen, met stappen van 20 gram. Nu betere van de thuiszorg in huis, met 10 grams stappen. Dat scheelt iets.
Meneer heeft nu voeding nr 3 vanaf 7 uur (2x1borst, en 1 dubbele), en ook al 3 poepbroeken verder.. dat telt leuk aan
pi_106142827
quote:
1s.gif Op woensdag 28 december 2011 21:05 schreef PM-girl het volgende:

[..]

Ik heb het oude model, maar de koeltas past dus in de rugzak?

Aoraki, ik kolf in elk geval tot de zomer, dus op zich het geld waard. Maar jouw linkje is ook leuk!
Ja dat past, zonder problemen.
pi_106157908
Ik heb toen ook een extra tasje erbij gekocht van Medela, die p_iglet plaatste. Had elke keer alle flesjes vol :(

Nu net heen en weer naar huis gegaan om de kolf op te halen, heb een hele pijnlijke borst met een harde plek erin. Zo dus maar gelijk kolven als ik weer op het werk ben, hopen dat ik er op tijd bij ben. Zo pijnlijk en hard heb ik het nog nooit gehad :(
pi_106158784
Nou, weer 60 gram zwaarder dan gisteren. Dan zal het toch ook wel loslopen ;)

Maar ga de lll/VBN wel onthouden voor als het gewicht niet omhoog blijft gaan als de kraam weg is...
pi_106161190
quote:
0s.gif Op donderdag 29 december 2011 11:23 schreef Deepfreeze het volgende:
Nou, weer 60 gram zwaarder dan gisteren. Dan zal het toch ook wel loslopen ;)
*O*!

Sverben, zo herkenbaar!!
<a href="http://lb4m.lilypie.com/IMTfp1.png" rel="nofollow" target="_blank">Niels</a> en <a href="http://lb1m.lilypie.com/Aonnp2.png" rel="nofollow" target="_blank">Sam</a>
pi_106161455
Fijn DF! Bijvoeding afbouwen en dan lekker genieten :)

Is het gelukt mrien?
pi_106161548
Wauw, bedankt voor al jullie reacties van herkenbaarheid!!

Grappig die discussie over de koeltasjes want wij zijn er ook net mee bezig (ik ga a.s. maandag weer aan het werk). Ik heb ook de PISA en daar zit zo'n vierkant koeltasje in. Dat gebruik ik om de melk die ik overdag kolf 's avonds mee naar huis te nemen (op mijn werk is een koelkast). Maar daarnaast moeten we ook een koeltas om de melk van thuis mee te nemen naar het KDV. Met deze temperaturen niet echt een probleem maar in de zomer wel. Toch? Wij gebruiken het Avent-bewaarsysteem (bekers waar je een speen van Avent op kunt draaien) en nu had mijn man deze isoleertasjes gevonden. Wel relatief duur.

Deepfreeze: succes!!
pi_106161583
Wat fijn df!!

Niet echt wup, begin nu ook koorts te krijgen geloof ik. Straks nog keertje kolven want ik moet dit echt af krijgen op het werk voor 1 januari
pi_106161679
Oei shit Mrien :X Anders vanmiddag toch de huisarts nog bellen voor antibiotica? (Ik hoefde daarvoor niet eens langs te komen).

Misschien kun je een boterhamzakje vinden en dat vullen met warm water om je borst voor het kolven op te warmen?
<a href="http://lb4m.lilypie.com/IMTfp1.png" rel="nofollow" target="_blank">Niels</a> en <a href="http://lb1m.lilypie.com/Aonnp2.png" rel="nofollow" target="_blank">Sam</a>
pi_106161788
DF ^O^

mrien :*

Ik heb net 125ml gekolfd uit 1 borst *O*
**human milk for human babies**
Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter don't mind.
pi_106162280
quote:
1s.gif Op donderdag 29 december 2011 12:45 schreef WupWup het volgende:
Fijn DF! Bijvoeding afbouwen en dan lekker genieten :)

Is het gelukt mrien?
Hij heeft gisteren nog 40 na gehad(in 2 keer), en sindsdien op eigen kracht. Hij zuipt vandaag ook lekker. En binnen de 3 uur vrijwillig wakker.
De kraam net uitgezwaaid, en nu gewoon puur op de borst als hij zich zo netjes meldt.
pi_106162385
quote:
1s.gif Op donderdag 29 december 2011 13:11 schreef Deepfreeze het volgende:

[..]

Hij heeft gisteren nog 40 na gehad(in 2 keer), en sindsdien op eigen kracht. Hij zuipt vandaag ook lekker. En binnen de 3 uur vrijwillig wakker.
De kraam net uitgezwaaid, en nu gewoon puur op de borst als hij zich zo netjes meldt.
w/
  donderdag 29 december 2011 @ 13:22:48 #279
170545 DaviniaHR
Mrs. PhysicsRules
pi_106162740
Mrien beterschap! :*

DF wat fijn dat het nu goed lijkt te gaan! *O* (hoe vindt Chris zijn broertje?)
*O* Trotse mama van E l i en A v i v a *O*
Insanity is heritable. You get it from your children.
Ik ben wel gek, maar niet achterlijk.
If you can't beat them, confuse them.
pi_106164475
quote:
1s.gif Op donderdag 29 december 2011 13:11 schreef Deepfreeze het volgende:

[..]

Hij heeft gisteren nog 40 na gehad(in 2 keer), en sindsdien op eigen kracht. Hij zuipt vandaag ook lekker. En binnen de 3 uur vrijwillig wakker.
De kraam net uitgezwaaid, en nu gewoon puur op de borst als hij zich zo netjes meldt.
Like!
pi_106165004
quote:
0s.gif Op donderdag 29 december 2011 13:22 schreef DaviniaHR het volgende:
DF wat fijn dat het nu goed lijkt te gaan! *O* (hoe vindt Chris zijn broertje?)
Ik zoek even het kleuter topic op ;)
pi_106166140
De huisarts belt mij straks even, ze wilde me eigenlijk laten langskomen maar aangezien er van buiten af niet veel te zien is leek me dat niet zo handig. Koorts wel denk ik, dan koud, dan warm.
Daarstraks nog een keer gekolfd maar dat hielp niet echt, kreeg er ook amper wat uit (is ook niet gek aangezien ik op werkdagen niet meer kolf)
pi_106166590
Veel warmte erop voor het kolven (en voeden straks), proberen de boel los te masseren vlak voor en tijdens het kolven. Ibuprofen tegen de koorts en pijn en dat werkt ook nog eens ontstekingsremmend. Als je geen ibu voorhanden hebt, dan paracetamol tegen de koorts en pijn.
  donderdag 29 december 2011 @ 15:33:28 #284
348178 NotTheSame
& Never Be The Same Again
pi_106167822
* NotTheSame komt ook hier even om het hoekje meegluren...

Draak is inmiddels al bijna 14 dagen oud.
Toen ik uit het ziekenhuis kwam had ik zwarte tepels van de tepelkloven :') , en dan roepen ze zoooo hard dat ze certificaten hebben en borstvoedingsvriendelijk zijn NOT :') ...
Dankzij onze ontzettend lieve en geduldige kraamhulpen ben ik inmiddels kloof- en pijnvrij en Draakje meld zich netjes om de 3 uur om te drinken. Ik moet haar wel tussendoor flink wakker maken (verschonen, kietelen en kneden) en dan drinkt ze toch zo'n 10 à 13 minuten effectief uit de borst.
Voor één nachtvoeding kolven we af omdat ze eigenlijk nog niet krachtig genoeg is om 8x per dag live te drinken, maar vannacht heeft ze bewezen dat het eigenlijk niet meer nodig is. Maar omdat het zo lekker handig is (ik schop manlief uit bed om haar te voeden dan ;) ) houden we het er nog even in.
pi_106168409
Ik vraag het toch maar. Heb al verschillende keren gehoord dat ik blij wezen moet, maar toch zit het me niet zo lekker :@ En nu kan ik het ook beter uitleggen dan in 140 tekens :P

Jelte is nu morgen 8 weken oud en hij drinkt nu savonds heel rommelig en heel veel. Aanhappen en loslaten, weer (waardeloos) aanhappen en loslaten. Hij drinkt dan even goed en begint daarna weer te klooien.. Ik zat eergister heel veel met hem op de bank. Hij wilde heel veel drinken. Savonds ook bijna nonstop. Om half 1 vielen eindelijk zn ogen dicht. (normale tijd om te gaan slapen) Maar hij werd gister pas om half 10 wakker. Die dag ook rommelen en veel drinken en gister was mn man niet thuis en heb ik Jelte zowat de hele avond aan de borst gehad. Hij heeft niet eens geslapen vanaf een uur of 20:00 of soms een hazenslaapje en sliep hij weer de hele nacht door. Tot half 9 nu. Vandaag drinkt hij nog net zo slecht, maar komt nu weer lekker om de 2/3 uur tot nu toe. Ik heb er gewoon zere tepels van :{ Met het doorslapen ben ik heel blij natuurlijk, en hij is verder (als hij wakker is) alert. Hij ziet er goed uit. (bollo) en hij huilt alleen als hij honger heeft. (En dat duurt soms wat langer als we net met Rienk bezig zijn. Hij heeft nu al uitgevonden om te gaan brullen als we Rienk op bed brengen }:| )

Gaat het nou goed? of zit er toch iets dwars? Als het rommelen me te lang duurt dan koppel ik hem los en krijgt ie daarna weer een nieuwe poging.
♡ Sa fier as de moanne, - en werom ♡
pi_106169056
Hoi Vlundur,
Dat klinkt als regeldagen in combinatie met 's avonds willen clusteren.
Ze zeggen wel dat regeldagen bij 6 weken en 3 maanden voorkomen maar bij mij valt het vaak samen met een zogenaamd sprongetje. Rond 8 weken had ik ook regeldagen.
Volgens mij kun je niets anders doen dan eraan toegeven, dan gaat het vanzelf over!
Maar ik ben geen expert hoor dus misschien dat andere lezers nog andere tips hebben.
Succes!
pi_106169195
Ja, dat had ik ook al bedacht. Maar ik wist niet dat dat rommelig drinken en doorslapen daar ook bij hoorde.

Stom dat je dingen met 2 jaar alweer vergeet dan. Bij Rienk zou ik dit toch ook moeten hebben gehad? 8)7

Jelte moppert, tijd om mn tepels weer te laten verkauwen :X
♡ Sa fier as de moanne, - en werom ♡
pi_106171637
Vlundur, daar heb ik hier standaard aan t einde van de dag last van: dan lijkt het alsof hij met andere dingen bezig is. Steeds loslaten enzo.. De ene keer erger dan de andere keer. Als het me te gek wordt dan mag hij niet opnieuw aanhappen en wacht ik op een "boze" krijsende huil. Want DAN is hij weer geconcentreerd op de borst en gaat het beter.

Donderdag na t weekend ga ik weer werken. Ik dacht het af te kunnen met een koeltasje van fanta met daarin koelelementen, of is dat te optimistisch?

Zit alleen nog steeds met mn kolfonzekerheid.. Hij drinkt normaal een minuut of 10 uit 1 borst en heeft dan genoeg gehad. Maar uit een flesje drinkt hij minstens 100 ml, en dat krijg ik niet uit 1 borst gekolft vreemd genoeg...
Maar goed, dan kolf ik gewoon uit 2 borsten per keer en dan kom ik er na een paar dagen vast wel achter wat hij nodig heeft en hoe ik dat bij elkaar sprokkel :)
pi_106172517
Ik heb ook altijd beide borsten gekolft Nirak, leverde mij ook een flinke voorraad op. En vaak dronk hij ook 2 kanten
  donderdag 29 december 2011 @ 18:08:06 #290
94046 PM-girl
Is geen haartje betoeterd...
pi_106173915
Nirak ik heb nu ook een simpel tasje met elementen, maar ik wil het graag in 1 tas proppen allemaal! ;)

Mrien, wat rot! Hoe is het nu? :{

Nts, dat klinkt als verbetering, fijn!!
...maar weI in de aap gelogeerd :P
*
Ik stuur al sinds oktober 2006 PM's, word ik dan nu PM-woman?
Laat maar: PMS-girl it is.....
pi_106174580
quote:
0s.gif Op donderdag 29 december 2011 17:07 schreef Nirak het volgende:
Zit alleen nog steeds met mn kolfonzekerheid.. Hij drinkt normaal een minuut of 10 uit 1 borst en heeft dan genoeg gehad. Maar uit een flesje drinkt hij minstens 100 ml, en dat krijg ik niet uit 1 borst gekolft vreemd genoeg...
Niet heel vreemd. Hij kan gewoon beter drinken dan jij kunt kolven.
Op 28 februari 2012 19:20 schreef lezzer en op 31 augustus 2013 21:27 schreef DancingPhoebe:Jezus, Vanyel, wat een fantastische tips geef jij toch altijd!
  Frontpage Koningin/Leukste user IRL donderdag 29 december 2011 @ 18:38:02 #292
147316 crew  DJMO
#trut
pi_106175025
Klinkt als clusteren idd Vlindur, had (heeft) Geert ook een handje van :')
Ik heb er één en ik ben er trots op
"Tussen droom en daad staan wetten in de weg, en praktische bezwaren" "The needs of the many outweigh the needs of the crew"

Terugblik op tachtig kilometer lopen - Westerborkpad
- My 5 minutes of fame - Heldin
DTS - Foto's en verslagen
pi_106177153
quote:
1s.gif Op donderdag 29 december 2011 18:26 schreef Vanyel het volgende:

[..]

Niet heel vreemd. Hij kan gewoon beter drinken dan jij kunt kolven.
Ja.. Snap nu ook wat ze bedoelen met "je moet leren kolven".. Maar ik vraag me wel af wat ik anders kan doen. Ik ben niet meer vang dat ik te weinig kolf, want dat komt goed door 2 borsten te kolven. Maar vraag me af of ik dan alleen de "arme" voormelk kolf of ook achtermelk. Want mijn tsr doet het niet met kolven.. Maar als dat zo blijft ga ik gewoon een neusspray aan de ha vragen.
pi_106177856
Filmpjes kijken helpt niet? Of juist niet met hem of kolven bezig zijn maar relaxt tv kijken?
Op 28 februari 2012 19:20 schreef lezzer en op 31 augustus 2013 21:27 schreef DancingPhoebe:Jezus, Vanyel, wat een fantastische tips geef jij toch altijd!
pi_106179428
En toen wist ik opeens weer wat stuwing is. Boh. Blij dat m'n meisje weer thuis werd gebracht, meteen drinken. Hemels gevoel.
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
pi_106179615
Toch nog stuwing dus! Oef! Ging het bij vaders?

Lente zei zojuist d'r eerste 6-woordenzin: "Dit is mama tietje bijna op!"
pi_106179631
Hoe was het verder gegaan Tico, heeft ze de nacht een beetje gewoon geslapen?
I 21-5-10 ♥ T 1-11-12 ♥ K 4-11-18 ♥
pi_106179771
Eigenlijk ging het gewoon goed. En ik kreeg pas in de middag last van m'n borsten.
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
  donderdag 29 december 2011 @ 20:44:18 #299
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_106180174
Fijn dat het goed gegaan is Tico, zowel met haar als met jou (en je boopies ;) ).
***
pi_106181344
quote:
1s.gif Op donderdag 29 december 2011 20:44 schreef Brighteyes het volgende:
Fijn dat het goed gegaan is Tico, zowel met haar als met jou (en je boopies ;) ).
Oh zaterdag plop ik ze dr gewoon uit hoor be!!
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')