quote:Op vrijdag 9 december 2011 16:20 schreef KoosVogels het volgende:
Die Rutte ook met zn klote VVD-lach.
quote:Op vrijdag 9 december 2011 16:24 schreef remlof het volgende:
Volgens mij is het tandem, kameraad salonsocialist.
Eindelijk kom je er achter, je moeder zei dat jaren terug al.quote:Op vrijdag 9 december 2011 16:26 schreef KoosVogels het volgende:
[..]![]()
Eigenlijk ben ik best een waardeloze lul.
Blijft hij steken in de geschiedenisboeken als de premier van de dubieuze gedoogconstructiequote:Op vrijdag 9 december 2011 16:25 schreef GSbrder het volgende:
Ohjee, nu heeft Rutte het helemaal verbruid bij de sociaal-liberalen van de D66.
quote:Fleur vindt haar fractieleider Wilders een heel betrokken man: 'Toen ik in januari aan mijn hernia was geopereerd, was de eerste die belde verpleger Geert. Vroeg of hij boodschapjes kon doen of pijnstillers moest brengen. Dan zie ik hem in gedachten al door de supermarkt lopen met z'n bewakers, dus zeg ik dat het niet hoeft. Maar dat is Geert ten voeten uit. Hij zorgt voor iedereen.'
quote:In hetzelfde interview bekent Agema dat ze niet zo 'van de klok' is. 'De klok die in onze werkkamers standaard boven de deur hangt heb ik weggehaald. Toen heb ik daar een klok getekend die op vijf voor twaalf staat. Omdat we haast hebben. We zien dat het heel snel de verkeerde kant op gaat. De islam en Europa blijven bedreigend. Door te gedogen weten we de klok niet terug te draaien, we kunnen nu alleen zorgen dat het niet erger wordt.'
quote:Fleur Agema, de vice-fractievoorzitter van de PVV kan het heel goed vinden met PVV-voorman Geert Wilders. Bij wijze van grap noemt zij hem wel eens 'mijn beste vriendin.'
Geert verschoont eigenhandig al die vieze 24-uursluiers van bejaarden.quote:
Het lijkt wel op Kim Il-Sung perikelen daar bij de PVV, "beste vriendin Geert", "verpleger Geert" "Leider Geert".quote:Op vrijdag 9 december 2011 16:30 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Geert verschoont eigenhandig al die vieze 24-uursluiers van bejaarden.
Toppie.quote:Op vrijdag 9 december 2011 16:30 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Geert verschoont eigenhandig al die vieze 24-uursluiers van bejaarden.
Toch zie ik Geert Wilders niet zo snel met een Noord-Afrikaanse Karima El Mahroug de lakens delen.quote:Op vrijdag 9 december 2011 16:30 schreef Reya het volgende:
Geert Wilders en Silvio Berlusconi, de enige twee politici die hun fractie weten te vullen met hun groupies.
quote:
Iemand moet het doen.quote:Op vrijdag 9 december 2011 16:30 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Geert verschoont eigenhandig al die vieze 24-uursluiers van bejaarden.
quote:Volgens De Jager had zakenbank Lazard, ingehuurd als adviseur, niet gewezen op een tegenvaller wegens de afschrijving van zogeheten goodwill in een later stadium.
Tijdens Geerst geboorte brulde een zeemonster voor de kust van Scheveningen luidkeels en zong een vertederend lied.quote:Op vrijdag 9 december 2011 16:31 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Het lijkt wel op Kim Il-Sung perikelen daar bij de PVV, "beste vriendin Geert", "verpleger Geert" "Leider Geert".
Mein Gott.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |