De nen iso cq veiligheids normen liggen zo enorm hoog in de luchtvaart, al helemaal als we het over europa hebben. Een kans op een dodelijk ongeluk in het normale verkeer is een 100x groter, de kans dat je daar een jochie van 18 in een opgeschoten golf gti met wat drank achter het stuur tegenkomt en vervolgens daardoor wordt dood gereden is een stuk groter dan crashen in een iso gecertificeerde vliegtuig omgeving met goed opgeleide piloten.quote:Op donderdag 8 december 2011 17:28 schreef Clarke. het volgende:
[..]
Maar hoe kan je daar zo blind van uitgaan? Dat alles in orde is. Als er iets mis gaat is het bijna altijd door een menselijke fout. Dus je stopt je leven/vertrouwen in iets vol onzekerheden, er van uitgaand dat alles "wel oké zal zijn". Nee, ik kan dan niet rustig een boekje gaan lezen hoor..
Deze redenatie kun je ook prima toepassen op reizen met de trein of meerijden in iemand anders zijn auto. Maar waarom dat dan geen problemen oplevert?quote:Op donderdag 8 december 2011 17:28 schreef Clarke. het volgende:
[..]
Maar hoe kan je daar zo blind van uitgaan? Dat alles in orde is. Als er iets mis gaat is het bijna altijd door een menselijke fout. Dus je stopt je leven/vertrouwen in iets vol onzekerheden, er van uitgaand dat alles "wel oké zal zijn". Nee, ik kan dan niet rustig een boekje gaan lezen hoor..
Regressie-therapie wordt vaak gebruikt voor dingen uit je jeugd. Dat valt dan ook veel makkelijker te bewijzen dat die dingen zich ook echt hebben voorgedaan natuurlijk. Heeft verder niets te maken met vorige levens en dus ook niet met TRU.quote:Op donderdag 8 december 2011 17:53 schreef IBAZ het volgende:
[..]
Of in een vorig leven, kan het meteen naar TRU.
Nee je mag je mening geven natuurlijk, geen probleem!quote:Op donderdag 8 december 2011 17:59 schreef drijfhout het volgende:
[..]
Ik bedoel je echt niet te stangen hoor, maar ik vind je verhaal bloedserieus niet kloppen.
Je vliegangst lijkt me niet je voornaamste probleem. Je voornaamste probleem lijkt mij dat je de confrontatie met angst en pijn niet aandurft.
Met de nadruk op lijkt mij, want ik ben maar een simpele lul, en niet de dokter.
Statistisch gezien i.i.g.quote:Op donderdag 8 december 2011 18:59 schreef Clarke. het volgende:
[..]
Nee je mag je mening geven natuurlijk, geen probleem!![]()
Maaaar.. ik snap niet echt wat je bedoelt. Pijn en angst.. dat heb ik (natuurlijk) wel eens meegemaakt en toen ook overkomen, geen probleem. Het is op deze manier dan alleen met vliegen echt. Ik heb het geprobeerd, meerdere keren, maar het lijkt alleen erger en erger te worden. Ik weet niet echt wat volgens jou niet klopt?
Hoe makkelijk kom je eigenlijk aan die medicijnen?quote:Op donderdag 8 december 2011 18:54 schreef Twinkle20 het volgende:
Ik heb hetzelfde probleem, alleen het stomme is dat ik nog nooit heb gevlogen. Ben angstig voor nieuwe dingen. Vorig jaar gingenwe naar vrienden op Texel, we moesten dus met die boot over. Op de heenweg heb ik mijzelf helemaal bedwelmd met Oxazepam (heb ook al een aantal jaren paniekstoornis). Op de terugweg niks aan de hand.
Wat is het probleem om je voor die ene dag te bedwelmen met medicatie? Ik wil van de zomer dolgraag naar New York. We gaan eerst een citytrip naar Londen doen zodat ik kan ervaren wat vliegen is. En als het niet gaat, dan gaat er gewoon een Lorazepam in en dan ben ik vertrokken ..
Dat is toch niet zo erg omdat je dan toch op de plaats van bestemming komt?
In combinatie met therapie zal waarschijnlijk iedere arts je die medicijnen geven als je daarom vraagt.quote:Op vrijdag 9 december 2011 16:48 schreef LostInSpace het volgende:
[..]
Hoe makkelijk kom je eigenlijk aan die medicijnen?
Ik heb ook een angststoornis en om eerlijk te zijn zou een keer experimenteren ermee misschien niet verkeerd zijn om mij over bepaalde drempels heen te helpen.
PS:
Ik vond de boot naar Texel ook niet leuk, maar ik ging wel gewoon zonder medicatie (moest ook wel, want ik was met de auto en moest daarna verder rijden). Ik kan veel dingen nog wel aan, maar het is wel elke keer zo dat ik helemaal gesloopt ben achteraf. De spanning vreet gewoon teveel energie van mijn lijf. Bijkomend nadeel is dat ik dan niet echt gezellig ben.
Voor de rest heb ik hetzelfde als jij.. het is bij mij vooral angst voor het onbekende (nou ja, ik heb ook nog hoogtevrees en die gaat niet over als ik mezelf ermee confronteer). De terugweg ging bij mij ook beter dan de heenweg
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |