quote:Op zondag 11 december 2011 22:41 schreef SacreCoeur het volgende:
uhm ik had 2 gedichten op 1 avond en zat tegelijk op dit account & santizzle.
eerste gedicht ging perfect je reageerde nog enzo.
tweede gedicht ik post en kijk en werd witheet... omfg! onder mn eigen account + je nickname in het gedicht.
ninja edit 1 mislukt ook nog eens, dubbele post
vervolgens ninja edit gelukt en had al wel 1 reactie maar oké.. gewoon doen alsof er niets gebeurd is
Toevallig wel jaquote:
Speweeeeh!quote:Op zondag 11 december 2011 22:44 schreef Spewey het volgende:
[..]
Geweldig! Heb ik idd niets van mee gekregen, wist nl zeker dat Keshet mij had.
Moest een dekmantel hebben.quote:Op zondag 11 december 2011 22:44 schreef Spewey het volgende:
[..]
Geweldig! Heb ik idd niets van mee gekregen, wist nl zeker dat Keshet mij had.
Jah dat en mijn SS vroeg ook al niet om m'n adres en jij had net die dinoshirts opgestuurd.quote:Op zondag 11 december 2011 22:48 schreef Keshet het volgende:
[..]
Speweeeeh!
Jij had dus al net zo'n failactie als ik.![]()
quote:Op zondag 11 december 2011 22:44 schreef bianca en michael het volgende:
[..]
Toevallig wel ja![]()
Ik lig helemaal in een deuk hier, die letters schrijven ze bij de Bonte Koe op alle repen, de MH staat voor melk-hazelnoot
Het was een groot plezier je sss te zijn en ik hoop nog op een foto van Hannah met schortje (en tzt babe met rompertje)
haha ja, beetje jammerquote:Op zondag 11 december 2011 22:51 schreef Reilain het volgende:
KDIk vond het wel erg lachen trouwens dat je mijn avatar dacht te herkennen
Heel lief, maar neuh, niet nodig. Heb het dan wel gewist, maar ook de frustratie van me afgeschreven.quote:
jaquote:Op zondag 11 december 2011 22:52 schreef Solagratia het volgende:
Lady-wrb, ben je toevallig mijn SSS?
quote:Op maandag 12 december 2011 08:29 schreef Cyntiaa het volgende:
Nee, sorry spuug![]()
Wel houd ik van lakjes
Ja verschrikkelijk!quote:Op maandag 12 december 2011 08:49 schreef Dizzy-Miss-Lizzy het volgende:
Haha spuug was het lastig dit jaar
Maanden voorpret en dan boem opeens een zwart gatquote:Op maandag 12 december 2011 08:55 schreef Sorbootje het volgende:
Eigenlijk best wel jammer dat het gewoon weer voorbij is
Je mag mij gerust nog wat cadeautjes sturen hoor!quote:Op maandag 12 december 2011 08:55 schreef Sorbootje het volgende:
Eigenlijk best wel jammer dat het gewoon weer voorbij is
om 5 uur vannacht viel me in hoe megaduidelijk deze hint idd wel niet isquote:Op zondag 11 december 2011 21:21 schreef SIMMterklaUs het volgende:
Wat ben jij ongeduldig!!!
Om er een keer geen doekjes om te winden!!
Je bent de beroerdste nietquote:Op maandag 12 december 2011 09:01 schreef Spuuglokje het volgende:
[..]
Je mag mij gerust nog wat cadeautjes sturen hoor!
Jayyyyyyquote:Op maandag 12 december 2011 08:58 schreef Spuuglokje het volgende:
Ik weet het!!!! Mc Laura, jij bent mijn Secret Santa!!! Met heel veel dank aan debuurvrouw die mij uitlegde dat het niet de plaats Oldehove is maar dat er een toren in Leeuwarden is die zo heet!![]()
![]()
quote:Op maandag 12 december 2011 08:53 schreef Dizzy-Miss-Lizzy het volgende:
Dat zijn wel heel weinig hints dan ja
Oh ja, hij is fantàstisch.quote:
Gek mens!quote:Op maandag 12 december 2011 09:20 schreef Sorbootje het volgende:
Weet je hoe ENG ik het vond, met dat schilderijtje?! Toen ik het verstuurde vond ik het ineens helemaal niet meer op Tirza lijken
Dan heb je mijn uitpakberichtje van gistermiddag gemist denk ikquote:
Als Amy straks op bed ligt ga ik een fotopost maken. (mijn humeur is een stuk beterquote:Op zondag 11 december 2011 16:46 schreef Solagratia het volgende:
Zo, ik was vandaag aan het werk en toen ik thuis kwam kon ik dan het cadeautje uitpakken. Ik ben heel erg blij met de cadeautjes, voel me echt onwijs verwend![]()
Ik heb echt een heel slecht humeur dus ik ga vanavond of morgen tijd maken voor een mooie fotopost. In elk geval bedankt SSS!![]()
![]()
Ow en ik heb geen idee wie mijn SSS isIk had 'jaaaaah' maar die bleek helemaal niet mee te doen
Ik wil nog wel een hintje
I know! Maar nu is de verrassing eraf dus doe ik het niet meerquote:Op maandag 12 december 2011 09:24 schreef Elmo76 het volgende:
[..]
Gek mens!
En het lijkt echt sprekend, dat is op de foto die ik op fb heb gezet ook wel overduidelijk toch?!
Enne, je mag best nog wel kadootjes naar me sturen hoor! (Insert smiley met kringeltje boven 't hoofd!)
Ik ben ook binnenkort jarig!
Maar ik kan heeeel verrast doen hoor!quote:Op maandag 12 december 2011 09:35 schreef Sorbootje het volgende:
[..]
I know! Maar nu is de verrassing eraf dus doe ik het niet meer
Ja ik ben echt (echt!) heel blij met mijn cadeautjes! Die bolletjes garen zijn precies wat ik zelf ook zou kunnen kopen en die suikerparels ook, want die zijn mooi gelijkmatig van vorm en dat is niet altijd zo. En die chocoladeletter, komt die ook van Jamin dan? Want ik kon aan de verpakking niet zien welk merk het was. Sterre ruilde een stuk van haar chocoladeletter met mij en zij zei ook al:"Mam, waarom is die van jou veel lekkerder dan de mijne?"quote:Op maandag 12 december 2011 09:20 schreef McLaura het volgende:
[..]
Jayyyyyy
De sport was Kaatsen, en de toren die onze stad (ont)siert was de Oldehove inderdaad!
Ik hoop dat je blij bent met je cadeautjes. Ik kon hier absoluut niet slagen, maar een onverwacht dagje Hoogezand (met in het winkelcentrum een Jamin en een 'wolboer') maakte alles goed!
Ik vind hem écht mooi. En lekker scheef. Ik ga hem zo maar even swaffelen denk ik.quote:Op maandag 12 december 2011 09:23 schreef McLaura het volgende:
[..]
[..]
Oh ja, hij is fantàstisch.
[ afbeelding ]
Ze zijn gestopt met bouwen omdat hij dreigde om te pleuren, ze wilden hoger dan de Martinitoren.
Oke dat zal ik onthouden.quote:Op maandag 12 december 2011 09:39 schreef Elmo76 het volgende:
[..]
Maar ik kan heeeel verrast doen hoor!
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |