Hier ook eenpersoons (en laat!) avondeten: champignonsoep uit de vriezer met een scheut room en toast met truffelboterquote:Op woensdag 14 december 2011 19:40 schreef _Ophelia_ het volgende:
![]()
Gemengde champignongroenten van de appie met feta, oude kaas en twee eitjes op toast. Maaltijd voor één vanavond
cranberry-appelvulling voor het zoete.quote:Op donderdag 15 december 2011 12:08 schreef Bienelientjee het volgende:
![]()
Heb mijn moeder zover gekregen om zondag een echte KALKOEN uit te proberen!
![]()
![]()
Nu ligt er dus een mooie 2,8 kilo kalkoen in de vriezer!
![]()
We kregen als tip van de kippenboer worchestersaus en spek (en peper en zout). Hij zei dat dit eigenlijk genoeg is voor een lekker kalkoentje. Iemand anders nog ideetjes om daar aan toe te voegen misschien?
Heb jij misschien nog een lekkere cranberry-appelvulling vulling recept?quote:Op donderdag 15 december 2011 12:24 schreef FutureFairytale het volgende:
[..]
cranberry-appelvulling voor het zoete.
Ik gooi straks een croissantje in de oven
http://allrecipes.nl/rece(...)el-en-cranberry.aspxquote:Op donderdag 15 december 2011 12:30 schreef Bienelientjee het volgende:
[..]
Heb jij misschien nog een lekkere cranberry-appelvulling vulling recept?Heb me nog nooit beziggehouden met een heuse kalkoen namelijk!
Ben er helemaal zenuwachtig voor!
![]()
![]()
Ik heb wederom een capucino met wat caramel syroop voor me neus!
Heeft je moeder niet lekker gekookt?quote:Op donderdag 15 december 2011 17:38 schreef Bienelientjee het volgende:
Een kaas/kipfilet tostie. En een frikandel!Wat een prachtige avondmaaltijd-combinatie toch weer!
Werd uiteindelijk hertenbiefstuk met cranberrysaus, paddestoelenpolenta (gebakken), pastinaak en chip van eend. Was lekker!quote:Op donderdag 15 december 2011 14:30 schreef cinnamon_M het volgende:
Net belletje van goede vriend: zal ik hertenbiefstuk meenemen? Ik: o, we gaan samen eten dus? Klinkt als een goed plan!
Dus, vanavond hertenbiefstuk met andijviestamp en kastanjechampignons, verder nog geen idee.
En dan ga je zelf niet creatief kokkerellen?quote:Op donderdag 15 december 2011 19:47 schreef Bienelientjee het volgende:
Ze wilde helemaal niet koken. Op donderdagmiddag/avond komt de post (die ze rondloopt) en die moet gesorteerd worden. Dan kookt ze niet en wilt ze ook zo min mogelijk afwas!
Dat hadden wij gisteren met vleugels.quote:Op vrijdag 16 december 2011 13:57 schreef Erasmo het volgende:
Net wat aardappels in plakjes gesneden en in een braadslee gelegd, gekruide kippenpoten erop en nu een paar uur in de oven
Lui maar lekker eten, laat de tijd maar het werk doen.quote:Op vrijdag 16 december 2011 13:59 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Dat hadden wij gisteren met vleugels.
Aardappels worden zo lekker van kippenvet.
Zal aan de hoeveelheid saus die je erbij neemt, liggen..quote:Op vrijdag 16 december 2011 16:29 schreef KwadeAfdronk het volgende:
Vanavond lekker simpel broodje Durum. Ik vraag me altijd af is dat nou heel slecht of wel redelijk gezond?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |