Graag gedaan, ik hoop dat 'ie een mooi plaatsje krijgt!quote:Op zondag 2 december 2012 23:04 schreef Atmosphere82 het volgende:
Ik heb de poster van de week ontvangen voetbalmanager2 (een paar dagen geleden geloof ik) en nogmaals reuze bedankt, het ziet er mooi uit!!
Ook die zou ik niet weg doen, al vind ik dat wel een minder boek van hem.quote:Op woensdag 12 december 2012 22:29 schreef CherryLips het volgende:
Kings hou ik. Alleen Gerald's Game heb ik weggedaan
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.I had a signature once. It was awful.
quote:Op vrijdag 28 december 2012 19:58 schreef zoeperzazke het volgende:
Ik heb afgelopen week Cell/Mobiel gelezen (in het NL). Vond het een gaaf boek, spannend plot enzo... maar wat een kuteinde!!!!!Ach. King staat niet bekend om zijn goede eindes....we zullen het er als lezers mee moeten doen....SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik zeg: nooit doen!!! Stephen King is zo'n heilige jongen voor mij!quote:Op woensdag 12 december 2012 22:21 schreef D. het volgende:
Wat doet men met de aangeschafte boeken?
Ik heb sommige al 15+ jaar in de kast staan, en ik overweeg 'opruimen'.
Dat doe je dan toch best goed, direct al twee van zijn dikste boeken te pakken!quote:Op vrijdag 28 december 2012 13:43 schreef timp0e het volgende:
Ben nu 22-11-63 aan het lezen. Het begon zo interessant en spannend... nu is hij in Dalles/Jodie... kom er niet meer doorheen! Hoop dat het straks weer wat leuker en minder langdradig wordt...
Overigens ben ik geen ''ervaren'' Stephen King lezer. Alleen Het en Gevangen gelezen, net als de Donkere Toren deel 1
Heb inmiddels besloten dat ze naar zolder gaanquote:Op vrijdag 28 december 2012 21:45 schreef Atmosphere82 het volgende:
[..]
Ik zeg: nooit doen!!! Stephen King is zo'n heilige jongen voor mij!
Wat is dat?quote:Op vrijdag 28 december 2012 21:47 schreef D. het volgende:
Heb afgelopen week UR gevonden, dus daar ben ik nu mee bezig
quote:Op vrijdag 28 december 2012 21:47 schreef D. het volgende:
Heb afgelopen week UR gevonden, dus daar ben ik nu mee bezig
quote:Op vrijdag 28 december 2012 21:46 schreef D. het volgende:
[..]
Heb inmiddels besloten dat ze naar zolder gaan
Cool, die heb ik nog niet gelezen! Is dit e-book (?) spannend?quote:
Bol.com zegt: Stephen King's novella, UR, previously only available via Kindle, is now on audioquote:Op vrijdag 28 december 2012 21:55 schreef Atmosphere82 het volgende:
[..]
Cool, die heb ik nog niet gelezen! Is dit e-book (?) spannend?
Veilig hoor!quote:Op vrijdag 28 december 2012 22:03 schreef Swetsenegger het volgende:
UR is tof ja. The tall green grass is ook een leuk kort verhaal. Ik heb ze beide voor 99 cent gekocht in de iTunes store
Ik zal hem eens op mijn saaie grijze kindle knallenquote:Op vrijdag 28 december 2012 22:06 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
dat is ook een belangrijk gegeven in het verhaal.
Haha, hou van dikke boeken lezen!quote:Op vrijdag 28 december 2012 21:45 schreef Atmosphere82 het volgende:
[..]
Dat doe je dan toch best goed, direct al twee van zijn dikste boeken te pakken!
Om maar gewoon te reageren op mijn eigen post. Zat rond begin oktober te lezen in The Gunslinger en ben inmiddels bij deel IV Wizard and Glass. Ik denk dus dat ik zo gezegd inderdaad "hooked" ben, het leest iig zeer verslavend.quote:Op maandag 1 oktober 2012 15:50 schreef Headlong het volgende:
Ok bedankt. Ik ben benieuwd hoe het verhaal zich zal ontwikkelen.
quote:Op zondag 13 januari 2013 12:52 schreef DaMart het volgende:
. Zou voor het eerst zijn dat ik een boek van King eerder heb gelezen dan dat ik de film of serie zie.
Veel van zijn verhalen ken ik alleen nog van films of tv-series en de boeken die ik van hem heb gelezen zijn ofwel nog niet verfilmd, of ik de film of serie nog niet gezien.quote:
Nice! Daar lijkt het verhaal zich ook uitstekend voor te lenen. Hopelijk volgt 11/22/63 ook nog als film/serie.quote:Op zondag 13 januari 2013 12:52 schreef DaMart het volgende:
Wellicht was het al bekend, maar "Under the dome" verschijnt later dit jaar als televisieserie van 13 afleveringen bij CBS. De eerste aflevering staat gepland voor 24 juni.
Ik ben eigenlijk wel benieuwd naar die serie. Zou voor het eerst zijn dat ik een boek van King eerder heb gelezen dan dat ik de film of serie zie.
Vind je het niet zonde van de boeken dan dat je ze leest met voorkennis?quote:Op zondag 13 januari 2013 13:44 schreef DaMart het volgende:
[..]
Veel van zijn verhalen ken ik alleen nog van films of tv-series en de boeken die ik van hem heb gelezen zijn ofwel nog niet verfilmd, of ik de film of serie nog niet gezien.
Nee, met boeken van andere auteurs heb ik dat wel eens gehad, maar ik had er niet veel problemen mee. Ik vind het vaak een verrijking ten opzichte van de filmquote:Op zondag 13 januari 2013 21:10 schreef D. het volgende:
[..]
Vind je het niet zonde van de boeken dan dat je ze leest met voorkennis?
Klopt. Een film lijkt me te kort om het verhaal zo compleet mogelijk te vertellen, een serie is dan een betere oplossingquote:Op zondag 13 januari 2013 18:33 schreef DaFrenk het volgende:
[..]
Nice! Daar lijkt het verhaal zich ook uitstekend voor te lenen. Hopelijk volgt 11/22/63 ook nog als film/serie.
Nee, het boek is veel beter.quote:Op woensdag 27 februari 2013 16:53 schreef tompsv18 het volgende:
Ik heb gister Misery gezien en dat vond ik echt een geweldige film. Is het boek ook zo goed?
Ah, goed om te horenquote:Op woensdag 27 februari 2013 17:11 schreef Lord Katundro het volgende:
[..]
Nee, het boek is veel beter.
Nou, dat was een aanfluiting.quote:Op woensdag 27 februari 2013 18:04 schreef CherryLips het volgende:
Hopelijk wordt ie beter dan Bag of Bones
Jammer van het eind.quote:Op zaterdag 2 maart 2013 18:09 schreef Atmosphere82 het volgende:
Vanavond weer eens 'The Mist' op tv mensen!
Bijna iedereen die ik ken vindt dat ook, maar ik vond juist het einde fantastisch!quote:
Wat is er mis met het einde van het boek? Het hele verhaal wordt tot op de letter gevolgd... behalve het einde.quote:Op zaterdag 2 maart 2013 20:59 schreef Atmosphere82 het volgende:
[..]
Bijna iedereen die ik ken vindt dat ook, maar ik vond juist het einde fantastisch!Zoiets verwacht je toch niet?
Het einde is fantastisch inderdaadquote:Op zaterdag 2 maart 2013 20:59 schreef Atmosphere82 het volgende:
[..]
Bijna iedereen die ik ken vindt dat ook, maar ik vond juist het einde fantastisch!Zoiets verwacht je toch niet?
Het probleem met het einde van de film is, dat het hele stuk ervoor dus nutteloos blijkt te zijn. De boodschap wordt dan: blijf zitten waar je zit en neem vooral geen controle over je eigen leven dan komt het allemaal goed.quote:Op zaterdag 2 maart 2013 20:59 schreef Atmosphere82 het volgende:
[..]
Bijna iedereen die ik ken vindt dat ook, maar ik vond juist het einde fantastisch!Zoiets verwacht je toch niet?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 24% gewijzigd door Xessive op 02-03-2013 22:37:59 ]
Ik heb het boek wel niet gelezen, maar het einde van de film vond ik eigenlijk vooral komisch, al zal dat vast niet zo zijn bedoeldquote:Op zaterdag 2 maart 2013 20:59 schreef Atmosphere82 het volgende:
[..]
Bijna iedereen die ik ken vindt dat ook, maar ik vond juist het einde fantastisch!Zoiets verwacht je toch niet?
quote:Op zaterdag 2 maart 2013 22:28 schreef Xessive het volgende:
[..]
Het probleem met het einde van de film is, dat het hele stuk ervoor dus nutteloos blijkt te zijn. De boodschap wordt dan: blijf zitten waar je zit en neem vooral geen controle over je eigen leven dan komt het allemaal goed.Nee, oké maar wat als je buiten monsters ziet stampen/lopen van tientallen meters hoog!?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Aan de andere kant is het wel heel tegenstrijdig ja...'Here are the young men, the weight on their shoulders,
Here are the young men, well where have they been?
We knocked on the doors of Hell's darker chamber,
Pushed to the limit, we dragged ourselves in...' ('Decades' van Joy Division)
Nee, volgens mij niet nee!quote:Op zaterdag 2 maart 2013 22:42 schreef DaMart het volgende:
[..]
Ik heb het boek wel niet gelezen, maar het einde van de film vond ik eigenlijk vooral komisch, al zal dat vast niet zo zijn bedoeld.
Je weet wanneer je benzine bijna op is. Dan kunt je prima voor die tijd strak langs een andere auto op een veilige(re) plek parkeren en overstappen in een ander voertuig.... Vind het filmeinde ook te onrealistisch dus.quote:Op zondag 3 maart 2013 21:12 schreef Atmosphere82 het volgende:
[..]
Nee, oké maar wat als je buiten monsters ziet stampen/lopen van tientallen meters hoog!?![]()
Aan de andere kant is het wel heel tegenstrijdig ja...
quote:Op zaterdag 2 maart 2013 22:28 schreef Xessive het volgende:
[..]
Het probleem met het einde van de film is, dat het hele stuk ervoor dus nutteloos blijkt te zijn. De boodschap wordt dan: blijf zitten waar je zit en neem vooral geen controle over je eigen leven dan komt het allemaal goed.Dit. Het einde van het boek is zoveel passender. En dat is zowel hoopvol als deprimerend tegelijk.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Eigenlijk toch wel ja bij nader inzien... Sowieso wordt bij Stephen King verfilmingen bijna standaard erg veel ter zake doende informatie uit de verhalen weggelaten. Daar word ik soms heel naar van...quote:Op zondag 3 maart 2013 21:54 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Dit. Het einde van het boek is zoveel passender. En dat is zowel hoopvol als deprimerend tegelijk.
NOS4A2 is van Joe Hill, Owen King's 1e boek die deze week uitkomt heet Double Featurequote:Op vrijdag 15 maart 2013 21:05 schreef Atmosphere82 het volgende:
Precies, maar van zijn zoon Owen Hill komt dit jaar ook het boek 'NOS4A2' uit! Dat heeft ie grappig bedacht hè?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Dus als je het boek uit hebt, kun je dat al als mogelijk einde in je hoofd hebben. Het was in de film waarschijnlijk wat beter uit de verf gekomen als er wat meer tijd vooraf leek te gaan, en alsSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zondag 17 maart 2013 22:32 schreef CaptainCab het volgende:
[..]
NOS4A2 is van Joe Hill, Owen King's 1e boek dat deze week uitkomt heet Double Feature![]()
En het einde van de film The Mist wordt overigens wel degelijk gesuggereerd in het boek. Check hoofdstuk "XI Het Einde", laatste stuk van de eerste 'alinea'Hier op zijn engels:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Dus als je het boek uit hebt, kun je dat al als mogelijk einde in je hoofd hebben. Het was in de film waarschijnlijk wat beter uit de verf gekomen als er wat meer tijd vooraf leek te gaan, en alsOh ja, ik bedoelde inderdaad Joe Hill!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Hm, dat stukje uit de novelle herken ik inderdaad...
'Here are the young men, the weight on their shoulders,
Here are the young men, well where have they been?
We knocked on the doors of Hell's darker chamber,
Pushed to the limit, we dragged ourselves in...' ('Decades' van Joy Division)
Als ik sommige verhalen van hem lees vraag ik me soms ook af welke drugs hij in godsnaam gebruikt heeft.quote:Op zondag 21 april 2013 15:49 schreef Atmosphere82 het volgende:
Hij heeft ook z'n periodes gehad dat hij cocaïne gebruikte, veel dronk en verder alle drugs gebruikte die voorhanden was.
Ik heb die miniserie nog niet helemaal gezien.quote:Op dinsdag 7 mei 2013 17:02 schreef Atmosphere82 het volgende:
Vind ik ook. Ik vind die miniserie die King zelf heeft laten ontwikkelen overigens beter dan The Shining van Kubrick. Of bedoel je dat nu ook Little_Dolls?![]()
PS. Kom je nooit meer terug naar TRU?
vertaalde boeken van P.K. Dick zijn er nauwelijks en ik baseer me dus ook op de film The Adjustment Bureau.quote:Op maandag 13 mei 2013 22:36 schreef Atmosphere82 het volgende:
Je bedoelt toch die science fiction schrijver? Ik zou graag boeken van hem lezen maar onze plaatselijke bibliotheek heeft niets van hem. Dus ik kan je vraag niet beantwoorden helaas.
Off-topic, maar Philip K. Dick heeft aardig wat geschreven hè? Kan jij mij een roman van hem aanraden Swetsenegger? Een om mee te beginnen? En zo ja, waar kan ik het beste dat boek bestellen?
Alvast bedankt!
Het boek of de film?quote:Op maandag 13 mei 2013 22:30 schreef Swetsenegger het volgende:
Ben ik de enige die paralellen zie tussen The Adjustment Bureau (P.K. Dick) en Insomnia?
Schrijfstijl is vlotter en moderner, jeugdiger. En compacterquote:Op woensdag 8 mei 2013 17:06 schreef Atmosphere82 het volgende:
Die boeken wil ik ook nog eens lezen. Is hij net zo goed als Stephen?
Het meeste wel, sommige boeken vond ik wat saaiquote:Op maandag 13 mei 2013 22:50 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Schrijfstijl is vlotter en moderner, jeugdiger. En compacterLijkt er dus niet op, maar het leest lekker weg en ik vind de personages leuk.
Mjah het is gewoon een donkere toren verhaal.quote:Op vrijdag 14 juni 2013 13:48 schreef AchJa het volgende:
Ik ben nu al weken aan het proberen om door "De wind door het sleutelgat" heen te komen... De hele Donkere Toren reeks was ik in no time doorheen, maar dit deel staat me gewoon tegen. Of moet ik volhouden en wordt het over de helft toch nog interessant?
Dus die andere dikkertjes zoals 'Lisey's Story' en 'Duma' vond je ook niet zo best of wel?quote:Op vrijdag 14 juni 2013 14:28 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Mjah het is gewoon een donkere toren verhaal.
Nu ik er over nadenk vind ik met name 22-11-1963 de laatste echt goede roman van King.
Die heb ik net uit, was er helemaal stil vanquote:Op vrijdag 14 juni 2013 14:28 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Mjah het is gewoon een donkere toren verhaal.
Nu ik er over nadenk vind ik met name 22-11-1963 de laatste echt goede roman van King.
Dit is ook de eerste keer dat ik dit meemaak met een boek van King. Ik kom er op eoa manier gewoon niet in.quote:Op vrijdag 14 juni 2013 16:16 schreef Atmosphere82 het volgende:
Serieus AchJa? Ik vond De Donkere Toren geweldig, en 'The Wind Through The Keyhole' ook... Ik heb vorig jaar tijdens mijn vakantie naar Wales op de ferry over het kanaal de originele Engelstalige versie gekocht. Wat moeilijker te lezen vond ik, daarom deed ik er wat langer over. Maar ik vond het prachtig!![]()
Ik vond de hoofdpersoon wel goed en Sadie vond ik liefquote:Op vrijdag 14 juni 2013 16:44 schreef Atmosphere82 het volgende:
Ik vond het ook een mooi verhaal, maar er zaten naar mijn mening te veel personages in die een te kleine rol in het verhaal speelden. De hoofdpersoon vond ik eigenlijk best een lul, en Sadie vond ik ook nogal een manwijf.![]()
Maar het einde maakte weer veel goed ja.
Ik had nu ook een naar gevoel toen ik hem uit had, vooral vanwege:quote:Ik heb vaak een naar gevoel nadat ik Stephen Kings boeken uit heb (vooral bij de fat ass novels). Niet vanwege de kwaliteit, maar juist vanwege het feit dat ik ze dan uit heb. Dan val ik soms wel een maand in een gat... Herkennen mensen dit?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.En omdat het zo'n lekker dik boek was en ik er helemaal in zat. Hij had wel dikker gemogen
En dan begon ik daarna aan de laatste Sookie Stackhouse en dan denk ik![]()
![]()
Ik mis m'n vorige boek.
Tap tap tap
Nou gewoon vorige week in de winkel gehaald?quote:Op vrijdag 14 juni 2013 16:16 schreef Atmosphere82 het volgende:
Hoe kan het trouwens dat jullie 'Joyland' al binnen hebben _Joy_ en Swetsenegger?Ik had het op 21 april besteld via de Stephen King Fanclub en ik verwacht het nu over enkele dagen...
Ik ben zeer benieuwd!!!
Lisey's Story vond ik wel aardig, Duma vond ik geweldig, maar die is alweer uit 2008 hequote:Op vrijdag 14 juni 2013 16:17 schreef Atmosphere82 het volgende:
[..]
Dus die andere dikkertjes zoals 'Lisey's Story' en 'Duma' vond je ook niet zo best of wel?
Ja. Maar dan herlees ik ze gewoonquote:Op vrijdag 14 juni 2013 16:44 schreef Atmosphere82 het volgende:
Ik heb vaak een naar gevoel nadat ik Stephen Kings boeken uit heb (vooral bij de fat ass novels). Niet vanwege de kwaliteit, maar juist vanwege het feit dat ik ze dan uit heb. Dan val ik soms wel een maand in een gat... Herkennen mensen dit?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |