Misschien heeft hij de wapenonderdelencollectie van die gast uit Luik weten te bemachtigen?quote:Op woensdag 14 december 2011 19:14 schreef De_Nuance het volgende:
vP is wel heel vrolijk, ik vind het maar verdacht.
aaaight...quote:Op woensdag 14 december 2011 19:11 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
En ik luister naar muziek van Tina Turner, gruwelijke shit man!
Het lijkt me in ieder geval verstandig om de AIVD even op de hoogte stellen, hier klopt iets niet!quote:Op woensdag 14 december 2011 19:15 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Misschien heeft hij de wapenonderdelencollectie van die gast uit Luik weten te bemachtigen?
Vieze ui dat je bent!quote:Op woensdag 14 december 2011 19:20 schreef betyar het volgende:
Hoi, stelletje zielige jankende badapen.
Hey, gefeliciteerd. Het is vandaag "world monkey day".quote:Op woensdag 14 december 2011 19:20 schreef betyar het volgende:
Hoi, stelletje zielige jankende badapen.
Hou je bek.quote:
En jij ook.quote:Op woensdag 14 december 2011 19:20 schreef maartena het volgende:
[..]
Hey, gefeliciteerd. Het is vandaag "world monkey day".
Betyar is verkrukt.quote:
Klinkt ernstigquote:
Vanwege je ui-UIquote:
In de POL-SC zit je anders regelmatig te janken.quote:Op woensdag 14 december 2011 19:27 schreef betyar het volgende:
[..]
Ik jank moeilijk misschien dat ene ui helpt.
Nee dat is zeiken. Daar heb ik geen problemen mee.quote:Op woensdag 14 december 2011 19:28 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
In de POL-SC zit je anders regelmatig te janken.
Jep.quote:Op woensdag 14 december 2011 19:31 schreef von_Preussen het volgende:
Is dat niet het pin-up girl van VS?
Whehe, kutfilms inderdaad. Vampire romance.quote:
Jij boefje.quote:Op woensdag 14 december 2011 19:38 schreef De_Nuance het volgende:
Leuk altijd, twee onderwijsbalies die naar elkaar wijzen over een bepaalde cursus.
Ik heb ze een mail gestuurd dat ze het onderling moeten uitvechten.
I know.quote:
Dit nummer is gewoon tofquote:
En de grootste heks is hier een rooie die PHP buiten flikkert.quote:Op woensdag 14 december 2011 19:54 schreef De_Nuance het volgende:
Maar even zonder dollen dus.
In SA is vandaag een heks onthoofd en in Roemenië zijn er twee heksen opgepakt?
Okeee....
True word spoken.quote:Op woensdag 14 december 2011 19:53 schreef Drugshond het volgende:
[..]
Dit nummer is gewoon tof
CNN, Golfoorlog 1.... en een zak chips.
Ik zou niet durven, ik moet studeren.quote:
Ah, oorlog kan romantisch zijn mits je er niet middenin zit inderdaad.quote:Op woensdag 14 december 2011 19:53 schreef Drugshond het volgende:
[..]
Dit nummer is gewoon tof
CNN, Golfoorlog 1.... en een zak chips.
Tja. Den Dolech ...quote:Op woensdag 14 december 2011 19:59 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Ik zou niet durven, ik moet studeren.
Parklaan atmquote:
quote:Duitse ramptoerist duikt ook op in Luik
Algemeen • Geschreven door ANP op 14-12-2011 @ 17:17
De Duitse 'ramptoerist' is ook in Luik van de partij. De man is de laatste jaren steevast te vinden op plaatsen waar net een ramp of terreurdaad is gebeurd: in het zwart gekleed en met zwarte haarband.
De Belgische televisie toonde hem als een van de rouwenden voor de slachtoffers van de aanslag in de Waalse stad. Hij dook op in Noorwegen na de moordpartij door Anders Breivik en was ook in Apeldoorn na het Koninginnedagdrama, meldden Vlaamse media.
Ook in Luik zei hij zijn medeleven te willen betuigen. "Het is verschrikkelijk wat hier is gebeurd. En dat uitgerekend voor Kerstmis", aldus de snikkende Duitser.
Die zanger lijkt net een vrouw.quote:Op woensdag 14 december 2011 19:53 schreef Drugshond het volgende:
[..]
Dit nummer is gewoon tof
CNN, Golfoorlog 1.... en een zak chips.
Leave Britney Alone gevalletje?quote:
"Het waren zulke leuke mensen, echt, dat had ik nooit achter ze gezocht!"quote:Op woensdag 14 december 2011 20:06 schreef waht het volgende:
Altijd heerlijk, die kleinburgerlijke opmerkingen over "Je denkt nooit dat het hier kan gebeuren".
Als je er middenin zit beleef je tenminste een adrenalinekick die met niets te vergelijken is. Je weet pas dat je echt leeft als je stront van angst je dun door de broekspijpen loopt, je kameraden zonder verdoving een kogel uit je romp peuteren met een zakmes en je op 300 meter nog een koelie kan poppen.quote:Op woensdag 14 december 2011 20:00 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Ah, oorlog kan romantisch zijn mits je er niet middenin zit inderdaad.
Hihi.quote:Op woensdag 14 december 2011 20:06 schreef waht het volgende:
Altijd heerlijk, die kleinburgerlijke opmerkingen over "Je denkt nooit dat het hier kan gebeuren".
Ze denken dat je homo bent.quote:Op woensdag 14 december 2011 20:08 schreef robin007bond het volgende:
Ik word in een msn groepsgesprek uitgenodigd met allemaal meisjes.
Waarom gaat het gelijk over dildo's zonder dat ik over het onderwerp begin?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |